Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 9:39 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 25, 2010 2:57 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie.
Dzwonie do jednego naukowca i słyszę nic na ten temat nie mogę powiedzieć. Proszę skontaktować się z rzecznikiem LP.
Dzwonie do drugiego, a On pyta mnie się jaka gruźlica? Nic o tym nie wiem, porozmawiaj z tym, który tę informację zamieścił.
Coś dwa czy trzy dni wcześniej (data umieszczenia informacji w Nowinach) mieliśmy szkolenie prowadzone przez panią Aleksandrę Wołoszyn z PAN o ssakach kopytnych, a potem koledzy szukali tropów. Nic o chorobie nie mówiła.
Mówiąc wprost ja w tę gruźlicę nie wierzę. Bardziej w chęć usprawiedliwienia polowania na żubry.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 25, 2010 7:53 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Na http://www.krosno.lasy.gov.pl/ jest to samo:

Cytuj:
- Odstrzał sześciu żubrów nie wpłynie na stan populacji, gdyż co roku przychodzi na świat ponad 30 młodych - zapewnia Edward Balwierczak, dyrektor RDLP w Krośnie. – Pozwoli on na ocenę stopnia zagrożenia epidemią dla wszystkich bieszczadzkich stad, liczących dziś około 300 osobników.

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 25, 2010 9:47 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Trauma_ napisał(a):
Na http://www.krosno.lasy.gov.pl/ jest to samo:

Cytuj:
- Odstrzał sześciu żubrów nie wpłynie na stan populacji, gdyż co roku przychodzi na świat ponad 30 młodych - zapewnia Edward Balwierczak, dyrektor RDLP w Krośnie. – Pozwoli on na ocenę stopnia zagrożenia epidemią dla wszystkich bieszczadzkich stad, liczących dziś około 300 osobników.

Położyłabym nacisk na odstrzał. Ktoś chce sobie zapolować na żubry. W międzyczasie chciałam znaleźć Ci informacje o innych żubrach ponoć zagrożonych gruźlicą, które zostały zastrzelone przed laty. O dziwo nie znalazłam nic na ten temat w mini monografii "Żubr przywrócony górom"Perzanowskiego i Marszałka ani w książce Marszałka "Las pełen zwierza". Tajemnica bieszczadzka głosi, iż zachorowania na gruźlicę zakończyły się w chwili, gdy za zabicie żubra trzeba było wyłożyć niezłą kasę.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 25, 2010 10:01 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
http://www.smz.waw.pl/images/wydawnictw ... iewicz.pdf

Cytuj:
Zaznaczyć należy, że w trakcie dyskusji przedstawiciel Bieszczadzkiego
Parku Narodowego sugerował, by stado pozostawić bez ingerencji ludzkiej,
gdyż odstrzały przy niewielkiej liczebności stada żubrów w Bieszczadach
stanowią duże zagrożenie dla trwałości populacji, a sztuki, które przetrwają
będą stanowiły cenny materiał hodowlany.


dalej...

Cytuj:
Akcję eliminacji stada podjęto w grudniu
2000 r. dokonując odstrzału 6 szt. Pomimo starań nie udało się odstrzelić
pozostałych zwierząt a ich los jest nieznany.


a jeszcze dalej...

Cytuj:
Odnosząc się do akcji zwalczania gruźlicy u żubrów w Bieszczadach wytknąć
można opieszałość w podejmowaniu decyzji o eliminacji zarażonego stada. Od
pojawienia się gruźlicy akcję eliminacji prowadzono przez 5 lat – tj. zdecydowanie
za długo.

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 26, 2010 1:05 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Wczorajsze spotkanie w klimatycznym pensjonacie Magija w Orelcu prowadzonym przez Janusza Demkowicza (przewodnik, basista w zespole Tołhaje -dobra wiadomość dla ich fanów, kończą pracę nad nową płytą) www.tworczebieszczady.pl było niezwykle interesujące. "Wykładowcą" był Andrzej Szczerbicki TOnZ Oddział Bieszczadzki - dziennikarz "Gazety Bieszczadzkiej", współtwórca rocznika "Bieszczad", w tym roku ukaże się 15 numer, autor m.in. przewodników. Temat prezentacji "Żydzi w Polsce" i "Żydzi w Bieszczadach, Beskidzie Niskim i na Pogórzach". Atmosfera spotkania była luźna, typowo koleżeńska na sali byli bowiem Koledzy Andrzeja z TOnZ: prowadzący imprezę Bogdan Augustyn, Mieczysław Darocha, Andrzej Stachyrak, z jednym wyjątkiem przewodnicy beskidzcy. Ozdobą prelekcji były niewątpliwie zdjęcia, Kolega zajmuje się w Oddziale Bieszczadzkim TOnZ "sekcją żydowską", więc większość z fotografii ilustrowała zarówno temat jak i działalność Towarzystwa. Mnie najbardziej zaciekawiły zdjęcia sprzed lat z kirkutów w Lesku, Baligrodzie i Lutowiskach.
W zachwyt wpadłam na widok przedwojennych zdjęć pokazujących drewniane synagogi z Ukrainy, takiego mistrzostwa w ciesielce jeszcze nie widziałam. Szkoda, że żadna z tych perełek nie zachowała się.
Prezentacja przeplatana była wspomnieniami Kolegów Przewodników i rozmową. Dawno nie uczestniczyłam w tak ciekawej i pasjonującej dyskusji. Poruszaliśmy sprawy wielokulturowości, rzekomego polskiego antysemityzmu, bolesnych spraw związanych z Zagładą i sytuacją Żydów w ZSRR. Chłopaki opowiadali dość dużo o ratowaniu zabytków, robieniu dokumentacji fotograficznej, poszukiwaniu źródeł, a także o wysiłku jaki włożyli w ratowanie cmentarza w Ustrzykach Dolnych. To w chwili obecnej chyba największy kirkut w naszym regionie. Kilkakrotnie odkrywano macewy (Niemcy wyłożyli nimi place), dwukrotnie Andrzej z Mietkiem je zwozili na cmentarz, część przenosili na własnych plecach. Mnie osobiście zasmuciło jedno. Sprawa ratowania kirkutu w Baligrodzie. Całkowicie pomijają nas, ludzi z www.forum.bieszczady.info.pl , to tam akcję rozpoczął Malo, to on zdobywał pieniądze na pierwsze prace, wszystko organizował, to Koledzy pracowali, to myśmy w dużej mierze finansowali przedsięwzięcie, a teraz całe zasługi przypisuje sobie bądź Magurycz, bądź gmina lub organizacje żydowskie.
To było ostatnie spotkanie w Magiji, w czasie sezonu letniego nie będą organizowane prelekcje, być może Koledzy wrócą do nich jesienią.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 26, 2010 11:51 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 5:21 pm
Posty: 63
Magija Hi fajne miejsce Janusz to nie tylko Tołchaj ale i pasjonata Jego przerózne warsztaty np. piwowarstwa(mniam) przyciągają bardzo ciekawych ludzi Ma człowiek pomysła na turystykę No i uwziął się na przywracanie starych ginących zawodów(za co mu chwała) jak np. powroźnik Poza tym ma własną piwniczkę winną i destylarnię. :thumright: :thumright: :thumright: :thumright: :thumright:

_________________
"I BYŁ BESKID I BYŁY SŁOWA
ZANURZONE PO PĘPKI W CERKWI BANIACH"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 04, 2010 3:03 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Trauma_ napisał(a):
Na http://www.krosno.lasy.gov.pl/ jest to samo:

Cytuj:
- Odstrzał sześciu żubrów nie wpłynie na stan populacji, gdyż co roku przychodzi na świat ponad 30 młodych - zapewnia Edward Balwierczak, dyrektor RDLP w Krośnie. – Pozwoli on na ocenę stopnia zagrożenia epidemią dla wszystkich bieszczadzkich stad, liczących dziś około 300 osobników.

Odstrzelono 3 żubry. Wszystko wskazuje na to, że nie były chore. Panowie myśliwi jak zwykle wymyślili sobie epidemię aby w jakiś sposób uzasadnić polowanie. :evil:

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 04, 2010 6:59 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
lucyna napisał(a):
Wszystko wskazuje na to, że nie były chore.


W TVRz mówili o 1 chorym (na 100%).

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 04, 2010 9:14 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Widocznie idą w ślady radia Erewań.
Ponoć znaleziona martwa samica żubra miała gruźlicę.
Odstrzelono trzy żubry w wieku 4, 10 i 20 lat w Nadleśnictwie Lutowiska. Zostały wstępnie przebadane przez ustrzyckiego weterynarza. Nie były chore. Próbki zostaną jeszcze przebadane w Instytucie Weterynarii w Puławach.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 04, 2010 9:45 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Tam było o 1 żywej i chorej. :(

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 08, 2010 12:46 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
naja naja napisał(a):
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Ten temat czekał dość długo na opracowanie. Chyba przyszła na niego pora. Świat wirtualny i realny łączą bowiem swe siły dla dobra naszego regionu.
Spotkałyśmy się z Siostrą Walkirią :wink: w realnym świecie. Prawdę powiedziawszy nie tak sobie wyobrażałam Magdę. :) Podaliśmy, posnuliśmy plany i zabieramy się do roboty. Magdzie na sercu leżą niszczejące świadectwa wielokulturowości regionu, popadające w ruinę zabytki. Mnie też ta sprawa nie daje spokoju więc połączonymi siłami, (na Magdę i Jej Kolegów spadnie gro roboty, my tylko pomagamy) zabieramy się do pracy. 17-18 kwietnia ruszają prace na kirkucie w Woli Michowej. Będziemy go sprzątać i oczyszczać z roślinności. Na cmentarzu zameldują się Koledzy Magdy oraz moi, przeważnie przewodnicy i internauci z obu naszych for. Będzie Grzesiek Fal, będzie Piotr_S czyli Piotr Szechyński. Nie dołączy do nas Szymon Magurycz ale to on przygotowuje prace pod względem formalno-prawnym.
Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, tych, którzy zechcieliby się włączyć do prac. Żadnych funduszy nie zbieramy, nie są nam potrzebne, to prace społeczne finansowane przez nas samych.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 08, 2010 6:13 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Dołączy do nas następny Kolega z wirtualno-realnej przestrzeni Teddy Kawulicz z Cisnej.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 09, 2010 12:09 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Mała zmiana planów. Komisja Rabinistyczna poinformowała nas o tym, że w sobotę obowiązuje szabas więc nie możemy pracować na kirkucie. Szymon Magurycz zaproponował, a Magda wyraziła zgodę więc w sobotę pracujemy na cmentarzu w Czystogarbie (Czystohorbie), a w niedzielę w Woli Michowej na kirkucie.

Już wiem, że to nie będzie pierwsza nasza akcja ratowania cmentarza.
Misieg w lecie zbiera grupę ochotników i coś dobrego robimy dla Bieszczadów.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 09, 2010 12:24 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Rozsypuje się worek z propozycjami. :)
Wszystko wskazuje na to, że Kolega upamiętni cmentarz z I wojny światowej w Mikowie.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 10, 2010 12:36 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Lucyna od paru dni męczy mnie, żebym weszła na forum. Chyba tylko żelazna siła woli oraz szok spowodowany tragedią narodową, spowodował, że w końcu się tu melduję. Ale wykorzystując już ten fakt, i bez zbędnego roztkliwiania się, informuję, że owszem, zaostrzyłam już swoje grabie.
Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i być może spotkanie zapoczątkuje parę sympatycznych inicjatyw.

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 10, 2010 6:43 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
lucyna napisał(a):
Wszystko wskazuje na to, że Kolega upamiętni cmentarz z I wojny światowej w Mikowie.

Napisz coś więcej o pomyśle Miśka.

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 10, 2010 7:20 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Michał to czyta, mam nadzieję, że sam osobiście coś tu skrobnie. Nie chcę wchodzić Mu do pomysłu. Mogę tylko z całą życzliwością obserwować Jego zabiegi i Mu pomóc. Ludzi dobrej woli spotka więcej na swojej ścieżce. Szymon obiecał mi, że jak tylko wróci do domu (ratują cmentarz w Dębowcu koło Jasła) to skontaktuje Michała z odpowiednikiem "wojskowym" Magurycza. Szukałam informacji o tym cmentarzu, nic kompletnie nie ma. Trzykropek z forum info kiedyś w okolicy Mikowa stawiał drewniane krzyże na każdym zasygnalizowanym grobie. Było ich dużo.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 11, 2010 10:23 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Pewno, nic na siłę. Spokój i długie ruchy :)

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 11, 2010 8:17 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
magda napisał(a):
Pewno, nic na siłę. Spokój i długie ruchy :)

I obietnica pomocy. Przy montowaniu krzyża i tablicy będą potrzebne ręce do roboty i tragarze. Na pewno będzie trzeba wnieść oprócz krzyża i tablicy, zaprawę, wodę, jakieś narzędzia. Jak pracowaliśmy przy montowaniu tablicy na Łopienniku to Marcin Scelina zebrał cały zespół ludzi. 24 chyba to jest sobota w trzecią rocznice zamontowania tablicy Marcin organizuje spotkanie rocznicowe na Łopienniku. Mnie tam nie będzie, albo praca albo szkolenia, to już jest sezon ale dużo osób chce w wycieczce brać udział.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 12, 2010 3:10 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Ostatnio czas wolny spędzam w gronie Kolegów na Słowacji. Najczęściej bywam w paśmie na Wyhorlatu , a raczej w jego zachdoniej części Humenskich vrchach. Jestem zauroczona tą okolicą znajdującą się tuż obok dużego miasta Humennego. Dwa dni spędziliśmy w Bramie Brekowskiej i w przełomowej dolinie Laborca. O Humennem już opowiadałam, na pierwszy rzut oka nic szczególnego, nowoczesne, brzydkie miasto, z ocalałym kasztelem i nieciekawym skansenem. Ale za to już na rogatkach zaczynają się wspaniałości, przede wszystkim przyrodnicze i krajoznawcze. No i egzotyka. Przejazd przez dzielnicę romską Podskalka to jak wyprawa do innej rzeczywistości. Bieda pomieszana ze skrajną nędzą, multum dzieci w różnym wieku, a ludzie wydają mi się szczęśliwi. Tu życie płynie swoim własnym nurtem, bez pośpiechu przecieka między palcami.
Wczoraj byliśmy na Sokolu, jednej z górek otaczających Humenne. Jej dużą część zajmuje rezerwat, jeden z najpiękniejszych jakie w życiu widziałam. Ta część Wuhorlatu zbudowana jest ze skał osadowych, w dużej mierze wapieni, zlepieńców, margli (nie potrafię zbyt dobrze rozpoznawać tych kamulców, a wg wielu polskich przewodników pasmo to Wyhorlatu ma w całości pochodzenie wulkaniczne).Powszechnie występują tu zjawiska krasowe, są groty i jaskinie, piękne ściany wapienne i ostańce? Rezerwat ścisły "Humensky Sokol" jest bajeczny, a co najważniejsze udostępniony turystycznie. Trasa niezmiernie urozmaicona, dająca trochę w kość mimo tego, że pokonujemy tylko 4 km i różnica wzniesień niewielka, bo to coś w granicach 250 m. Ale za to jest stromo, momentami szlak przypomina wysokogórski z racji łańcuchów i ekspozycji. Przyrodniczo to jest bajka. Proszę sobie wyobrazić kilkumetrową skałę wapienną po której kaskadami spływa bluszcz. Na niewielkim obszarze występuje mozaika zbiorowisk roślinnych, myśmy trafili na kwitnące sasanki i derenie. Występują tu także w dużej ilości dęby omszone, jest to najdalej wysunięte na północ stanowisko na Słowacji. Na Cervenej skale znajduje się punkt widokowy. Trochę dalej jest Jaskinia Dupna długości 35 m. Wejście do niej do olbrzymia grota. Chyba w następny poniedziałek tam pojadę jeszcze raz.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 12, 2010 10:01 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
lucyna napisał(a):
Rozsypuje się worek z propozycjami. :)
Wszystko wskazuje na to, że Kolega upamiętni cmentarz z I wojny światowej w Mikowie.


W ostatnim wydaniu gazety Bieszczady jest rozpiska, gdzie i co Magurycz planuje. Postaram się gdzieś pojawić, choćby na 1 dzień i pomóc. Wszystko zależy od mojego promotora :wink:

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 15, 2010 12:29 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 5:21 pm
Posty: 63
Trochę z innej beczki: Parę fotek z Snińskiego Kamienia

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
"I BYŁ BESKID I BYŁY SŁOWA
ZANURZONE PO PĘPKI W CERKWI BANIACH"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 16, 2010 7:59 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Muszę z przykrością stwierdzić, że jeden z moich kolegów miał rację. Moja naiwność graniczy z głupota. Wszystko wskazuje na to, że tylko ja jako jedyna reprezentantka Bieszczadów pojawię się na cmentarzach. :(
Ekipa Magdy nie zawiodła.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 17, 2010 7:17 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Cmentarz grek w Czystogarbie uprzątnięty z tarniny.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 18, 2010 6:12 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Około 16 skończyliśmy prace na kirkucie w Woli Michowej. Jestem wykończona ale cholernie szczęśliwa. Udało nam się, dziś dołączyło do nas dwóch Kolegów Przewodników Marcin z forum info i Teddy Kawulicz oraz Admin www.twojebieszczady.pl z Tysią. (Piotr wrzuci relację). Kurczę ale jestem dumna z naszej Bandy, odwalili kawał dobrej roboty, a raczej odwaliliśmy kawał roboty. Te krasnoludki pracujące na rzecz Bieszczadów to Stowarzyszenie Barka. Dziękuję Im bardzo za odkrzaczenie cmentarza w Czystogarbie i za harówkę na kirkucie w Woli Michowej, a przede wszystkim za cudowne towarzystwo.
Relacje skrobnę jak odżyję. :)

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 18, 2010 6:17 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
g falu, dziękuję. Zawsze byłem ciekaw jak będzie wyglądał świat 5 maja 2099 roku

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 19, 2010 4:03 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 5:21 pm
Posty: 63
zbych napisał(a):
g falu, dziękuję. Zawsze byłem ciekaw jak będzie wyglądał świat 5 maja 2099 roku


Liczy się dokumentacja
Data sama wlazła po zmianie akumulatorów

_________________
"I BYŁ BESKID I BYŁY SŁOWA
ZANURZONE PO PĘPKI W CERKWI BANIACH"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 19, 2010 4:11 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
lucyna napisał(a):
Dziękuję Im bardzo za odkrzaczenie cmentarza w Czystogarbie i za harówkę na kirkucie w Woli Michowej, a przede wszystkim za cudowne towarzystwo.

Dziękuję Kwiatuszku za masę dobrej roboty i świetnej zabawy.
Pozdrawiam Ciebie i bieszczadzką ekipę łojantów, która nie bała się pozbierać z nami trochę "gałązek". Kirkut przejrzał i może nie będzie już metodycznie obsrywany końskim łajnem. Bez wątpienia zasługuje na dbałość i szacunek.



Liczę, że następnym razem Teddy przyniesie trochę obiecanej macy ;)

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 20, 2010 3:03 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Relacja napisana lekkim piórem Magdy
www.twojebieszczady.pl/aktualnosci/akcja_cm2.php
Moja subiektywna chropowata
www.bieszczadzkieforum.pl/post4934.html#p4934

Mam prośbę do focących na cmentarzach. Proszę nie umieszczać naszych wizerunków, inne widoczki mile widziane.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 21, 2010 5:29 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Po dwóch godzinach snu moje pióro powinno zmiażdżyć Ci stopę ;)
Zbieram powoli zdjęcia od uczestników. Po powrocie w poniedziałek nad ranem ekipa ochoczo rzuciła się w wir codziennej walki i dosyłają mi dokumentację stopniowo. Wrzuciłam parę zdjęć na link, który zamieściłaś powyżej.

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 64  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL