Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Śr cze 26, 2024 12:20 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 1:12 pm 
<font color = red><i>Szarik</i></font>

Dołączył(a): Pn sie 01, 2005 5:21 pm
Posty: 2908
Jacek napisał(a):
OlkaS napisał(a):
Jacek napisał(a):
Moim zdaniem jedno z ciekawszych miejsc z Orlej jesli chodzi o caly odcinek (od Granatow do Krzyznego )w pieknej pogodzie jest super , we mgle juz troszke gorzej , a i te kominki :) dorzuce jeszcze te zdjecia z tego odcinka i nie tylko ale musze poskanowac



Ja też lubie ten odcinek.
Szkoda tylko, że nie ma tam żadnych zejść na trasie...mogli zostawić ten szlak na Przełęcz Nowickiego...szkoda, ze się nie uchował :(


Moim zdaniem to nawet fajnie ze nie ma tam zadnego zejscia przez to odcinek ten zyskuje wiele wiecej :)


Oj jedno by się przydało...kiedyś był szlak przecinający Przełęcz Nowickiego...z Pańszczycy do '5"...podobnie jak teraz jest Kozia...

Ostatnio leciałam z Krzyżnego do Skrajnego, noga odmówiła posłuszeństwa i od Buczynowych Czub przez Granacką Przełęcz do Skrajnego musiałam sobie nogę podawać ręką :roll: (wiem, ze to dziwnie brzmi)
Wtedy bardzo by mi się przydało zejscie przeł. Nowickiego...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 1:57 pm 
OlkaS napisał(a):
musiałam sobie nogę podawać ręką :roll: (wiem, ze to dziwnie brzmi)
Wtedy bardzo by mi się przydało zejscie przeł. Nowickiego...


albo ktoś kto by Ci tą noge podawał..... :))))


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 2:08 pm 
<font color = red><i>Szarik</i></font>

Dołączył(a): Pn sie 01, 2005 5:21 pm
Posty: 2908
Hasiomaszkietnik napisał(a):
OlkaS napisał(a):
musiałam sobie nogę podawać ręką :roll: (wiem, ze to dziwnie brzmi)
Wtedy bardzo by mi się przydało zejscie przeł. Nowickiego...


albo ktoś kto by Ci tą noge podawał..... :))))


albo...

na Granackiej Przeł. prawie się rozpłakałam...noga bolała jak cholerka, a na Skrajny 10m łańcucha leżało sobie luźno i było trzba śmigać piargami...z boląca noga miodzio...i jeszcze ci ludzie z wrogim spojrzeniem czekający aż wejde... :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 6:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
[quote="OlkaS"][quote="Jacek"][quote="OlkaS"][quote="Jacek"]


Oj jedno by się przydało...kiedyś był szlak przecinający Przełęcz Nowickiego...z Pańszczycy do '5"...podobnie jak teraz jest Kozia...

Z drugiej jednak strony w takich momentach mogl by byc szlak do pieciu ale wowczas odcienk ten nie byl by juz taki jak jest .
Najwazniejsze ze dotarlas na szczt a pozniej to juz w dol..
Pozdrawiam !

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 8:01 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
wlasnie wrocilem z tatr. tym razem zaliczylem takie bardziej komercyjne (przynajmniej w wakacje) wycieczki. polowa wrzesnia myslalem ze bedzie bardzo malo ludzi a tu sie pomylilem.... ale bylem z dziewczyna i bylo naprawde super 8) tym razem zamieszcze tylko fotki bo tych szczytow nie trzeba przedstawiac ani opisywac tras bo juz chyba wszytko zostalo na ten temat powiedziane i kazdy wie gdzie to jest :D

1 wycieczka pierwsza byla taka sobie. widoki jedynie miedzy chmurkami ale jako rozgrzewka moze byc
http://img54.imageshack.us/my.php?image=dscf01243ka.jpg

http://img54.imageshack.us/my.php?image=dscf01516nz.jpg


2 druga znacznie lepsza
http://img89.imageshack.us/my.php?image=dscf00667te.jpg

http://img89.imageshack.us/my.php?image=dscf01081if.jpg

http://img89.imageshack.us/my.php?image=dscf01176qg.jpg

http://img89.imageshack.us/my.php?image=dscf01531wx.jpg

http://img89.imageshack.us/my.php?image=dscf01547jz.jpg

http://img89.imageshack.us/my.php?image=dscf01650qe.jpg

http://img89.imageshack.us/my.php?image=dscf01196pn.jpg

http://img313.imageshack.us/my.php?imag ... 1811zs.jpg


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 8:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
Jacek mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze zamiescilem swoja relacje w Twoim poscie ale nie chcialem tworzyc kolejnego postu z relacjami z gor zeby nie zasmiecac forum...

a tak wogole to fajne masz fotki. szczegolnie z mieguszowickich mi sie podobaly


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 9:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
zolffik napisał(a):
Jacek mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze zamiescilem swoja relacje w Twoim poscie ale nie chcialem tworzyc kolejnego postu z relacjami z gor zeby nie zasmiecac forum...

a tak wogole to fajne masz fotki. szczegolnie z mieguszowickich mi sie podobaly


Witaj Zolffik.
Nie mam nic przeciwko temu, sluszna koncepcja mozna w ten sposob :)
Fajna wyprawa , tylko chmurek moglo by byc troszke mniej ale i tak pogoda dopisala z tego co mozna zobaczyc :)
Dzieki za opinie :) Z Mieguszy oj tak widoczek jest wspanialy :)
Pozdrawiam !

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 9:08 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
Jacek napisał(a):
zolffik napisał(a):
Jacek mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze zamiescilem swoja relacje w Twoim poscie ale nie chcialem tworzyc kolejnego postu z relacjami z gor zeby nie zasmiecac forum...

a tak wogole to fajne masz fotki. szczegolnie z mieguszowickich mi sie podobaly


Witaj Zolffik.
Nie mam nic przeciwko temu, sluszna koncepcja mozna w ten sposob :)
Fajna wyprawa , tylko chmurek moglo by byc troszke mniej ale i tak pogoda dopisala z tego co mozna zobaczyc :)
Dzieki za opinie :) Z Mieguszy oj tak widoczek jest wspanialy :)
Pozdrawiam !


widze ze wszedles na czarnego miegusza. nie bales sie zaplacic kary za zejscie ze szlaku :D ? i mam jeszcze pytanie czy z samej przeleczy idac na szczyt spotkales jakies trudnosci techniczne? i juz ostatnie ile czasu zajelo Ci wejscie z przeleczy na szczyt?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 9:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
zolffik napisał(a):
Jacek napisał(a):
zolffik napisał(a):
Jacek mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze zamiescilem swoja relacje w Twoim poscie ale nie chcialem tworzyc kolejnego postu z relacjami z gor zeby nie zasmiecac forum...

a tak wogole to fajne masz fotki. szczegolnie z mieguszowickich mi sie podobaly


Witaj Zolffik.
Nie mam nic przeciwko temu, sluszna koncepcja mozna w ten sposob :)
Fajna wyprawa , tylko chmurek moglo by byc troszke mniej ale i tak pogoda dopisala z tego co mozna zobaczyc :)
Dzieki za opinie :) Z Mieguszy oj tak widoczek jest wspanialy :)
Pozdrawiam !


widze ze wszedles na czarnego miegusza. nie bales sie zaplacic kary za zejscie ze szlaku :D ? i mam jeszcze pytanie czy z samej przeleczy idac na szczyt spotkales jakies trudnosci techniczne? i juz ostatnie ile czasu zajelo Ci wejscie z przeleczy na szczyt?


No tak na Czarnym i Posrednim :) Powiem tak na Kazalnicy spotkalem samego W.Cywinskiego no to mowie Dzien Dobry Panu i chwilke pogadalismy i pytam sie go ile sie idzie na Czarnego a On mi mowi ze tak 20 minut, na samej przeleczy przeczytalem jeszcze raz Paryskiego i w droge :) jakos o karze wtedy nie myslalem :) powiem tak trudnosci wiekszych nie ma ale trzeba uwarzac mozna sie pogubic i trzeba pamietac ze tam nie ma szlaku . Z przeleczy na szczyt szedlem okolo 30 minut :)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 9:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
dzieki. a gdzie bylo trudniej na czarny czy na posredni :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 9:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
zolffik napisał(a):
dzieki. a gdzie bylo trudniej na czarny czy na posredni :?:

Moim zdaniem podny bardzo stopien trudnosci :)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 9:47 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
ok wielkie dzieki. jak na razie nie mam wiecej pytan :D wlasnie mam w planach miegusze. jak pogoda pozwoli to moze nawet jeszcze w tym roku zdaze a jesli nie to musze poczekac na lato...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 9:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
zolffik napisał(a):
ok wielkie dzieki. jak na razie nie mam wiecej pytan :D wlasnie mam w planach miegusze. jak pogoda pozwoli to moze nawet jeszcze w tym roku zdaze a jesli nie to musze poczekac na lato...


Spoko. Jak by byly to pytaj, jak bede mogl to pomoge :) Ja tez moze jeszcze w tym roku tam sie wybiore, raz jeszcze :) tylko wlasnie pogoda ale miejmy nadzieje ze sie poprawi :)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2005 7:57 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Witajcie ponownie.Pozwole sobie pokazac Wam jeszcze cztery fajne miejsca:)

http://img129.imageshack.us/my.php?image=18gp1.jpg - na czerwonym szlaku
http://img129.imageshack.us/my.php?image=24ba.jpg - Mieguszek
http://img52.imageshack.us/my.php?image=47zx.jpg - na czerwonym szlaku :) fajna ta wspinaczka :)
http://img304.imageshack.us/my.php?image=60dp.jpg - i jeszcze raz znany juz czerwony szlak, nieoponal Koziej przeleczy

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 17, 2005 6:03 pm 
Hej, właśnie dzisiaj wróciłem z dwutygodniowego pobytu w Taterkach kochanych i chciałem garść swych refleksji tutaj zamieścić. Trasy pokonane przeze mnie układałem sobie tak, zeby nie "zarżnąć się" a po prostu pooddychać naszymi kochanymi górkami. W niektórych przypadkach można było je "pociagnąć" trochę dalej ale miałem na względzie też zdrowie i siły mojej kochanej żony. A zatem zaliczyłem m.in. odcinki.
1. Dol. Małej Łąki-Przysłop Miętusi-Ciemniak-Krzesanica-Małołączniak-Kopa Kondracka i zejście przez Kalatówki do Kuźnic (świetny szlak choć mozolne podejscie na Ciemniaka; Czerwone Wierchy faktycznie zaczynają się czerwienić -stan na 4 września)
2. Dolina Kościeliska-Przełęcz Iwaniacka-Ornak-Starorobociański Wierch-Kończysty-Trzydniowiański-Krowi Żleb-Dolina Chocholowska /masakryczne zejscie Krowim Żlebem, ktoś zacnie zwracał na tym forum uwag.ę na ten szlak ale ja oczywiscie musiałem być mądrzejszy i nacierpiały sie moje kolana potem strasznie- ogólnie szlak bardzo urokliwy, mało ludzi, można kontemplowac piękno gór w całej okazałości/
3. Palenica Białczańska-Dolina Roztoki-Schronisko w "5"- Szpiglasowa przełęcz-Szpiglasowy Wierch-ceprostrada-Morskie Oko-Palenica /dl;a mnie ze szpiglasowej przełęczy jedne z najcudniejszych widoków w Tatrach, rewelacja, niebo bez cienia chmurki, szlak w końcówce z łańcuchami ale służącymi jak dla mnie chyba przede wszystkim do schodzenia/
4. Kuźnice-Dol. Jaworzynka-Murowaniec-Czarny staw Gasiennicowy-Zmarzły staw-Żleb Kulczyńskiego-Granaty i powrót żółtym szlakiem do Czarnego strawu i dalej niebieskim do Kuźnic /największe emocje chyba ze sforsowaniem Żlebu, Granaty idealnie widoczne, każdy jeden kamień, no i wielki nieprzezwyciężony strach mojej zony przed sforsowaniem szczeliny - szanuje ja jednak za to, że nie robiła tego na siłę tylko obeszłą z dołu/
5. Kuźnice-Boczań-Murowaniec-Krzyżne-Skrajny Granat i zejscie żółtym szlakiem do Czarnego Stawu /największym problemem dla mnie był pozrywany łańcuch na fragmencie od Orlej Baszty do Skrajnego granata, ale cały odcinek boski, piękna pogoda która na zmianę mgłą obdzielała to stronę "piątki" to stronę przeciwną - trudności jak dla mnie w normie/
6. Kuźnice-Jaworzynka-Murowaniec-Czarny Staw Gasiennicowy-Zawrat-Kozia przełęcz-Pusta Dolinka-Dol. Pięciu stawów,- Świstówka-Palenica Białczańska /największe wrażenie dla mnie to dziewczyna płacząca przed ostrym zejsciem niedaleko za zawratem w kierunku Małego Koziego - zobaczyłem wtedy ze ludzie naprawdę mogą się bać porzadnie gór, całe szczęście ze jej grupka była z przewodnikiem i on natychmiast pomimo protestów innych podjął decyzję o odwrocie; no i jeden z moich ulubionych momentów na poczatku zejscia Pusta Dolinką, śliskie skały, wąziuteńkie, na[prawde trzeba było uważać/
7. Palenica-Dolina Roztoki-Siklawa-Kozi Wierch-Kozia przełęcz-zejście żółtym do Zmarzłęgo Stawu i dalej na Kuźnice /wejscie na Kozi od "piątki" bardzo łatwe jak dla mnie, potem jest już jednak naprawdę ciężko do Koziej przełęczy, jak dla mnie najcięższy moment Orlej/
8. Kuźnice-Boczań-Murowaniec-Czarny staw gąsiennicowy-Kościelec-Przełęcz Karb-Kasprowy Wierch-Kopa Kondracka-Dol. Kondratowa i zejście do Dol. Bialego /najbardziej męczący mnie dzień, w sumei aż dwa podejscia, Kościelca nie ma sie co bać, choć bardzo trzeba uważać/

I poza tym zaliczyłem jeszcze kilka pomnijeszych szlaków, dwa razy cofnęła mnie pogoda, ale i tak wyjazd rewelacyjny. Chciałbym w tym miejscu podziękowac gorąco wszystkim kapitalnym ludziom których spotkaliśmy na szlakach - za wyrozumialość, pomoc /udzielaną głównie Mojej żonie/, uśmiech, rozmowy na szczytach i wspolną milość do gór. Wielkie Wam dzięki, jak ktoś z was był w [pierwszej połowie września to nas najłatwiej było zidentyfikować po żółtych chustach radia RMF na głowach. Obecnie obrabiam zdjecia z wypadu i sukcesywnie postaram sie kilka wrzucić. Buziaki dla wszystkich


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 17, 2005 11:47 pm 
Jak dla mnie super wycieczki! Faktycznie dopisala Wam pogoda, a i kondycji pozazdroscic! Z niecierpliwoscia czekam na zdjecia.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 18, 2005 2:45 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 5:40 pm
Posty: 876
Lokalizacja: okolice Krakowa
Cześć niedawno wróciłam z Zakopca w planach była Orla , ale ze względu na pogodę musiałam zrezygnować.Byłam niestety tylko 2dni.Wybrałam szlak Grześ-Rakoń-Wołowiec-Jarząbczy-Kończysty-Trzydniowiański i szlakiem papieskim w dół do schroniska.Było super. W połowie drogi do Jarząbczego pogoda się załamała , było zimno , sypał śnieg i w czasie ataku na szczyt nic nie widziałam , istny koniec swiata. Jednak Taterki były łaskawe i pogoda sie poprawiła i znowu wszystko było widać. Nastepnego dnia miał być Trzydniowiański Krowim Żlebem -Kończysty-Starobociański-Ornak-Iwaniacka-Schronisko. a było-Krowim na Trzydniowiański I Kończysty- pogoda okropna nie można wymyślić gorszej i jak by tego było mało koleżanka zwichnęła nogę tak fatalnie ,że trzeba było wracac. Pozostał niedosyt , ale i tak było super. Pozdrawiam. :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 18, 2005 3:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
olivia napisał(a):
Cześć niedawno wróciłam z Zakopca w planach była Orla , ale ze względu na pogodę musiałam zrezygnować.Byłam niestety tylko 2dni.Wybrałam szlak Grześ-Rakoń-Wołowiec-Jarząbczy-Kończysty-Trzydniowiański Pozostał niedosyt , ale i tak było super. Pozdrawiam. :wink:


Witaj Olivia.Szkoda ze pogoda Ci nie dopisala te szlaki w tym czasie staja niezwykle malownicze :) widoki sa naprawde piekne :) Ale nie martw sie za rok wrocisz i Orla bedziesz miala za Soba :)
Mi moze jeszcze uda sie w tym roku tam powrocic tylko jak sie pogoda poprawi.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 18, 2005 7:54 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 5:40 pm
Posty: 876
Lokalizacja: okolice Krakowa
Ja też planuje wyjazd -na początku pażdziernika, tylko żeby była pogoda!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 18, 2005 8:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
olivia napisał(a):
Ja też planuje wyjazd -na początku pażdziernika, tylko żeby była pogoda!


Ja moze pod koniec wrzesnia.Pogoda podobno ma byc od 26.IX ale to nic pewnego

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2005 8:34 am 
Olivia udało Ci się zaliczyć trasę na którą mi już zabrakło czasu najzwyczajniej, zatem byłbym bardzo uszczęśliwiony jakbys parę fotek z niej podesłała, szczególnie chodzi o Wołowca i Jarząbczy. Z góry dzięki


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2005 9:26 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 9:17 am
Posty: 1076
Lokalizacja: Gdańsk
Czesc gratuluje swietnych wrażen , mam pytanie czy na mięgusza wchodziłeś tak poprostu na żywca ? nei ukrywam że zawsze kreciło mnie w tym przypadku złamać troszke przepis i stanąć na szczycie choć jednego z Mięguszy Napisz prosze coś wiecej o trudności i wrażeniach Z góry dzięki Pozdrawiam !

_________________
POZDRAWIAM !

-Gofer-


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2005 9:27 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 9:17 am
Posty: 1076
Lokalizacja: Gdańsk
Czesc gratuluje swietnych wrażen , mam pytanie czy na mięgusza wchodziłeś tak poprostu na żywca ? nei ukrywam że zawsze kreciło mnie w tym przypadku złamać troszke przepis i stanąć na szczycie choć jednego z Mięguszy Napisz prosze coś wiecej o trudności i wrażeniach Z góry dzięki Pozdrawiam !

_________________
POZDRAWIAM !

-Gofer-


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2005 1:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Jacek napisał(a):
... na samej przeleczy spotkalem tylko 4 osoby zato na Mieguszach zupelnie sam przepieknie...

No i nic dziwnego bo jak byś kogoś tam spotkał to najpewniej kosztowałoby cię to po 500 zł :)

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2005 3:50 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Gofer napisał(a):
Czesc gratuluje swietnych wrażen , mam pytanie czy na mięgusza wchodziłeś tak poprostu na żywca ? nei ukrywam że zawsze kreciło mnie w tym przypadku złamać troszke przepis i stanąć na szczycie choć jednego z Mięguszy Napisz prosze coś wiecej o trudności i wrażeniach Z góry dzięki Pozdrawiam !


Dzieki Bardzo. Tak wchodzilem tak poprostu na "zywca". Nie moge raczej zabardzo powiedzic a zarazem zachac do pojscia na Mieusza to moglo by byc niebezpieczne sam rozumiesz i posylam Cie w takie miejsce :) to moze byc niebezpieczne.Sory ale powiem tak, i tak juz chyba za duzo napisalem na ten temat.Mozesz poczytac sobie moje wypowiedzi, w tym dziale je znajdziesz.Moge powiedziec tak Cywinski :) , Paryski bardzo dobrze to opisuja
Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2005 3:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
tomek.l napisał(a):
Jacek napisał(a):
... na samej przeleczy spotkalem tylko 4 osoby zato na Mieguszach zupelnie sam przepieknie...

No i nic dziwnego bo jak byś kogoś tam spotkał to najpewniej kosztowałoby cię to po 500 zł :)


No.. zgadza sie. Masz racje.Ale nie moglem odmowic sobie pojscia tam.Poprostu to bylo silniejsze odemnie :) Ale powiem Ci Tomku Wielki jeszcze na mnie czeka,ale to juz z przewodnikiem :)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2005 2:40 pm 
Jacek napisał(a):
Gofer napisał(a):
Czesc gratuluje swietnych wrażen , mam pytanie czy na mięgusza wchodziłeś tak poprostu na żywca ? nei ukrywam że zawsze kreciło mnie w tym przypadku złamać troszke przepis i stanąć na szczycie choć jednego z Mięguszy Napisz prosze coś wiecej o trudności i wrażeniach Z góry dzięki Pozdrawiam !


Dzieki Bardzo. Tak wchodzilem tak poprostu na "zywca". Nie moge raczej zabardzo powiedzic a zarazem zachac do pojscia na Mieusza to moglo by byc niebezpieczne sam rozumiesz i posylam Cie w takie miejsce :) to moze byc niebezpieczne.Sory ale powiem tak, i tak juz chyba za duzo napisalem na ten temat.Mozesz poczytac sobie moje wypowiedzi, w tym dziale je znajdziesz.Moge powiedziec tak Cywinski :) , Paryski bardzo dobrze to opisuja
Pozdrawiam


Hehh spróbuje sie sam o tym przekonać w najbliższym czasie poki warunki w miare =) Pozdrawiam !


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2005 10:33 pm 
Anonymous napisał(a):
Jacek napisał(a):
Gofer napisał(a):

Hehh spróbuje sie sam o tym przekonać w najbliższym czasie poki warunki w miare =) Pozdrawiam !


Oby tylko pogoda Ci dopisala.W ciezkiej pogodzie odradzam. Powodzenia :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 21, 2005 11:16 pm 
elo,


Ostatnio edytowano Pt maja 08, 2009 9:19 am przez Ataman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 22, 2005 10:48 am 
<font color = red><i>Szarik</i></font>

Dołączył(a): Pn sie 01, 2005 5:21 pm
Posty: 2908
Na pierwszej fotce paskudne chmury nad Świnicą...brrr nie mów, ze w taką pogodę była wycieczka na Świnicę?

No ale chmurek nad Mnichem to chyba nic nie przebije, takich to ja sie nawet w domu boje :(

A 6 fotka jest malynowa.... :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL