Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 10:08 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lip 13, 2014 3:50 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 07, 2014 11:26 pm
Posty: 156
Lokalizacja: Będzin
Pojawiają się tutaj takie czadowe relacje z wypraw górskich, że straciłem śmiałość i przestałem wrzucać swoje relacje czując się jak ubogi krewny:)
Dzisiaj jednak zebrałem się na odwagę. Jakiś czas temu zacząłem swoją sentymentalną podróż w czasie przez swoje wędrówki górskie i doszedłem w ich spisywaniu do wędrówki w Bieszczadach. Zdjęcia skromne, robione zwykłym aparatem ale myślę, że mimo wszystko oddadzą chociaż cząstkę tego co myśmy tam poczuli.
Sorry, że w ten sposób ale zapraszam do wyciszenia się w Bieszczadach: http://podrozegory.pl.tl/8-dni-tramp%F3w-w-cudownych-Bieszczadach.htm

_________________
http://podrozegory.pl.tl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 13, 2014 6:24 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 10:16 am
Posty: 129
Lokalizacja: gdzies w wielkopolsce
ładnie mi ubogi krewny../.
swietny blog , okazuje sie ze wiele tych samych miejsc odwiedzilismy w tym samym czasie ,
no ale bieszczady pozostają ciagle w sferze marzeń,napewno skorzystam z twoich opisów
pozdr :D

_________________
Tatry lekiem na wszystko


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 13, 2014 6:32 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 07, 2014 11:26 pm
Posty: 156
Lokalizacja: Będzin
Dzięki wielkie.
Zawsze słyszałem, że Bieszczady mają niesamowity klimat i na miejscu okazało się, że jak najbardziej zasłużenie na wszystkie pozytywne opinie zasługują.

_________________
http://podrozegory.pl.tl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 13, 2014 10:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz cze 13, 2013 12:45 pm
Posty: 11
Rok temu zrobiłem tą samą trasę, co Ty. To był mój pierwszy wypad w Bieszczady i teraz odliczam dni do kolejnego wyjazdu w te góry. :)
Bardzo fajna relacja.

Pozdrowienia!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 13, 2014 11:13 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr cze 26, 2013 7:06 pm
Posty: 213
zakop kompleksy w najgłębszym dole jaki zdołasz wydrążyć i wrzucaj swoje zdjęcia i opisy! Mam nadzieję,że jest tu miejsce na relacje jak to mówisz czadowe ,ale przecież nie wszyscy możemy włóczyć się egzotycznie,daleko ,wysoko...Jestem przekonana,że zaglądają tu także Ci dla których wyprawa taka ja ta ,którą zaprezentowałeś to też wyzwanie. Ja w każdym razie dziękuję,dziękuję i jeszcze raz dziękuję.Czytam i ...robię sobie ściągawkę.Będzie jak znalazł jesienią.Taką mam przynajmniej nadzieję. 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 14, 2014 3:25 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 07, 2014 11:26 pm
Posty: 156
Lokalizacja: Będzin
SzybkiSzejk napisał(a):
Rok temu zrobiłem tą samą trasę, co Ty. To był mój pierwszy wypad w Bieszczady i teraz odliczam dni do kolejnego wyjazdu w te góry. :)
Bardzo fajna relacja.

Pozdrowienia!

To też mój pierwszy raz w Bieszczadach, nie licząc czasów szkolnych. Na pewno wrócę do nich nie raz jeszcze:)

moka napisał(a):
zakop kompleksy w najgłębszym dole jaki zdołasz wydrążyć i wrzucaj swoje zdjęcia i opisy! Mam nadzieję,że jest tu miejsce na relacje jak to mówisz czadowe ,ale przecież nie wszyscy możemy włóczyć się egzotycznie,daleko ,wysoko...Jestem przekonana,że zaglądają tu także Ci dla których wyprawa taka ja ta ,którą zaprezentowałeś to też wyzwanie. Ja w każdym razie dziękuję,dziękuję i jeszcze raz dziękuję.Czytam i ...robię sobie ściągawkę.Będzie jak znalazł jesienią.Taką mam przynajmniej nadzieję. 8)

Dzięki wielkie:)
Spokorniałem nie tylko przez relacje innych z "egzotycznych" miejsc ale także z powodu super jakości większości zdjęć z tych wypraw. Niektórzy mają też niesamowity dar relacjonowania. Fajnie, że komuś się podoba, co jakiś czas coś podrzucę.

_________________
http://podrozegory.pl.tl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL