Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest So cze 15, 2024 10:04 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 7:59 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2009 7:47 pm
Posty: 5
WItam moja wyprawe rozpoczelem o godzinie 15.30 z Schroniska w dolinie pieciu stawów udalem sie w Strone schroniska Murowaniec przez droge na Krzyzne potem troszke Orla percia W okolice skrajnego Granatu do miejsca gdzie sie konczyl gdzie sie zaczynal odcinek jedno kierunkowy nastepnie w dół do czerwonego stawu i potem prosto DO schroniska Murowaniec i w zakopanym wyszedlem okolo 20

koledzy twierdzili ze nie jestem wstanie pokonac tego szlaku w takim czasie i noc mnie zastanie na szlaku ( to byla polowa wrzesnia) bo z map wychodzilo jakies 8h wedrówki


czy te drogowskazy w górach pokazuja dobrze czas wedrówki ? chyba dla starych ludzi

czy to zaleta tego ze przemierzalem ten szlak sam i bez bagazu , nie musialem sie na nikogo oglądać ?


Ostatnio edytowano Śr wrz 23, 2009 11:13 pm przez czaszka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 8:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
czaszka napisał(a):
nastepnie w dół do czerwonego stawu

Pewnie przez Czerwoną Ławkę?

czaszka napisał(a):
przemiezalem ten szlak sam i bez bagarzu , nie musialem sie na nikogo oglandac ?

Miszczu mógłbyś się jednak czasem oglądnąć za siebie - tak wręcz cofnąć - do podstawówki na lekcje polskiego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 8:36 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14894
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Jesteś faktycznie szybki i w dodatku przeszedłeś sprawnie jeden z najtrudniejszych szlaków w Tatrach mimo braku doświadczenia. Fajnie. Z ciekawości - chciałeś się tylko pochwalić, czy pytasz o te czasy ze szlakowskazów i map?
Jeżeli to drugie - są poprawne i nie są tylko dla "starych ludzi".

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 8:41 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Mnie po prostu powaliło na ziemię z zachwytu.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 8:54 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 6:28 pm
Posty: 2072
Lokalizacja: Warszawa
1. Jest na forum dział na relacje.

2. Ten wątek ma potencjał.

_________________
siciarz.net


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 8:54 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Cieniutka prowokacja. Troche wysiłku.

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 10:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
don napisał(a):
Cieniutka prowokacja. Troche wysiłku.

Poczekaj na moją..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 11:15 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2009 7:47 pm
Posty: 5
to nie jest zadna prowokacja chcialbym tylko poznac opinie doswiadczonych ludzi


gdybym chcial sie pochwalic czyms extra to bym cala orla perc przeszedl niestety zaczelem z dupy strony


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 6:45 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
czaszka napisał(a):
to nie jest zadna prowokacja

Trochę opanowania brunner.

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 6:53 am 
Weteran

Dołączył(a): Cz maja 28, 2009 9:30 am
Posty: 111
Lokalizacja: Podhale
Cytuj:
WItam moja wyprawe rozpoczelem o godzinie 15.30 z Schroniska w dolinie pieciu stawów udalem sie w Strone schroniska Murowaniec przez droge na Krzyzne potem troszke Orla percia W okolice skrajnego Granatu do miejsca gdzie sie konczyl gdzie sie zaczynal odcinek jedno kierunkowy nastepnie w dół do czerwonego stawu i potem prosto DO schroniska Murowaniec i w zakopanym wyszedlem okolo 20


Ale fajna wyrypa.Trudno się schodzi z Koziego Wierchu nad Czerwony Staw?Pytam bo tak jeszcze nie szedłem.


Ostatnio edytowano Cz wrz 24, 2009 1:35 pm przez smolik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 6:57 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
smolik napisał(a):
gdzie sie konczyl gdzie sie zaczynal


"Coś się kończy - coś się zaczyna".

Panowie i panie - to Sapkowski na Naszym Forum pisze.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 12:44 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz wrz 17, 2009 11:19 am
Posty: 27
Lokalizacja: Kraków
Ależ gość ma potencjał, za 2 miesiące ruszy w Pamir albo Andy... ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 1:08 pm 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Jestem po wrażeniem przejścia tak trudnej trasy.
Czy planujesz wkrótce kolejne przejście?? Zaprosimy TVN albo TRWAM.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 1:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
smolik napisał(a):
pytam bo tak jeszcze nie szedłem

Ja też nie a od dawna to planowałem ... :?
Wszelkie szczegóły mile widziane ... :roll:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 1:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4450
Lokalizacja: lkr
Cytuj:
czy to zaleta tego ze przemierzalem ten szlak sam i bez bagazu , nie musialem sie na nikogo oglądać

gdybys się obejrzał niechybnie szedł byś w czasie starczym i przed niedzielą nie dotarłbyś do czerwonego stawu

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 7:00 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lis 28, 2005 10:37 pm
Posty: 1478
Lokalizacja: 9p.
Ściemniasz, nie ma zdjęc :roll:

_________________
keff79: Moje spostrzeżenia i analiza nieba z ostatnich trzydziestu jeden lat dowodzą, że w nadchodzącym półroczu pogoda będzie zmienna i może mieć coś wspólnego z tzw. porami roku (badania trwają).

Wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 7:28 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lip 08, 2008 5:24 pm
Posty: 84
to smutne dosc

;)

_________________
"...aż będę niebieska!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 12:25 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2009 7:47 pm
Posty: 5
mam fotki na komie o 15godzinie , schornisko w dolinie pieciu stawów i o 18.2 fotka z samego szczytu granata na czerwony staw

do tego podesle tego linka do ziomków z którymi szedlem do pierwszego przystanku moze dodadza jakis komentaz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 12:28 am 
Swój

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 5:19 pm
Posty: 44
Komentarz jest iście zbędny :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 7:51 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 9:35 pm
Posty: 1125
upór być musi!

_________________
Omówienie sezonu ograniczam do rejonu Morskiego Oka i Tatr Zachodnich (...). By zasłużyć na wyróżnienie w rejonie Hali trzeba by najtrudniejszą tamtejszą drogę przejść nocą, samotnie i w kapciach. - Władysław Cywiński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 8:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4450
Lokalizacja: lkr
dałbys lepiej fotki tego koma

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 9:17 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 8:22 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Kraków
Pewnie kabelek został w Murowańcu i nie ma jak zgrać :lol:

_________________
"...wobec potęgi gór prościej odkrywa się siebie,a przynajmniej to, że większość granic
i lęków to tylko ułomność naszego umysłu, poza którą zaczyna się wolność..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 12:09 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 9:59 am
Posty: 2
Wlasnie dostalem tego linka od kumpla (tak to on utworzyl ten topic) i bym troche wyprostowal to co on tutaj napisal :)

A to bylo tak ...

Dzien 1:

Jestesmy z Białegostoku, w góry nie jezdzimy zbyt czesto bo jednak mamy dość spory kawalek. Zajechalismy do Zakopca jakos na 10 rano, wiec nie jest to tez za dobra pora wyjściowa w góry, a w szczególności ze musieliśmy znaleźć nocleg, zakwaterowac się i mieliśmy cieżka podróż bo ludzi bylo dosłowanie pod korek w pociągu - Monciak (Pechowo trafiliśmy na wesołą gromadkę studentów - sztuk około 100 i wiecej miejsca nie było). Wiec jak już byliśmy gotowi do wyjscia byla około 14 i max co mogło z nas być to Gubałówka albo Nosal -tak dla rozgrzewki wybraliśmy jednak to drugie. Troche zmokliśmy bo jak już wracaliśmy to zacza dosc mocno padać deszcz. Oczywiście nieprzemakalna kurtka deszczowa przemokła, wiec jednak zakup tych folii przeciwdeszczowych nie jest złym pomysłem, szczególnie jezeli nie masz specjalnej kurtki do takiej pogodu. Dumny byłem z butów bo faktycznie okazały sie nieprzemakalne :]. Potem powrót do Zakpoca i pierwszy dzien za nami.

Dzień 2

Drugi dzien juz mielismy zaplanowany (znaczy ja miałem). Postanowiłem wybrać się na zawrat. Mój 'dream team' jednak uznał że jest to za wczesna pora i nie będzie wstawał. Postanowiłem więc wyruszyć sam. Po wyjsciu z domku dostałem jednak telefon ze jeszcze jeden znajomy postanowił tez iść, wiec było nas dwóch. Dwóch zostało tez w kwaterze w tym założyciel tego topicu :]. Plan był taki, Niebieskim na Zawrat obok schroniska Murowaniec i Czarnego Stawu, dalej Świnica i potem miało być zejście Czarnym do Murowańca i do domu. Musze przyznac ze jest to bardzo przyjemna trasa o średnim stopniu trudności i przynajmniej nie ma duzego tloku. Troche łańcuchów jest przy wejsciu już na sam Zawrat, no i po drodze do Świnicy, wiec nie powinno to nikomu stworzyc zbyt dużych problemów. Z Zawratu mam ladne widoki z kazdej strony, na lewo możemy podziwiać nasza Orlą Perć, a po prawej trase na Świnice. W drodze na zawrat spotkalismy spoko ludzi, którzy poczestowali nas kawa i namówili nas na podróż z nimi az do Kaspropowego (a nie zejscie do Murowańca). Przy wejsciu na świnice od zawratu mielismy drobny problem ze znalezieniem szlaku który prowadzi dalej na kasprowy (trzeba troche zejsc), jednak po chwili dumnie wedrowalismy, w kierunku kasprowego i planowalismy jeszcze wycieczke na Kope Kondracka. Niestety chmury nie wygladaly za ciekawie wiec postanowilismy zejsc zielonym do Kuznic. Podczas zejscia uznaliśmy że prosciej bedzie kajakiem, bo troche zaczelo padac, a buty nieprzemakalne przemokly :). No wiec podobnie jak dzien wczesniej, mokrzy ale szczesliwi (gdyz plan zostal wykonany, a nawe wiecej gdyz Kasprowy nie byl w planach) wrocilismy do siebie.

Dzien 3

No i tutaj nad ranem pojawil sie problem - przynajmniej u mnie. Plan byl taki ze jak pojezdze rowerem z misiac do roboty to bede mogl sobie spokojnie pojsc w dluzsza trase i nie bede mial zakwasow. Niestety pomylilem sie. Zakwasy jeszcze dalo sie rozchodzic, odciski tez (buty campusa kupilem niedawno i nie byly troche rozchodzone), ale gozej ze cos mnie noga przy podnoszeniu w góre dość mocno bolała wiec zbytnio nie dalem rady chodzic. Wiec na starcie, wzialem mape i szukalem trasy ktora moglbym przejsc nie bedac w pelni sil. Wpierw (Jeszcze bedac w pociągu) plan byl pojsc na Rysy, ale pogoda niestety tez nie za bardzo. Wiec postanowilismy skoczyc do schroniska w dolinie pieciu stawow od strony Moka, dalej Krzyzne i do Murowanca. Niestety po dojsciu do schroniska juz zaczalem kustykac i postanowilem ze nie wchodze wyzej i ze zostane w schronisku. Jako ze tym razem szlismy we 4 to 2 kumpli zostalo ze mna na piwku, a nasz bohater 'czaszka' postanowil ze nie podaruje i wejdzie. Tylko ze jego rozumowanie i obliczanie tras na mapie, troche odbiegalo od rozumowania normalnej osoby. Uznal ze jak jest trasa krótsza (chodzi o cm na mapie) to jest szybsza. Jako ze faktycznie byla godzina 15, to postanowil pojsc na skroty droga przez Skrajny Granat, potem zoltym na dol kolo czarnego stawu i do schroniska, nastepnie Kuznice. Klucic sie nie zamierzalem, dalem mu mape, snickersa i zyczylem powodzeina. Oczywiscie myslalem ze kazdy normalny czlowiek pojdzie zoltym szlakiem z krzyzne do murowanca, ale nie .... Nasz kolega postanowil pojsc nieprzygotowany - w dresikach, adidasach, bez plecaka, pozna pora po granatach bo tam szybciej. Musze przyznac ze szybko przeszedl cala trase. U nas byl kolo 21, szlakiem schodzil juz po ciemku (dobrze ze ktos po drodze mia latarke). Ja tego tez nie pochwalalem :). Nadrobil chyba ponad 3 godzin wiec musze przyznac ze musia lladnie zapieprzac. Fotke z granatow widzialem i musze niestety przyznac ze duren tam wlazl ;]

I tutaj moje pytanie, tak ogolnie jezeli chodzi o szlak ten miedzy krzyzne <-> skrajny granat, da sie go w jakis posob porownac do szlaku jednokierunkowego na OP (zawrat - kozie - skrajny) ?


Dzien 4

Jako ze reszte nie chciala tak rano wstawac - no i niestety noga dalej dawala we znaki, to poszedlem na Czerwone Wierchy - do Małołączniaka. Pogoda akurat byla idealna, wiec widoki nie do opisania. Schodzilem niebieskim szlakiem z małołeczniaka i musze przyznac ze ta powrotna droga nie byla za ciekawa, gdyz wiekszosc przez las. Musialem narzucic tempa bo mialem pociag powrotny pod wieczor i niestety nie moglem zostac bo nie mialem juz urlopu :)

The end, W pracy jestem i mialem chwilke czasu zeby opisac podroz :)

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 12:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4450
Lokalizacja: lkr
najlepiej gdyby się to znalazło w dziale Relacje


Ferion napisał(a):
I tutaj moje pytanie, tak ogolnie jezeli chodzi o szlak ten miedzy krzyzne <-> skrajny granat, da sie go w jakis posob porownac do szlaku jednokierunkowego na OP (zawrat - kozie - skrajny) ?

niektórzy twierdzą że to jest najtrudniejszy odcinek OP


Ferion napisał(a):
Fotke z granatow widzialem i musze niestety przyznac ze duren tam wlazl

:mrgreen:

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 2:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Ferion napisał(a):
I tutaj moje pytanie, tak ogolnie jezeli chodzi o szlak ten miedzy krzyzne <-> skrajny granat, da sie go w jakis posob porownac do szlaku jednokierunkowego na OP (zawrat - kozie - skrajny)?

Oczywiście, że da się - Zawrat-Kozi-Skrajny jest trudniejszy niż Skrajny-Krzyżne (tak jak pisze peepe, tylko że z jego wypowiedzi nie widac do końca o którym odcinku pisze jako o najtrudniejszym). ;) Skrajny-Krzyżne to można stricte przebiec, prócz kilku miejsc z kruszyzną gdzie trzeba uważać żeby nie spuścić na idących niżej lawinki kamieni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 7:55 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
czaszka napisał(a):
fotka z samego szczytu granata na czerwony staw

no idzie koleś w zaparte :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 8:16 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 13, 2006 5:14 pm
Posty: 1116
Lokalizacja: zgierska łódź podwodna ;)
czaszka napisał(a):
rozpoczelem o godzinie 15.30 z Schroniska w dolinie pieciu stawów i w zakopanym wyszedlem okolo 20

słabiutko, mi zajęło to 2,5 godziny
i też stworzę sobie tego samego dnia nowego użytkownika typu Ferion, który potwierdzi moje dokonanie :lol:
chłopie postarałbyś się i stworzył poplecznika wcześniej niż zamieściłeś swój post
najbardziej podobało mi się, że kolega czaszka zgodnie z relacją Feriona z zakopanego w godzinkę wrócił do schroniska w piątce
bo tam przecież zostali koledzy, do ktorych dołączył o 21

Ferion napisał(a):
Jako ze tym razem szlismy we 4 to 2 kumpli zostalo ze mna na piwku, a nasz bohater 'czaszka' ......................U nas byl kolo 21

_________________
"Długość życia ludzkiego to punkcik, istota płynna, spostrzeganie niejasne,
zespół całego ciała to zgnilizna, dusza wir, los to zagadka, sława rzecz niepewna"
gg: 54908


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 11:28 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2009 7:47 pm
Posty: 5
cure'czka

taka adnotacja mala>>> to nie jest forum na którym bym chcial sie chwalic wyczynami i jak nie wierzysz to sie nie udzielaj ... do tego post feriona jest w pyte za długi jak na naiwna prowakacje z mojej strony

ferion nie stworzyl konta w tym samym dniu co ja i co Lodzik :P


prosze bez głupich wypowiedzi bo szkoda czasu lepiej byscie na rowerku posmigali przed kolejnym sezonem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 26, 2009 12:24 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 9:59 am
Posty: 2
Toz to jest w ogóle inny styl pisania. Nie moge być Czaczka :]

Edit:

Nie udzielalem sie na tym forum (chociaz dosc czesto czytam posty) i jak zobaczylem, że kumpel sie wypowiedzial to i ja postanowiłem założyć konto.

Zeby to byle moje drugie konto to nie mowilbym o sobie ze jestem durny. Bo uwazam ze te wejscie bylo durne... :]

I w drodze sprostowania to 'wrocil do nas', czyli na 'droge do Olczy', bo tam bylismy zakwaterowani. My nie wracalismy z zakopanego do piatki, jedynie z piatki do zakopanego.

W ogole czacha nie wiem po kiego założyłeś ten topic, chyba żeby pokazac jak niektórzy nie używają mozgo chodząc po górach :]

Dobra nie ma co tutaj sie kłócić. Wypad udany w sumie jak zwykle,wiec nalezy sie jedynie cieszyc.

I tak w ramach wyjaśnienia. Czasy w moim poście mogą być niedokładne bo nie zapisywałem sobie nigdzie czasów, wszystko należy traktować w przybliżeniu. Pozdro i czaszka kultury troche :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 26, 2009 11:52 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2009 7:47 pm
Posty: 5
Jeb_ Kulture stawiaj wódke pokonalem ta trase szybciej niz sie spodziewales


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL