Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 5:01 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt wrz 14, 2012 12:27 pm 
Swój

Dołączył(a): So lut 19, 2011 12:25 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Miszkowice
Poszukuję bazy noclegowej w Bieszczadach na Sylwestra, znacie jakieś chatki, pensjonaty lub coś takiego.
Będę wdzięczna za pomoc.
Nie chcę wersji z balem, wybieramy się z naszym husky i interesują nas góry śnieg i narty :)

_________________
guroholicy.pl - ludzie uzależnieni od gór


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 16, 2012 1:14 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Która część regionu Cię interesuje? Jaki typ narciarstwa preferujesz? Jeżeli zjazdowe to polecam Lesko-Ski w Weremieniu, coś w Ustrzykach Dolnych, ewentualnie Bystre.
Moim zdaniem powinniście ze względu na spokój psa w czasie sylwestrowych szaleństw wybrać coś ustronnego. Polecam Zatwarnicę, tu jest hotel BARR, Sękowiec tu są domki u pani Basi, Chmiel pani Lula na domki. Może być Czarna, tam jest kilka nowych obiektów, nie znam nazw. Mogą to być schroniska np. w Jaworcu czy w Balnicy, o ile pies nie będzie sunio-waderze Lunie wchodził w drogę.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2012 11:24 am 
Swój

Dołączył(a): So lut 19, 2011 12:25 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Miszkowice
Okolice Bieszczadów Wysokich czyli Tarnicy, Połonin
interesuje mnie narciarstwo biegowe i turowe
żadne zjazdówki :) tylko białe przestrzenie z psem
no i jeszcze wędrówki na rakietach

_________________
guroholicy.pl - ludzie uzależnieni od gór


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2012 12:58 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 19, 2010 11:34 am
Posty: 342
Lokalizacja: Dębica/Rzeszów
http://koliba.bieszczady.pl/
http://rawki.pl/
http://schronisko-jaworzec.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2012 6:55 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 01, 2011 3:57 pm
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków
http://www.zajazd-niedzwiadek.pl/ nocowaliśmy dwa lata pod rząd, drożej niż schronisko z plecakiem, ale byliśmy z małym dzieckiem więc odpadało... A zajazd to super komfort i tanie, przepyszne jedzenie na dole w barze :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 6:43 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
W Smereku znajduje się kilka miejsc, gdzie można zanocować i dobrze zjeść. Już na ten temat rozmawialiśmy. Polecam: Dolny Smerek - standard schroniskowy, jedzenie znakomite; Paweł Nie Całkiem Święty, jedzenie prawie równie dobre jak w Dolnym Smereku, za to wygląd zewnętrzny i wystrój znacznie lepszy niż w porównywanej przeze mnie knajpce; Niemczukówka to już wyższy standard, tylko noclegi; Carpathia znam tylko z opowieści, ponoć jest luksusowa.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 6:47 am 
Weteran

Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 9:55 am
Posty: 106
Sonka napisał(a):
W Smereku znajduje się kilka miejsc, gdzie można zanocować i dobrze zjeść. Już na ten temat rozmawialiśmy. Polecam: Dolny Smerek - standard schroniskowy, jedzenie znakomite; Paweł Nie Całkiem Święty, jedzenie prawie równie dobre jak w Dolnym Smereku, za to wygląd zewnętrzny i wystrój znacznie lepszy niż w porównywanej przeze mnie knajpce; Niemczukówka to już wyższy standard, tylko noclegi; Carpathia znam tylko z opowieści, ponoć jest luksusowa.



Lucynko, ty prawie wszystko znasz z opowieści albo ze zdjęć bo nigdzie nie bywasz. A polecasz tylko te miejsca z którymi współpracujesz bo ci płacą za taką reklamę jaką im robisz - także tutaj, na forum górskim w internecie.
Użytkownicy Forum oraz osoby szukające informacji powinny wiedzieć, że polecasz im miejsca i obiekty bo masz w tym swój interes. I że twoje polecanie jest nic nie warte. Gdyby ktoś zapłacił ci za polecanie jego budy z dykty przy drodze w której sprzedaje "szemrane" serki to ogłaszałabyś całemu światu najgłośniej jak tylko potrafisz, że wiesz gdzie można w Bieszczadach kupić najwspanialsze serki na całym Podkarpaciu.



Sonka/Lucyna,

To co teraz robisz jest zwyczajnym darciem łacha z Administratora i właściciela forum.
Bo umieszczanie w imieniu Lucyny (bo ta nie może sama już tego robić) jej słów oraz linków do jej stronki www, obojętnie gdzie to robisz - czy w podpisie, czy w temacie w dziale Ogłoszenia, czy w jakimkolwiek innym temacie - jest niczym innym jak kpiną i drwiną z decyzji Administratora i właściciela.

Administrator i właściciel forum wyrzucił Lucynę z forum. Lucyna dostała bana - user który dostaje bana znika z forum.

I dlatego, Sonka/Lucyna, na forum nie powinny pojawiać się słowa Lucyny oraz reklama jej zawodowej działalności. Każdy inny użytkownik który dostał bana zniknął z forum. Ale nie Lucyna która wykorzystuje konto „Sonka” do ponownego pojawiania się na forum pomimo, iż otrzymała od Administratora zakaz pojawiania się tutaj. Zakaz który złamała po raz kolejny już.

Myślę, że zanim po raz kolejny uaktywnisz się w jakimś temacie na forum, powinnaś, Sonka/Lucyna, przemyśleć ten swój ruch


Ostatnio edytowano Cz wrz 27, 2012 4:01 pm przez chwast_ek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 7:09 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
guroholicy.pl napisał(a):
Okolice Bieszczadów Wysokich czyli Tarnicy, Połonin
interesuje mnie narciarstwo biegowe i turowe
żadne zjazdówki :) tylko białe przestrzenie z psem
no i jeszcze wędrówki na rakietach


Muczne.

Będę tam w najbliższy weekend to napiszę coś więcej o warunkach w różnych miejscach w tej miejscowości.

Poza tym zajrzyj na forum http://forum.bieszczady.info.pl

Kiedyś zadałam tam w imieniu kolegi bardzo podobne pytanie:

http://forum.bieszczady.info.pl/showthr ... -2011-2012

Z odpowiedzi można skorzystać :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 7:25 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Rany pierogi - byłem w Mucznem, pamiętam ten postgierkowski hotel i po drugiej stronie te domki, i taki fajny kompleks, niby to knajpy, pubu, stołówki - wszystko w drewnie i strasznie dużo rogów na ścianach. Prowadziło to jakieś małżeństwo i dali mi pojeździć quadem, którym byłem przy Grobie Hrabiny. Fajne to Muczne. Ale przywołałaś wspomnienia Basiu. :)

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 7:47 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Mazio napisał(a):
Rany pierogi - byłem w Mucznem, pamiętam ten postgierkowski hotel i po drugiej stronie te domki, i taki fajny kompleks, niby to knajpy, pubu, stołówki - wszystko w drewnie i strasznie dużo rogów na ścianach. Prowadziło to jakieś małżeństwo i dali mi pojeździć quadem, którym byłem przy Grobie Hrabiny. Fajne to Muczne. Ale przywołałaś wspomnienia Basiu. :)


A ja w Mucznem dotychczas jeszcze nie spałam, tylko jadłam tam smaczny obiad w bardzo fajnym ośrodku (nazwy nie pamiętam).
W tamtej okolicy spałam w hoteliku w Tarnawie, też wart jest polecenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 9:25 am 
Swój

Dołączył(a): So lut 19, 2011 12:25 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Miszkowice
i wszędzie tam można z psem?
pisałam do kilku ośrodków no i psem był problem
udało mi się znaleźć coś takiego http://www.bieszczady-domki.pl/
3000zł za cały domek dla 8 osób
czy ktoś tam był wie coś o tym obiekcie i o wynajmujących go ludziach?
fajnie by było mieć info z pierwszej ręki :)

_________________
guroholicy.pl - ludzie uzależnieni od gór


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 9:27 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Jest taki świetny ośrodek w Bieszczadach "Berdo", tam byłem nawet z kotem.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 9:53 am 
Swój

Dołączył(a): So lut 19, 2011 12:25 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Miszkowice
Jakiś link?

_________________
guroholicy.pl - ludzie uzależnieni od gór


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 12:01 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt sie 21, 2012 2:14 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Kraków
guroholicy.pl napisał(a):
Jakiś link?


www.google.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 4:28 pm 
Swój

Dołączył(a): So lut 19, 2011 12:25 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Miszkowice
a może bardziej bezpośredni?
żadna filozofia szukać w google ale może Mazio ma bezpośredni bez przeszukiwania netu :D

_________________
guroholicy.pl - ludzie uzależnieni od gór


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 4:47 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 26, 2012 4:05 pm
Posty: 3
ja zawsze w bieszczady jadę bez rezerwacji a na miejscu coś się bez problemu znajduje;)

_________________
oczyszczanie organizmu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 27, 2012 5:51 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
guroholicy.pl napisał(a):
i wszędzie tam można z psem?
pisałam do kilku ośrodków no i psem był problem

Spróbuj więc tam, gdzie są organizowane wyścigi psich zaprzęgów. Wzięłabym pod uwagę dwie miejscowości: Krywe - Krzywe i Strzebowiska, obie w gminie Cisna. Tam są lokowani zawodnicy z psami, jest ustronnie, okolice są urokliwe, a i blisko do głównej drogi. W Krzywem możesz spróbować w Krywej Chacie, ją prowadzi Tomek Kudełka mistrz świata w którejś kategorii psich zaprzęgów. Tu jest też świetny Sosnowy Dwór, sami mają bzika na punkcie psa, koni, są bardzo otwarci. W Strzebowiskach prowadzi pensjonacik pani Zosia, sołtys wsi. Tam jeżdżą koledzy od lat, świetna domowa atmosfera. Wybór miejsc jest duży, nie znam większości, bardzo dużo dobrego słyszałam o Borsuczynie.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 27, 2012 8:11 am 
Weteran

Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 9:55 am
Posty: 106
Sonka napisał(a):
guroholicy.pl napisał(a):
i wszędzie tam można z psem?
pisałam do kilku ośrodków no i psem był problem

Spróbuj więc tam, gdzie są organizowane wyścigi psich zaprzęgów. Wzięłabym pod uwagę dwie miejscowości: Krywe - Krzywe i Strzebowiska, obie w gminie Cisna. Tam są lokowani zawodnicy z psami, jest ustronnie, okolice są urokliwe, a i blisko do głównej drogi. W Krzywem możesz spróbować w Krywej Chacie, ją prowadzi Tomek Kudełka mistrz świata w którejś kategorii psich zaprzęgów. Tu jest też świetny Sosnowy Dwór, sami mają bzika na punkcie psa, koni, są bardzo otwarci. W Strzebowiskach prowadzi pensjonacik pani Zosia, sołtys wsi. Tam jeżdżą koledzy od lat, świetna domowa atmosfera. Wybór miejsc jest duży, nie znam większości, bardzo dużo dobrego słyszałam o Borsuczynie.


Sonka/Lucyna,

ty bierzesz pod uwagę tylko te miejsca i obiekty które zapłaciły ci za kaptowanie na forach w internecie potencjalnych klientów i gości.

Osoby szukające informacji powinny wiedzieć, Lucynko, że na tym polega twoja aktywność na forum i temu ma służyć zamieszczony przez ciebie link do strony www w podpisie .

Osoby szukające informacji powinny wiedzieć, gdy czytają co im polecasz, że istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że polecane przez Ciebie obiekty znasz osobiście bo tam byłaś i nocowałaś. Bo to czym się zajmujesz to siedzenie w internecie i poszukiwanie osób którym polecasz obiekty i miejsca które zapłaciły ci za taką formę reklamy i pozyskiwania klientów.

A przy tej okazji reklamujesz także usługi przewodnickie grupy przewodników których ofertę można znaleźć na stronie do której link masz w podpisie - a której to grupy jesteś koordynatorką.

Więc zanim polecisz komuś tutaj coś jeszcze z takim wielkim zaangażowaniem to pomyśl, czy jest to uczciwe. Czy aby ktoś nie pojawił się na forum w poszukiwaniu sprawdzonych, obiektywnych, uczciwych informacji.

Osoby pojawiające się na forum powinny też wiedzieć, że Sonka to Lucyna - ta sama Lucyna czy lucyna której posty z podobnymi do tego "poleceniami" znajdą na innych forach, bieszczadzkich, beskidzkich czy ogólnogórskich które to posty wiszą na tamtych forach już szmat czasu bo odkąd pamiętam Lucyna, lucyna a teraz występująca jako Sonka zajmuje się tym samym.

Sonka/Lucyna,

To co teraz robisz jest zwyczajnym darciem łacha z Administratora i właściciela forum.
Bo umieszczanie w imieniu Lucyny (bo ta nie może sama już tego robić) jej słów oraz linków do jej stronki www, obojętnie gdzie to robisz - czy w podpisie, czy w temacie w dziale Ogłoszenia, czy w jakimkolwiek innym temacie - jest niczym innym jak kpiną i drwiną z decyzji Administratora i właściciela.

Administrator i właściciel forum wyrzucił Lucynę z forum. Lucyna dostała bana - user który dostaje bana znika z forum.

I dlatego, Sonka/Lucyna, na forum nie powinny pojawiać się słowa Lucyny oraz reklama jej zawodowej działalności. Każdy inny użytkownik który dostał bana zniknął z forum. Ale nie Lucyna która wykorzystuje konto „Sonka” do ponownego pojawiania się na forum pomimo, iż otrzymała od Administratora zakaz pojawiania się tutaj. Zakaz który złamała po raz kolejny już.

Myślę, że zanim po raz kolejny uaktywnisz się w jakimś temacie na forum, powinnaś, Sonka/Lucyna, przemyśleć ten swój ruch


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 27, 2012 11:23 am 
Swój

Dołączył(a): So lut 19, 2011 12:25 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Miszkowice
bez rezerwacji na 8 dni to tak trochę ryzykownie szczególnie w okresie sylwestrowo - świątecznym

_________________
guroholicy.pl - ludzie uzależnieni od gór


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 27, 2012 11:23 am 
Swój

Dołączył(a): So lut 19, 2011 12:25 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Miszkowice
a tu nikt nie był http://www.bieszcady-domki.pl/ :?:

_________________
guroholicy.pl - ludzie uzależnieni od gór


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL