Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt lip 02, 2024 10:38 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 3:12 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
golanmac napisał(a):
wg definicji Szefa, nie stanęliście w punkcie G więc o "zaliczeniu" nie może być mowy !

P.S.
Piękne te "okno" w kowadle ;)

EDIT

Hahaha. A nie mówiłem ? (pisałem) :)

i on was nie ocenia :lol:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 5:11 pm 
Weteran

Dołączył(a): So maja 10, 2008 3:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: krk
Mnie tam nie było. Szukałem transportu na 3 osoby, a potem w pt koło 22 się wycofałem, więc chłopaki pojechali we dwóch, także jeżeli o mnie chodzi to NIE BYŁEM na wierzchołku Kończystej :mrgreen: . W zimie będzie tam ciekawiej. Nie pojechałem w zasadzie przez kawę, która zdecydowanie wspomaga rozwój piasku w nerce :wink: , także jak ktoś też ma do czynienia z tą przypadłością, to zrozumie o co kaman :wink: .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 5:21 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
blelump napisał(a):
także jeżeli o mnie chodzi to NIE BYŁEM na wierzchołku Kończystej

To nie ulega wątpliwości.
Jednak mam pytanie. Gdy weszliście na N wierzchołek, miałeś satysfakcje zdobycia Kończystej, czy tez patrzyłeś na Kowadło i schodząc były wyrzuty, ze nie zrobiłeś coś do końca?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 5:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
chwastek z penisem?


Ostatnio edytowano Pn paź 08, 2012 5:24 pm przez kilerus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 5:46 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
kilerus napisał(a):
chwastek z penisem?

No i co jeszcze? :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 5:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Jest faktem wodzu, że zaznaczają się jakby pewne zalążki obsesji. Przy czym wszyscy nieco przesadzamy z tym tematem. Obiecuję, że jak mi się przyśni Kowadło to komuś przylutuję. :mrgreen:

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 6:24 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
blelump gratuluję zawziętości dla ekipy... ;)

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 6:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
No właśnie, w całym tym zgiełku i ja zapomniałem pogratulować. :)

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 8:52 pm 
Weteran

Dołączył(a): So maja 10, 2008 3:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: krk
Dzięki :wink: .


W tym temacie było już o wszystkim więc oficjalnie raz jeszcze zaproszę plakatem:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 8:57 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
blelump napisał(a):
W tym temacie było już o wszystkim więc oficjalnie raz jeszcze zaproszę plakatem:

Nie odpowiedziałeś. Czy Twój kolega wszedł na wierzchołek Kowadła, czy tez maksymalnie doszedł do miejsca na zdjęciu i wierzchołka dotknął?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 9:00 pm 
Weteran

Dołączył(a): So maja 10, 2008 3:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: krk
chief napisał(a):
Nie odpowiedziałeś. Czy Twój kolega wszedł na wierzchołek Kowadła, czy tez maksymalnie doszedł do miejsca na zdjęciu i wierzchołka dotknął?


Wybacz, ale nie mam ochoty wdawać się z Tobą w dyskusję. W zamian polecam post kolegi Kiełbasy:

! napisał(a):
wdech wydech wdech wydech :lol:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... 174#597174


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 9:11 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
blelump napisał(a):
Wybacz, ale nie mam ochoty wdawać się z Tobą w dyskusję

Nie oczekuje od Ciebie dyskusji, jeno prostej odpowiedzi TAK/NIE

Czyli jak stwierdzę, że na podstawie zdjęcia, nie wszedł na wierzchołek, to nie zaprzeczysz, że piszę nieprawdę?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 9:59 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
Brak odpowiedzi, czyli nie weszli na wierzchołek… Kończysta niezdobyta.
No cóż, zostało wam zapierd… na Kończystą trzeci raz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
aby uściślić, to podaje definicje „zdobycia”:
Cytuj:
Chcesz zdobyć szczyt - musisz nawiązać fizyczny kontakt z tym punktem, stanąć na nim lub jeśli jest to niemożliwe, albo wymaga ekwilibrystyczno-gimnastycznych umiejętności jak np szczyt Żabiej Lalki po prostu go dotknąć (…) dodam że chodzi wyłącznie o punkty ewidentne, wybitne i przedstawiające relatywne trudności, tak jak choćby kowadło na Kończystej, czy końcowy fragment Grani Ganku.

Na wierzchołku Kowadła, jak najbardziej da się stanąć i nie jest to niemożliwe, ani „gimnastyczne”. Co więcej, w tej definicji jest wyraźnie podane, ze chodzi o Kowadło i „punkt”. Jako, ze Kowadło nie jest punktem, lecz blokiem skalnym, więc można to interpretować, że chodzi o wierzchołek Kowadła.

Przykro mi, ale powtórka was czeka… no chyba, ze Kółko Różańcowe się nad wami zlituje i przymknie na to oko. Co tam zasady… 8)

Ps.
W dalszym ciągu, mam nadzieję, że odpowiesz, że TAK, choć pamiętaj, że kłamać nie należy. Odetchnąłbym z ulgą, gdy jak dla mnie, to Kończystą zdobyliście za pierwszym razem, ale sami na własne życzenie wdepnęliście w to „definicyjne” góffno. :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 10:11 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
chief napisał(a):
Brak odpowiedzi, czyli nie weszli na wierzchołek… Kończysta niezdobyta.

Weź się za przeproszeniem odp.... od chłopaka.
On w przeciwieństwie do Ciebie ma dość honoru i cywilnej odwagi by przyznać się publicznie że albo coś się robi dobrze i do końca, albo wcale, a nie naciąga fakty, nadinterpretuje i bawi w niekończące się bezsensowne polemiki ...

Pewnie Cię to zdziwi ale dla mnie był na Kończystej mimo że nie wszedł na kowadło. Był - bo widzę że jest człowiekiem honorowym, który woli ponownie przebyć nudną jak flaki z olejem drogę by rozwiać wątpliwości niż udowadniać że czarne jest białe ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 10:14 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 09, 2007 6:19 pm
Posty: 345
Lokalizacja: brak
chief napisał(a):
że na podstawie zdjęcia, nie wszedł na wierzchołek


Po raz kolejny w tej dyskusji powołujesz się na zdjęcie. Skąd możesz wiedzie, co działo się kilka minut przed i kilka minut po uchwyceniu tego kadru?
Pomijając fakt, że w dobie wszechobecnych programów graficznych podważa się zasadność wykorzystywania zdjęć, jako materiału dowodowego, to czy pstryknięcie zdjęcia w momencie, kiedy but tkwi w najwyższym punkcie wierzchołka i opublikowanie go ma by jedynym dowodem na to, że ktoś "zaliczył" lub nie? Jeśli tak, to polecam Ci lekturę swoich wypowiedzi z kilku poprzednich stron i tematu równoległego, bo trąci tu nieco hipokryzją.

_________________
Zanim nastał Internet każdy wiejski głupek pozostawał w swojej wiosce...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 11:18 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
maju napisał(a):
Skąd możesz wiedzie, co działo się kilka minut przed i kilka minut po uchwyceniu tego kadru?

Dlatego się pytałem TAK, czy NIE. Nie uzyskałem od blelumpa odpowiedzi, więc swoje TYLKO przypuszczenie, opieram na zdjęciu. Jednocześnie mam nadzieję, ze blelump, potwierdzi na TAK, bez zbędnej dyskusji, bo i mnie na niej nie zależy.

maju napisał(a):
polecam Ci lekturę swoich wypowiedzi z kilku poprzednich stron i tematu równoległego, bo trąci tu nieco hipokryzją

Nie ma tu hipokryzji.
Zasadę zdobycia bez sztucznych ułatwień, stosowałem tylko i wyłącznie do siebie. Co do obecności na szczycie, to wystarczało, abym był w pobliżu wierzchołka, wcale na nim nie musiałem stawać, ani go macać. Nie uznawałem wejścia, jeśli wierzchołek był powyżej mnie.
Jednocześnie mam pełną tolerancje do pozostałych turystów, gdyż uważam, ze każdy z nich sam decyduje, czy na szczycie był, czy nie był. Jest to kwestia odpowiednich wrażeń i emocji, a nie stanięcia w jakimś miejscu, czy dotknięcie owego miejsca. Tym bardziej określania jakiś z góry założonych zasad (poza tymi, które odnoszę względem siebie).
Łot, cała chiefowa filozofia.

Jednak pojawiły się tu osoby Kółka Różańcowego, kwestionujące, poszczególne zdobycia, na podstawie, tylko i wyłącznie przez nich ustanowionych zasad… zresztą zupełnie niespójnych i czasem sobie zaprzeczających.
Wobec tego i ja zacząłem stosować względem TYLKO NICH insze, bardziej skaranej zasady, m.in. moje, o przejściu bez sztucznych ułatwień, jak i dodatkowe o zdobyciu wierzchołka. Tyle i tylko tyle.
Jak widać, sami członkowie Kółka, chcą akceptacji, swych reguł, jednocześnie nie uznają względem siebie, żadnej krytyki… szczeniactwo i tyle…
Łot i cała historia
golanmac napisał(a):
Pewnie Cię to zdziwi ale dla mnie był na Kończystej mimo że nie wszedł na kowadło

Czyli jest możliwość odejścia od waszej różańcowej reguły… zdobyć szczyt, bez jego zdobycia.
Bez komentarza. 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 11:35 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
chief napisał(a):
Czyli jest możliwość odejścia od waszej różańcowej reguły… zdobyć szczyt, bez jego zdobycia.

Nie nie ma. Ale Ty i tak tego nie zrozumiesz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 11:42 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
golanmac napisał(a):
chief napisał:
Czyli jest możliwość odejścia od waszej różańcowej reguły… zdobyć szczyt, bez jego zdobycia.


Nie nie ma. Ale Ty i tak tego nie zrozumiesz.


Wiesz, co golanmac, idź lepiej spać, abyś jutro nie żałował, co tu ostatnio wypisujesz, zarówno to, jak i temat z Paryskim. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 09, 2012 7:51 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
chief, aż nie wiem co napisać... Na początku było śmiesznie. Wszyscy mieliśmy z ciebie ubaw po pachy, ale teraz? Chłopie ogarnij się! Wszystko zepsułeś! Nie ma się z czego śmiać. Teraz twoje wywody są już zupełnie żenujące. Wróć do stylu sprzed wieczoru, bo chcielibyśmy żeby nam się to dobrze kojarzyło, bo temat jest genialny na niezłą zlewkę w górach. Wiesz, nie ma to jak sie pośmiać z idiotów na forum...

Bylibyśmy ci wdzięczni jakbyś wrócił do tekstów o Pani Kasi. Czekamy z utęsknieniem na rozwój wydarzeń. Czy Pani Kasia dostanie depresji przez Stana? Kto zaliczył Panią Kasię? Czy jej Rysa już pękła? Mógłbys jeszcze pobajdurzyć na ten temat? Wiesz, te tkliwe kawałki o emocjach, pieknie natury... Na prawdę jesteś w tym temacie mistrzem... Serio, serio....

Żeby było ci łatwiej i było bardziej "na czasie", możesz zamienić Panią Kasię na Pana Romana, który węgla nie używa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 09, 2012 8:39 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
kilerus napisał(a):
pośmiać z idiotów na forum... (...) możesz zamienić Panią Kasię na Pana Romana, który węgla nie używa.

kilerus, możesz mnie nazywać pedałem, idiotą, zboczeńcem, satanistom, itp., mam to w dupie, tym bardziej, ze świadczy to o twym szczeniactwie… co jednak nie zmienia faktu, ze jeśli na jakiś wierzchołek nie wszedłeś, jeno go pomacałeś, to na nim nie byłeś, tym bardziej nie zdobyłeś. Pisząc, ze masz zaliczona WKT, brylujesz i piszesz nieprawdę... łot, cała prawda. :mrgreen:
Usprawiedliwiaj się dalej, niezła zabawa :mrgreen:

ps.
Jeszcze nie wspomniałeś, ze jestem terrorystą, ha, a co dopiero pedofil... staraj się :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 09, 2012 10:07 am 
Weteran

Dołączył(a): So maja 10, 2008 3:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: krk
Szefie, moim zdaniem kolega Marcin na drugim zdjęciu wyje z bólu siedząc na wierzchołku wierzchołka Kończystej. Zobacz ile go to kosztowało :!:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 09, 2012 10:57 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
Blelump, zrobiliście ciekawą rzecz, gratuluję, nic do was nie mam, jednak swym zachowaniem pokazaliście, ze po prostu nie macie charakteru. Umieszczając zdjęcie z Kończystej z pod Kowadła, zapewne byliście przekonani, ze ja zdobyliście i właśnie o to chodzi. Zrobiliście to dla siebie, a nie inszych.
Jednak pod wpływem grupy userów, zmieniliście zdanie. Dobrowolnie przyjęliście określone zasady „zdobycia”, oczywiście mieliście do tego prawo. Jednak jak już je chcecie stosować, to je stosujcie.
W dalszym ciągu, mam nadzieję, ze odpowiesz, krótko TAK. Nie mam powodu, aby Ci nie wierzyć. W inszym wypadku, po prostu południowego wierzchołka Kończystej nie zdobyliście, co jest równoznaczne wg „zasad”, ze nie byliście na Kończystej. Sami w te zasady weszliście dobrowolnie… a wystarczyło po prosty jeno być sobą, a nie robić czegoś dla poklasku.
Nie oczekuje od Ciebie dyskusji, jeno krótkiego TAK


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 09, 2012 11:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Co za hipokryzja! Chłopie, skończ już tym ocenianiem czyjegoś charakteru!

Ileż razy coś człowiek zrobił i myślał, ze dobrze, ale później ktoś uzmysłowił mu, ze jednak nie jest tak dobrze i można lepiej? No ile razy? To, ze akurat w po zrobieniu tego myślało się, ze jest dobrze, nie oznacza, że później nie mogło się zostać oświeconym...

A swoją obsesję o punkcie G możesz zgłosić do lekarza rodzinnego. Z pewnością wyśle cie do odpowiedniego specjalisty.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 10, 2012 5:59 pm 
Nowy

Dołączył(a): So wrz 24, 2011 3:54 pm
Posty: 27
golanmac napisał(a):
A jak się do kowadła ma najprostsza "jedynka" na Hrubą Turnię, albo pd-wsch kominek w drodze na Żabią Lalkę ?

Kowadło to jeden dość prosty ruch bez ekspozycji. Na Hrubej Turni jest ekspozycja ok 20m w kominku plus jeszcze ten filarek. Na pewno na żywca o wiele trudniej wejść na Hrubą niż na Kowadło, ale czy trudności techniczne są większe, to mi ciężko powiedzieć.
Ten kominek pod Żabią Lalką to kruche i zwykle mokre II-III, bez liny tam pewnie bym nie poszedł :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 10, 2012 6:12 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
gulogulo napisał(a):
Ten kominek pod Żabią Lalką to kruche i zwykle mokre II-III, bez liny tam pewnie bym nie poszedł

Podobno z boku (orograficznie z prawej kominka ?) jest jedynkowe obejście. Ja go nie znalazłem, choć w sumie to i nie szukałem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 10, 2012 7:19 pm 
Nowy

Dołączył(a): So wrz 24, 2011 3:54 pm
Posty: 27
golanmac napisał(a):
Podobno z boku (orograficznie z prawej kominka ?) jest jedynkowe obejście. Ja go nie znalazłem, choć w sumie to i nie szukałem.
No niby jest - sprawdziłem właśnie w WC7 dr. 68. Szedłem też kominkiem, bo takie formacje wole i się rzucał w oczy.
Taka jeszcze ciekawośca - WC7 str. 85 mamy Przełączkę pod Żabią Lalką, a 4 strony dalej pod rysunkiem jest podpis: Przełączka nad Żabią Lalką ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 10, 2012 8:01 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
gulogulo napisał(a):
Przełączkę pod Żabią Lalką, a 4 strony dalej pod rysunkiem jest podpis: Przełączka nad Żabią Lalką

Pewnie pomyłka stąd że po polsku jest "Przełączkę pod Żabią Lalką" a po słowacku jest "Sedielko nad Žabiou Lalkou" ...

Tłumacz Google jest mroczny ...
http://translate.google.pl/#sk/pl/Sedie ... u%20Lalkou


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 11, 2012 7:09 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
chief napisał(a):
kilerus napisał(a):
pośmiać z idiotów na forum... (...) możesz zamienić Panią Kasię na Pana Romana, który węgla nie używa.

kilerus, możesz mnie nazywać pedałem, idiotą, zboczeńcem, satanistom, itp., mam to w dupie, tym bardziej, ze świadczy to o twym szczeniactwie… co jednak nie zmienia faktu, ze jeśli na jakiś wierzchołek nie wszedłeś, jeno go pomacałeś, to na nim nie byłeś, tym bardziej nie zdobyłeś. Pisząc, ze masz zaliczona WKT, brylujesz i piszesz nieprawdę... łot, cała prawda. :mrgreen:
Usprawiedliwiaj się dalej, niezła zabawa :mrgreen:

ps.
Jeszcze nie wspomniałeś, ze jestem terrorystą, ha, a co dopiero pedofil... staraj się :twisted:


Skubaniec, wciąż próbuje manipulować i wciskać ludziom słowa których nie wypowiedzieli
Tutaj próbka jego wcześniejszych w tym umiejętności- http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... sc&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 12, 2012 8:41 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
Kill Lalka. Podoba mi się! :lol:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 12, 2012 1:21 pm 
Weteran

Dołączył(a): So maja 10, 2008 3:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: krk
Że Wam się jeszcze to nie znudziło, podziwiam :wink: .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL