Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 1:38 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 16, 2005 6:06 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn maja 16, 2005 6:00 am
Posty: 4
Lokalizacja: Jaworzno
Witam. Ostanio zaplanowaliśmy sobie z dziewczyna, że na wakacje chcialibyśmy wybrać się gdzieś w góry, choćby na tydzień, ale nie bardzo wiemy gdzie. Znacie może jakieś ładne miejsca, w których istnieje możliwość wykupu zakwaterowania w miare niedrogo? Chodzi mi głównie o możliwość wynajęcia pokoju dwuosobowego na tydzień (obojętne, czy w "domu wypoczynkowym" czy w prywatnych kwaterach, byle nie drogo :) Jestem z Jaworzna (jakieś 20 min drogi na południowy-wschód od Katowic) i wolałbym,żeby to nie było bardzo daleko. Z góry dziękuje za pomoc i czekam na odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 16, 2005 8:45 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
zobacz tu http://www.gory.com.pl/miejsca/miejsca.php A jak nie o moze tu http://www.rezerwacja-zakopane.pl/ A co myslisz o noclegach w schroniskach. w ciagu tygodnia mozna zrobic sobie ciekawa i niezbyt trudna wycieczke od tatr zachodnich az do wysokich...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 16, 2005 10:57 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn maja 16, 2005 6:00 am
Posty: 4
Lokalizacja: Jaworzno
Dzieki za linki :) Wiesz, pomyslalem dziś o Pieninach, a konkretnie o Krościenku nad Dunajcem. Bardzo ladne widoczki gorskie i duuuzo prywatnych kwater do wynajecia w cenach w granicach 16-25 zł. Ale nie wiem czy to najlepszy pomysl, co o tym myslicie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 16, 2005 11:32 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
tomek.luz napisał(a):
Dzieki za linki :) Wiesz, pomyslalem dziś o Pieninach, a konkretnie o Krościenku nad Dunajcem(..) Ale nie wiem czy to najlepszy pomysl, co o tym myslicie?


Witaj. Chętnie bym Ci pomógł, ale nie napisałeś co chciałbyś robić podczas pobytu. Ale Pienniny to dobry pomysł, zwłaszcza jak jedziesz z dziewczyną mozna tam znaleść naprawde piekne miejsca. Mam znajomych w Ochotnicy Grn. to jakieś 15 km od Krościenka więc w Pienninach też bywam (choć teraz rzadzko, ponieważ "zdeptałem" je bardzo szybko i nie mam motywacji by tam wracać, chociaż spływem po Dunajcu bym sobie znowy popłynął, atrakcja obowiązkowa jak już tam bedziesz, choć flisacy nieżle sie cenią, z 4 lata temu coś koło 30 zeta za osobę, a teraz moze być jeszcze drożej, ale warto).

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 17, 2005 5:48 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn maja 16, 2005 6:00 am
Posty: 4
Lokalizacja: Jaworzno
Co chcialbym robic? Glownie to pospacerowac po bardzo ladnych miejscach, odpocząć, pobyć (w w/w miejscach) z dziewczyną, a po męczącym dniu, pójść spać też w miłym miejsu :D hehe, ale wymagania, co? :) Dzieki bardzo za odpowiedzi, coraz poważniej mysle nad tymi Pieninami :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 17, 2005 7:03 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
no skoro myslisz o pieninach to ja zdecydownaie polecam. czesto tam jezdze poniewaz mieszkam nie daleko (nowy sącz). W pieninach szczegolnie warte polecenia to trzy korony i sokolica z super widokiem na tatry slowackie a w dole przelom dunajca. mozesz tez sie wybrac z kroscienka na slowacje do czerwonego klasztoru (mozna rowerem ktory mozna wypozyczyc w jednej z wypozyczlni ktorych tam nie brakuje) idzie sie lub jedzie wzdluz dunajca rowniez widoczki super. co szczegolnie jeszcze warte polecenia to splyw tratwami dunajcem (naprawde robi wrazenie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 17, 2005 7:07 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
A jak juz bedziesz w kroscienku czy szczawnicy to zapraszam do beskidu sadeckiego. np fajny jest szlak z szczawnicy na przechybe 1191m. moze to nie tatry ale na pewno duzo taniej...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 17, 2005 10:01 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Tak jak pisze zolffik z Krościenka jest niezły punkt wypadowy w Beskidy czy Gorce. Są fajne miejsca, zresztą co Ci bede pisał sam poczytaj :wink:
Tu masz zgrubsza o Pieninach:
http://www.gorskiswiat.alfatel.pl/inneg ... ieniny.php
Noclegi:
http://www.pieniny.wgorach.com.pl/
Przystań flisacka:
http://www.flisacy.com.pl/cennik_prn.php
Pieniński PN:
http://www.pieninypn.pl/

Ps. Zamki w Niedzicy i Czorsztynie też odwiedż :wink:

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2005 7:44 pm 
Nowy

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:21 pm
Posty: 24
Lokalizacja: okolice Kraka
Pieniny - polecam. Krościenko jest po prostu śliczne tak jak i sąsiednia szczawnica, więc jeżeli preferujesz spacerki po mieście to dobrze wymyśliłeś - źródła itp. ogólnie miasteczko ma urok, ale ja Ci polecam iść w górki. myśle że obowiązkowo zaliczcie Wąwóz Homole który zaczyna się w Jaworkach (tu czasem nie nocujcie), sokolice, trzy korony, polecam też Obidze (ślicznie), bereśnik a no i Wysoką - miodzio widoczki.
Zresztą jak tylko znajdziesz tani nocleg to reszta nie jest problemem, bo tu naprawdę jest full ciekawych miejsc

_________________
"Oprócz błękitnego nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba..."

GG 4536361


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2005 10:03 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn maja 16, 2005 6:00 am
Posty: 4
Lokalizacja: Jaworzno
Tak, wiem ze super tam jest, ale ciagle mam problem konkretnie z noclegiem - tanim (bo z noclegiem nie ma problemu), a ja chcialbym wypoczac i zapla;cic w miare nie drogo :P Dziekuje wszystkim za pomoc i jakbyscie mieli cos na temat noclegu to piszcie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 15, 2005 10:13 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 4:12 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Lublin
witam, ja tez w sprawie tanich noclegow.. :)
od kilku lat mieszkam w Olczy u znajomych gorali i place 17,- za dobe we wrzesniu, bardzo u nich przyjemnie ale troche daleko, bo tuz przy kosciele i duzo czasu tracimy na dojscie/powrot ze szlaku..moze ktos zna jakies mile miejsce blizej Kuznic np, i moglby mi polecic, cos w sam raz na studencka kieszen..planuje wyskoczyc na 5 dni na poczatku wrzesnia
pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 15, 2005 10:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Cześć Justyna.
Zobacz tu może coś znajdziesz
http://www.turystyka-gorska.pl//forum// ... .php?t=378

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2005 7:40 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 4:12 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Lublin
Tomku, dziekuje bardzo:D. Już sobie tu poczytałam troche, ale narazie jeszcze poszukam, mam czas:D przypadkiem trafilam na to forum i wczoraj troche nocki zarwalam, cztajac "tak do poduszki":D
Bardzo ciekawych rzeczy sie u was mozna dowiedziec:D
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2005 10:01 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Wrzesień to już troche po sezonie. Na pewno coś znajdziesz. Może ta Górska Przystań. Nie wiem jak jest w środku bo spałem w domu obok ale wygląda nie najgorzej i do Kuźnic jest blisko. No chyba, że wolisz np. w klasztorze u Bernardynów. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 9:46 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 4:12 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Lublin
Zadzwonie do nich i popytam :) jade z kolezanka, ktora jeszcze w niewielu miejscach byla i dlatego chce miec dobre wyjscie na Kuznice :) jeszcze raz dziekuje bardzo i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 11:34 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 3:50 pm
Posty: 748
W Kuznicach zajazd stoi. Duzy taki, trudno nie zauwazyc. Ceny rozsadne. Sluze numerem telefonu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2005 7:08 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 4:12 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Lublin
zalezy jakie dla kogo ceny rozsadne..hehehe :) ale bardzo chetnie sprawdze, bede wdzieczna za ten nr,
moj mail; Donti126@vp.pl
Mialam jechac z przyjaciolka i siostra, taki babski wypad...a tu nagle sie okazalo, ze niezla banda sie uzbierala, az sie boje, ze zadepcza te biedne Taterki :) pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 20, 2005 12:01 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Zajazd Kuźnice
http://www.mati.zakopane.pl/system/opis_obiektu
http://www.malopolskawita.pl/inne/szabi ... dmodyf=209

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 20, 2005 9:59 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 4:12 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Lublin
dziekuje bardzo, ciagle sie rozgladam, jako glowna organizatorka wyjazdu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL