Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 30, 2024 9:51 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn gru 19, 2011 2:59 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 14, 2011 12:22 am
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa
Z małym opóźnieniem wynikającym z przetwarzania filmu przez serwis YouTube, zapraszam na dość obszerną relację z całej trasy Sellaronda Hero 82Km. Film jest dość długi, więc podzielony został na dwie części. Poniżej podaję link do playlisty, która odtworzy obie części, a poniżej linki do obu części oddzielnie:

http://www.youtube.com/watch?v=Yp_2rRFz ... p_play_all


Część 1
http://youtu.be/qjjRReXel6g

Część 2
http://youtu.be/uAyBC1ockD4


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 10:12 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
imponująca trasa i super montaż :wink: nieźle pomykałeś na zjazdach i wyprzedzałeś kolesi po krzaczorach :wink: szacun :!:

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 10:31 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
zephyr napisał(a):
nieźle pomykałeś na zjazdach i wyprzedzałeś kolesi po krzaczorach Wink


faktycznie, śmigał jak szalony, wyprzedzanie ma opanowane do perfekcji :)

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 10:31 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 24, 2010 1:01 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Wałkowa & Milicz & Wakefield
To prawda. Imponujacy wyscig. Mam popsutego lapka i ogladalem bez muzyki, a i tak miazdzy. Az zachcialo mi sie jezdzic rowerem o 4 w nocy jak to ogladalem hehe. Gratuluje i wielu MTBowych sukcesow zycze.

_________________
''Video meliora proboque deteriora sequor.''

PIJ ZANIM POCZUJESZ PRAGNIENIE !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 10:48 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
że tak spytam powiedz mi jaki jest rekord tej trasy :?: :wink: ja z obecną formą to może na jedną przełęcz bym wyjechał i koniec :lol:
podziw że pomimo defektu jechałeś dalej :). Mocne te koła miałeś jak wytrzymały taką jazdę.

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 12:18 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 9:25 pm
Posty: 880
swietne ! i rzeczywiscie z twojej perspektywy wyglada to jak slawetne filmy z remikiem ciokiem, widac polacy dobrze zjezdzaja :mrgreen:

edit: w kwesti organizacyjnej, jak jest z sektorami tam ? sa jakies, czy samemu sie wybiera (jak na salzkammergut trophy) ? bo ty ewidentnie stales za bardzo z tylu na starcie !!

edit2: uuu, dotarlem do 2-giej gumy, bracie, jak pech to pech... polecam oprocz detki zapasowej latki takie do klejenia na sucho, w takich sytuacjach ratuja zycie (gorzej jakby bylo mokro i blotniscie, bo wtedy wez cokolwiek sklejaj ;)) anyway rozumiem to doskonale, w tym roku mialem rekordowe ok 12 gum !!! (przezylem tez 2 na jednym maratonie)

_________________
photolife | panoramki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 3:56 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
Świetna sprawa ten maraton.
Brawa za film i przede wszystkim za przejechanie go, bo to pewnie niesamowicie ciężka rzecz.
Aż mam ochotę przeprosić się z tą wersją kolarstwa ;)

_________________
http://www.flickr.com/photos/auralis1987


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 4:23 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
SPD w terenie ja bym się chyba zabił :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 5:18 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Świetny film jak zawsze...:) Ciekawie złożony i chociaż ogólnie nie interesuje mnie taka rekreacja to jednak z chęcią zawiesiłem oko... ale muzyka nieco męcząca...;p Tak czy inaczej... podążasz w dobrym kierunku moim zdaniem...:) :wink:

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 6:48 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 20, 2010 8:29 pm
Posty: 700
Lokalizacja: Zgorzelec
fajna sprawa filmik super
gratki ukończenia maratoniku


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2011 12:35 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 14, 2011 12:22 am
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa
Ok. po kolei :)

zephyr napisał(a):
imponująca trasa i super montaż :wink: nieźle pomykałeś na zjazdach i wyprzedzałeś kolesi po krzaczorach :wink: szacun :!:


rafi86 napisał(a):
faktycznie, śmigał jak szalony, wyprzedzanie ma opanowane do perfekcji :)


Dzięki, ten single track ciągnął się ładnych parę km, już po 2 kilometrze odpocząłem i jazda z prędkością 15km/h zaczęła mnie irytować, a po 4 km już mi było obojętne czy to krzaki czy droga :D Inna sprawa tak sobie myślę, że oglądający film nie ma ochoty być wyprzedzany, fajnie jest kiedy widz zastanawia się, czy łyknie następnego, czy nie ;)


Yanoosh napisał(a):
To prawda. Imponujacy wyscig. Mam popsutego lapka i ogladalem bez muzyki, a i tak miazdzy. Az zachcialo mi sie jezdzic rowerem o 4 w nocy jak to ogladalem hehe. Gratuluje i wielu MTBowych sukcesow zycze.


Bez muzyki się podobał? W takim razie zapraszam do obejrzenia z dźwiękiem, bo bez dźwięku połowa wrażeń umyka. Specjalnie tak dobrałem muzykę, żeby oddawała tempo i pomieszałem style, żeby każdy coś dla siebie znalazł.



zephyr napisał(a):
że tak spytam powiedz mi jaki jest rekord tej trasy :?: :wink: ja z obecną formą to może na jedną przełęcz bym wyjechał i koniec :lol:
podziw że pomimo defektu jechałeś dalej :). Mocne te koła miałeś jak wytrzymały taką jazdę.


Rekord trasy, ogólny to nie wiem, jak patrzę po wynikach które dostępne są tutaj:
http://www.sellarondahero.com/daten/Cla ... RH2011.pdf
http://services.datasport.com/2011//mtb/sellaronda

Najszybszy był Mirko Celestino z czasem 4:26, średnia 18,5 dla mnie tempo nie wyobrażalne, musiał jechać wszędzie tam gdzie my czasami z trudem wpychaliśmy rowery.

Miałem do wyboru jechać lub spacerować. Nie lubię spacerować! zwłaszcza z rowerem :D Obręcze nie są jakieś topowe DT Swiss 420SL ogólnie już są trochę schetane, więc nie miałem większych skrupółów. Dobrze tylko że opona w miarę się trzymała obręczy i o dziwo przeżyła. Na gumie miałem max. 32km/h na asfalcie, szybciej się bałem jechać.


LoveBeer napisał(a):
swietne ! i rzeczywiscie z twojej perspektywy wyglada to jak slawetne filmy z remikiem ciokiem, widac polacy dobrze zjezdzaja :mrgreen:

edit: w kwesti organizacyjnej, jak jest z sektorami tam ? sa jakies, czy samemu sie wybiera (jak na salzkammergut trophy) ? bo ty ewidentnie stales za bardzo z tylu na starcie !!

edit2: uuu, dotarlem do 2-giej gumy, bracie, jak pech to pech... polecam oprocz detki zapasowej latki takie do klejenia na sucho, w takich sytuacjach ratuja zycie (gorzej jakby bylo mokro i blotniscie, bo wtedy wez cokolwiek sklejaj ;)) anyway rozumiem to doskonale, w tym roku mialem rekordowe ok 12 gum !!! (przezylem tez 2 na jednym maratonie)



Dzięki, to był mój drugi start w maratonie, w tym roku zacząłem, ale mam grupkę znajomych z którymi czasem lubimy wyskoczyć krosówkami na trasę downhillową, więc zjazdy na Sellarondzie nie były zbyt trudne. Niebawem może zmontuję filmik z takich dwóch tras jedna w Dolomitach, druga w Austrii. Fragment tej drugiej trasy jest też na innym moim filmie Triol Bike Expedition.
http://www.youtube.com/watch?v=zGIeL_E075c
http://www.youtube.com/watch?v=m4418WUwYWw

Jak jest z sektorami? Hmmm... myślę, że biorą pod uwagę wynik z poprzedniego roku, ew. z innych wyścigów. Mnie zakwalifikowano gdzieś tam z tyłu, co w sumie do filmu było bardziej wskazane niż pierwszy sektor, bo oglądalibyście znikające w dali punkciki :D

Łatki samoprzylepne, może to i warto mieć, chyba sobie kupię przed tym sezonem. Zwykłe chyba miałem, ale oceniłem, że do mety jest na tyle niedaleko, że mniej stracę na wolniejszej jeździe niż na łataniu i czekaniu aż wyschnie.


Auralis napisał(a):
Świetna sprawa ten maraton.
Brawa za film i przede wszystkim za przejechanie go, bo to pewnie niesamowicie ciężka rzecz.
Aż mam ochotę przeprosić się z tą wersją kolarstwa ;)


Nie powiem, że jest to łatwe, widoki wynagradzają wysiłek, ale organizm dostaje w solidnie w kość, mnie później kolana bolały przez dwa miesiące. Jeśli będziecie się wybierać to podstawą jest regularny trening przed, okres odpoczynku przed samym wyścigiem, odpowiednie uniwersalne ciuchy, bo temperatury się zmieniają no i najważniejsze własne jedzenie i picie. Trzeba jeść cały czas w trakcie wyścigu po trochu, jak poczujecie głód lub pragnienie to już jest za późno.


dawid91 napisał(a):
SPD w terenie ja bym się chyba zabił :mrgreen:




Jeżdżę w SPD od 3 sezonów, przed tym były noski bez pasków i jednak wolę SPD. Kiedy nie czułem się zbyt pewnie, wykręciłem sprężyny na maxa, trudno czasem wypinały się kiedy nie trzeba, ale wolałem to niż gdyby nie wypięły się wtedy kiedy trzeba.

zyl3k napisał(a):
fajna sprawa filmik super
gratki ukończenia maratoniku


PrT napisał(a):
Świetny film jak zawsze...:) Ciekawie złożony i chociaż ogólnie nie interesuje mnie taka rekreacja to jednak z chęcią zawiesiłem oko... ale muzyka nieco męcząca...;p Tak czy inaczej... podążasz w dobrym kierunku moim zdaniem...:) :wink:


THX, muzyka cóż, sprawa indywidualna, ciężko dobrać tak żeby wszystkim odpowiadała, poza tym stosuję muzykę z darmowych serwisów, co jest to pewnym ograniczeniem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2011 1:04 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Super filmik. Faktycznie się nawyprzedzałeś.
Zastanawiam się o ile miejsc skoczyłbyś do góry w klasyfikacji gdybyś nie filmował.
W każdym razie gratuluję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2011 1:29 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
Tak przy okazji właśnie trafiłem na ciekawą trasę "rowerową" :shock:
http://www.sadistic.pl/trasa-rowerowa-vt96412.htm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2011 8:01 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
Auralis napisał(a):
Tak przy okazji właśnie trafiłem na ciekawą trasę "rowerową" :shock:
http://www.sadistic.pl/trasa-rowerowa-vt96412.htm


faktycznie ciekawa trasa na rower :shock:

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 21, 2011 9:11 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 9:25 pm
Posty: 880
Cytuj:
mniej stracę na wolniejszej jeździe niż na łataniu i czekaniu aż wyschnie.


nic nie tracisz jak masz latki 'na sucho', przylepiasz i od razu montujesz detke. czas w porownaniu do zwyklej wymiany detki rozni sie tylko o znalezieniem dziurki :)
aczkolwiek fakt ze kawalek przed meta moznaby sie zastanawiac czy jest sens, skoro i tak nie walczy sie o jakis konkretny wynik ;)

_________________
photolife | panoramki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL