Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 9:47 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 8:34 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Ewentualnie jest jeszcze jedna opcja - zdecydowanie ciekawsza niż Świętokrzyskie lasy- Jura. Co prawda to nie góry ale za to fajne widoczki, ciekawe skały (np. Góra Zborów i okolice) Z biwakowaniem problemu zero. Z zaopatrzeniem też problemu zero więc odchodzi dźwiganie zapasów. Można "posmakować" skał. Reasumując: góry to nie są ale klimat zdecydowanie bardziej górski niż Świętokrzyskie.
A miałem już nie dokładać... :wink:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 8:42 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lis 28, 2005 10:37 pm
Posty: 1478
Lokalizacja: 9p.
Dla odmiany zaproponuję coś całkiem innego. Niedużego, ale jednocześnie bardziej rozległego i zróżnicowanego niż Góry Świętokrzyskie (byłem, widziałem, ładnie, ale nic tam nie ma:P) - Kotlina Kłodzka. Obszar jest zdecydowanie ciekawszy od Gór Świętokrzyskich (Masyw Śnieżnika, niepowtarzalne Góry Stołowe, kilka łagodnych i zalesionych pasm, a i jaskinie się znajdą ;)). Równocześnie jest to dobre miejsce na turystykę namiotową, ponieważ na oko >90% obszarów nie jest parkiem narodowym ani rezerwatem.

_________________
keff79: Moje spostrzeżenia i analiza nieba z ostatnich trzydziestu jeden lat dowodzą, że w nadchodzącym półroczu pogoda będzie zmienna i może mieć coś wspólnego z tzw. porami roku (badania trwają).

Wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 10:03 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Jura ?
Kotlina Kłodzka ?
Bardzo sensowne propozycje też warte wzięcia pod uwagę ...
:brawo:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 1:40 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 14, 2009 12:11 am
Posty: 339
Lokalizacja: Lublin
no dobra, wymieniliśmy już chyba wszystkie polskie góry. To teraz jedziemy dalej - może Góry Choczańskie?

_________________
- Trzeba cisnąć!
- Nie wystarczy cisnąć, trzeba napier***lać!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 1:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
Mała Fatra.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 6:12 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
DTH napisał(a):
To teraz jedziemy dalej - może Góry Choczańskie



To ja proponuje Alpy są o wiele większe :mrgreen:

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 7:15 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Krabul napisał(a):
Mała Fatra.

I/lub Wielka bo tam można biwakować, gdyby kolega bardzo uparł się na ten namiot ;)
Tu mapka z zaznaczonymi miejscówkami gdzie wolno się rozbijać:
http://www.sopsr.sk/velkafatra/Turistika/MapaNP.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 8:30 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
raffi79. napisał(a):
To ja proponuje Alpy są o wiele większe Mr. Green

Raffi ale w Alpy nie wystarczy śpiwór za 150 zeta i buty za 3 stówy :lol:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 8:43 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 3:27 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Łódzkie
Nie śledziłem wątku najwyżej 24h, a tu tyle podpowiedzi.
Dodam jeszcze jedną rzecz...
Góry górami, ja chcę po prostu się wyciszyć, oderwać od pracy i przy okazji nacieszyć oko widokami.
Nie znam większości miejsc które wymieniliście, ale na pewno przejrzę mapy i będę sprawdzał gdzie mnie prowadzicie;p


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 8:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4336
Lokalizacja: Kraków
slawekskiper napisał(a):
zdecydowanie ciekawsza niż Świętokrzyskie lasy- Jura.

No. Miałem taki niezwykle szczwany plan. Szlak Orlich Gniazd. Ale rowerem, bo za dużo asfaltu. Pociągiem do Częstochowy, i na gejach z powrotem do Krakowa.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 9:03 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Napisałeś "nacieszyć oko widokami" ... tym bardziej odpuść sobie Świętokrzyskie. Wszystkie pozostałe opcje są lepsze :D Nie to żebym nie lubił, robiłem np. wypad na cały dzień samochodem i zaliczałem co ciekawsze miejsca. Dwa- trzy takie wypady i w zasadzie nie ma już co tam robić. Tydzień -to tylko rozbić namiot nieopodal jakiejś knajpy z zimnym piwem w urokliwym miejscu i leżenie bykiem :D

Zjerzony: Przerobiłem cały, tylko z doskoku po kawałku. Fakt, na pieszo byłaby to masakra po asfalcie. Rowerem już lepiej :) Tylko co zrobić z rowerem jak się chce pomyszkować w skałkach tu i ówdzie (a ja tak lubię) - chyba , że zostawić u jakiegoś gospodarza za niewielką odpłatnością w formie piwa :roll:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 10:31 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lis 28, 2005 10:37 pm
Posty: 1478
Lokalizacja: 9p.
refiko napisał(a):
Nie śledziłem wątku najwyżej 24h, a tu tyle podpowiedzi.
Dodam jeszcze jedną rzecz...
Góry górami, ja chcę po prostu się wyciszyć, oderwać od pracy i przy okazji nacieszyć oko widokami.
(...)


Jedź w Kotlinę Kłodzką, poza wymienionymi przeze mnie powyżej, nie ma tam wielu turystów, możesz trafić na pasma, gdzie przez kilka godzin nie spotkasz człowieka :D

_________________
keff79: Moje spostrzeżenia i analiza nieba z ostatnich trzydziestu jeden lat dowodzą, że w nadchodzącym półroczu pogoda będzie zmienna i może mieć coś wspólnego z tzw. porami roku (badania trwają).

Wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 6:58 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
slawekskiper napisał(a):
w Alpy nie wystarczy śpiwór za 150 zeta i buty za 3 stówy

Nie?
Jesteś pewny?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 9:15 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
piomic napisał(a):
Jesteś pewny?

Jestem. Chyba, że masz jakieś swoje dojścia do butów zimowych dostosowanych do chodzenia po lodowcach bądź śpiwora umożliwiającego biwak w temperaturach grubo poniżej zera , a zarazem lekkiego - to chętnie skorzystam w tej cenie :D

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 1:06 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
refiko napisał(a):
Turystyką górską nigdy się nie interesowałem

Nie ma problemu, nie przejmuj się. To jest tylko taka nazwa "turystyka-gorska" - o niczym to nie świadczy.



Btw. Śmiało bierz plecak i dasz sobie radę - lepiej lub gorzej, ale w Świętokrzyskich w lipcu dasz sobie radę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 1:57 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
zjerzony napisał(a):
No. Miałem taki niezwykle szczwany plan. Szlak Orlich Gniazd. Ale rowerem, bo za dużo asfaltu. Pociągiem do Częstochowy, i na gejach z powrotem do Krakowa.

Przelazłem go kiedyś, od Ojcowa do Olsztyna pod Częstochową. Ewakuowałem się z Tatr ze względu na fatalną pogodę. Bardzo przyjemna wycieczka.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 2:47 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lis 28, 2005 10:37 pm
Posty: 1478
Lokalizacja: 9p.
slawekskiper napisał(a):
piomic napisał(a):
Jesteś pewny?

Jestem. Chyba, że masz jakieś swoje dojścia do butów zimowych dostosowanych do chodzenia po lodowcach bądź śpiwora umożliwiającego biwak w temperaturach grubo poniżej zera , a zarazem lekkiego - to chętnie skorzystam w tej cenie :D


Alpy nie są jednoznaczne z lodowcami, śniegami i mrozami. Jest masa szczytów >3000 m.n.p.m. na których latem nie uświadczysz śniegu, a lodowców tam nie ma. Co do temperatur, to przecież nie musisz spać na 3000 metrów, możesz zejść na 1500, tam jeśli nie trafi się jakieś gwałtowne załamanie, to nie zmarzniesz. A jeśli się trafi, to zmarzniesz, ale bezpiecznie się stamtąd ewakuujesz:D

_________________
keff79: Moje spostrzeżenia i analiza nieba z ostatnich trzydziestu jeden lat dowodzą, że w nadchodzącym półroczu pogoda będzie zmienna i może mieć coś wspólnego z tzw. porami roku (badania trwają).

Wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 8:49 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
klin86 napisał(a):
Alpy nie są jednoznaczne z lodowcami, śniegami i mrozami. Jest masa szczytów >3000 m.n.p.m. na których latem nie uświadczysz śniegu, a lodowców tam nie ma. Co do temperatur, to przecież nie musisz spać na 3000 metrów, możesz zejść na 1500, tam jeśli nie trafi się jakieś gwałtowne załamanie, to nie zmarzniesz. A jeśli się trafi, to zmarzniesz, ale bezpiecznie się stamtąd ewakuujesz:D

Fakt i tu się zgodzę :D Jednakże pisząc miałem na myśli co innego. Wiadomo, w każdych górach są różne ścieżki. Można wejść na jeden z "ichniejszych Giewontów czy Kasprowych" :wink:
Nie o to mi chodziło, myślałem o konkretnym łażeniu, choćby zwykła wycieczka na Mont Blanc (na marginesie 5 lat temu specjalnie w tym celu kupowałem śpiwór puchowy i nie za 150 zeta :D ) To jakby ktoś zapytał mnie czy można za 50 zł kupić buty do chodzenia po Tatrach. Odpowiem: a jakże, tenisówki, sandały itp. spoko :D (pod warunkiem Drogi pod reglami, wjazdów kolejkami na Gubałówkę i Kasprowy, dolinek itp. :)
Nie mylmy pojęć drodzy Koledzy :)

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 18, 2011 9:27 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lis 28, 2005 10:37 pm
Posty: 1478
Lokalizacja: 9p.
slawekskiper, trochę rozmineliśmy się z poziomem zaawansowania, taki np. Mt. Blanc nie przyszedł mi do głowy w temacie dotyczącym "pierwszego wypadu w góry" ;) Oczywiście masz rację (chociaż kilka osób zdobyło Grossglocknera w adidasach;P), wyższe partie Alp wymagają odpowiedniego sprzętu i odzieży 8)

_________________
keff79: Moje spostrzeżenia i analiza nieba z ostatnich trzydziestu jeden lat dowodzą, że w nadchodzącym półroczu pogoda będzie zmienna i może mieć coś wspólnego z tzw. porami roku (badania trwają).

Wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 18, 2011 5:00 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
klin86 masz rację, fakt. Zapomniałem, że piszemy w temacie "pierwszy raz" :wink: Padły Świętokrzyskie, padł Mt. Blanc , trochę się rozpędziłem. Wróćmy na ziemię :lol: bo zaraz zaczną się 8- tysięczniki :lol:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 18, 2011 5:54 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
w Alpy nie wystarczy śpiwór za 150 zeta i buty za 3 stówy


Owszem wystarczą i to nawet na wspomniany Mt. Blanc. Nie będzie tak komfortowo jak w droższej opcji ale to nie znaczy że się nie da.
Do 300zł spokojnie można kupić używane skorupy a czasem zimowe skórzane buty. Na Blanca nadadzą się również bazarowe "trapery" z ociepleniem, jak się dobrze zaimpregnuje i dobierze odpowiednie raki to nie widzę problemu w ich użyciu. Ze śpiworem nieco gorzej ale do 150zł tez da się kupić gruby syntetyk, niestety będzie więcej do noszenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 19, 2011 4:04 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 3:27 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Łódzkie
Po krótkiej przerwie powrót :lol:
Zakupiłem taki namiot za moim zdaniem okazyjne pieniądze:
http://pomyslynazakupy.pl/ultralite-100 ... 007/09/19/
Tak jak się rozglądałem to śpiwór kupię w granicach 150zł, ale nie mam pojęcia ile przeznaczyć na plecak?? Na allegro oglądałem jakieś Mckinley'e za około 200zł. Będę zadowolony z takiego plecaczka? Celuje w litraż 60-85.
Co do butów to raczej coś przed kostkę, ponieważ niestety stopy lubią mi się pocić :oops:
Jakie możecie mi polecić?

Wracając jeszcze do śpiwora. Zakładam "szwędać" się od dajmy na to wiosny do jesieni, Jaki śpiwór kupić?? tzn. z jakim przedziałem temperaturowym, aby mógł służyć wiosną, latem i nawet jesienią??

Powiedzcie mi czy marki własne sklepu Dechatlon są wartę zainteresowania? nie przytoczę jakiś konkretnych, ale myślę, że większość osób je zna.

Z góry dziękuje za pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 19, 2011 4:09 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So maja 21, 2011 10:07 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Warszawa
Wg mnie nie wszystkie marki z Decathlonu są warte uwagi. Ale pod względem śpiworka możesz celować tam. Powinieneś spokojnie znaleźć coś dla siebie. Buty to są średniej jakości, ale jeśli właśnie dużo zamierzasz chodzić to trochę trzeba wydać na dobre buty.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 19, 2011 4:10 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
JAk chcesz tanio dobry plecak kupić to poszukaj jakiś używany na Allegro , czasem można coś ciekawego znaleźć za małe pieniądze :wink:

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 19, 2011 4:26 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
I zajrzyj do działu "Sprzęt", tam jest masa informacji ;)

_________________
http://www.flickr.com/photos/auralis1987


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 19, 2011 10:12 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz lis 19, 2009 3:46 pm
Posty: 347
Lokalizacja: znienacka
refiko napisał(a):
Co do butów to raczej coś przed kostkę, ponieważ niestety stopy lubią mi się pocić :oops:
Jakie możecie mi polecić?


Buty przed kostkę do plecaka marnie raczej pasują.
Ale skoro już, to może np.:
http://www.sportzakupy.pl/Sklep/Obuwie/ ... 23,296.htm
(lekkomyślnie kupować buty bez zmierzenia, ale - by skorzystać z dobrej ceny - można zmierzyć wcześniej 'realnie'
te lub podobne tej samej firmy, zakup internetowy można zresztą - odsyłając za swoje - zwrócić).

Serdeczności,

Kuba


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 19, 2011 10:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
jacob.p.pantz napisał(a):
Buty przed kostkę do plecaka marnie raczej pasują.

Buty przed kostkę to raczej w ogóle średnio pasują w Beskidy.
O ile w Tatrach spisują się moim zdaniem świetnie do chodzenia po kamiennych ścieżkach, czy skalistych perciach, to w beskidzkich błotach i mokrych trawach zupełnie już nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 19, 2011 10:48 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz lis 19, 2009 3:46 pm
Posty: 347
Lokalizacja: znienacka
Rohu napisał(a):
Buty przed kostkę to raczej w ogóle średnio pasują w Beskidy.
O ile w Tatrach spisują się moim zdaniem świetnie do chodzenia po kamiennych ścieżkach, czy skalistych perciach, to w beskidzkich błotach i mokrych trawach zupełnie już nie.


Też tak generalnie myślę (tylko na bardziej udeptane szlaki w suchą pogodę i na lekko IMVHO wystarczą)
Ale że Przedpiśca woli jak woli, a ja właśnie - szukając nowych - trafiłem na one pantofle w całkiem dobrej cenie,
tak i linknąłem.
Kiedyś spotkałem - wirtualnie - człeka, co twierdził, że po Beskidach wędrował boso... cóż... (-;

Serdeczności,

Kuba


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 19, 2011 10:50 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Nie doradzę , bo każdy ma swój styl ale zadam pytania na które warto sobie odpowiedzieć:
Lubisz łazić po górach? Chcesz by to była przyjemność nie katorga? Ile jesteś w stanie unieść przez kilkanaście godzin? Jak trafi się gleba w schronie chcesz zregenerować siły czy trzęść się do rana? Lubisz mieć obtarte/ przemoczone/ zmarznięte (by nie pisać odmrozone)/ przepocone- nogi. Odciski, odparzenia itp. Lubisz mieć problemy z kręgosłupem? Odpowiedz sobie na te pytania i zastanów się czy nie warto zainwestować w 3 podstawowe rzeczy: buty, plecak i śpiwór :)
Edit: no i jeszcze prezerwatywy, wodę mineralną i chusteczki higieniczne :twisted:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 12:30 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 3:27 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Łódzkie
Rozumiem. Zostałem przekonany :lol:
Czy kupię przyzwoity but za kostkę w granicach 300zł?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL