Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 4:25 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz maja 08, 2014 1:44 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2006 11:30 am
Posty: 120
Lokalizacja: Katowice
Witam,
Startuje w konkursie na dofinansowanie wyprawy, a ponieważ zauważyłem, że niektórzy autorzy projektów startujących w tym samym konkursie mają dojścia i reklamują się w ogólnopolskich portalach branżowych (np. wspinanie.pl), chciałem prosić Was o małe wsparcie mojego pomysłu.

Wystarczy zarejestrować się na portalu:
http://www.portalgorski.pl
(wystarczy podać swojego nicka, hasło i e-mail – trwa to dosłownie 30sek)

A potem wejść na stronę:
http://www.portalgorski.pl/forum/1/22091/konkurs_-___lap__za__dyszke___-_glosowanie

i oddać głos na mój projekt – „DOMINIKANA - EKSPLORACJA WSPINACZKOWA” (piaty od dołu)

Celem projektu jest wytyczenie nowych dróg wspinaczkowych na dziewiczych ścianach skalnych Dominikany oraz przygotowanie przewodnika po rejonach wspinaczkowych Dominikany. Mam nadzieję, że stanie się ona nowym celem wypadów wspinaczkowych Polaków, na równi z „ogródkami Europejskimi” bo potencjał ma na prawdę ogromny, a bilety lotnicze da się znaleźć w ciekawych cenach.

Dziękuję wszystkim góromaniakom za pomoc i do zobaczenia w górach i skałach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 09, 2014 10:42 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 04, 2009 9:21 am
Posty: 686
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Widzę, że nie tylko ja z FTG zgłosiłem się do tego konkursu :)

Powiem Ci, że jak się porządnie nie postarasz to nie masz z szans z innymi uczestnikami, którzy najwyraźniej uruchomili wszystkie możliwe źródła i znajomości by zdobyć głosy :roll:

Mi akurat odechciało się brania udziału w takiej dziwnej "walce" na głosy i zawracania d. wszystkim znajomym bo widać zamiast pomysłu liczy się, kto ma więcej kontaktów i kto lepiej nagłośni swój projekt (i oczywiście przy okazji Portal Górski). A że nie mam i nie mam zamiaru mieć Fejsa to w ogóle jestem z góry skazany na porażkę :wink:

Pozdrawiam i życzę powodzenia, pomysł masz bardzo ciekawy i zdecydowanie bardziej oryginalny od mojego :)

_________________
http://www.climber.com.pl
http://www.facebook.com/climbercompl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 09, 2014 10:55 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
Endrju BB napisał(a):
A że nie mam i nie mam zamiaru mieć Fejsa
:thumright:

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 09, 2014 11:05 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 07, 2009 1:45 pm
Posty: 907
Darycjusz bardzo interesujący projekt, mimo że mój głos i teamu poszły na Pik Kosmos i zaprzyjaźnioną grupę Climbe (sorry Andrzej :roll: ), to jestem bardzo ciekaw Twojej inicjatywy. Powodzenia!

_________________
"I chłonę. Szukam. Pragnę. Tęsknię. I wiem że będę szukał. Wystarczy raz zasmakować nieznanego."
"Gdzieś pomiędzy początkiem drogi, a szczytem znajduje się odpowiedź na pytanie, dlaczego się wspinamy."
pionowemyśli.pl | fanpage | instagram | flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 09, 2014 11:43 am 
Weteran

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2006 11:30 am
Posty: 120
Lokalizacja: Katowice
Endrju - szanse (choć niewielkie) są zawsze, bo ostateczną decyzję i tak podejmuje jury, to oni maja największą liczbę głosów do przyznania :D
A tak z ciekawości, Twój projekt to który?

Na Dominikanie byłem niedawno, z tym, że był to wyjazd czysto turystyczny, taka objazdówka po wyspie. Natomiast to, co rzuciło mi się w oczy to właśnie ogromny potencjał skał, na których nikt się nie wspina. Tamtejszy klub wspinaczkowy (choć nie do końca można to nazwać klubem - raczej grupa wspinaczy, coś na wzór naszych kustoszy rejonów wspinaczkowych) nie ma kasy na profesjonalne przygotowanie dróg, a o tych które są ciężko znaleźć jakieś rzetelne info. Dlatego jak trafiłem na informację o tym konkursie to od razu pomyślałem o tamtejszych klifach. Bez wsparcia finansowego raczej nie będę odgrzebywał tematu, bo przygotowanie rejonu trochę kasy pochłonie, a i sam mając do wyboru miejsce, w którym jeszcze nie byłem i powrót na Dominikanę, pewnie wybiorę coś nowego (może bardziej interesującego?).

A wracając do tematu mojej poprzedniej objazdówki: gdyby ktoś chciał poczytać o Dominikanie to niedawno otworzyłem bloga, na którym co jakiś czas będę dopisywał kolejny dzień naszej podróży: http://www.dominikanazplecakiem.blogspot.com
To taki trochę offtop, bo tematów górskich jest tam niewiele ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL