Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 2:37 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 01, 2006 9:50 am 
Kombatant

Dołączył(a): Cz lis 03, 2005 4:00 pm
Posty: 572
Lokalizacja: Poznań
Ultima_Thule napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Ultima_Thule napisał(a):
moim marzeniem jest zobaczenie niedźwiedzia w Tatrach


No to do zobaczenia w górach, durna babo. Niedźwiedź.



Durnej baby to poszukaj w domu, ja jestem facetem.
Egon T - wiem o tym że to nie Uszatek ani inny Colargol. Nie mam zamiaru z nim się boksować, napisałem tylko że fajnie by było zobaczyć. Najlepiej z daleka :)


To polecam Ci zoo (tam możesz nawet z bliska :D )

Jak jakiesz extrema chcesz uprawiać (tropienie niedźwiedzi) to już Twoja sprawa.

Ale chcę bezwzględnie zaznaczyć ,że to forum jest przede wszystkim dla normalnych turystów a spotkanie z misiem może zakończyć się tak jak np dla jednej pani ze Słowacji w zeszłym roku, "zerwaniem skalpu" i poważnym okaleczeniem do końca życia...Nie mówiąc o smierci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 01, 2006 12:53 pm 
Możesz coś więcej powiedzieć o tej pani ze Słowacji? Qrde jakiś sado-maso się chyba zrobiłem. Im więcej czytam o takich wypadkach tym mam większego pietra... :shock:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 01, 2006 7:12 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz lis 03, 2005 4:00 pm
Posty: 572
Lokalizacja: Poznań
Anonymous napisał(a):
Możesz coś więcej powiedzieć o tej pani ze Słowacji? Qrde jakiś sado-maso się chyba zrobiłem. Im więcej czytam o takich wypadkach tym mam większego pietra... :shock:


Postaram się ten przypadek gdzieś odnaleźć , zeszły rok albo 2004, lato , słowackie Tatry.
Ale jak sprawdzę przekażę.

Tylko nie przeginajmy też w drugą stronę. Trzeba mieć naprawdę dużego pecha , żeby niedźwiedziowi wejść w drogę, w Polsce z moich znajomych (a chodziło i chodzi ich sporo po górach) tylko jeden kolega miał jakieś tam groźne zajście w Bieszczadach ale skończyło się spoko.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 02, 2006 8:49 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz sty 19, 2006 2:32 pm
Posty: 7
Lokalizacja: N 49° 52.998 E 19° 13.035
Czytając na temat waszych schiz:) dochodzę tylko do jednego wniosku po prostu jesteście profesjonalistami :P ja sam wychodząc w nawet krótką przechadzkę (głównie Beskidy) zawsze mam przy sobie
czekoladkę:)
apteczka 8)
kawałek linki 9mm
taśmę 120cm
parę karaboli :)
noi teraz dokończył do tego Etrex ;)
a noi czołówka :roll:
góry są górami i ci którzy na nich się znają wiedzą iż lepiej taszczyć dwa kilo więcej :D niż tego dwa kilo może braknąć w niebezpiecznej sytuacji ;) np jak niżej hehe
:mrgreen:
http://wiadomosci.onet.pl/1315423,11,item.html

moja połówka :mrgreen: zawsze śmiała się poco to taszczę przecież nie idziemy w himalaje dopóki nie musieliśmy wracać w nocy z chaty na potrójnej :alien: a tóż czołówkę miałem jak zwykle przy sobie trochę wtedy zmieniła zdanie na temat ekwipunku na górskie szlaki 8)
także spokojnych i bezpiecznych wędrówek :D

_________________
jest ryzyko jest zabawa :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 03, 2006 9:12 pm 
Nowy

Dołączył(a): N kwi 23, 2006 9:43 pm
Posty: 26
Lokalizacja: Kraków
Ultima_Thule napisał(a):
Bardzo lubię spotykać zwierzęta na wolności, moim marzeniem jest zobaczenie niedźwiedzia w Tatrach.


Niestety miśki w Tatrach są zdemoralizowane tj nie boją się ludzi.Byłem świadkiem w Roztoce-siedziałem na schodach i paliłem sobie- jak miś młody(dwulatek) obrabiał kosz na śmieci.Na mnie tylko kątem oka spoglądał czy nie zagrażam mu.Nagle ktoś na piętrze wrzasnął przez okno - niedźwiedź!!!I się zaczęło rzucanie do miśka kanapkami :evil: ,wyległo pół schronu.Szczyt debilizmu wykazał gostek zachodząc miśka od tyłu :!: żeby zrobić zdjęcie...Misiek musiał zareagować i go postraszył.Facet na wszystkich płotach po drodze leżał :D tak zwiewał.W Bieszczadzie możesz spokojnie podglądać misie,jak się nie zbliżasz na odległość mniejszą niż jakieś 50-100 m to Cię olewają,bliżej warczą na Ciebie albo się oddalają same - piszę tak bo miałem z nimi kilka spotkań :D

_________________
Pozdrav


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 09, 2006 7:51 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 12, 2006 10:09 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Szczecin
Ja też mam małą schizę zawsze kiedy jestem w Tatrach to wchodzę przynajmniej raz na Kozi Wierch ale tylko od Koziej Przełęczy. Inne wejścia mnie tak nie cieszą. Ten szlak jest dla mnie super i w tym roku znowu tam pójdę (sierpień).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 09, 2006 11:04 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Ja praktycznie co roku wchodze na Kościelec,ale nigdy nie zaczynam podejścia na Karb od Czarnego Stawu.Nie wiem czy to jakaś schiza,ale może powinnam się nad tym zastanowić :twisted:

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 10, 2006 12:24 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt gru 30, 2005 11:21 am
Posty: 233
Hania ratmed napisał(a):
Ja praktycznie co roku wchodze na Kościelec,ale nigdy nie zaczynam podejścia na Karb od Czarnego Stawu.Nie wiem czy to jakaś schiza,ale może powinnam się nad tym zastanowić :twisted:
No patrz ja też jakoś nie mogę sobie przypomnieć że wchodziłem od Czarnego Stawu a też pare razy tam byłem.Zawsze jak zaczynam od Murowańca to robię sobie taką małą aklimatyzację wchodzę od Zielonego Stawu na Karb-Kościelec-Karb i Czarny Staw po takim przeiściu można sobie odpocząć nad brzegiem stawu nawet dłuższą chwilkę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL