Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 12:37 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 12, 2011 10:04 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
Przecież to zrobiłam. Gdzie te buty? ;)

_________________
żeby mieć duży mózg i od razu od tego nie umrzeć potrzebna nam jest twarz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 12, 2011 10:05 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Do-misiek napisał(a):
Przecież to zrobiłam. Gdzie te buty? ;)

Hmm, chyba o moderatora Tomka.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 12, 2011 10:10 pm 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:45 am przez chwastek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 12, 2011 10:52 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Cytuj:
mi już się szafa nie domyka
ja w szafie butów nie chowam bo mi koszule smrodem przechodzą :mrgreen: chyba że Twoje buty pachną fiołkami :wink:

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 12, 2011 11:32 pm 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:46 am przez chwastek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 12, 2011 11:48 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
nooo może sobie w szafie jakiegoś WC pikera wieszasz - nie wiem :mrgreen:

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 1:41 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
chwastek napisał(a):
mi już się szafa nie domyka


chwastek napisał(a):
noż kurcze, to teraz już wiem skąd ten kwiatowy zapach na ubraniach!

To jest wątek bieszczadzki, zakład dla chorych psychicznie jest kilka pięter niżej.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 9:45 am 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Cytuj:
zakład dla chorych psychicznie jest kilka pięter niżej


najbliższy jest w Żurawicy - nie wiem na jakim pietrze :D

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=olszanica&loc2=%BFurawica&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 10:23 am 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:57 am przez chwastek, łącznie edytowano 4 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 10:27 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
chwastek napisał(a):
lucyna napisał(a):
To jest wątek bieszczadzki, zakład dla chorych psychicznie jest kilka pięter niżej.


To jest wątek bieszczadzki.

A Ciebie, Lucyno, już w nim nie ma. Urojona w Twej chorej głowie misja promowania czegokolwiek skończyła się. Skończyło się na tym forum zapotrzebowanie na Lucynę i jej przepisywane, kopiowane lub też zmyślane historie.

Nie ma także zapotrzebowania na kłamstwa, krętactwa, nieuczciwość i niegodziwość.

A taka właśnie zostaniesz, Lucyno, zapamiętana: jako godna pożałowania blagierka, sprytna krętaczka, nieuczciwa i niegodziwa osoba. Znieważająca obelżywymi słowami drugiego człowieka istota.

Takiego pokroju człowiek jak ty, Lucyno, nie zdoła na tym Forum niczego już wypromować. Bo nie wierzę, aby znalazł się teraz ktoś, kto chciałby aby taka nędzna istota jak Ty promowała na tym Forum coś, na czym mu zależy.
Nie wierzę aby istniał taki fachowiec od promocji turystyki który widząc takie Twoje, Lucyno, niegodne zachowanie, uznał je za odpowiednie dla osoby promującej region turystyczny.
Nie wierzę aby istniała taka ważna osoba odpowiedzialna za promocję regionu która widząc takie Twoje, Lucyno, niegodne zachowanie chciałaby abyś promowała jej region na tym forum.

Jeszcze teraz, Lucyno, masz możliwość klikania sobie tutaj ot tak … ale w rzeczywistości misja, którą sobie tutaj wymyśliłaś jest zakończona. Sama ją zakończyłaś w spoób pożałowania godny.


To wątek bieszczadzki, zakład dla psychicznie chorych jest poniżej. Jeżeli zaś szukasz pracy to niestety nie mogę ci pomóc. Nie wiem, gdzie mieści się ulica z czerwonymi latarniami.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:01 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
lucyna napisał(a):
To wątek bieszczadzki, zakład dla psychicznie chorych jest poniżej. Jeżeli zaś szukasz pracy to niestety nie mogę ci pomóc. Nie wiem, gdzie mieści się ulica z czerwonymi latarniami.


Słabe to jest.

ps. poza tym jak chcesz promować Bieszczady jak nawet nie wiesz gdzie jest taka dzielnica? Książki, książkami... ale są pewne priorytety.

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:03 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
keff79 napisał(a):
lucyna napisał(a):
To wątek bieszczadzki, zakład dla psychicznie chorych jest poniżej. Jeżeli zaś szukasz pracy to niestety nie mogę ci pomóc. Nie wiem, gdzie mieści się ulica z czerwonymi latarniami.


Słabe to jest.

ps. poza tym jak chcesz promować Bieszczady jak nawet nie wiesz gdzie jest taka dzielnica? Książki, książkami... ale są pewne priorytety.

Niestety, w Bieszczadach nie ma burdeli, nie ma tirówek więc nie jestem w stanie pomóc.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:07 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
chwastek wypowiadaj się w imieniu swoim, a nie wszystkich forumowiczów.
Nie lubię, gdy ktoś przypisuje mi swoje poglądy!

_________________
żeby mieć duży mózg i od razu od tego nie umrzeć potrzebna nam jest twarz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:08 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
lucyna napisał(a):
keff79 napisał(a):
lucyna napisał(a):
To wątek bieszczadzki, zakład dla psychicznie chorych jest poniżej. Jeżeli zaś szukasz pracy to niestety nie mogę ci pomóc. Nie wiem, gdzie mieści się ulica z czerwonymi latarniami.


Słabe to jest.

ps. poza tym jak chcesz promować Bieszczady jak nawet nie wiesz gdzie jest taka dzielnica? Książki, książkami... ale są pewne priorytety.

Niestety, w Bieszczadach nie ma burdeli, nie ma tirówek więc nie jestem w stanie pomóc.

nad Soliną jest salon masażu - zapewne można tam wymasować tylko kręgosłup :lol:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:11 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
! napisał(a):
lucyna napisał(a):
keff79 napisał(a):
lucyna napisał(a):
To wątek bieszczadzki, zakład dla psychicznie chorych jest poniżej. Jeżeli zaś szukasz pracy to niestety nie mogę ci pomóc. Nie wiem, gdzie mieści się ulica z czerwonymi latarniami.


Słabe to jest.

ps. poza tym jak chcesz promować Bieszczady jak nawet nie wiesz gdzie jest taka dzielnica? Książki, książkami... ale są pewne priorytety.

Niestety, w Bieszczadach nie ma burdeli, nie ma tirówek więc nie jestem w stanie pomóc.

nad Soliną jest salon masażu - zapewne można tam wymasować tylko kręgosłup :lol:


W mordę jeża. :shock: W przewodnikach nic na ten temat nie piszą.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:18 am 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:59 am przez chwastek, łącznie edytowano 3 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:24 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
chwastek super, że jesteś głosem sumienia wszystkich, ale tak generalnie to weź wyjdź na spacer i szybko nie wracaj.

_________________
żeby mieć duży mózg i od razu od tego nie umrzeć potrzebna nam jest twarz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:44 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
System parków narodowych na Słowacji jest rozbudowany, ochronie podlega aż 20 % słowackich gór. I cóż z tego, skoro panuje tu dwuwładza, a na zdecydowana większość terenów chronionych to lasy gospodarcze. Słowacy mają 5 stref ochronnych, w strefie 4 i 5 porównywalnej do naszej ochrony ścisłej jest tylko 7 % powierzchni parków narodowych. Myśmy mijali zręby, jedyna różnica to ta, że na obszarze chronionym nie prowadzi się zrębów kulisowych czyli nie wycina się pasów lasu. Są za to zręby całkowite, czyli na określonej przestrzeni tnie się wszystko co ma jakąkolwiek wartość. W okolicy Sniny widzieliśmy potężne tartaki i suszarnie drewna. Oczywiście także i składy drewna, a na nich drewno niezbyt cenne. Wątpię, aby polscy leśnicy wycinali tak młode drzewa.

PN Połoniny powstał w 1997 r., jest to najmłodszy park narodowy na Słowacji. Znajduje się w północno-wschodniej części tego kraju w Bukovskich Wrchach, tak Słowacy nazywają swoją część Bieszczadów. Jego pow. to 29805 ha, przeważnie znajdująca się w trzeciej kategorii ochrony, niestety tylko 6 % to pralasy będące w 5 kategorii ochrony czyli podlegają ścisłej ochronie. To największe i najstarsze drzewostany na Słowacji o charakterze zbliżonym do pierwotnego. PN Połoniny ma otulinę o pow. 10 973 ha będącą w drugiej kategorii ochrony. Park należy do 2 kategorii IUCN podobnie jak wszystkie parki narodowe w Polsce . Jego lesistość jest wysoka i wynosi 81 %, 16 % stanowią tzw. połoniny czyli wykaszane raz na rok lub raz na dwa lata łąki w pasie szczytowym pasma granicznego. Nie ma chętnych do prowadzenia wypasu kulturowego. Roślinność owych łąk ma charakter zbliżony do naszych połonin. W sumie rośnie tu około 1000 gatunków roślin naczyniowych, w tym wiele wschodniokarpackich z niewystępującym u nas jaskrem karpackim. Ciekawostką są tu jaskinie szczelinowe znajdujące się w okolicy granicy słowacko-ukraińskiej. Zostały przebadane, jedna z nich ma 28 m głębokości, a druga 26 m.
Park narodowy Połoniny to ostoja zwierząt. Żyje tu wiele gatunków chronionych, w tym 13 gatunków drapieżników: niedźwiedzie, wilki, rysie, żbiki, dość liczna jest populacja wydr. W 2004 r. z powrotem wprowadzono w środowisko żubry. Bobry zaś same się reintrodukowały przechodząc ze strony polskiej.
Żubry w PN Połoniny

Pisząc o PN "Połoniny" warto wspomnieć o słowackich żubrach. Od 1999 r. Polska Akademia Nauk dzięki pomocy WWF realizuje program restytucji żubrów w Karpatach. Naukowcy chcą stworzyć metapoplację żubrów linii nizinno-górskiej, czyli mających domieszkę krwi żubra kaukaskiego żyjącą na terenie Polski, Ukrainy, Słowacji, Rumunii. W 2004 r. na terenie nieistniejącej wsi Ruskie naukowcy słowaccy stworzyli zagrodę aklimatyzacyjną do której przywieziono z ogrodów zoologicznych m.in. z Holandii i Szwajcarii samice, które wcześniej zostały sprawdzone pod względem genetycznym. Po roku 5 żubrów zostało wypuszczonych z zagrody. Po pewnym czasie dołączył do nich byk o imieniu Pisztal, który przybył na Słowację z Polski w poszukiwaniu jak to ładnie Słowacy mówią frajerek. Żubry zdziczały, czują się dobrze w nowym środowisku, rozmnażają się. Są monitorowane, część ma założoną obrożę telemetryczną. Niestety, w stadzie dochodzi do wypadków. Jedna z samic zdechła przy porodzie, nie udało się uratować maleństwa, zanim przybyli naukowcy wyziębiło się. Nie udało się też uratować żubrzyka, który uciekając przed człowiekiem spadł w przepaść. Złamał sobie nogę, został poddany operacji, wstawiono mu w nogę 6 platynowych płytek, po wybudzeniu się z narkozy zmarł. Do stada dołączane są następne żubry z hodowli, w ten sposób wzbogaca się pulę genową. Najsłynniejszy słowacki żubr ma na imię Arczi. To samiec, który bardzo lubi wędrować. Najdalsza jego wędrówka to przejście 176 km. Dotarł w okolice Nowej Spiskiej Wsi, gdzie postanowił zapoznać się w celu jednoznacznym z krowami w pewnej potężnej hodowli. Był z nimi przez kilka dni. Jeden z pastuchów zabrał krowy z pastwiska, chciał zagnać i jego ale żubr postawił się i nie chciał zejść z pastwiska. Wtedy Cygan troszeczkę zdenerwował się i zawiadomił właściciela hodowli, że jeden z byków jest dziwny i nie może sobie z nim poradzić. Gospodarz od razu wezwał naukowców, żubr z powrotem trafił do PN "Połoniny". Żubry słowackie podobnie jak polskie przemieszczają się sezonowo, zimą poszukują miejsc dogodnych do żerowania znajdujących się w osłoniętych dolinach. Dziennie żubry stadne pokonują 1-3 km, a wędrujące samce do 10 km. Żerują przeważnie w jednym miejscu w lesie od 1 do 3 dni, a w odsłoniętych dolinach 10-14 dni. Dziennie zjadają do 32 kg, latem 67 % ich pożywienia stanowią rośliny zielne, trawy, a 33 % kora, gałęzie i liście. Zimą są dokarmiane. Stado średnio liczy 10 osobników.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:44 am 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 3:00 am przez chwastek, łącznie edytowano 5 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:47 am 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:42 am przez chwastek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:54 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
chwastek napisał(a):
Zaś Twojej propozycji o spacerze nie skomentuję, aby nie stwarzać Lucynie tym faktem doskonałych warunków do dalszej swej działalności misyjnej jaką w chwili obecenj uskutecznia na forum.

Spacer jest zdrowy. Mózg by Ci się dotlenił i miałabyś lepsze pomysły.
Zresztą Lucynie też potrzebny jest spacer - długi. Kretyn się ucieszy.

I ja też idę.

_________________
żeby mieć duży mózg i od razu od tego nie umrzeć potrzebna nam jest twarz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:56 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Do-misiek napisał(a):
Kretyn się ucieszy.


No właśnie. Coś ostatnio Lucyna milczy o Kretynie.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 11:57 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Łukasz T napisał(a):
Lucyno - jako turysta ograniczony do Beskidów bliskich mego miasta, Tatr, Małej Fatry i Alp niskawych mam do Ciebie pytanie. Co byś mi poleciła na pierwsze spotkanie z Bieszczadami?

Jeżeli jesteś ograniczony samochodem to niestety pętlę. W tym wypadku standard czyli Wołosate - Rozsypaniec - Halicz-Tarnica-Wołosate.
Bardzo fajna jest Muczne-Bukowe Berdo-Tarnica ale tu istnieje problem z przemieszczaniem się. Możesz wybrać wariant podobny ale już nie tak interesujący czyli szlak niebieski Pszczeliny-Bukowe Berdo-Tarnica-Szeroki Wierch - to długa trasa i cokolwiek uciążliwa ale Ty bez problemów sobie poradzisz. Fajny są też Połoniny Wetlińska i Caryńska, bez problemy zrobisz dwie w jeden dzień.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 12:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
lucyna napisał(a):
Łukasz T napisał(a):
Lucyno - jako turysta ograniczony do Beskidów bliskich mego miasta, Tatr, Małej Fatry i Alp niskawych mam do Ciebie pytanie. Co byś mi poleciła na pierwsze spotkanie z Bieszczadami?

Jeżeli jesteś ograniczony samochodem to niestety pętlę. W tym wypadku standard czyli Wołosate - Rozsypaniec - Halicz-Tarnica-Wołosate.
Bardzo fajna jest Muczne-Bukowe Berdo-Tarnica ale tu istnieje problem z przemieszczaniem się. Możesz wybrać wariant podobny ale już nie tak interesujący czyli szlak niebieski Pszczeliny-Bukowe Berdo-Tarnica-Szeroki Wierch - to długa trasa i cokolwiek uciążliwa ale Ty bez problemów sobie poradzisz. Fajny są też Połoniny Wetlińska i Caryńska, bez problemy zrobisz dwie w jeden dzień.


Dziękuje za sensowną odpowiedź na temat. Tak trzymaj.

P.s. Jak Kretyn ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 12:10 pm 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:42 am przez chwastek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 12:12 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Do-misiek napisał(a):
chwastek napisał(a):
Zaś Twojej propozycji o spacerze nie skomentuję, aby nie stwarzać Lucynie tym faktem doskonałych warunków do dalszej swej działalności misyjnej jaką w chwili obecenj uskutecznia na forum.

Spacer jest zdrowy. Mózg by Ci się dotlenił i miałabyś lepsze pomysły.
Zresztą Lucynie też potrzebny jest spacer - długi. Kretyn się ucieszy.

I ja też idę.


Chodźmy wszyscy na spacer!

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 12:14 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Łukasz T napisał(a):
lucyna napisał(a):
Łukasz T napisał(a):
Lucyno - jako turysta ograniczony do Beskidów bliskich mego miasta, Tatr, Małej Fatry i Alp niskawych mam do Ciebie pytanie. Co byś mi poleciła na pierwsze spotkanie z Bieszczadami?

Jeżeli jesteś ograniczony samochodem to niestety pętlę. W tym wypadku standard czyli Wołosate - Rozsypaniec - Halicz-Tarnica-Wołosate.
Bardzo fajna jest Muczne-Bukowe Berdo-Tarnica ale tu istnieje problem z przemieszczaniem się. Możesz wybrać wariant podobny ale już nie tak interesujący czyli szlak niebieski Pszczeliny-Bukowe Berdo-Tarnica-Szeroki Wierch - to długa trasa i cokolwiek uciążliwa ale Ty bez problemów sobie poradzisz. Fajny są też Połoniny Wetlińska i Caryńska, bez problemy zrobisz dwie w jeden dzień.


Dziękuje za sensowną odpowiedź na temat. Tak trzymaj.

P.s. Jak Kretyn ?

Łukasz dziękuję, doceniam to co robisz. Kretyn docenia także Twój gest. Tak sadzę, albowiem odkąd wyjechał mój Brat wpadł w psią depresję i nic innego nie robi tylko śpi na jego brudnej koszuli czekając aż pan wróci.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 7:08 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
...

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 8:12 am przez lucyna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 7:16 pm 
...


Ostatnio edytowano N sty 16, 2011 2:43 am przez chwastek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 8:02 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Cytuj:
Niestety, w Bieszczadach nie ma burdeli, nie ma tirówek więc nie jestem w stanie pomóc.


E tam, dobry samochód jakakolwiek wioska i masz burdel :shock: i nie wiem dlaczgo tak nad tym ubolewasz... jakby burdele Cie cokolwiek ratowały Lucyna :mrgreen: a tirowek to nie ma - fakt - bo i tirow niezawiele :wink:

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 64  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL