Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 3:30 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lut 16, 2013 9:27 am 
Nowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:57 am
Posty: 4
Witam , uwielbiam wędrówki i wszelkiego rodzaju wyprawy w góry , mieszkam w północno zachodniej Kanadzie w prowincji Alberta blisko gór Skalistych , jak tylko czas pozwala jadę lub idę w góry z jakimś aparatem i lunetą , zrobiłem amatorską prezentację z letniej wycieczki na wodospad Kakwa znajdujący sie jakieś 1500 npm. Genaralnie chodzę pieszo ale tu brakowało czasu bo teren jest duży .
https://www.youtube.com/watch?v=G2m3uUu ... QsCBUiOD8A
Jak by kogoś kiedys naszło odwiedzić te strony to służę pomocą .


Ostatnio edytowano N gru 07, 2014 6:35 am przez Jehu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 16, 2013 5:51 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
heheh i to "hej sokoły" w tle 8) dziwne że Cię jeszcze nikt nie spizgał za te kłady w górach :mrgreen:

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 16, 2013 6:00 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 5:33 pm
Posty: 203
Dobry klimat! Tereny masz piekne !.Marzy mi sie przeprowadzka do Yukonu :)
Teraz dwa pytania:
1.Zabieracie bron ostra?
2.Duze zagrozenie stanowia niedzwiedzie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 16, 2013 9:53 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:57 am
Posty: 4
Fajne jest właśnie to że kładem , motocyklem czy odpowiednim autem można tu legalnie wjechać wszędzie chyba że stoi znak że niewolno.
Znajomy czasem zabiera broń jak poluje , ja jednak wolę żywe zwierzęta , czasem postrzelam do drzewa :D
Niedzwiedzie są niebezpieczne wiosną jak są głodne a nie ma jeszcze ich naturalnego pożywienia lub jak są z młodymi ,
latem jak słyszą silnik to uciekają a jak się idzie pieszo to warto mieć przyczepiony jakiś mały dzwonek zeby słyszały z daleka.
Niedzwiedzia spotkałem już kilka razy niestety nie zdązyłem zrobić zdjęcia , raz tylko nagrałem ale małego
http://www.youtube.com/watch?v=SWNqPgg_roA
Generalnie można spotkać dużo pięknych zwierząt , łosie , jelenie , ciekawe ptaki , niektóre jedzą z ręki
http://www.youtube.com/watch?v=Rx6Pixat1ok
Wrzuciłbym jeszcze fotke tego wodospadu z zimy bo byłem tam miesiąc temu jest skuty lodem i stoi w miejscu tak jakby się zatrzymał , ale nie wiem jak tu się załącza zdjęcia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 16, 2013 10:10 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
trzeba wrzucić na jakiś darmowy serwer np imageshack a poźniej jak już sie załaduje "kopiuj adres zdjecia" i ładujesz miedzy [img]<tutaj>[/img] i jest, tylko chyba trzeba zmiejszyc odpowiednio

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 17, 2013 12:20 am 
Nowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:57 am
Posty: 4
Dzięki black
Wodospad Kakwa zimą , fotke zrobiłem jakiś miesiąc temu jak skleje jakiś film to podrzuce link .Obrazek
Wodospad ma wysokosć ok. 10 piętrowego bloku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL