Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 27, 2024 7:31 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 05, 2010 7:35 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 5:47 pm
Posty: 29
Camino to piękna trasa. Przejście nie sprawia jakichś większych problemów. Zamknięcie ścieżki jest czysto teoretyczne i ma na celu uniemozliwienie wejścia osobom, które tam nie powinny się znaleźć. Największe trudności są na wejściu od strony El Chorro, gdyż tam zniszczono spory kawałek chodnika. Aby wejść na ścieżkę należy zejść klikadziesiąt metrów i przejść po wystających ze ściany metalowych prętach, przy których znajduje się infrastruktura do wpięcia asekuracji. Następnie po skalnych stopniach do góry i już jest się na Camino. Polecam, na prawdę warto się przejść.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 13, 2010 1:34 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Gustaw napisał(a):
Koncepcje się powoli deaktualizują ...

Koncepcje jednak się zmaterializowały - walnę jakąś mikro relację jak znajdę czas w domciu.

Co do Caminito ... opiszę jak było ... tfu ... raczej jak nie było ... tzn ostatecznie przejechaliśmy przez El Chorro (dzięki temu, że nawigacja w E72 pokierowała mnie do Rondy nie tą trasą co chciałem :lol: ) ale na Caminito się nie wybrałem ... ale niewiele brakowało ... ktoś mnie podsiadł w czterosobowej grupie ... szkoda ... :(

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 13, 2010 10:39 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2006 11:30 am
Posty: 120
Lokalizacja: Katowice
adhezja napisał(a):

z tym,ze wydało mi sie to z rana takie skomplikowane, jakieś numery (tam nie ma numerów na tabliczkach na skałach :( , jakieś kierunki, a ja noga jestem orientacyjna murowana wiec chyba sobie to wydrukuje i zabiore na szlak
a dawno juz nie byłam tam, ze 2 lata :|


Numerkami się nie przejmuj. Markiz zacytował tu przewodnik WHP i stąd te numery. Po prostu każda droga w tym przewodniku posiada swój numer porządkowy. Na skałach czy tabliczkach tych numerów nie ma, bo to tak naprawdę obejście szlaku, nieznakowane, bo przecież w myśl przepisów parkowych ze szlaku schodzić nie wolno :x


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL