Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 11:20 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt mar 25, 2005 11:25 am 
piszę to ku przestrodze osób, które będą szukały miejsca, gdzie rozbic namiot.Rok temu znaleźliśmy w internecie ogłoszenie kobiety z ul.Ciągłówki.(celowo nie podam jej nazwiska, bo nie chce mieć już z nią do czynienia)Miało byc blisko centrum-okazało się pół godziny drogi-pieszo do PKS,ale to małe piwo.Poza tym przed wyjazdem do niej dzwoniłam 4 razy i powiedziała, że możemy spokojnie korzystac z kuchni na kwaterze(kobieta ma drugi duży dom-dla turystów-którym przed 9 rano każe wystawiac bagaże za drzwi, bo już na PKP stoją naganiacze i werbują kolejnych naiwnych turystów).Zgodzilismy sie tam pojechać ze względu na mozliwość skorzystania z kuchni-wiadomo, że nikt nie będzie gotował obiadów, ale cos niecoś podgrzać trzeba(fasolkę z puszki).Po 2 dniach mielismy dość. Kobieta, która nam pozwoliła rozbić namiot(uważa że ma wielce pole namiotowe, a na dobrą sprawę nie ma żadnych ku temu warunków)miała kota, ktróry ostrzył sobie pazury o nasz namiot i skakał po nim-do dziś mamy slady, a w tym miejscu namiot przecieka!!!!Mimo, że zwróciliśmy kobiecie na to uwagę, nie widziała w tym nic złego!!!!!!!!!!!!!Po 2 dniach powiedziała, że nie wolno nam juz korzystac z kuchni, bo nie tak się umawialiśmy!!!!!!!!!!!!!!Więc spakowaliśmy się i poszliśmy na Camping Pod Krokwią.To miejsce szczerze polecam-ludzie z kulturą, świetne miejsce i bezpieczne.A kuchnia też jest.I nie ma kotów, które niszczą człowiekowi sprzet kupiony za ciężkie pieniądze.


Góra
  
 
PostNapisane: So mar 26, 2005 8:27 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 8:19 am
Posty: 106
Lokalizacja: Żory
[quote="Agniecha"]Rok temu znaleźliśmy w internecie ogłoszenie kobiety z ul.Ciągłówki.

-zapomniałam dodac, że chodzi o Zakopane.Piszę to nie dlatego, żeby kobiecie dopiec, ale, jak wspomniałam, ku przestrodze innych turystów- bo wydaje mi się, że jeśli ktoś inwestuje w sprzęt(np.namiot), to nie po to, żeby mu go ktoś zniszczył. Mam nadzieję, że inni turyści nie będą mieli takich nieprzyjemności, ani tam ani nigdzie indziej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL