Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 8:21 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 27, 2011 11:27 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
ja się urodziłem można powiedzieć w górach bo Beskidzie Żywieckim i od dziecka chodził po górkach z rodzicami. Były jakieś tam Baranie Góry, Pilska, Rysianki, Chopok w Niskich Tatrach itp. Z wiekiem jednak miałem coraz mniej czasu na góry bo sobie znajdywałem inne zajęcia który mnie pochłaniały np motocykl. Nadszedł rok 2008 w którym postanowiłem z bratem i kumplem wybrać się ponownie na Chopoka. Tak się nam spodobało, że parę dni później poszliśmy w tym samym składzie na Wielki Krywań, Rozsutec i pierwszy raz w Tatry Zachodnie na Rochacz Płaczliwy. Ta trasa wywarła na nas bardzo duże wrażenie pod względem widokowym jak i emocjonalnym. I tak łapłem na nowo bakcyla do gór i teraz sobie nie wyobrażam życia bez nich :wink:. Z roku na rok są coraz to ambitniejsze plany i mam nadzieję że tak będzie przez kilka następnych lat :wink:

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 27, 2011 3:21 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sty 08, 2011 2:47 pm
Posty: 253
Lokalizacja: Gliwice
Zaczeło się od obozu wędrownego w karkonoszach w wieku 17lat z plecakiem gigantem, pomimo wielu wylanych wtedy łez (odciski itp) wiedziałam że już zawsze będę w góry wracać...i tak też szczęśliwie się dzieje :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2011 11:16 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 17, 2011 4:34 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Ruda Śląska
Ja swoją przygodę z górami zaczynałem już w podstawówce, mieliśmy takiego nauczyciela polskiego, który organizował rajdy i tak już w wieku 9 lat byłem pierwszy raz w Beskidach, oczwiście nie był to jakiś super szlak, ale byłem wtedy pod wielkim wrażeniem i strasznie mi się podobało, a po pierwszym wyjeździe do zakopanego w wieku 10 lat i wejściu na morskie oko to się zakochałem :) potem zapisałem się do klubu młodzieżowego w naszym mieście i tam to już były obozy wędrowne i różne jedno dniowe lub weekendowe wyjazdy :) pierwszy raz na swojej wyprawie byłem w 2006 roku w wieku 17 lat i od tego się zaczęło już moje maniakalne jeżdżenie w coraz to większe góry :) najpierw wszystko co tylko się dało w tatrach, a teraz czas na Alpy :)

_________________
http://undergroundteam.com.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 03, 2011 8:32 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Pierwszy raz w góry pojechałam jak miałam 7 lat. Mój wujek miał pensjonat w Kościelisku (Karolina - może kojarzycie, z tymże już go nie prowadzi :( ). Jeździliśmy tam latem (połazęgować po Dolinie Koscieliskiej) i zimą (na narty i kulig). Potem w 4 i 5 klasie podstawówki pani od geografii zabierała nas w Bieszczady i Sudety. Którejś zimy byłam m.in. tam: http://www.bieszczady.net.pl/chatkapuch ... nisku.html Wtedy jeszcze nie chciało mi się chodzić po górach, ale podobały mi sie widoki, więc dawałam się wyciągać na szlak mamie i bratu, którzy z kolei nałogowo chodzili po Beskidach (Ślaski, Żywiecki, Makowski). Tak więc marudząc i domagając się co krok postoju wlokłam się za nimi cierpiąc okrutnie, a na koniec cieszyłam michę, że takie piękne widoki się mym oczom ukazują. :lol:
Jak miałam lat 18 pojechałam do Malego Cichego, a Tatry mi się tak spodobały, że nawet mozolne podejścia przestały być dla mnie udręką. Od tej pory zaczęlam chodzić w góry coraz częściej. Minęło 7 lat, a ja wciąż nie mam kondycji, ale wciąż chodzę i ciesze michę. :lol: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL