Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 27, 2024 11:18 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lip 19, 2009 10:40 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pn sie 13, 2007 12:06 am
Posty: 161
Lokalizacja: Radom
Wyjazd pod względem „górskim” nie mógł być udany chociażby ze względu na skład – dwie matki, w tym jedna karmiąca, oraz kilku piwnych opojów. No cóż, do tych ostatnich trza było się dostosować, szczególnie wieczorowymi porami. Za dnia zaś poruszaliśmy się z prędkością wózka dziecięcego po terenach określanych „prawie jak Bieszczady”.
Wózek był o tyle ciekawą konstrukcją, że można było odczepić część napędową, która niczym transformers zamieniała się w cycatą turystkę z plecakiem o zawartości bebiko, pieluch i innych mnie bliżej nie znanych akcesoriów, służących do przepoczwarzania noworodków w coś, co z czasem bardziej przypomina homo sapiens. To nie wszystko. Oś wraz z kołami i koszem na browary dla początkujących tatusiów również się dało zdemontować , a resztę wraz z ośmiomiesięczną zawartością umieścić na plecach współsprawcy przyrostu naturalnego. Pomysł może i trafiony, gdyby nie załamanie pogody w drodze na Tarnicę. Powalający zimny wiatr, co jakiś czas zacinający grad, szczególnie odczuwalny na grani w kierunku Ustrzyk Górnych, skutecznie zniechęcił prorodzinną część uczestników do kontynuowania tą drogą podróży, zachęcając ich do powrotu na szlak w kierunku na Wołosate.
Jak wynikało z późniejszej relacji maleństwo nawet raz nie zapłakało, i to nie z powodu zaawansowanej hipotermii, a dlatego, że w przenośnym kokpicie ponoć „miało jak w jajku”. Co sugerowało, że ośmiomiesięczna Majusia ma jaja.
Cóż, dalej nie ma co się rozpisywać. Wyjazd nader prorodzinny, a tematy przodujące podczas wieczornego grillowania to pieluchy, kupki, kaszki…. Miałem ochotę dodać się do ogniska.

Za parę dni uciekłem w Tatry, ale o tym innym razem ;)

A o to parę fotek z okolic Jeziora Solińskiego oraz ich marna próba w drodze na Tarnicę:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano N lip 19, 2009 10:56 pm przez PiKeczup, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 19, 2009 10:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Na wpoł wychowałem się na Obozisku i jako taki czaję bombę - relacja zawodowa! :)

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 19, 2009 10:54 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pn sie 13, 2007 12:06 am
Posty: 161
Lokalizacja: Radom
Ja chłopak z Rynku, a potem z Gołębiowa I. Witam kamrata :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL