Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 10:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 12:02 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lip 23, 2005 6:00 pm
Posty: 1495
Lokalizacja: z domu
**


Ostatnio edytowano Cz maja 31, 2007 7:42 am przez hwyhobo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 12:17 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
hwyhobo napisał(a):
kilerus napisał(a):
na tym zdjeciu nie widac, ze ktos tam jest poza dzieckiem i fotografem.
co nie oznacza, ze to dziecko nie jest pod opieka rodzicow.

Nic nie rozumiem. W tej chwili zaprzeczyles swojemu poprzedniemu stwierdzeniu. Musze przyznac ze sie zgubilem. :scratch:

czyli ktorym?

ja nie czepiam sie Lecha. czy gdzies cos napisalem tutaj o nim?
uwazam, ze Lukasz T. ma racje i tyle. nie wazne czy sie czepia Lecha, czy nie.


Ostatnio edytowano Śr sty 31, 2007 12:46 am przez kilerus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 12:29 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lip 23, 2005 6:00 pm
Posty: 1495
Lokalizacja: z domu
**


Ostatnio edytowano Cz maja 31, 2007 7:41 am przez hwyhobo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 12:43 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
ojej
jest prawda i prawda ekranu.

to co widac to jedno, a to co jest to drugie.
na tym zdjeciu widac, ze jest dziecko i ktos zrobil to zdjecie wiec jest fotograf. czy jest on jego rodzicem, nie wiadomo. moze jest, moze nie jest. czy gdzies w poblizu jest jego rodzic, nie wiadomo. z cala pewnoscia nie mozna stwierdizc ani, ze jest tam bez rodzicow, ani ze jest z rodzicami.

zatem nie widac.

nie twierdze, ze jest bez opieki rodzicow. wierze Lechowi. napisal, ze byl w poblizu i pewnie tak bylo.

ale nie widac.

sorry moze troche zle sformuowalem "na dowod".
dobrze, po prostu napisal, ze widzial dziecko samo i wkleil takie zdjecie.

jak ci ktos pokaze zdjecie:
Obrazek

to czy mozesz powiedziec, ze na tym zdjeciu widac, ze sa tam slonie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 1:16 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lip 23, 2005 6:00 pm
Posty: 1495
Lokalizacja: z domu
**


Ostatnio edytowano Cz maja 31, 2007 7:41 am przez hwyhobo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 1:21 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
a czy ja osadzam?

ok. ja cie nie przekonalem do swoich racji. dobra.
ty mnie nie przekonales do swoich. ok.
kazdy ma prawo do swojego zdania.
ale moglbys nie zgrywac mentora.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 4:20 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lip 23, 2005 6:00 pm
Posty: 1495
Lokalizacja: z domu
**


Ostatnio edytowano Cz maja 31, 2007 7:41 am przez hwyhobo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 7:33 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Ataman napisał(a):
A swoją drogą jak sobie już tak familijnie gaworzymy :wink: To Lech za młodu to mi na tych fotkach na niezłego rebel-charaktera pasuje :wink:


No i popatrz co z niego wyrosło :lol: :wink:

Kończe temat. Napisałem ten tekst o zdjęciu w tonie żartobliwym. Emotka powinna o tym świadczyć. Odpowiedź była jak najbardziej poważna, nadęta i nie dająca możliwości odpowiedzi innej niż Lech udzielił. Nie ma dla mnie wielu rzeczy gorszych niż nadęcie i kompletny brak poczucia humoru. I mentorstwo.

P.s. Przy takim dalszym stylu pisania, to ty Lechu więcej osób odrzucisz od Karkonoszy niż zaciekawisz.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 8:03 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 08, 2005 8:18 am
Posty: 670
Za prawde powiadam Wam : po skarpetach ich poznacie :wink: 8)

_________________
No matter where , but up !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 8:12 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lip 23, 2005 6:00 pm
Posty: 1495
Lokalizacja: z domu
**


Ostatnio edytowano Cz maja 31, 2007 7:40 am przez hwyhobo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 8:17 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Kilerus ma racje.

Powstrzymaj się z z tym "nauczeniem".

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 9:06 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
Sorry, trochę zdaję się namieszałem z tym „idiotą” i dzieckiem. Zdjęcie zrobiło na mnie wrażenie i wydawało mi się w tym momencie nieistotne, czy był w pobliżu ktoś z opiekunów czy nie. :shock: Miejsce wygląda (przynajmniej na zdjęciu) na przepaściste i nigdy nie stawiałbym tam dziecka tylko po to, aby zrobić mu zdjęcie. :shock: Reakcje dzieci są zupełnie nie obliczalne. Oczywiście, że mogłem dać się zwieść zdjęciu a w istocie miejsce to nie jest niebezpieczne. Na zdjęciu jednak na takie wygląda. :shock: Moja uwaga nie miała być przyczynkiem do nagonki na Lecha. :wink:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 9:28 am 
roman.D napisał(a):
Justka napisał(a):
ostatni obraz przypomina mi kształtem Kominiarski Wierch, widok z przed schroniska w Chochołowskiej
:lol:

Lechu, gdzie to jest?

Tak myślałem, że to Śnieżka od czeskiej strony, ale nie byłem pewien. :oops:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 9:39 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3665
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
Łukasz T napisał(a):
Przy takim dalszym stylu pisania, to ty Lechu więcej osób odrzucisz od Karkonoszy niż zaciekawisz.


Víš co Lukaše, běž do prdele!!!

_________________
Obrazek

Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 1:57 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 07, 2007 11:54 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Wałbrzych
kilerus napisał(a):
ojej

na tym zdjeciu widac, ze jest dziecko i ktos zrobil to zdjecie wiec jest fotograf. czy jest on jego rodzicem, nie wiadomo. moze jest, moze nie jest.
dobrze, po prostu napisal, ze widzial dziecko samo i wkleil takie zdjecie.


taaaak, dziecko wyszlo sobie same w gorki, niekomu nic nie mowiac, ubralo sie "na gorsko" napisalo rodzicom karteczke "mamo, tato ide na Sniezke"...


stan-61 napisał(a):
Miejsce wygląda (przynajmniej na zdjęciu) na przepaściste i nigdy nie stawiałbym tam dziecka tylko po to, aby zrobić mu zdjęcie. Reakcje dzieci są zupełnie nie obliczalne.


Nieobliczalne, to prawda... ale nie mowimy o dziecku w przedszkolu, ktorego kolega uderzyl miskiem i co zrobi pokrzywdzony??? To jest widoc rozgarniety chlopaczek, ktory nie poraz pierwszy jest w gorach... stoi ladnie, trzyma sie lancuchow...


Jestem prawie pewny, ze gdyby to nie Lech zarzucil to foto tylko ktos inny to odbilo by sie bez echa, ale ze to Lech to trzeba zaraz afery szukac... Pytam po raz kolejny... Czy nikt z Was nie ma zdjec z dziecinstwa w fajnych miejscach, bez chowania sie za kiecka mamusi? heh jezeli ktos nie ma takich zdjec to tylko pogratulowac rodzicom i sposobu jaki organizowali Wam czas wolny w dziecinstwie...

_________________
"Wpatrzony w szczyty gór trwałem...."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 2:48 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 8:11 am
Posty: 95
Lokalizacja: Warszawa
heh jezeli ktos nie ma takich zdjec to tylko pogratulowac rodzicom i sposobu jaki organizowali Wam czas wolny w dziecinstwie...[/quote]


Oj, to się niektórym nie spodoba.....bedzie dym :D

_________________
Góry są poza dobrem i złem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 3:22 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Maras napisał(a):
kilerus napisał(a):
ojej

na tym zdjeciu widac, ze jest dziecko i ktos zrobil to zdjecie wiec jest fotograf. czy jest on jego rodzicem, nie wiadomo. moze jest, moze nie jest.
dobrze, po prostu napisal, ze widzial dziecko samo i wkleil takie zdjecie.


taaaak, dziecko wyszlo sobie same w gorki, niekomu nic nie mowiac, ubralo sie "na gorsko" napisalo rodzicom karteczke "mamo, tato ide na Sniezke"...


zaraz mnie pochlasta.

odpowiedz na pytania i takie tam:


1. czy nierealne jest, ze dziecko sobie tam stoi, a rodzice:
a. sa obok?
b. siedza gdzies oddaleni o 10m, bo zapomnieli o nim i zajmuja sie czyms innym?
c. spadli w przepasc?
2. jezeli uwazasz, ze ja atakuje Lecha, to wskaz dokladnie, w ktorym miejscu.

to co tutaj sie dzieje przypomina mi sposob podejscia ludzi do zydow. sporo ludzi ich atakuje, ale sa tacy, ktorzy po prostu gdy uslysza cokolwiek juz trabia, ze jest to przejaw antysemityzmu.

Łukasz T. slusznie stwiedzil, ze na zdjeciu nie widac, ze to dziecko jest z rodzicami, slusznie przynajmniej wedlug mnie. nie wazne, czy to bylo troche zlosliwe, czy nie. wtedy wszyscy sie na niego rzucili, twierdzac, ze nie ma racji. zatem postanowilem napisac co o tym sadze. pozniej pare osob wymienilo ze mna swoje spostrzezenia i od tej pory nie bronilem sprawy Łukasza T., tylko swojej sprawy.

a teraz konluzja:

chce pokazac nieprawdziwosc nastepujacej tezy:
"na zdjeciu widac, ze dziecko jest pod opieka rodzicow"

widac, tzn, ze mozna z cala pewnoscia stwierdzic, ze tak jest.
wystarczy, ze wskaze chociaz jedna sytuacje, ktora ma niezerowe prawdopodobienstwo i w tej sytuacji dziecko nie jest pod opieka rodzicow.
wezmy sobie taka sytuacje, ze dziecko tam stoi, a rodzice siedza 10m dalej, zapomnieli o nim, bo zajmuja sie trojka innych i robieniem zdjec.
czy jest to mozliwe, zeby taka sytuacja zaistniala?
ja nie mam watpliwosci, wy pewnie macie.

Maras napisał(a):
Jestem prawie pewny, ze gdyby to nie Lech zarzucil to foto tylko ktos inny to odbilo by sie bez echa, ale ze to Lech to trzeba zaraz afery szukac...

mam nadzieje, ze to nie do mnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 3:53 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 07, 2007 11:54 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Wałbrzych
heh zle mnie zrozumiales, albo raczej ja zle wyrazilem to co chcialem przeakzac, uzylem zlych slow, chodzi o to aby kazdy sam wrocil myslami do dziecinstwa, tego co robil i sie zastanowi... czy kazda chwile spedzilem pod okiem rodzicow.... nie trzeba miec zdjec ale tutaj ciagle dyskusja kreci sie wokol tego jednego zdjecia z chlopczykiem w drodze na Sniezke, dlatego uzylem takiego sformulowania

_________________
"Wpatrzony w szczyty gór trwałem...."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 4:01 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Ali7 napisał(a):
Na zdjęciu widać tylko dziecko, nieźle ubrane w góry, stojące przy łańcuchach w terenie, który NA ZDJĘCIU robi wrażenie przepaścistego. Ni mniej, ni więcej. Wszelkie inne interpretacje to już tylko domysły.

i dokladnie o to mi chodzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 4:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3665
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
kilerus napisał(a):
Ali7 napisał(a):
Na zdjęciu widać tylko dziecko, nieźle ubrane w góry, stojące przy łańcuchach w terenie, który NA ZDJĘCIU robi wrażenie przepaścistego. Ni mniej, ni więcej. Wszelkie inne interpretacje to już tylko domysły.

i dokladnie o to mi chodzi.


To po co snujecie tu te swoje śmieszne domysły, a potem ciągniecie godne pożałowania akademickie spory o wyższości "czegoś" nad "czymś"? Jako autor tego zdjecia napisałem gdzie je zrobiłem i co to za dziecko, wyjaśniłem, że to miejsce jest zupełnie bezpieczne. A tu rozwodzicie się z uporem godnym lepszej sprawy niczym średnioweczni heretycy spierający się na temat ile diabłów zmieści się na czubku szpilki. Po prostu żenada i nic więcej.

_________________
Obrazek

Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 5:02 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 8:11 am
Posty: 95
Lokalizacja: Warszawa
Nie spodziewałam się, że to powiem, ale Lech ma rację. Ta dyskusja i to czepianie się słówek nie ma najmniejszego sensu. A porównanie użyte przez Lecha godne zapamiętania :D

_________________
Góry są poza dobrem i złem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 5:16 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
pie... to, mam gdzies popprawnosc polityczna (forumowa) i napisze wam tyle
nie bede z wami gadac, do puki nie przedstawicie bledu mojego rozumowania (dowodu wyzej). ja umiem przyznac sie do bledu.
albo napiszecie: "nie jest realne, ze rodzice siedzieli 10m dalej i zapomnieli o nim".


chociaz wiem, ze i tak pewnie nie rozumiecie o co mi chodzi.
ja wczesniej nikomu nie napisalem, ze jego wypowiedzi sa godne pozalowaznia. nie chcialem sie znizyc do poziomu dyskusji jaki zaproponowal hwyhobo (wlasnie to zrobilem). staralem traktowac swojego rozmowce na rowni ze soba. radze starac sie czytac ze zrozumieniem. czarne jest czarne, a biale jest biale.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 5:24 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3665
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
kilerus napisał(a):
radze starac sie czytac ze zrozumieniem. czarne jest czarne, a biale jest biale.


To przeczytaj tytuł wątku "Karkonosze w obrazach", postaraj się go zrozumieć i napisz może coś o malerstwie i malarzach - pejzażystach regionu karkonoskiego.

_________________
Obrazek

Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 5:51 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lip 23, 2005 6:00 pm
Posty: 1495
Lokalizacja: z domu
**


Ostatnio edytowano Cz maja 31, 2007 7:40 am przez hwyhobo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 5:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3665
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
Ali7 napisał(a):
Panie i Panowie, naprawdę, spór jałowy i godny lepszej sprawy. Lech wie, gdzie i w jakich okolicznościach robił zdjęcie - jego racja. Ale inni tego nie wiedzą, twierdzą zaś, że ze zdjęcia nie widać tego, co Lech wie.
Ale ja przecież wyjaśniłem to, czego nie widać. I nie tylko, gdyż wyjaśniłem, że to co widać jest złudzeniem, bo to miejsce gdzie stoi moje dziecko wcale nie jest przepaściste.

Doprawdy nie było i nie ma najmniejszego sensu się mnie o cokolwiek czepiać. Oczekiwałem dyskusji i pytań na temat malarstwa, a tu taki afront. Po prostu ręce opadają.

_________________
Obrazek

Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 8:07 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 5:12 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Wałbrzych
Obserwuje i obserwuje no i wkoncu tez cos powiem. Niepotrzebnie ktokolwiek czepia sie Lecha moim skromnym zdaniem. Co do malarstwa to zastanawia mnie jak malowales pejzaze zimowe? Stawiales sztaluge na sniegu i tworzyles :lol: czy moze malowales patrzac na fote? :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 8:18 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 07, 2007 11:54 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Wałbrzych
albo Lechu odtwarzal obrazy z pamieci.... tez mnie to ciekawi :)

_________________
"Wpatrzony w szczyty gór trwałem...."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 9:11 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt lis 03, 2006 8:41 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Malerzów
Jak już zeszliśmy na właściwy temat :) to czym one (obrazy) są malowane? zgaduję że olejne na płótnie?
Mnie osobiście najbardziej te zimowe podchodzą. Lubię obrazy w odcieniach szarości , sam się 'param' tylko ołówkami więc to pewnie dlatego.
No a co do pejzaży zimowych czy jakichkolwiek innych to pewnie z pamięci (ewentualnie wspomaganej albumami albo fotkami własnej roboty), bo nie sądzę by Lechu ze sztalugami biegał :-)
Swoją drogą widzę fajny skecz: góry, zamiec, wichura, mnóstwo śniegu i jakiś koleś malujący na sztalugach Obrazek

_________________
http://www.dzikumaniak.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 10:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3665
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
Dziku napisał(a):
Jak już zeszliśmy na właściwy temat :) to czym one (obrazy) są malowane? zgaduję że olejne na płótnie?
Mnie osobiście najbardziej te zimowe podchodzą. Lubię obrazy w odcieniach szarości , sam się 'param' tylko ołówkami więc to pewnie dlatego.
No a co do pejzaży zimowych czy jakichkolwiek innych to pewnie z pamięci (ewentualnie wspomaganej albumami albo fotkami własnej roboty), bo nie sądzę by Lechu ze sztalugami biegał


Moje obrazy są olejne na płótnie naciągniętym na krosno malarskie. Płotno trzeba uprzednio odpowiednio zagruntować. Bieganie ze sztalugami po górach nie jest możliwe. Obrazy powstają w domu. Wzorem dla mnie sa szkice w ołówku, zdjecia oraz pamięć. Taki obraz schnie dobre dwa-trzy miesiące, dopiero po jakims czasie sie go pokrywa werniksem i potem oprawia w ramkę.

_________________
Obrazek

Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 10:15 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 07, 2007 11:54 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Wałbrzych
A cena takiego obrazu?

_________________
"Wpatrzony w szczyty gór trwałem...."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL