Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 11:37 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt maja 27, 2005 4:29 pm 
czesc!
czy sa planowane jakies zmiany jesli chodzi o strone glowna, jesli mam byc szczery to wyglada ona teraz fatalnie, a zasadzie to zniecheca do dalszego przegladania serwisu, tak w ogole to jest cholernie duzo rzeczy nieaktualnych, w tym troche nieaktualnych linkow, poza tym np. tapety do sciagniecia sa w kiepskiej jakosc - nie wiem czy ktokolwiek chcialby miec na pulpicie tapete, gdzie widac pojedyncze pixele-ziarenka (a skoro nikt ich nie chialby sciagac to po co mialyby one tam byc), link do samego forum jest slabo widoczny, logo jest nieladne (tak w ogle to kir chyba tez jest nieaktualny, chyba ze ma jakis osobisty wyraz autorow, poza tym, poza tym, itd. Jest sporo niedociagniec - tak delikatnie mowiac...
Wiem, moze ktos nie miec czasu aby to wszytsko poprawic. To co napisalem to nie jest krytyka bezwzglwedna, nie tmowie ze niczego nie mozna juz zrobic. Chcialem tylko tak nawiazac i przypomniec ze taki problem istnieje, no i podzielic sie wlasnymi odczuciami. To tyle ode mnie.

Mam nadzieje ze admin sie nie obrazi jesli ot tak zrobimy na forum konkurs na nowe logo, co? Nie ma podpisanych zadnych umow w zwiazku z uzywaniem tego obecnego wizerunku strony, prawda? Nie bedzie zadnego problemu?

staly Bywalec, nie chcialo mi sie zalogowac


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 27, 2005 4:33 pm 
a! wartaloby dodac, ze tekst po prawej stronie jest kompletnie nie do odczytania, widaj jedynie paski bialo-czarne. Ale to co jest godne zauwazenia, to co jest in plus to to, ze wpisujac w byle ktorej wyszukiwarce haslo: forum tatry badz forum gory turystyka.gorska.pl na liscie znajduje sie w samej czolowce...

to znowu ja


Góra
  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2005 7:40 am 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
Anonymous napisał(a):
czesc!
czy sa planowane jakies zmiany jesli chodzi o strone glowna, jesli mam byc szczery to wyglada ona teraz fatalnie, a zasadzie to zniecheca do dalszego przegladania serwisu, tak w ogole to jest cholernie duzo rzeczy nieaktualnych, w tym troche nieaktualnych linkow, poza tym np. tapety do sciagniecia sa w kiepskiej jakosc - nie wiem czy ktokolwiek chcialby miec na pulpicie tapete, gdzie widac pojedyncze pixele-ziarenka (a skoro nikt ich nie chialby sciagac to po co mialyby one tam byc), link do samego forum jest slabo widoczny, logo jest nieladne (tak w ogle to kir chyba tez jest nieaktualny, chyba ze ma jakis osobisty wyraz autorow, poza tym, poza tym, itd. Jest sporo niedociagniec - tak delikatnie mowiac...
Wiem, moze ktos nie miec czasu aby to wszytsko poprawic. To co napisalem to nie jest krytyka bezwzglwedna, nie tmowie ze niczego nie mozna juz zrobic. Chcialem tylko tak nawiazac i przypomniec ze taki problem istnieje, no i podzielic sie wlasnymi odczuciami. To tyle ode mnie.

Mam nadzieje ze admin sie nie obrazi jesli ot tak zrobimy na forum konkurs na nowe logo, co? Nie ma podpisanych zadnych umow w zwiazku z uzywaniem tego obecnego wizerunku strony, prawda? Nie bedzie zadnego problemu?

staly Bywalec, nie chcialo mi sie zalogowac


Witam,
powoli zmieniam wygląd całego seriwsu, ale jest to wszystko w wersji testowej u mnie na kompie. Dlaczego? Bo od kilku miesięcy prawie nie wychodze z pracy, a jak juz wyjde, chce spędzić trochę czasu z rodziną. Pisałem tutaj posta z posba o pomoc - jakoś nie było chętnych.
Staram się zmienić cały serwis, ale jest troche trudno.
Każdą pomoc chetnie przyjmę...

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 30, 2005 9:34 pm 
Nowy

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:21 pm
Posty: 24
Lokalizacja: okolice Kraka
U mnie (nie wiem czy u innych też) prawa kolumna wjeżdża na środkową z aktualnościami :?

Ale, wiem jak to jest z brakiem czasu :roll: , życze więc wytrwałości w tworzeniu (poprawianiu) serwisu :D

_________________
"Oprócz błękitnego nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba..."

GG 4536361


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 31, 2005 7:43 am 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
Pola napisał(a):
U mnie (nie wiem czy u innych też) prawa kolumna wjeżdża na środkową z aktualnościami :?

Ale, wiem jak to jest z brakiem czasu :roll: , życze więc wytrwałości w tworzeniu (poprawianiu) serwisu :D

a możesz powiedzieć mi, z jakiej przeglądarki korzystasz i jakiej rozdzielczosci masz monitor?

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 31, 2005 6:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Konrad pod Firefoxem coś się psuje. Prawa kolumna to biało-czarne poziome pasy ( rozdzielczość 800x600 ) jutro zobaczę jeszcze na 1024

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 31, 2005 8:08 pm 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
tomek.l napisał(a):
Konrad pod Firefoxem coś się psuje. Prawa kolumna to biało-czarne poziome pasy ( rozdzielczość 800x600 ) jutro zobaczę jeszcze na 1024

Z firefox jest problem z kolumnami. Wlasie staram sie to poprawic.
A tak w ogole to ten watek zmusil mnie to wziecia sie w garsc i poprawieni kodu. :)

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 02, 2005 10:35 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 11:52 am
Posty: 98
Lokalizacja: Kraków
w mozilli (5.0 Netscape) jest tez nie za ladnie, ten sam problem z z firefox-em - po prawej stronie linki w ogole nieczytelne. P.

_________________
Tylko milczenie jest właściwym językiem w obcowaniu z nimi. Tylko w ciszy słyszy się ich głos.
Czasami


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 03, 2005 12:04 pm 
Nowy

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:21 pm
Posty: 24
Lokalizacja: okolice Kraka
Z Internet Expolrer 6.0.2800.1106, ale może to wina rozdzielczości. Mam ustawioną 800x600 ale jak dałam 1024x768 to problem nie zniknął.

Pozdro

_________________
"Oprócz błękitnego nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba..."

GG 4536361


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 03, 2005 4:43 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 11:52 am
Posty: 98
Lokalizacja: Kraków
w sprawie strony i forum, albo raczej w sprawie forum jedynie:
wśród użytkowników jest ponad 30 osób, które zarejestrowały się (chyba) w tym samym dniu, umieściły przy swojej nazwie tę samą stronę www, nie napisały żadnego posta, itd.
Wniosek oczywisty: zrobiła to ta sama osoba. Nie wiem co jest celem takiego zachowania. Nuda czy chęć zwiększenia statystyk (poprzez istnienie fikcyjnych użytkowników) Mam nadzieję, że nie było to działania admina forum. Tak czy siak w ten sposób robi się bałagan na forum :--(

_________________
Tylko milczenie jest właściwym językiem w obcowaniu z nimi. Tylko w ciszy słyszy się ich głos.
Czasami


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 03, 2005 5:44 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Prawa kolumna rzeczywiście trochę nieczytelna (Opera 6.0), co do reszty to nie zaglądam tu dla widoczków i flashowych fajerwerków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 05, 2005 6:30 pm 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
pioTRek napisał(a):
Nie wiem co jest celem takiego zachowania. Nuda czy chęć zwiększenia statystyk (poprzez istnienie fikcyjnych użytkowników) Mam nadzieję, że nie było to działania admina forum. Tak czy siak w ten sposób robi się bałagan na forum :--(


Jasne. Nudzi i sie i dodaję nowych użytkowników. Po co miałbym to robić???? :roll:
serwis ma kilkuset unikalnych gości dzienni i nie musze wymyślać klilku nowych... :?

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 05, 2005 7:07 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 11:52 am
Posty: 98
Lokalizacja: Kraków
nie złość się, proszę. tak się mi napisało.

_________________
Tylko milczenie jest właściwym językiem w obcowaniu z nimi. Tylko w ciszy słyszy się ich głos.
Czasami


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 05, 2005 7:44 pm 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
pioTRek napisał(a):
nie złość się, proszę. tak się mi napisało.

Nie zloszce sie. Nawet nie przegladm listy uzytkownikow, a tym bardziej nie analizuje, kto kiedy sie zarejestrowal. mam inne, ciekawsze, rzeczy do zrobienia .
Jest juz wersja beta nowej witryny turystyka-gorska.pl. Pracuje jeszcze tylkona podlaczeniem forum i migracja wiadomosci i uzytkownikow do nowego. Jak bedzie mniej wiecej dzialalo, dam to testowania

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL