Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 3:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 26, 2012 12:43 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N sie 21, 2005 6:36 pm
Posty: 154
Lokalizacja: Myszków
Ja byłem tydzien w Bieszczadach :) , pieknie i zupełnie inaczej niz w Tatrach , inny rodzaj gór i szlaków , inni ludzie i inna atmosfera :) Nocowałem w Smereku i kazdym nastepnym razem tak zrobie , juz Wetlina to głosne miejsce w porównaniu z tym uroczym zakątkiem . Po wypadzie do Leska byłem w szoku , ulica i gwar przeszkadzały mi jak nigdy , bardzo szybko wracalismy do naszych domków :) Ze znajomymi postanowilismy zrobic sobie nawet wieczorek bieszczadzkich wspomnien , mam nadzieje ze bede miał jeszcze okazje wrócic w Bieszczady i ze nie bedzie to miejsce tak szybko sie zmieiac jak ukochane Tatry , gdzie zaginął zupełnie klimat gór a zrobiło sie jak na deptaku :( Moze juz tez za stary jestem i szukam spokoju , ale ciesze sie jak dziecko z ciszy jaka panuje w Smereku :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 26, 2012 3:04 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Bardzo lubię Smerek, to pięknie położona miejscowość, ze swoistym klimatem. Okolica malownicza, gościnni ludzie, dobre jadło w knajpkach, blisko szlaków.
Nie opracowaliśmy jeszcze miejscowości, ale mamy trochę informacji o górce zwanej niegdyś Wysoką lub Ścianą.
http://travel.bieszczady.pl/index.php?o ... Itemid=129

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 29, 2012 2:11 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Pragnę się podzielić najwspanialszą wiadomością, którą ostatnio usłyszałam. Gmina Lutowiska podjęła się remontu ruin cerkwi w Krywem. Od kilku lat starają się zdobyć na to fundusze, w ub. roku pozyskano 70 tys. zł na przeprowadzenie najpilniejszych prac. Niestety, przetarg nie został rozstrzygnięty. W tym roku projekt "Przebudowa i zabezpieczenie ruin cerkwi p.w. św. Paraskiewi w Krywem" został ponownie dofinansowany. Pozyskano 65 tys. zł: 40 tys. przeznaczył na remont Konserwator, 20 tys. UM w Rzeszowie, 5 tys. UG w Lutowiskach. W piątek ma być podpisana umowa z wykonawcą, prace mają być ukończone do końca października. To dopiero pierwszy etap, remont ma być kontynuowany w przyszłym roku o ile będzie dofinansowanie. W tym roku największym problemem może okazać się pogoda, gdy będzie padać części pac nie będzie można przeprowadzić. Trzymam kciuki za powodzenie remontu i jednocześnie chylę czoło przed UG w Lutowiskach, mimo potwornych problemów finansowych (są zmuszeni do zamykania szkół) z którymi borykają się przeznaczyli pieniądze na remont świątyni.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2012 4:55 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Ciekawa inicjatywa

Jesień to czas wielkiej ptasiej wędrówki, podczas której miliony ptaków opuszczają swoje tereny lęgowe na Północy i w poszukiwaniu pokarmu oraz dłuższego dnia zmierzają na oddalone nieraz o tysiące kilometrów zimowiska. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków (OTOP) już od 20 lat zachęca, by w pierwszy weekend października rozejrzeć się wokół i zwrócić uwagę na piękno ptasiego świata, który nas otacza.

Jesień w górach to czas wyjątkowy, przede wszystkim z uwagi na piękno krajobrazów, pomalowanych już jesienną paletą barw. Podczas górskich wypraw można o tej porze spotkać zarówno osiadłe gatunki ptaków, które przebywają w danej okolicy przez cały rok (np. dzięcioły, w tym najrzadsze, takie jak białogrzbiety i trójpalczasty), a także skrzydlatych wędrowców. Ci ostatni są najlepiej widoczni na niebie (głównie tam zobaczymy wędrujące ptaki drapieżne, żurawie czy stada ptaków wróblowych), choć drobne ptaki często siadają na ziemi, wśród krzewów i drzew, gdzie odpoczywają i gromadzą siły przed kolejnym etapem wyczerpującej wędrówki.

OTOP gorąco zaprasza wszystkich miłośników tej grupy zwierząt do włączenia się w obchody Europejskich Dni Ptaków. Każdy, kto chciałby zorganizować w pierwszy weekend października wycieczkę połączoną z obserwacjami ptaków, wystawę, prezentację lub jakiekolwiek inne wydarzenie związane z ptakami i zaprosić na nie inne osoby zainteresowane tą tematyką może odwiedzić stronę OTOP www.otop.org.pl i wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod adresem: https://activeforms.com/otop_polska/zgloszenie Na podstawie szybkich raportów, przesyłanych do 7 października do Sekretariatu OTOP, powstanie wstępne podsumowanie, z którego będzie wynikało, ile osób wzięło udział w tegorocznych obchodach Europejskich Dni Ptaków i jak Polska prezentuje się na tle innych krajów Europy. Wszelkie dodatkowe uwagi i pytania można kierować na adres mailowy: edp2012@otop.org.pl

Antek Marczewski http://www.otop.org.pl/

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 12, 2012 11:06 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Siostry Nazeretanki z klasztoru w Komańczy prosiły nas o przekazanie informacji, iż w dniach 1-10 października będzie nieczynna izba pamięci prymasa Wyszyńskiego. W tym czasie w klasztorze będą rekolekcje, pielgrzymi nie będą przyjmowani.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2012 8:37 pm 
Weteran

Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 9:55 am
Posty: 106
Sonka napisał(a):
Klimat Bieszczadów, ale których.
(...)


Sonka napisał(a):
Z tego co wiem ten wątek miał promować Bieszczady.
(...)


Sonka napisał(a):
Nie byłabym aż tak kategoryczna.
(...)


Sonka napisał(a):

Abstrahując od głupoty,jJestem w chwili obecnej częścią komercyjnych Bieszczadów, pracuję jako pilot, czasami jako przewodnik.
(...)


Sonka napisał(a):
Z prostej przyczyny.
(...)


Sonka napisał(a):
Komańcza

ble ble ble



Sonka napisał(a):
Ha, zakopiańskie podejście do smakowitego tematu :))
(...)


Sonka napisał(a):
Aha, nie próbowałam w takim razie oscypków.
(...)


Sonka napisał(a):
Jutro ukaże się nowe czasopismo o Bieszczadach.
(...)


Sonka napisał(a):
(...)
Na naszej stonce masz dużo informacji, a przede wszystkim fotorelację z przejścia szlaku Balnica-Osadne i opis samego szlaku z dużą ilością zdjęć.
(...)


Sonka napisał(a):
(...)
Przejście torami jest nudne, chyba, że zaczniesz za Żubraczem.
(...)


Sonka napisał(a):
(...)
Przeprosiny ze stronki z facebooka

coś tam coś tam



Sonka napisał(a):
Zapraszam, oczywiście, że da się.

ble ble ble
(...)


Sonka napisał(a):
Nie za bardzo, jak jest ładna pogoda i dużo gości to tak, jak nie ma ludzi - to nie.


Sonka napisał(a):
21 sierpnia w Ośrodku Informacji i Edukacji Turystycznej BdPN w Lutowiskach o godz. 10 odbędzie się spotkanie dotyczące możliwości powołania Parku Ciemnego Nieba "Bieszczady".
(...)


Sonka napisał(a):
Powstaje Park Ciemnego Nieba "Bieszczady"

ble ble ble
(...)


Sonka napisał(a):
Bardzo lubię Smerek,
(...)


Sonka napisał(a):
Pragnę się podzielić najwspanialszą wiadomością, którą ostatnio usłyszałam.

ble ble ble
(...)


Sonka napisał(a):
Ciekawa inicjatywa

tutaj dopiero były nudy! ble ble ble
(...)


Sonka napisał(a):
Siostry Nazeretanki z klasztoru w Komańczy prosiły nas o przekazanie informacji, iż w dniach 1-10 października będzie nieczynna izba pamięci prymasa Wyszyńskiego.
(...)


Lucyna/Sonka, każdy kolejny twój post na forum to nic więcej jak marne widowisko. To jedynie kolejna okazja do wygenerowania posta z linkiem do swojej stronki www w podpisie, sposób na reklamę swojej działalności.

To co teraz robisz jest niczym innym jak kpiną i drwiną z decyzji Administratora i właściciela forum. Bo umieszczanie w postach na forum (bo ta nie może sama już tego robić) słów Lucyny oraz linków do jej stronki www, obojętnie gdzie to robisz - czy w podpisie, czy w temacie w dziale Ogłoszenia, czy w jakimkolwiek innym temacie - jest kolejną próbą oszukania i zadrwienia z jego decyzji usunięcia ciebie z forum.
Użytkownik który dostaje bana znika z forum. Ale nie Lucyna która wykorzystuje konto „Sonka” do ponownego pojawiania się na forum pomimo, iż otrzymała od Administratora zakaz pojawiania się tutaj. Zakaz który złamała po raz kolejny już.

Myślę, że zanim po raz kolejny uaktywnisz się w jakimś temacie na forum, powinnaś, Sonka/Lucyna, przemyśleć ten swój ruch.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 29, 2012 5:11 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Zlituj się chwastku! Przy całym kredycie szacunku, czy nie widzisz, że to już jest obsesja?

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 29, 2012 5:57 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Nie wiem jak mam zachować się w tej sytuacji. Po prostu, nie wiem. Jako grupa nic nie mamy wspólnego z panią chwastek. Nikt z przewodników, fotografów nie zna jej. Rozmawiałam z kolegami z for i Lucy. Kilku użytkownikom for bieszczadzkich jest znana, raz spotkali się z nią, potem wysyłała im swoje roznegliżowane zdjęcia.
Rozmawiałam też z Lucy. Nie znają się osobiście, kilka razy pani chwastek wysyłała jej meile, w tym zdjęcia. Raz Lucy pozwoliła pani chwastek powołać się na nas. Chodziło o zakup książek w paku narodowym, nie prowadzili sprzedaży wysyłkowej więc Lucy wykorzystała swoje znajomości. Pani chwastek miała też dostęp do konta naja naja, dostała hasło, wklejała zdjęcia do wątku o Bieszczadach. W związku z tym, że zawiodła zaufanie Lucy, ta cofnęła jej "uprawnienia". To geneza konfliktu.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 29, 2012 6:04 am 
Weteran

Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 9:55 am
Posty: 106
Mazio napisał(a):
Zlituj się chwastku! Przy całym kredycie szacunku, czy nie widzisz, że to już jest obsesja?


Mazio, równie dobrze można powiedzieć, że Lucyna też ma obsesję bo nie potrafi wytrzymać bez obecności na górskich forach i będzie robić wszystko aby na fora wracać. I robi wszystko. Chwyta się każdego sposobu. Na tym forum ma bana – zakaz przebywania ale jej obsesją jest ciągłe pojawianie się tutaj. Czego dowodem była mistyfikacja pt. ”wielka_rawka” - pojawiła się tutaj jako wielka_rawka i była tak długo aż ktoś jej nie rozpoznał.
A teraz zaczęła pisać tutaj z konta Sonka bo jest przekonana, że skoro ktoś inny założył konto to jak ona zacznie z niego pisać i zostanie rozpoznana to i tak nikt jej nie ruszy.
Ale tak się nie stało. Na innych forach jej aktywność z konta Sonka została ukrócona.
Bo Lucyna została rozpoznana i to wcale nie przeze mnie tylko przez osoby na forum bieszczadzkim które znają ją już bardzo bardzo długo. Ja tylko podejrzewałam, że to może być ona bo także rozpoznałam w niektórych postach jej styl pisania.

Nie chcę udawać, że z konta Sonka nie pisze Lucyna bo jej nie lubię i nie chcę aby przebywała tutaj. Jestem zawzięta ale możesz nazwać moją zawziętość obsesją, Mazio.
Nawet jeżeli ktoś napisze tutaj wielkimi literami ze jestem walnięta, szurnięta, jestem idiotką, jestem chora psychicznie a na leczenie już jest za późno – to niczego nie zmieni. A zresztą dostałam już na PW tego typu tekst od kogoś stąd.

Koleżanka Lucyny która założyła konto Sonka wiedziała jak to się skończy na tym forum. Bo zna mnie z innych for a także zdaje sobie sprawę, że widziałam przecież, co stało się na innych forach gdy tam Lucyna pisząca z jej konta została zdemaskowana. Lucyna doskonale też pamięta co spotkało wielką_rawkę tutaj.
Lucyna i jej koleżanka Zosia wiedziały, że nie będę udawać tutaj że Sonka to nie ta sama Sonka z innych for. Obie były przekonane też, że tym razem uda się im tutaj prowadzić swoją działalność bo żadnemu moderatorowi nie będzie chciało się zająć tą sprawą i mnie oleją. Dużo nie pomyliły się. Ale obie popełniły jeden błąd: z konta Sonka pojawił się na forum post ze słowami Lucyny z facebooka. Niechaj zatem teraz Sonka udowodni, że każdy kolejny post wychodzący z jej konta nie jest autorstwa Lucyny. Przechytrzyły same siebie. Obie.

Jak dla mnie to teraz wszyscy na forum mogą udawać głupa i pisać, że przecież Sonka to nie Lucyna bo …. konto zostało założone 17 czerwca przez użytkownika Sonka. Zabawne swoją drogą – taka argumentacja w tych okolicznościach gdy już kiedyś na forum Lucyna złamała zakaz i pojawiła się jako wielka_rawka.

Nie chcę widzieć na tym forum Lucyny bo jej nie lubię a ponieważ Lucyna ma bana – tym bardziej będę nalegać aby zniknęła z forum.

A teraz popatrz, Mazio, jaki post wyszedł z konta Sonka. Jak nazwiesz takie zachowanie? Bo jak dla mnie takie zachowanie, taki post jak ten jest oznaką, iż Lucynie zaczął palić się tutaj grunt pod nogami i zdaje sobie sprawę, że z konta Sonka długo sobie tutaj nie popisze :D

Jedyne co jej pozostało tylko to jeszcze spróbować wciągnąć w to innych użytkowników bo liczy na to, że jej głupawy post przyczyni się do wielu komentarzy. Zabawnych komentarzy :D

Sonka napisał(a):
Nie wiem jak mam zachować się w tej sytuacji. Po prostu, nie wiem. Jako grupa nic nie mamy wspólnego z panią chwastek. Nikt z przewodników, fotografów nie zna jej. Rozmawiałam z kolegami z for i Lucy. Kilku użytkownikom for bieszczadzkich jest znana, raz spotkali się z nią, potem wysyłała im swoje roznegliżowane zdjęcia.
Rozmawiałam też z Lucy. Nie znają się osobiście, kilka razy pani chwastek wysyłała jej meile, w tym zdjęcia. Raz Lucy pozwoliła pani chwastek powołać się na nas. Chodziło o zakup książek w paku narodowym, nie prowadzili sprzedaży wysyłkowej więc Lucy wykorzystała swoje znajomości. Pani chwastek miała też dostęp do konta naja naja, dostała hasło, wklejała zdjęcia do wątku o Bieszczadach. W związku z tym, że zawiodła zaufanie Lucy, ta cofnęła jej "uprawnienia". To geneza konfliktu.


Lucynko ale się ośmieszasz :D
Pomyśl, Lucynko o tych którzy swoją "twarzą" tutaj reklamują twoją stronkę. Choćby ze wzgledu na te osoby daj sobie spokój z tego typu zagrywkami.
Masz zakaz przebywania na tym forum - znikaj! :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 29, 2012 8:49 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 19, 2010 11:34 am
Posty: 342
Lokalizacja: Dębica/Rzeszów
Któ usunął moje posty?

_________________
https://picasaweb.google.com/106184162870833298355


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 29, 2012 8:54 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Grzes89 napisał(a):
Któ usunął moje posty?

Ja. Pisałeś w temacie, co jak widać ostatnio, kompletnie tu nie pasowało.

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 29, 2012 6:14 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Byłam dziś na bardzo ciekawym aczkolwiek zupełnie nieznanym szlaku wiodącym do jaskini w Rosolinie. Trasa wyjątkowo ciekawa prowadzi wzdłuż potoku Czarnego z Czarnej przez Harwaty, Przełęcz 576 m, Moklik, jaskinie w Rosolinie, nieistniejącą wieś Roslin do Polany. Długaśna, bo liczy sobie ponad 9 km, teren płaski, niemęcząca ale następnym razem wybiorę się tam na rowerze. Polecam wszystkim miłośnikom bieszczadzkiej przyrody.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 05, 2012 8:04 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Popołudniu w schronisku pod Małą Rawką wybuchł pożar, wysiadła instalacja elektryczna. Na szczęście szkody są niewielkie, sami ugasili ogień. Turyści są w innych schroniskach.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 06, 2012 9:20 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wszedłem tu właśnie , poczytałem...
Ten cały temat to klasyczny spam :o
Wolno tak spamować na tym forum? :roll:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 6:36 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Sądzę, że wolno. Wątek powstał w styczniu 2009 roku, ma 38 stron i ponad 200 000 wejść. :) Mam wrażenie, że odkryłeś nowe znaczenie słówka spam.
To miejsce broni się samo. Nie oznacza to, że jest dobre, zbyt dużo tu negatywnych emocji. Za klika tygodni zajmę się oboma wątkami, na razie jestem zawalona robotą.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 8:37 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
Sonka napisał(a):
Za klika tygodni zajmę się oboma wątkami, na razie jestem zawalona robotą.


Aż strach się bać...

Bieszczady to fantastyczne miejsce i nie potrzebują takiej 'promocji' jaką widzimy tutaj. Jak na razie koleżanki osiągnęły tylko tyle, że widząc posta autorstwa Lucyny/chwastka/Sonki omijam go szerokim łukiem.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 8:46 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Ja podobnie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 9:07 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 29, 2012 4:47 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Śląsk :)
A mi się po prostu nie chce już czytać ich postów, bo wiadomo, że jakaś afera będzie, poza tym interesujące zbytnio nie są :/

_________________
"Wzajemność wkrada się we wszystkie aspekty życia. Życie zwraca Ci wszystko, co w nie włożyłeś. Twoje życie to nie zbieg okoliczności. To odbicie Ciebie samego."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 9:29 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Rozumiem waszą bez mała frustrację. Wątek jest jaki jest, a mimo to jest czytany. Zarejestrowałam się na tym forum kilkanaście tygodni temu, napisałam kilka postów, czytelnicy dopisali.
Jak mają się wasze wpisy do strony merytorycznej wątku. Ja widzę tylko chęć zaistnienia nowych użytkowników na forum, wypowiedzi nic nie wnoszą do rozmowy.
Piękny masz podpis, fajnie podsumowanie dyskusji.
"Wzajemność wkrada się we wszystkie aspekty życia. Życie zwraca Ci wszystko, co w nie włożyłeś. Twoje życie to nie zbieg okoliczności. To odbicie Ciebie samego."

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 1:17 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 19, 2010 11:34 am
Posty: 342
Lokalizacja: Dębica/Rzeszów
Jest czytany bo nie ma innego wątku o Bieszczadach. :lol: :lol: :lol:

_________________
https://picasaweb.google.com/106184162870833298355


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 1:24 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
:lol: :lol: :lol:

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 1:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
(źle się wysłało)

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Ostatnio edytowano N paź 07, 2012 10:05 pm przez Vespa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 1:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
slawekskiper napisał(a):
Ten cały temat to klasyczny spam :o


Czemu akurat spam? Bo nie rozumiem.

Ludzie, co wam ten temat przeszkadza? Nie interesuje, to nie właźcie.
Rzadko tu zaglądam bo nigdy nawet nie byłam w Bieszczadach, ale nie widzę nic złego w tym, że komuś chce się pisać o swoim regionie. Swego czasu założyłam podobny wątek o szkockich górach, ale nie starczyło mi cierpliwości żeby go kontynuować. Tym większy szacun że komuś się chce.

Cytuj:
A mi się po prostu nie chce już czytać ich postów, bo wiadomo, że jakaś afera będzie, poza tym interesujące zbytnio nie są :/


Cytuj:
Ja podobnie


To żeście dużo wniosły do tematu...

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 2:04 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Dzięki Vespa ale to jest wołanie na puszczy. Nic nie zmienisz. Czytając ten bełkot przychodzi mi na myśl znane powiedzenie: "Krytyk i impotent są z jednej parafii, obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi."

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 3:24 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Vespa napisał(a):
Czemu akurat spam? Bo nie rozumiem.

Gdyby tu był np. bot ustawiony na spam- kilka wpisów tej samej osoby, po kolei,( wpis po sobie, bez udziału w dyskusji innych userów)- Sonka by wyleciała. Nie chce mi się rozwodzić na ten temat :)
Zajrzałem i już mnie tu więcej nie ma :wink:
Swoją drogą jakby inni przestali się tu udzielać co by było? Normalnie temat "zanika" jeśli nikt w nim nie pisze. Tak jest normalnie. Ale w tym temacie Sonka pisze sama do siebie, jeden, drugi, trzeci, czwarty post - może i więcej po kolei nie chciało mi się analizować- po to by utrzymać temat wysoko na liscie. Jeśli nie nazwać tego spamem hmmm to jak? :wink:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 3:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Ten temat Lucyna założyła żeby pisać w nim o Bieszczadach - od początku miał taką formę. Chyba nie ma co się oburzać na trzydziestej szóstej stronie.

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 3:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
Sonka napisał(a):
Czytając ten bełkot przychodzi mi na myśl znane powiedzenie: "Krytyk i impotent są z jednej parafii, obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi."


O tak! Poziom rynsztoku tuż tuż...
Ja ze swej strony eksmituje się z tego tematu na dobre. Szkoda czasu na głupoty. Na szczęście Bieszczady bronia się same

Bez odbioru

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 4:27 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Echhh
Polecam http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Jerzy_Lec

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 9:00 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Skontaktowałam się z Lucy. Prosiła abym przekazała tych kilka słów.

"Mój święty wątek uważam za zamknięty. Pozdrawiam Lucy

Formuła wątku wyczerpała się, nie chce mi się ani walczyć z użytkownikami forum, ani prowadzić wątku. :lol:

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 07, 2012 4:32 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Migotka napisała w wątku "nie bieszczadzkim" a potem do mnie na prv.

Postanowiłam odpisać w wątku "Bieszczadzkim" bo może komuś innemu się przyda:

migotka351 napisał(a):
"Ja za ok.tydzień wybieram się na 2-3 dni w Bieszczady.
Zawsze jeździłam w Tatry, a teraz dla odmiany Bieszczady.
Myślałam o noclegu w Ustrzykach Górnych i jakimś wypadzie w okolice.
W związku z tym, że nie byłam w tamtych stronach chciałabym prosić o jakieś sugestie.
Po pierwsze jaka jest teraz sytuacja w tamtych okolicach? czy leży śnieg?
Co byście polecili na pierwszy raz? - wolę odkryte przestrzenie niż spacery w lesie - gdzie więc się wybrać?
Czy macie namiary na jakąś fajną i tanią bazę wypadową w Ustrzykach Górnych?
A może zabiwakować w innej miejscowości?
Proszę o rady i sugestie,bo całkiem nie znam tamtych stron.
Z góry dziękuję"

Basiu, jesli masz chwilkę i możesz mi cos zasugerować, to będę bardzo wdzięczna.
PAtrzyłam na mapie i przeglądałam przewodniki.
TAk sobie umysliłam, żeby podjechać z Ustrzyk G. do Wołosatego i pójść na TArnicę, Halicz, Krzemień i powrót pętelką do Wołosatego.
A drugi dzień nad Wielką RAwkę, zahaczenie o Krzemieniec, Mała RAwka i przez Połonice Caryńska powrót do Ustrzyk G.
- nie wiem czy to dobre pomysły?????

I jeszcze coś w niedzielę rano przed wyjazdem?? - nie wiem - jakis zabytek w okolicy może godny polecenia masz? albo krótki wypad gdzieś??
Jest tam muzeum turystyki,ale nie wiem czy bedzie czynne o tej porze roku..

Moze masz jakiś tani godny polecenia nocleg w U.G.?

A może gdzies indziej w Bieszczadach się wybrać??


Zaczynając od noclegu.
W Ustrzykach Górnych nocowałam w tamtejszym Domu Rekolekcyjnym w cenie 23 zł za noc (w lipcu b.r.)

Trzeba tam zadzwonić, bo nie odbierają maili:

http://www.domrekolekcyjny.com/

Jest jeszcze możliwość spania w stodole w domach za kościołem podobno w cenie ok 10 zł (nie spałam, więc osobiście nie sprawdziłam).
Wszystkie inne noclegi są dość znacznie droższe (ok. 35 zł).

Stosunkowo tanie noclegi znaleźć można też w Wetlinie w tamtejszym PTSM lub w schronisku PTTK.

Jeśli chodzi o proponowane trasy - wg mnie są to najlepsze trasy widokowe w okolicach Ustrzyk Górnych, ale tą pierwszą lepiej trochę zmodyfikować, a mianowicie podjechać do Pszczelin wejść przez Bukowe Berdo na Krzemień, dalej na Tarnicę i przez Szeroki Wierch do Ustrzyk Górnych. Rano busy jeżdżą w miarę przyzwoicie, po południu z dojazdami może być problem.

Drugi dzień - OK, jak najbardziej do zrobienia.

Co do aktualnych warunków - najlepiej spojrzeć na kamery (ja jestem daleko), śnieg jak pisano na forum bieszczadzkim - jest.

Kamery:

http://kamerybieszczady.czaszyn.pl/

Spis kamer po lewej.

Jeśli chodzi o krótką wycieczkę - można np. podjechać do Mucznego (tylko samochodem, brak dojazdu publicznego) i iść pieszo na torfowiska do Tarnawy, można zwiedzać Lesko (kilka ciekawych zabytków) lub skansen w Sanoku (też bardzo ciekawy). W sumie to jest temat - rzeka - i można by na ten temat napisać książkę.

Polecam bardzo dobry serwis dotyczący Bieszczadów:

http://www.twojebieszczady.pl/

P.S.
Oczywiście przy niesprzyjających warunkach śniegowych czy pogodowych trasy koniecznie trzeba będzie skrócić, ale to się chyba rozumie samo przez się.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 64  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL