Planuję z koleżanką wyjazd na 5 dni w Tatry, wiadomo 1 i ostatni dzień to podróż pociągiem jednak pozostałe 3 dni chciałybyśmy spędzić dość aktywnie. Przyznam że w Tatrach byłam jakieś 10 lat temu i niewiele pamiętam, dlatego potrzebuję waszej pomocy. Oto co zaplanowałyśmy:
1 dnia Morskie oko i czarny staw i pierwsze pytanie, czy z Zakopanego bez trudu złapiemy się na jakiegoś busa, który podwiezie nas do Palenicy Białczańskiej? Ile kosztuje wejście do TPN? i od której można się tam już dostać... ile zajmuje droga z Morskiego oka nad Czarny staw?
2 dnia chcemy zaliczyć Giewont... i moje pytanie skąd mamy wyruszyć? Wikipedia podaje 3 szlaki turystyczne - z Kuźnic, z Doliny Strążyskiej i z Gronika, dokąd najłatwiej będzie nam trafić z centrum Zakopanego i który szlak jest najłatwiejszy?
i 3 dnia - Kasprowy Wierch chcemy wejść pieszo, a jak nie będzie kolejek to zjechać kolejka (ile kosztuje taki przejazd) i który szlak wybrać -
http://www.kasprowywierch.biz/szlaki.html ??
Z góry dzięki za wszystkie wskazówki
