Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 30, 2024 10:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: projekt -- www
PostNapisane: So paź 07, 2006 2:05 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt lut 10, 2006 10:05 am
Posty: 307
Lokalizacja: myslowice
czy jest jakas strona bedaca baza polskich osrodkow turystyki gorskiej?
wiem, ze jest strona pttk -- i tam niby sa namiary na wszystkie schroniska i tak dalej. czesc ma swoje strony www, czesc nie ma -- i niby mozna sie na tym oprzec, ale nie do konca. bo sa jeszcze chatki studenckie. sa schroniska nie z pttk.
dzisiaj, kiedy nad tym myslalem, wpadlem na taki pomysl -- co byscie powiedzieli na strone www, na ktorej na mapach turystycznych poszczegolnych regionow polskich gor naniesione bylyby linki do krotkich opisow bazy noclegowej -- z dostepem do podstawowych danych adresowych, typu miejsca i zdjeciem. wykonac jest to bardzo prosto (chociaz sporo roboty) -- gorzej znalezc elektroniczne wydania map i dobry serwer. oraz ludzi chetnych pomoc.
co o tym myslicie, jak na razie jako o sci-fi?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 07, 2006 2:58 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz paź 05, 2006 8:19 pm
Posty: 8
Jak chodzi o ludzi chetnych do pomocy, to w miare wolnego czasu mozesz na mnie liczyc. Mam zreszta rozgrzebany juz jeden projekt gdzies od roku. Chcialem zrobc strone, poswiecona polskim wyprawom w Himalaje. Zebralem sporo materialow, mam szkielet strony, mam nawet zgode pana Janusza Kurczaba na wykorzystanie tekstow z Taternika (wspomnien, sprawozdan z wypraw, itp.), tylko jak wracam z pracy to mi sie juz nie chce siadac do komputera :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 07, 2006 3:29 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt lut 10, 2006 10:05 am
Posty: 307
Lokalizacja: myslowice
najwiekszy problem lezy w ludziach, ktorzy przygotowaliby baze dla takiej strony -- tj. zdjecia i opisy. podejrzewam, ze cyrk moze tez byc ze zdobyciem map.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL