Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 21, 2024 7:07 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt paź 16, 2015 6:41 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 7:27 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Wzgórze... św Maksymiliana - Gdynia
_Sokrates_ napisał(a):
Pan Maciek napisał(a):
Na razie to nic nie pokazał


No właśnie...
Jakub jaką mamy pewność, że to są w ogóle Twoje filmy?

Czy Sławek nie jest przypadkiem z Wrocławia? :lol:


Jak to jaką pewność? A kto inny operowałby takim kosmicznym zoomem?

_________________
"Nieprawidłowy przebieg życia"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 8:53 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Jakub napisał(a):
Spotkałem tam schodzącego w dół kolegę Sławka, który wprawdzie nie wchodził na Sławkowy :D ale postanowił przekimać w Moku i następnego dnia też zadeklarował że pójdzie ze mną na MSW skoro tam sie wybieram a znam przebieg trasy.

tak znałeś przebieg trasy tak jak całe tatry lepiej od ŚP Cywińskiego.
1000 razy przeczytać to nie daje 1 raz przejść...
już Cie kiedyś pisałem -nie byłeś nie pisz nie wmawiaj innym że wiesz...

Relacja od początku ma charakter kabaretu i swój pewny dość zabawny styl.
Skoro jednak ostatnio w temacie o Pośredniej Grani Grzesiek słusznie wytykał błędy ,a koledze Pawłowi po samotnym wejściu na Ganek też się "dostało" to jestem zdania że całe to Wasze wejście na MSW a w zasadzie "styl" w jaki to zrobiliście to doskonały przykład jak się nie zachowywać w górach. Niektóre fragmenty wywołują salwę śmiechu by zaraz uświadomić sobie co wy tam odpierd.alacie ... świetny tekst o koledze ,który uczy się zjazdów przy zejściu :lol: takich kwiatków jest więcej.
Z całym szacunkiem dla kolegi z Żywca ,ale to Krankowi gratuluj puszki szczytowej.
Jakub jesteś specyficznym gościem ,kiedyś starałem się Ciebie zrozumieć ,teraz wiem że to nie możliwe ,masz pasję to fakt ,ale się chłopie nie ubij gdzieś głupio..

Wpis w zeszycie widziałem nawet coś o TG napisałeś ...

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 9:58 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Na wyspie jest czterech rozbitków: dwudziestolatek, trzydziestolatek, czterdziestolatek i pięcdziesięciolatek. Na sąsiedniej wyspie była naga dziewczyna. Dwudziestolatek rzuca się w fale i krzyczy:
- Płyńmy do niej!
Na to trzydziestolatek:
- Spokojnie Panowie, zbudujmy najpierw tratwę.
Czterdziestolatek - lepiej porzadną łódź.
Pięśćdziesieciolatek: Po co -stad też widać.


Jakub jest po prostu na etapie dwudziestolatka. Reszta zbudowała już łodzie.

Jakub pamietaj - dobry taternik to żywy taternik. Tak poza tym gratulacje. :)
I uważaj na siebie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 1:20 pm 
Raskolnikov napisał(a):
Brawo Jakub Pokazałeś niedowiarkom

Co pokazał ? Chyba jedynie swoją głupotę. Gdyby nie spotkał przypadkowo trochę bardziej kumatego gościa to nie tylko by nie wszedł ale by się zabił na tym Mięguszu. Świetnie tu pasuje pewne powiedzenie o głupim i szczęściu 8)


Góra
  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 2:50 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
prof.Kiełbasa napisał(a):
Wpis w zeszycie widziałem nawet coś o TG napisałeś ...

Że widziałeś to ja wierzę, ale kto napisał... :mrgreen:
Śledztwo trwa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 3:29 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Łukasz T -nigdy nie mówiłem że znam lepiej Tatry od Cywińskiego czy Paryskiego. Mam o nich dużą wiedzę ale nieśmiałbym się porównywać absolutnie bo Oni mieli ogromną ( co zresztą przelali na papier i chwała Im po wsze czasy). Krank w takim razie gratuluję wykonania tej puszki a jeżeli pomysł był także Twój to tym większy szacun Zbanowany czemu zmieniłeś lokalizację z Wrocławia na Planet Earth? Na filmie ze szczytu nagrał się mój głos ale fotki będące nie fotomontażem wkrótce także niezbicie potwierdzą moją obecność tam i na Wysokiej. Reszcie dziękuje za gratulację i życzę miłego wieczoru i udanej niedzieli 8) :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 3:58 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5457
Lokalizacja: Białystok
Jakub napisał(a):
Łukasz T -nigdy nie mówiłem że znam lepiej Tatry od Cywińskiego czy Paryskiego.


:eye:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 4:36 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Jakub, to chyba nie jest skomplikowane wyciągnąc 4 zdjęcia nawet z 5 tysięcy i je wstawic. Zamknąłbys temat jednym prostym ruchem.
No ale widac temat obliczony na agresywny self-marketing i jak widac działa bardzo skutecznie :mrgreen:
Oczywiscie ja cie nie namawiam do pokazania tych zdjęc bo mam zakład do wygrania :eye:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 5:41 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
w przeciwieństwie do mnie czy Sokratesa nie masz wystarczająco dużo postów na Forum żeby twój zakład zakończył się powodzeniem :lol: poza tym fotki będą w listopadzie a ostatnia część relacji myślę że 23 października 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 8:00 pm 
Jakub napisał(a):
Zbanowany czemu zmieniłeś lokalizację z Wrocławia na Planet Earth?

Żeby twój zryty mózg mógł zadać kolejne głupie pytanie 8)


Góra
  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 8:05 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Jakub napisał(a):
Łukasz T -nigdy nie mówiłem że znam lepiej Tatry od Cywińskiego czy Paryskiego. Mam o nich dużą wiedzę ale nieśmiałbym się porównywać absolutnie bo Oni mieli ogromną ( co zresztą przelali na papier i chwała Im po wsze czasy)

Skromny jesteś ..
Wiedza teoretyczna to nie to samo co praktyczna, wierzę ze przeczytałeś i pamiętasz na temat Tatr wiele ,ale to zupełnie co innego jak przejście tego o czym się czyta..ewidentnie tego nie rozróżniasz, tak samo jak wmówiłeś sobie że "Twoje" prognozy są trafne,a czerpiesz je z internetu .. nie uważasz że coś tu jednak nie gra?
Napisałeś że znasz drogę na msw ,zwyczajnie okłamałeś nowo poznanego towarzysza ,by może nie poszedłby z Tobą jakby znał prawdę(chociaż teren do nauki zjazdów wybrał genialnie to też kumaty jak cholera)
Ja bym na jego miejscu wycedził w ryj komuś kto by mnie tak w chv.ja zrobił...

Wierzę że byłeś na msw i wysokiej jednak nieświadomość błędów aż poraża..

ps. Nie wiem co Ci się ubzdurało z ŁukaszemT ,bo to zupełnie inny użytkownik.

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 9:19 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 09, 2013 10:52 pm
Posty: 1144
Lokalizacja: Łódź
Jakub napisał(a):
fotki będące nie fotomontażem wkrótce także niezbicie potwierdzą moją obecność tam

Dobrze jest pośmiać się w ten deszczowy wieczór będący nie dniem także potwierdza moje humoru poczucie tu :mrgreen:

_________________
Gdzie wola - tam droga.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 9:32 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Wszystkie wysokosci a szczytow Tatr znam I przeleczy na pamiec of of co of of czasow liceum. Przypominam tez ze przeczytalem Tom X Cywinskiego I inns oiIoraz 2 easy razy probowalem wejsc wczesnjej na MSW 9.7.2011 I 2.7.2015 takze...Przepraszam za bledy w pisowni (problem z androidem na komorce moze zawirusowany w pinckoncuh s


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 17, 2015 9:48 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Jakub napisał(a):
w przeciwieństwie do mnie czy Sokratesa nie masz wystarczająco dużo postów na Forum żeby twój zakład zakończył się powodzeniem

Jakub napisał(a):
Wszystkie wysokosci a szczytow Tatr znam I przeleczy na pamiecm


Musiałbym upaść na głowę, żeby równać się z takim autorytetem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 18, 2015 9:24 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4469
Lokalizacja: GEKONY
A ja napiszę tak:
Jakub swoim poważnym i patetycznym podejściem do błahych spraw wzbudza śmiech forumowy, studiował te przewodniki pewnie tak jak nie jeden który napala się na coś większego, wmówił sobie, że zna drogę i to samo wmówił później napotkanemu towarzyszowi... Błąd ze strony Jakuba polegał na tym występku, błąd znajomego, że poszedł ze świeżo poznaną osobą, ale... w dwójkę głupie rzeczy robi się raźniej i łatwiej. Obydwoje zaryzykowali i dali rady za co gratulacje. Druga sprawa, że przy takiej pogodzie tragedia tak na prawdę była o włos i obydwoje mogliby mieć pretensje tylko do siebie, że się zjebali.

Kiedyś zwykłem mawiać "Plus za akcję, minus za sprzęt" teraz bardziej pasuje "Plus za sprzęt minus za akcję" bo przeżyliście czyli niczego Wam nie brakło, ale ja bym się z Wami nie pchał :lol:

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 18, 2015 10:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
Jakub napisał(a):
Krank w takim razie gratuluję wykonania tej puszki a jeżeli pomysł był także Twój to tym większy szacun

jest o tym wątek, ale żeby rozwiać wątpliwości - termos a nie skrzynka to sugestia Łukasza
skrzynka zresztą też bo o pierwotnym motywie, który przeszedł mi przez myśl wolałbym zapomnieć :mrgreen: :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 18, 2015 10:22 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
krank1 napisał(a):
jest o tym wątek

A kiedy miał przeczytać jak miał 5k zdjęć do zrobienia. Nikt by nie dał rady.
Tak z ciekawości przejrzałem swój urobek z tego roku - ok 330 zdjęć na 20 wyjazdów. Nędza straszna.
O zoomie x3 to nawet się nie będę ośmieszał.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 19, 2015 10:16 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
Śmiesznie jest i to nawet bardzo, ale tylko dopóki kolejna osoba się nie zaj.ebie.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 19, 2015 1:15 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz cze 27, 2013 7:30 am
Posty: 31
Lokalizacja: Nowy Sącz
Czepiacie się chłopaka a on przecież wszedł TYLKO na tatrzańskiego Mięgusza latem normalną drogą, nie na żaden Matterhorn, żaden wyczyn 8)

_________________
https://picasaweb.google.com/szyyymek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 19, 2015 4:58 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Linia nieczynna od sierpnia. Nie ma czasu :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 21, 2015 6:12 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Jakub napisał(a):
Wszystkie wysokosci a szczytow Tatr znam I przeleczy na pamiec of of co of of czasow liceum. Przypominam tez ze przeczytalem Tom X Cywinskiego I inns oiIoraz 2 easy razy probowalem wejsc wczesnjej na MSW 9.7.2011 I 2.7.2015 takze...Przepraszam za bledy w pisowni (problem z androidem na komorce moze zawirusowany w pinckoncuh s

dobra pośmialiśmy się z zoooma ,z filmów na których opisujesz szczyty z powagą niczym Czubówna..

ale skończ już ośmieszać się z tą doskonałą znajomością drogi.. co z tego że próbowałeś wejść na msw 2 razy? gdzie nastąpiły wycofy? zaraz przy pierwszych trudnościach z orientacją. Możesz nawet na pamięć nauczyć się wszytskich tomów WC i WHP ,wykuć na blache nazwy szczytów ,przełęczy i miejsc gdzie srają kozice,ale nie zastąpi to nauki w terenie.
Okłamywanie ludzi że zna się drogę ,a znając ją jedynie na papierze to sku.rwysyństwo za które jak już pisałem trzeba bić po ryju.
Nie raz na forum ktoś pytał o drogę ,a ty z przekonaniem odpowiadałeś jakbyś tam był..
Ty nie tylko tego nie widzisz,ale i brniesz dalej ośmieszając się postami jak ten który zacytowałem.
W dziale pogoda uroiłeś sobie teraz że sporządzasz prognozy :shock:
ze śmiechu i kabaretu brniesz w żenadę

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 21, 2015 8:22 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Pan Maciek napisał(a):
Musiałbym upaść na głowę, żeby równać się z takim autorytetem.

Świetnieś Pan to ujął.
kefir napisał(a):
Druga sprawa, że przy takiej pogodzie tragedia tak na prawdę była o włos i obydwoje mogliby mieć pretensje tylko do siebie, że się zjebali.

Jeśli ktoś mógłby mieć jeszcze pretensje...

Mój kolega kiedyś rzucił po pijaku, że chciałby się zjebać z lawiną pod warunkiem że by mu się nic nie stało i żeby go nie bolało...
Po relacji Jakuba to se myślę, że fajnie byłoby przeżyć burzę pod MSW i uczyć się zjazdów w lufiastym terenie mając pewność jakie będzie zakończenie takiej przygody. Ja bym chyba się na to pisał. Można byłoby z Jakubem zamienić parę zdań na temat zooma i nie tylko... :lol:

ps Raffiego nie ma. Jakub podrzuć proszę jaką pogodę prognozujesz na weekend? Szczególnie chodzi mi o rodzaj śniegu na wysokości 2000-2300 i północno-zachodnich stokach...

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 21, 2015 9:02 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
dziwna to maniera odpowiadać w innym temacie to podkleję tu żeby nie umknęło -
podtrzymuję też radę abyś zmienił dilera bo strasznie cie oszukuje..

Jakub napisał(a):
Kielbasa (ex LhukasLhukas T) audacity ze masz problemy z Cayman (kozice dwunozne) ze sie tak ntamnie uczepiles..sam jestes grozzny przed wyborami. W kazdym razie xraziechyba zapomnjales ze taternicy Ida w Terence piers czytajac topografie I opis drogi Wlasnie w przewodnikach Cywinskiego I Paryskiego. W 2011 wycofalem sie w zlebie piarzystej przeleczy 5050m ponizej przeleczy Tylko . Usability na twarzy twarzy sniegu st w zlebie I brake Krakow.K rakow.
Zapewne siedzac w Stacy Zywcu snazzy tsnznasz topografie pagorkow bwpagoreskidzkich stadium zazdrosc o moja workman wiedze o Tatrach ktora aktoramam w malym palcu


brak pokory i głupota z którą ciężko racjonalnie polemizować.

zresztą ty nie wiesz nawet z kim rozmawiasz :lol: mimo że ci to kilka postów wcześniej pisano...

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 21, 2015 9:23 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Jakub napisał(a):
Kielbasa (ex LhukasLhukas T) audacity ze masz problemy z Cayman (kozice dwunozne) ze sie tak ntamnie uczepiles..sam jestes grozzny przed wyborami. W kazdym razie xraziechyba zapomnjales ze taternicy Ida w Terence piers czytajac topografie I opis drogi Wlasnie w przewodnikach Cywinskiego I Paryskiego. W 2011 wycofalem sie w zlebie piarzystej przeleczy 5050m ponizej przeleczy Tylko . Usability na twarzy twarzy sniegu st w zlebie I brake Krakow.K rakow.
Zapewne siedzac w Stacy Zywcu snazzy tsnznasz topografie pagorkow bwpagoreskidzkich stadium zazdrosc o moja workman wiedze o Tatrach ktora aktoramam w malym palcu


Ja pier... Wypiłem do meczu trzy piwka i za . Pana nie wiem coś tu popisał. Zmień w telefonie język na chiński - podobnie wyjdzie.

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 21, 2015 9:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5457
Lokalizacja: Białystok
prof.Kiełbasa napisał(a):
zresztą ty nie wiesz nawet z kim rozmawiasz


On wie. I to lepiej od Ciebie! :mrgreen:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz paź 22, 2015 6:37 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Seria przeraźliwych nieszczęść. Najpierw datownik, potem zoom, prognozy, zbuntowany android i na koniec konflikt z wyimaginowanym Lukaszem T. Można się pośmiać, ale to wszystko niestety nie sugeruje, że mamy do czynienia z osobnikiem zrównoważonym emocjonalnie i psychicznie. Wszystko aby za wszelką cenę udowodnić jakim jest się znawcą.
Szósta strona a dowodów jak nie było, tak nie ma.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz paź 22, 2015 7:45 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14896
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
A pan panie Maciek w zasadzie dlaczego czy też po co tak się do Jakuba przyp..la?

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz paź 22, 2015 5:22 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Może mam słabszy dzień :eye: może nie... ale Jakub jakby nie było jest tutaj nie od dziś. Wiadomo jest śmiesznie, ale nie wesoło (zwłaszcza na MSW) ale mimo wszystko szanujmy się :roll:

Co nie zmienia jednak faktu, że Łukasz (Kiełbasa nie ŁukaszT) ma racje, nie ma się co tutaj śmiać, jak to fajnie i jak wesoło Jakub "bawił" się schodząc, bo jeśli będziemy takie sytuacje pochwalać (na forum) i nikt nie powie w prost, że TAK SIĘ motyla noga NIE ROBI, to za jakiś czas może już nie być ani śmiesznie ani wesoło.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz paź 22, 2015 6:16 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5457
Lokalizacja: Białystok
m__s napisał(a):
Może mam słabszy dzień


Po prostu się starzejesz :mrgreen:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz paź 22, 2015 6:27 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Może to ten smog :lol:

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL