Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 6:35 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 1:57 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 9:20 am
Posty: 219
Lokalizacja: WielkaPolska
Carcass napisał(a):
odwraca bieliznę na lewą stronę :).

Buu hahaha


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 6:48 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
vm2301 napisał(a):
ale Łemkowyna, przynajmniej póki co, jest tylko jedna z przyzwoitych jadłodajni, o klimacie nie ma co mówić.

Taa jakby tam jeszcze dobrze karmili. Kilku moich gosci tam usiłowało zjeść, nie byli zachwyceni kuchnią. Byłam też świadkiem zjebki jaką dostał Rysiek za promowanie tej jadłodajni. Ma tam czasami spotkania autorskie więc ich poleca. Ponoć w Cisnej jest obok harbaciarni Biesy i Czady (dobrze także karmią) nowa knjapka, gdzie dobrze i suto dają jeść. Muszę to wypróbować. Na ostatniej imprezie kulinarnej w Cisnej wygrał ciśniański bar "U Harnasia" (dawny punkt kontaktowy forum bieszczadzkiego), potem było Besisko (jedna z najlepszych z najlepszych knajp w Bieszczadach) w Besisku, a trzecie okazała się ku memu zaskoczeniu Oberża Dolny Smerek tam kuchnia przez gości zarówno dzieci jak i vip jest zachwalana.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 8:46 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 9:20 am
Posty: 219
Lokalizacja: WielkaPolska
lucyna napisał(a):
Taa jakby tam jeszcze dobrze karmili. Kilku moich gosci tam usiłowało zjeść, nie byli zachwyceni kuchnią. Byłam też świadkiem zjebki jaką dostał Rysiek za promowanie tej jadłodajni.

Może się zmieniło od tamtego czasu? Kuchnia OK i czas oczekiwania znośny. Nawet sfociłem się wewnątrz jedząc pierogi I liga. Aha, nie mam w tej karczmie rodziny. W ogóle w Bieszczadach nie mam rodziny a boleję nad tym od czerwca 2009.
Co tu jeszcze napisać, żeby nie dostać z...i?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 9:06 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Dostać repetę? Po raz drugi przjechać w Bieszczady :D
Ja też nie mam rodziny ale zakosztowałam kuchni w większości restauracji, barów, oberż itd w Bieszczadach. Ta nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 9:18 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 9:20 am
Posty: 219
Lokalizacja: WielkaPolska
lucyna napisał(a):
.. Po raz drugi przjechać w Bieszczady ...zakosztowałam kuchni w większości restauracji, barów, oberż itd w Bieszczadach. Ta nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.

Jaaaasne. Tylko te kilometryyyyyyyyyyyyy. Jeśli zaś chodzi o kuchnię to na mnie zrobiła wrażenie. W niektórych jadłodajniach/karczmach/oberżach zrobiła na mnie wrażenie CENA. Szkoda, że nie ma do dyspozycji większej czcionki :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 10:20 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Siekierka, to tak jak Carcass napisał, fajne miejsce do imprezowania, niekoniecznie stołowania się ;) ale w sezonie przeżywa takie oblężenie, że lepiej sobie darować albo przyjść wcześnie i zająć miejsce.

A'propos kuchni, ostatnio zrobiła na mnie wrażenie karczma (akurat nie w Bieszczadach) w której wśród dań jarskich były serwowane: pierogi z mięsem, pierogi z płuckami oraz omlet z boczkiem :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 11:43 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:27 am
Posty: 26
nutshell napisał(a):
omlet z boczkiem

To musi być dobre.
A propos pierogów, ostatnio jadłem pierogi w karczmie na Podlasiu. Panie i Panowie coś wspaniałego. Młoda kwaszona kapusta ze świeżymi grzybkami, do tego skraweczki z boczku. Za 12 złotych miałem półmisek (12 szt.) ręcznie lepionych pierogów. Przepis podobno jeszcze z XIX wieku. Coś wspaniałego. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 12:33 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 9:20 am
Posty: 219
Lokalizacja: WielkaPolska
Sindbad napisał(a):
...Młoda kwaszona kapusta ze świeżymi grzybkami, do tego skraweczki z boczku. Za 12 złotych miałem półmisek (12 szt.) ręcznie lepionych pierogów. Przepis podobno jeszcze z XIX wieku. Coś wspaniałego..

Wybieram się w tamte rejony za m-c. W jakim rejonie były te smakowitości? Jakieś bliższe namiary?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 1:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:27 am
Posty: 26
Audik napisał(a):
Wybieram się w tamte rejony za m-c. W jakim rejonie były te smakowitości? Jakieś bliższe namiary?


Miejscowość Horbów, karczma Zagroda. Polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL