Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 07, 2024 4:59 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 10:01 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
chwastek napisał(a):
nie wracaj - pod żadną postacią ani z któregokolwiek konta na forum, bo przecież masz ich kilka.

Ale by były jaja, gdyby się okazało, że jedno z nich to "chwastek". :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 10:11 pm 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:43 am przez chwastek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 10:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Dobry informatyk (bo nawet nie haker) nie z takimi rzeczami jak różne IP sobie bez problemu poradzi..

Ale nie róbmy bałaganu w wątku Lucyny.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 10:22 pm 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:43 am przez chwastek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 10:25 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Ale nikt nikomu nie udowadnia...po prostu śmiesznie by było.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 10:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
chwastek napisał(a):
jak chcesz, to sobie drąż, szukaj, i udowadniaj że chwastek to Lucyna.

Zupełnie nie o to chodzi. Znaj moje podejście do pisania w necie - rzucić tekst i zapomnieć. Ja nie miewam misji.

Natomiast a propos "poproszenia informatyka" - przecież to Ty możesz być 38 letnim rudym ale wpadającym w blond informatykiem z Chomiąży Szlacheckiej.. rozumiesz? Ja Cię nie znam. Dlatego np. odnoszę się inaczej niż do powiedzmy trzydziestu forumowiczów których znam osobiście i kolejnych siedemdziesięciu, o których wiem że istnieją, ponieważ ci znani mi - znają ich.
Edit:
Chodzi o to, że np. z takim black'iem nie będę rozmawiał poważnie (dopóki nie da się poznać), bo to może być albo czyjeś alter ego (choćby Markiza, który również ma "misję" gnojenia Lucyny), albo forumowa efemeryda, która zalogowała się tylko po to, by pojątrzyć i się pobawić w wolnej chwili (może człowiek ma złamaną nogę i jak mu zdejmą gips, to nigdy więcej tutaj nie zaglądnie). Ilu juz takich było.. Dlatego nigdy nie będę z kimś takim rozmawiał poważnie - rzucam tekst i mam w chu.ju. ;) Wszystkim doradzam podobnie, osobiście bardzo dziwią mnie super poważne kłótnie z kimś, kto nie wiadomo kim jest, nie wiadomo czy w ogóle istnieje, czy też jest czyimś alter ego, nie wiadomo czy nie wali konia podczas kłótni z kimś w necie na forach internetowych..

Spadam się golić, jutro SZKOLENIE (niestety nie bieszczadzkie, by pozostac w temacie), pozdro! :wink:
Edit:
Już się ogoliłem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Blackiem jak najbardziej bez apostrofu :mrgreen:

<krzewienie oświaty mode off>

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Tylko tyle wyniosłaś z mojego posta, w którym zawarłem całego siebie..? :cry:



:mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:12 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
leppy napisał(a):
Tylko tyle wyniosłaś z mojego posta, w którym zawarłem całego siebie..? :cry:


Co ty piedrolisz, nie zmieścił byś się :)
W takim małym poście :D

PS obstawiam że chwastek jednak jest po prostu chwastkiem, ale zawsze jest margines błędu :wink:

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Jaaaaaaaaaaa, no ja przecież też tak sądzę, ale.. zawsze jest margines błędu. ;)

Aczkolwiek starcie z Lucyną wydaje mi się jakieś takie nienaturalne. Co one się tak nagle zacietrzewiły? Jeszcze nie tak dawno piły sobie z dziobków, hehe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
leppy napisał(a):
Aczkolwiek starcie z Lucyną wydaje mi się jakieś takie nienaturalne. Co one się tak nagle zacietrzewiły? Jeszcze nie tak dawno piły sobie z dziobków, hehe.


Nienawidzę banału, ale tym razem on się po prostu narzuca:
Od miłości do nienawiści tylko jeden krok :D

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 14, 2011 12:19 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
Vespa napisał(a):
PS obstawiam że chwastek jednak jest po prostu chwastkiem, ale zawsze jest margines błędu :wink:

o kurcze! raz - oto jednak piszę w wątku lucyny, choć do Bieszczad daleko mi, że ho ho. dwa - nie mogłem się oprzeć, bo nie przypuszczałem, że nieśmiertelne słowa mistrza Fregego będą pasować w tym wątku, gdzie z jednej strony wola mocy w połączeniu z transcendentalną jednością apercepcji śmiertelnie się zwiera z tytanem intelektu w ostatecznym przezwyciężeniu metafizyki poprzez logiczną analizę języka: "Equality gives rise to challenging questions which are not altogether easy to answer": "Tożsamość pobudza do pytań, na które niełatwo odpowiedzieć". to mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. dziękuję.

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 14, 2011 12:29 am 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:44 am przez chwastek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 14, 2011 1:31 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Zombi napisał(a):
Vespa napisał(a):
PS obstawiam że chwastek jednak jest po prostu chwastkiem, ale zawsze jest margines błędu :wink:

o kurcze! raz - oto jednak piszę w wątku lucyny, choć do Bieszczad daleko mi, że ho ho. dwa - nie mogłem się oprzeć, bo nie przypuszczałem, że nieśmiertelne słowa mistrza Fregego będą pasować w tym wątku, gdzie z jednej strony wola mocy w połączeniu z transcendentalną jednością apercepcji śmiertelnie się zwiera z tytanem intelektu w ostatecznym przezwyciężeniu metafizyki poprzez logiczną analizę języka: "Equality gives rise to challenging questions which are not altogether easy to answer": "Tożsamość pobudza do pytań, na które niełatwo odpowiedzieć". to mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. dziękuję.


czy to oznacza,ze lepszy jest filozof w przebraniu błazna niż błazen w przebranu filozofa - to ja troll trzeciej kategorii

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 14, 2011 1:32 am 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Cytuj:
Chodzi o to, że np. z takim black'iem nie będę rozmawiał poważnie (dopóki nie da się poznać), bo to może być albo czyjeś alter ego (choćby Markiza, który również ma "misję" gnojenia Lucyny), albo forumowa efemeryda, która zalogowała się tylko po to, by pojątrzyć i się pobawić w wolnej chwili (może człowiek ma złamaną nogę i jak mu zdejmą gips, to nigdy więcej tutaj nie zaglądnie). Ilu juz takich było.. Dlatego nigdy nie będę z kimś takim rozmawiał poważnie - rzucam tekst i mam w chu.ju. Wink Wszystkim doradzam podobnie, osobiście bardzo dziwią mnie super poważne kłótnie z kimś, kto nie wiadomo kim jest, nie wiadomo czy w ogóle istnieje, czy też jest czyimś alter ego, nie wiadomo czy nie wali konia podczas kłótni z kimś w necie na forach internetowych..


Jako alter ego Markiza - pewno ze 30 lat mlodsze - śmiem twierdzić że pierd.olenie od rzeczy nie sprzyja "głębszemu poznaniu" którego tak pragniesz. Jeśli sam jawnie przyznajesz, że masz w ch,uju nowych userów to jakże ja Ci mogę tą niecheć z glowy wybić? :) Cenie sobie dobry humor który czasem pojawia sie na forum niezależnie z czyich ust i mimo, że noga sie zrosła będę zaglądał tu dalej, chociażby w celu przeczytania kilku naprawde swietnych relacji z wypraw które gdzieś tam są w moich aspiracjach górskich. A co do Lucyny... to przecież wszystkie za i przeciw dawno zostały wypowiedziane... nie wiem po co to ciagłe pierniczenie na ten temat. Moja opinia jest taka, że tak czy siak będzie na tym forum, mimo buńczucznych zapowiedzi odejscia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 14, 2011 7:01 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
leppy napisał(a):
(może człowiek ma złamaną nogę i jak mu zdejmą gips, to nigdy więcej tutaj nie zaglądnie)

Przegiełeś.

black napisał(a):
Jako alter ego Markiza - pewno ze 30 lat mlodsze

Te, black, sugerujesz, że masz 46 lat ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 14, 2011 11:45 am 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Cytuj:
Te, black, sugerujesz, że masz 46 lat



Kto tam markiza wie na ile sie lat czuje :D

poza tym Lukaszu napisalem "pewno" co potocznie jednak nie sugeruje pewności wypowiadanych słow. Nie wiem ile markiz ma lat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 14, 2011 12:22 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Jeśli wolno się wtrącić.
Tożsamość osoby faktycznie rodzi pytania.
Ale styl wypowiedzi wbrew pozorom nie jest łatwo podrobić.

Lucyna robi specyficzne literówki, Chwastek - nie.
Mają całkiem, ale to całkiem inny sposób pisania.

Sądzę że to nie może być ta sama osoba, chociaż nie wykluczam klona kogoś innego, kto nie pisuje w Internecie aż tak wiele.
Z drugiej strony Chwastek obecna była na co najmniej kilku forach i wszędzie pisze podobnie.

Nie chwaląc się - kiedyś na całkiem innym forum i w całkiem innym miejscu wykryłam, że ktoś podszywał się pod kolegę jacob.p.pantz logując się jako on (na tamtym forum nie było rezerwacji nicka) i naśladując (dość nieudolnie trzeba przyznać) jego bardzo specyficzny styl.

Coś mi jednak nie grało, było za bardzo mętne, nawet jak na Kubę 8) , napisałam do niego - i faktycznie okazało się, że ktoś się podszywa.
Nie wiem kto to był, wie to chyba tylko moderator tamtego forum.
Natomiast jaki był w tym cel - to już zupełnie nikt nie wie.

Jeśli o mnie chodzi - parę razy logowałam się na forach pod innymi nickami i napisałam parę postów, ale dałam sobie spokój, nie bawi mnie to zupełnie.

B.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 5:36 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
O Bieszczadach właśnie leci na PLANETE

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 9:47 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
Lukasz_ napisał(a):
O Bieszczadach właśnie leci na PLANETE

Co Ty myślisz, że w tym wątku kogokolwek obchodzą Bieszczady?

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 5:05 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Lucyne :wink: O wąskotorówce było dokładnie :)

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 6:17 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
zrobili do wożenia drewna a teraz atrakcja turystyczna :) i co ciekawy program był?

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 6:21 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Mi sie podobało, fajne widoki.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 6:25 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Raz jechałem tym ustrojstwem - w sumie dla turysty to ciekawa sprawa sie przejechać. Słyszałem że jak kiedyś buka nią wozili to sie wykolejała co rusz. Widoki były letnie mniemam?

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 6:40 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Buke ? :shock: Tą z muminków ? :mrgreen:

Film nakręcony oczywiście w lecie. Pokazywali też ostatni punkt dokąd dochodzą tory a dokąd kolejka już nie jeździ.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 6:48 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
oczywiscie :D buka dalej jest cennym surowcem exportowym naszego regionu;p tylko teraz jezdzi tirami - rzadziej koleją :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 18, 2011 10:23 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 17, 2008 11:12 pm
Posty: 1357
Lokalizacja: NewSączCity
Pod wpływem ogólnoforumowej reklamy (tematy "Ban" i "Lucyna") zdecydowałem się wejść po raz pierwszy w ten bieszczadzki temat, by poczytać conieco o tych górach. A tu jak widzę, jest o nich tyle co i w innych offtopowych tematach...
Wienc ja sie pytom; Czemu :?:

_________________
Czasem wystarczy przestać pragnąć jakiegoś marzenia, aby sprawić żeby się ono spełniło...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 19, 2011 8:32 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
mpik napisał(a):
Pod wpływem ogólnoforumowej reklamy (tematy "Ban" i "Lucyna") zdecydowałem się wejść po raz pierwszy w ten bieszczadzki temat, by poczytać conieco o tych górach. A tu jak widzę, jest o nich tyle co i w innych offtopowych tematach...
Wienc ja sie pytom; Czemu :?:

Przykro nie znam odpowiedzi na to pytanie. I nie chcę brać udziału w dalszym tym czymś co tu nastąpiło więc zapraszam Cię do początku wątku,
http://www.forum.turystyka-gorska.pl/vi ... 02&start=0

Tak gdzieś 25 stron to normalna rozmowa lub monolog o Bieszczadach.

Zapraszam na

http://www.bieszczadzkieforum.pl/
Tu możecie zadawać wszelkie pytania dotyczące Bieszczadów. Wątek bieszczadzki na tym forum przestaje istnieć.

Zapraszam do bibliografii bieszczadzkiej
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... e1ae394430
Tu rozmawiamy o wydawnictwach dotyczących regionu.

Zapraszam na forum historyków
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=73168&st=0
Tu będą informacje dotyczące książek historycznych, wspomnień, pamiętników

Zapraszam na forum historyków do działu turystyka historyczna
http://www.historycy.org/index.php?s=69 ... wforum=388
W związku z tym, że otrzymałam bardzo dużo wydawnictw z całego karpackiego i nie tylko regionu tu będę umieszczać informacje o mapach przewodnikach, informatorach.

Zapraszam na
http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthr ... 153&page=1
Tu będę kontynuować opis ścieżek dydaktycznych

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 19, 2011 10:59 am 
Zasłużony

Dołączył(a): So sty 09, 2010 12:00 pm
Posty: 186
Lokalizacja: Wega XXI
lucyna napisał(a):
Przykro nie znam odpowiedzi na to pytanie. I nie chcę brać udziału w dalszym tym czymś co tu nastąpiło więc zapraszam Cię do początku wątku,
http://www.forum.turystyka-gorska.pl/vi ... 02&start=0
Tak gdzieś 25 stron to normalna rozmowa lub monolog o Bieszczadach.

Więc Lucyno chyba najwyższy czas zapomnieć o tych sześciu ostatnich stronach;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 19, 2011 11:25 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
DeTomaso napisał(a):
lucyna napisał(a):
Przykro nie znam odpowiedzi na to pytanie. I nie chcę brać udziału w dalszym tym czymś co tu nastąpiło więc zapraszam Cię do początku wątku,
http://www.forum.turystyka-gorska.pl/vi ... 02&start=0
Tak gdzieś 25 stron to normalna rozmowa lub monolog o Bieszczadach.

Więc Lucyno chyba najwyższy czas zapomnieć o tych sześciu ostatnich stronach;)

Dziękuję za dobre słowo. Nie, to nie ma sensu. O oba wątki, ten i subiektywny kącik czytelniczy walczyłam już kilkakrotnie. Ostatnio w wyniku mojej szaleńczej zgoła walki z trollem doszło do mego zbanowania. Należy wyciągnąć wnioski. To forum wybrało zamiast merytorycznych wątków wątki o robieniu loda (przepraszam za to, że jestem wulgarna ale niestety, tak, a nie inaczej to wyglądało).
Na forum historyków dostałam chyba z miesiąc temu pod opiekę subforum , staż wprawdzie oblałam ale to nie oznacza, że jestem w moim własnym sumieniu zwolniona ze swojego przyrzeczenia. Mimo tego, że nie jestem historykiem i widzę jaka przepaść mnie dzieli na forum historycznym jeżeli chodzi o wiedzę od Kolegów to zamierzam tam popracować. Co najwyżej wpadnę po uszy w kompleksy.
Zapraszam tu, właśnie gadamy o muzeum w Dukli
http://www.historycy.org/index.php?show ... ntry847500

Dyskusja interesująca "NSZ, a zabójstwa Żydów"
http://www.historycy.org/index.php?show ... 4363&st=30

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 64  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL