Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 11:32 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2011 8:25 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 8:18 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Haile Silesia
Napisał do mnie użytkownik na PW w sprawie wyjaśnienia jak wgrać plik. Umieściłem dodatkową instrukcję. Wywaliłem stary, a oba nowe zabezpieczyłem hasłem. Użytkownik jest "swój" więc ufam że nie zasra :) Plik liczy ok 150 pozycji, w skład którego wchodzą szałasy, koleby i ruiny.

GPX
Instrukcja

tak powinno to wyglądać ->
Obrazek

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 6:26 am 
Ivanhoe - pisałem do Ciebie na PW. Czy mógłbyś udostępnić hasło do pliku z waypointami wiat i szałasów ? Wybieram się w Bieszczady po raz pierwszy i chciałbym się jak najlepiej przygotować do tej wycieczki.
W zamian oferuję dostęp do swojej bazy danych punktów zawierających lokalizacje obiektów pogórniczych ,sztolni, szybów , fortyfikacji z okresu II WŚ i kilku innych ciekawostek z terenu Polski oraz Czech.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 3:02 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 5:33 pm
Posty: 203
Chcialbym zlozyc donos iz OMEN to stara rura jest ( delikatnie napisane)
i radze nie dawac mu zadnych namiarow


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 3:10 pm 
"stara rura" to jeszcze nie powód, żeby nie podzielić się informacjami. No chyba, że w PGE takie zwyczaje są. Moja prośba już i tak jest nieaktualna bo jest coś takiego jak Advanced Rar Password Recovery - poradziłem sobie już kilka dni temu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 4:30 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
omen napisał(a):
Ivanhoe - pisałem do Ciebie na PW. Czy mógłbyś udostępnić hasło do pliku z waypointami wiat i szałasów ? Wybieram się w Bieszczady po raz pierwszy i chciałbym się jak najlepiej przygotować do tej wycieczki.


W Bieszczadach to w porównaniu z innymi górami akurat jest wyjątkowo mało tego typu obiektów.
Chyba, że liczysz na te nowe zbudowane przez Park Narodowy, ale te z kolei są na każdej mapie, nie trzeba jakichś tajnych koordynat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 5:59 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 5:33 pm
Posty: 203
Adam,PGE to wielki twor o ktorym nie masz pojecia,miales jedynie mala przygode z 3 osobami od nas,przypomne ci ze ty wiele razy robiles w ch... osoby i dzieki temu masz bajkopisarzu lipe w eksploracji,lepiej zacznij chodzic po gorach bo tu jestes ( byles) nieznany


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 6:09 pm 
Łukasz - nie interesuje mnie to,jak wielkim tworem jest PGE. Pierwsze słyszę, żebym miał jakąś lipę w eksploracji. Nie znasz mnie ,więc nie oceniaj kto kogo w ch.. zrobił jeśli nie masz o tym pojęcia albo bazujesz na plotach z 3ciej ręki. Zresztą forum to nie miejsce na tego typu bezsensowne wywody.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 1:56 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 5:33 pm
Posty: 203
Lukasz jest w DDT :) pomyliles sie:) zreszte ich tez zrobiles w chu....z budnikami:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 2:13 pm 
hmm... ciekawych rzeczy się od Ciebie dowiaduję . To może Ty zrobiłeś kogoś w ch.. z Tatrami ??? :mrgreen:
Niesamowite jest to jak niektórzy łatwo ulegają plotkom i pogłoskom no ale cóż. To chyba taki wiek. Chyba jednak dobrze, że jestem tą "starą rurą" jak napisałeś na początku - nie ulegam temu co ktoś po pijaku w amoku gada dla przysłowiowej "sławy" i rozgłosu. Zwłaszcza komuś, kto nie potrafi posługiwać się mapą a do obiektów, których dostęp wymaga kilku dni jedzie na kilka godzin a potem bezradnie rozkłada ręce i narzeka na cały świat.
Myślę , że dalsza dyskusja nie ma sensu. Może nabierze go dopiero kiedy i Ty osiągniesz wiek "starej rury" zmieniając jednocześnie swoje podejście i osądy na bardziej dojrzałe.

pozdrawiam


Góra
  
 
PostNapisane: N mar 09, 2014 7:36 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 18, 2013 10:40 pm
Posty: 476
Lokalizacja: Gorlice
Mam pytanie odnośnie BN. Byłem dziś na Czarnej od strony Jasionki i ku mojemu wielkiemu zniesmaczeniu natrafiłem jedynie na jedną wiatę tą blisko punktu widokowego, bliżej granicy lasu... Mapa Compassu ma zaznaczone dwie wiaty w nie wielkiej odległości ciężko mi uwierzyć że ją przeoczyłem...

Wie ktoś jak dojść do tej drugiej?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL