Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 5:14 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lut 05, 2012 1:04 am 
Nowy

Dołączył(a): N wrz 18, 2011 6:31 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
Witam.

Ogłaszam:
Casting na współkompana (kompanów) na JEDNODNIOWE piesze wycieczki górskie w Sudetach.

Wymagania konieczne:

1.Osoby tylko z Wrocławia (chodzi o sprawy techniczno-logistyczne, gdyż jako że ja jestem z Wrocławia, toteż łatwiej będzie mi nawiązać bezpośredni kontakt z osobami tutejszymi - prościej będzie się spotkać np. po pracy w celu omówienia wypadu w góry.)

2. Tylko faceci (bo nie chcę żeby żona była zazdrosna ). Ma to być męska paczka (choć w razie rozwoju sytuacji - nie wykluczam w przyszłości udziału kobiet, ale tylko wtedy, gdyby grupa się nieco powiększyła, ale narazie to nie ten etap).

3. Pasjonaci gór (osoby, które lubią, a wręcz kochają łażenie po górach i mają pewne wiadomości na temat ekwipunku, wyposażenia i ubioru w góry - laicy odpadają)

4.Osoba z prawem jazdy (dlaczego? O tym później...)

5. Wiek 25-40 lat. Nie to żebym dyskwalifikował młodszych lub starszych, ale z rówieśnikami łatwiej jest się dogadywać - wspólne tematy itp. (Ja mam lat 30, dzieciaty - syn 2 lata)

Założenia, a więc o co mi chodzi:

Moja oferta skierowana jest do osób, które kochają góry, ale nie mają dla nich czasu, stąd wyjazdy będą jednodniowe, czyli wyjeżdżamy rano z Wrocławia, a późnym popołudniem jesteśmy z powrotem we Wrocławiu. Z reguły wygląda to tak, że wyjazd z Wrocławia koło 7.00 lub 8.00 rano, a powrót najczęściej o 16.00, jednak nie później niż o 19/20.00 (w przypadku dalej położonych Gór - np. Izerskich). Będziemy wyjeżdżać w Soboty raz w miesiącu i tylko w okresie wiosenno-wakacyjno-jesiennym. Dzień ustalimy taki, żeby wszystkim pasował. W okresie listopad-marzec robimy sobie wolne, gdyż jak wiadomo Góry zimą to inna bajka (bardziej zmrożona i niebezpieczna). Będziemy zawsze jechać własnym transportem - autem osobowym. Bo poprostu jest szybciej i wygodniej. Dlatego mile widziane będą osoby z własnym autem - choć nie jest to warunek konieczny, bo ja posiadam własne, ale było by miło czasem nie być kierowcą a tylko pasażerem. W przypadku - jednak - braku własnego auta, wymagane jest conajmniej prawo jazdy. Dlaczego? otóż, czasem jak wiadomo, może się zdarzyć na górskim szlaku, że ktoś np. skręci nogę i wówczas druga osoba wraca samochodem - ot sytuacja w praktyce. Na wycieczce odpoczywamy od codziennych problemów, pracy, rodziny, żon, kobiet i dziewczyn. Nie zabieramy ze sobą zwierząt (psów), a ponieważ idziemy po zdrowię i kondycję - to nie palimy fajek i nie pijemy piwa. Przed wycieczką wspólnie składamy się jedynie na benzynę i to będą nasze wszystkie wspólne koszty. Zwykle to będzie (30-70 zł) w zależności od tego ile przejedziemy km. Gdyby nas było więcej, to wtedy będzie taniej. Maksymalnie może nas być 4 osoby. Tak więc ilość miejsc ograniczona (oprócz mnie - 3 sztuki). Za każdym razem będziemy się starać jechać w inne miejsce. poruszać się będziemy tylko znakowanymi szlakami, zawsze z mapami i pełnym wyposażeniem. Celem będą Szczyty Sudetów Polskich i Czeskich. Na wiosnę wybrałem sobie Wielką Sowę, Lwią Górę, Ślężę i Borówkową Górę. Ale jestem otwarty na inne propozycje. Staram się wybierać góry raczej komercyjne z zapleczem - czyli, po wejściu na szczyt ma być punkt widokowy, ciekawe miejsca, np. źródła czy ruiny na zboczach i jakieś schronisko gdzie można przystanąć. Nie interesują mnie góry zarośnięte, gdzie po wejściu można spotkać tylko samotnego jelenia. Chcę mieć satysfakcję z wejścia, czyli bonus na szczycie (ale to zabrzmiało ). Zdecydowałem się na ten krok, ponieważ w góry od jakiegoś czasu jeżdżę sam i tak naprawdę nie mam nawet do kogo gęby otworzyć i jak już wspomniałem - martwię się o to, co zrobię będąc sam - jak dojdzie np. do jakiegoś urazu.

Dlaczego akurat Casting. Otóż wcześniej myślałem o klubach górskich, ale maja one charakter rodzinny, gdzie jeżdżą emeryci z wnukami, małżeństwa itp. Mi chodzi o to żeby pojechać z kumplami i iść tempem podróżnika, a nie spacerowicza. Myślałem nawet o zapisaniu się na kurs przewodnika górskiego sudeckiego, gdzie poza zawodem zyskałbym jeszcze fanatyków gór, ale jak się okazało że kurs trwa prawie dwa lata i obejmuje nie tylko góry, ale jeszcze i zabytki, to dałem sobie spokój. Bo z wykształcenia jestem historykiem, i nie chce mi się znowu czytać o kościołach itp. Bardziej interesują mnie góry pod kątem sportowym - samo chodzenie i krajobrazy, a nie zwiedzanie sanktuariów i zrujnowanych pałacyków. A jak czytałem program zajęć na tym kursie na forum SKPS, to za głowę się łapałem. Program mają tak przeładowany pierdołami że szok. Jak dla mnie to taki kurs powinien trwać ok. 6 miesięcy, żeby był atrakcyjny dla ludzi. Bo ten kurs to ma taki program prawie tak jakby to były studia magisterskie. Szkoda czasu i pieniędzy. Tym bardziej że zarobek po tym marny.

Jeżeli ktoś z was ma podobny punkt widzenia, to zapraszam do wpisów w tym temacie. Odpowiem na wszystkie pytania. Zobaczymy jaki będzie odzew. Wtedy uruchomię specjalnego e-maila. Rozpoczęcie sezonu byłoby - w razie dobrej pogody w II połowie marca lub na początku kwietnia. Wcześniej jednak jakieś spotkanie integracyjne w knajpie np.

Zapraszam :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 1:14 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
:shock: A Ty tak poważnie? :shock:

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 1:19 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
gdybym miała coś mocniejszego pod ręką...
niestety qr... nie mam :shock:

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 1:25 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
:shock:

chyba jednak lubisz sam po tych górach chodzić......

albo nie ten adres wykręciłeś, desperatów tu ni ma :wink:

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 1:31 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
aankaa napisał(a):
gdybym miała coś mocniejszego pod ręką


Twój aparat trochę waży :D

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 1:45 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
ultimat że ty się wcześniej nie ujawniłeś z tą propozycją
byłby z ciebie niezły Pokemon :mrgreen:


aaaa apropo castingu-kolega pyta czy garnitur obowiązkowy?

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 2:46 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
Klinek chyba byś się nadał :D
Tylko czy zrezygnujesz z piwka? :shock:

_________________
http://www.flickr.com/photos/auralis1987


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 4:26 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Przepraszam, ale to są jakieś jaja Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 8:44 am 
Nowy

Dołączył(a): N wrz 18, 2011 6:31 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
tak myślałem - że odbierzecie to jako: jaja, żarty itp.
A jednak tak nie jest...

Proszę żeby wpisywali się chętni, a nie fani pokemonów...

Wytłumaczenie chyba jest wyczerpujące... (może troche w żartobliwym tonie) a jedank...

Poprostu nie mam znajomych do wyjazdów w góry - większość moich kolegów woli mecze przed TV, knajpy, a co najwyżej sport w formie siłowni... Gdy jednego namówiłem do wyjazdu, to potem leczył 2 tygodnie odciski - i nie za cytuję co mi powiedział później dokładnie, bo musiałbym wygwiazdkować jakieś 90 % jego wypowiedzi...

Ewentualnie jeżeli nikogo tu nie znajdę chętnego (to może mógłbym sie podłączyć do czyjejś grupy? :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 9:05 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
nutshell napisał(a):
Przepraszam, ale to są jakieś jaja Obrazek

Mam już typ na Górskie Jaja 2012 :lol:

_________________
...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 9:08 am 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Nie wiem czemu się czepiacie. Wszystko wypisane, z kim konkretnie człowiek chce chodzić. Facet woli ludzi ustabilizowanych, z dziećmi bo tacy mniej ryzykują, prawko potrzebne, bo jak coś się chlapnie głębszego to trzeba kierowcę zmienić (choć zaznacza że piwa pić nie będzie, przecież nie musi).
A że społeczeństwo, lubi sporty z pozycji fotela, to sytuacja zaczyna być krytyczna by kogoś znaleźć.
P.S. Tutaj będzie Ci ciężko, bo albo pijaki, albo wspinacze technikami miszcza Spoko, albo ulubieńcy zwierzątek, z naciskiem na chomiki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 9:11 am 
Nowy

Dołączył(a): N wrz 18, 2011 6:31 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
TO NIE SĄ JAJA :x


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 9:15 am 
Nowy

Dołączył(a): N wrz 18, 2011 6:31 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
LigeiRO trafiłeś w sedno sprawy... Dokładnie...

To prawda - wstyd się przyznać - ale ci z dziećmi (jak np. ja) pożegnali się z ryzykiem, a może to oznaka starości (Jezu co ja mówię)...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 9:18 am 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Starość, nie radość. Kilku forumowiczów należy (łącznie ze mną) do Geriatic Alpine Club (GAC, złośliwi przekręcają na KAC),i mimo przeciwności, staramy się coś działać w górach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 9:24 am 
Nowy

Dołączył(a): N wrz 18, 2011 6:31 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
Zauważyłem że większość tu ekstremalnych i pijących.
Nie no żeby nie było ze ja abstynent - czasem trza dać w palnik, ale w górach tego nie robię (jakoś mi to nie pasuje, żeby to razem pogodzić)...

Ale co? Nie ma tu np. Stonki? Z której co by można było odłowić kilku mniej stonkujących i zawiązać wspólna ekipę?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 9:31 am 
Zasłużony

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 5:33 pm
Posty: 203
ultimat napisał(a):
ale ci z dziećmi (jak np. ja) pożegnali się z ryzykiem


oj tam oj tam mam dziecko,jestem ryzykantem :) zabezpieczylem mlodego na wysoka kwote pieniezna,takze wiesz zawsze jest jakis sposob


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 9:41 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
:rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: Najlepsze jest to, że spełniam wszystkie wymogi kolegi. Ale sama forma ogłoszenia mocno mnie ubawiła.
amazonka napisał(a):
apropo castingu-kolega pyta czy garnitur obowiązkowy?
Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 11:10 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
muszę zrobić podobny casting ,już szykuję oczekiwania 8)

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 11:19 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
!, szkoda, że tak daleko od Wrocka mieszkasz bo byś koledze przypasował
- masz małe dziecko to tematy do rozmowy by były
- preferujesz jednodniówki
- nawet abstynencja się zgadza...

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 11:20 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
ultimat napisał(a):
Myślałem nawet o zapisaniu się na kurs przewodnika górskiego sudeckiego

Pogadaj z Lechem. To taki niedoszły przewodnik sudecki. :mrgreen:

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 11:25 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Krabul napisał(a):
- nawet abstynencja się zgadza...

dlatego zrobić muszę casting by to zmienić :lol:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 11:27 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4467
Lokalizacja: GEKONY
A żonę znalazłeś na fejsbuku? :lol:

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 11:47 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
nie szukam żony tylko dobrego człowieka co pod dom odwiezie i na 4 piętro odniesie...

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 11:54 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
LigeiRO napisał(a):
Nie wiem czemu się czepiacie. Wszystko wypisane, z kim konkretnie człowiek chce chodzić

Też tak uważam, ze są podane konkrety, gdzie user nie szuka kumpla do piwka, tylko do chodzenia po górach.
Mimo, to forma zapytania jest nieco zbyt sztywna stawiająca ewentualnego chętnego w formie "sztuki" do wypełnienia samochodu. Nie każdemu to odpowiada.

Moim zdaniem, jeśli szukasz takiego towarzystwa, to zapisz się na parę wycieczek, jakiejś organizacji turystycznej z Wrocławia, np. PTTK. To, nie o to chodzi, aby z nimi jeździć na stałe, ale z doświadczenia wiem, ze tam jeżdżą bardzo zróżnicowane osoby i jest duże prawdopodobieństwo, że wśród nich, odpowiadające Twoim wymaganiom. Na takowych wycieczkach łatwo kogoś poznać i potem kontynuować wyjazdy w formie indywidualnej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 11:59 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
ultimat napisał(a):
Poprostu nie mam znajomych do wyjazdów w góry

I pewnie jesteś tym zaskoczony...:D:D:D

LigeiRO napisał(a):
choć zaznacza że piwa pić nie będzie, przecież nie musi
Nie LigeiRO on zaznacza że nikt nie będzie:
ultimat napisał(a):
idziemy po zdrowię i kondycję - to nie palimy fajek i nie pijemy piwa


I takie skojarzenie:
http://www.youtube.com/watch?v=ZfzkBTEU2MQ

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 1:11 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
forma zapytania jest nie tyle sztywna co apodyktyczna.Ewentualny chętny jest pionkiem do wypełnienia samochodu.Ma może absolutnie mieć swojego zdania i swoich potrzeb.Ma robić to co Ultimate podyktuje.Ot dyscyplina wojskowa.

a podobno góry to wolność i przygoda.....

ultimate ponieważ mieszkałam na wsi i nie miałam towarzystwa w góry(poza jednym kumplem, ale były to rzadkie wypady)-zapisałam się właśnie na kurs przewodnika sudeckiego.A co mi tam.Absolutnie nie były to dla mnie lata stracone.Wręcz przeciwnie, wspaniała górska przygoda.No i mam teraz z kim chodzić.A przy okazji poszerzyłam swoją wiedzę o regionie w którym mieszkam, i mimo że jestem skrajnym ścisłowcem, nauka historii nie była dla mnie mordęgą.Nie mówiąc o tym że np architektura , geologia okazały się całkiem ciekawe :wink:

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 4:07 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
W pagórki Sudety i nie napić się piwa :?: :wow:

Może w AA kompanów poszukaj...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 4:41 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
trekker napisał(a):
W pagórki Sudety i nie napić się piwa :?: :wow:

no przecież za klika godzin może być za kierownicą... :lol:
(proponuję nie pić też dzień przed :roll: )
niestety tu same chlory :mrgreen: - może być z tym ciężko

dobra, dobra... teraz do rzeczy:

ultimat: szukasz kogoś, kto będzie spełniał Twoje warunki, ok...
w sumie pewnie kogoś znajdziesz, ale napisałeś to, jakbyś szukał rekruta, którym będzie można manipulować jak szmacianą lalką;


ultimat napisał(a):
Wcześniej jednak jakieś spotkanie integracyjne w knajpie np.
na kawę?

a ja głupia poznaję ludzi w górach... :twisted:

sorry ultimat, ale super poważnie tego się nie da odebrać;

aaaaa, jeszcze co do kursów; qr... mać, byłam na łazikowaniu z ludźmi z klubu beskidzkiego i... musiałam się ukrywać z fajkami jak jakaś nastolatka - to było choreee <wiem, wiem... wcale nie musiałam, ale czułam taki nacisk grupy, że wolałam się ukrywać... a to spojrzenie kolesia, który się dowiedział, że popalam - bezcenne :shock: - jakbym zbrodniarzem jakimś była...>

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 6:40 pm 
Nowy

Dołączył(a): N wrz 18, 2011 6:31 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
o kurna ale zmasowany atak...

Dobra po kolei.

Ad. 1 .Lecha znam z niektórych tematów - skubaniec cięty na przewodników, i bardzo dobrze po zasadniczo się z nim zgadzam (zwłaszcza odnośnie nowej ustawy). Ja chciałem tam iść nie po zawód, ale po znajomości, ale dobra to już mi przeszło.

Ad.2
Forma żartobliwa, zgoda, tak chciałem żeby to wyszło, to że użyłem słowa sztuka, to nie znaczy że szukam marionetki, to poprostu takie sformuowanie dla rozluźnienia. Podobno niewolnictwo się skończyło w XIX wieku. Przecież nie chce nikogo targać na smyczy w góry. użyłem też sformułowań - kumpel, kompan (tego chyba nikt nie zauważył).
Po za tym napisałem że wsztystko się wspólnie omówi, ustali itp.

Ad.3
Do knajpy na kawe... bardzo dobre.... nieźle się z tego ubawiłem, jak u ciebie się chodzi do knajpy na kawę, to pewnie do restauracji na chlanie, a do żulowni na elegancki obiad...

Ad.4
wróćmy jeszcze na chwilę do kwestii picia alkoholu - piszę po raz piąty że pijam czasami, ale w górach mi to nie pasuje. Skoro jadę odpocząć i np. prowadzę auto, to nie będzie mi pasować jak pozostała część ekipy w aucie będzie na mocnym wydechu. To tak jakby ktoś z was jechał w tramwaju a tu wszyscy pasażerowie nawaleni i zapach jak w gorzelni (pomijam nocne autobusy w piątki i soboty, gdzie jak wiadomo tak to wygląda, ale to inna bajka) ale wyobraźmy sobie zwykły dzień godz. 14.00 - i cały tramwaj najechany alkoholem bo każdy pasażer wypity. Napewno każdy z was by wysiadł (mimo że lubi czasem wypić).

Ad.5
Wiem że dziwnie to wyszło, ta cała formuła tego ogłoszenia itp. Ale jak to zrobić w inny sposób, żeby nikogo to nie uraziło, zdenerwowało, ktoś się nie poczuł zbulwersowany itp. Rozumiem że porad na ten temat jest tyle ile jest gustów...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 05, 2012 7:03 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
miler napisał(a):
Pogadaj z Lechem. To taki niedoszły przewodnik sudecki


:rofl_an:


Chyba ja też taki casting ogłosze :mrgreen:

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL