Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 9:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2010 4:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3189
Lokalizacja: Nowy Sącz
Cytuj:
A jaki tytuł jest tego filmu? Dobry jest?

Wanted a u nas przetłumaczyli Ścigani, a tą klawaturą walnął kolegę, który posuwał jego dziewczynę. Czy dobry, zależy kto co lubi, dla mnie brak napięcia, zaskoczenia, można oglądnąć, z założeniem, że wyłączymy komórgi mózgowe na dwie godziny. Słaba rola Pani. A. Jolie, w dodatku nie grała ciałem :mrgreen: (to w nawiązaniu walenia Świni :twisted: żeby nie było OT)

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2010 5:25 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Zdjęcia jak zawsze super ! Trzeba bedzie sie tam przejść na wiosne jak już śniegu nie będzie :D

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2010 6:46 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2009 4:46 pm
Posty: 1711
Piękna ta grań..eech.I te konie :shock:

trochę śniegu i można się zesrać na I kowej drodze..i nocą wrócić,tak właśnie..(taka mi sie refleksja nasuwa..)
Zima jest bezlitosna ale przejedyna :D

_________________
"Sukces-jeśli go osiągamy-to tylko pewien dar.Ostatecznym celem jest poczucie pełni i samoświadomość"
Steve House


Ostatnio edytowano Pn lis 22, 2010 6:51 pm przez Ivona, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2010 6:50 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 13, 2010 3:51 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Kraków
Ivona napisał(a):
Piękna ta grań..eech.I te konie

Już miałem, zbesztać że kolejny facet, który się koniem zachwyca... i że się gejowsko robi.. ale spojrzałem na nick i moje twierdzenie padło u podstaw.

// Ładna graniówka. Macie odwagę trzeba przyznać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2010 6:55 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 6:56 pm
Posty: 758
Lokalizacja: Las Vegas
kiler nie mogę pokazywać Twoich fotek żonie, zamiast sie zachwycać to zaczyna coś mówić że nie puści mnie na kurs do Moniki Niedbalskiej :? nie słucha tłumaczeń, że my tylko węzły w betlejemce będziemy wiązać przez 4 dni :wink:

PS. a wogóle to mówi że macie naje$$%%&^* w główkach :twisted:

_________________
Żyj tak abyś po latach mógł powiedzieć-przynajmniej się nie nudziłem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2010 7:02 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2009 11:34 pm
Posty: 1491
Lokalizacja: zdecydowanie za daleko
Rohu z lejcami na koniu bardzo mi się podoba :mrgreen:
Tylko niech kiedyś uwieczni też kilerus'a i będzie git :D

Brawo chłopaki!

_________________
wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2010 7:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
blelump napisał(a):
Mogliście cisnąć do końca Smile, bo była pełnia i nawet nie było potrzeba czołówki z plecaka wyciągać. My kończyliśmy "po ciemku"

Na tej grani i w tych warunkach zdecydowanie nie chciałbym się znaleźć po ciemku. Być może mało znam cały masyw od Świnicy po Zawrat, ale wydaje mi się, że ewentualne wycofy nie są tak oczywiste i łatwe jak na Kościelcu.

Na Grani Kościelców w razie jakichś problemów praktycznie z każdego miejsca można uciec 1-2 krótkimi zjazdami do miejsca, z którego do schroniska ma się ok. 1-1,5h drogi.
Z Grani Świnicy już tak łatwo chyba nie jest.
Nie szliśmy tamtędy nigdy w lecie, więc nie do końca wiedzieliśmy też co nas czeka dalej. Czy jakiś fragment drogi nie zajmie zbyt długo lub nie okaże się w tych warunkach mocno problematycznym.

Poza tym cała droga od wyjścia z parkingu przy Rondzie w Kuźnicach aż do powrotu w to samo miejsce zajęła nam prawie 16 godzin.
W miejscu, z którego się wycofaliśmy zmęczenie już trochę dawało o sobie znać. Uważam, że decyzja o zjazdach akurat tam była bardzo rozsądna. Po zjazdach trzeba było jeszcze dojść na Zawrat i zejść do Murowańca, a dalej do Kuźnic i parkingu przy Rondzie.

Pewnie jeszcze tej zimy wrócimy, żeby drogę dokończyć. Być może warunki będą lepsze i pójdzie znacznie szybciej. Znajomość przynajmniej fragmentu grani na pewno nam też dużo da.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2010 7:44 pm 
Weteran

Dołączył(a): So maja 10, 2008 3:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: krk
Rohu napisał(a):
blelump napisał(a):
Mogliście cisnąć do końca Smile, bo była pełnia i nawet nie było potrzeba czołówki z plecaka wyciągać. My kończyliśmy "po ciemku"

Na tej grani i w tych warunkach zdecydowanie nie chciałbym się znaleźć po ciemku. Być może mało znam cały masyw od Świnicy po Zawrat, ale wydaje mi się, że ewentualne wycofy nie są tak oczywiste i łatwe jak na Kościelcu.

Na Grani Kościelców w razie jakichś problemów praktycznie z każdego miejsca można uciec 1-2 krótkimi zjazdami do miejsca, z którego do schroniska ma się ok. 1-1,5h drogi.
Z Grani Świnicy już tak łatwo chyba nie jest.
Nie szliśmy tamtędy nigdy w lecie, więc nie do końca wiedzieliśmy też co nas czeka dalej. Czy jakiś fragment drogi nie zajmie zbyt długo lub nie okaże się w tych warunkach mocno problematycznym.

Poza tym cała droga od wyjścia z parkingu przy Rondzie w Kuźnicach aż do powrotu w to samo miejsce zajęła nam prawie 16 godzin.
W miejscu, z którego się wycofaliśmy zmęczenie już trochę dawało o sobie znać. Uważam, że decyzja o zjazdach akurat tam była bardzo rozsądna. Po zjazdach trzeba było jeszcze dojść na Zawrat i zejść do Murowańca, a dalej do Kuźnic i parkingu przy Rondzie.

Pewnie jeszcze tej zimy wrócimy, żeby drogę dokończyć. Być może warunki będą lepsze i pójdzie znacznie szybciej. Znajomość przynajmniej fragmentu grani na pewno nam też dużo da.


Głupio piszę i oczywiście masz rację. Każda tura w warunkach zimowych, choćby i latem bardzo łatwa, w warunkach zimowych wymaga często 3x większego skupienia i 3x więcej czasu. Czego latem się nawet nie zauważy (trudności), to zimą może być nie do przejścia z 5 róznych powodów. Wszak buty samoprzylepne to nie 2kg na nogach, do tego z żelazem.

btw. jeśli byście mieli 2 miejsca w aucie na kolejny raz i wyrazili chęc choćby podwiezienia do Kuźnic, to chętnie bym się zapisał. :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2010 7:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
A tak BTW, to gdzie relacja? :D
Zdjęcia chociaż jakieś?
Acha, to wy gdzieś tak koło 13-14 byliście w okolicach Szafy na Zadnim Kościelcu?
W sumie to się jakoś specjalnie nie przyglądałem, ale widzieliśmy tam kogoś. Jedna osoba na pewno w coś czerwonego ubrana - rzucała się w oczy z daleka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 25, 2010 8:10 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Obrazek

To mi wygląda na montaż korony w Świebodzinie.

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 25, 2010 8:17 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
W rzeczy samej. Tylko szkoda, że Don Biskup tego nie poświęcił. Mielibyśmy potem udział w zyskach.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 25, 2010 8:58 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
keff79 napisał(a):
To mi wygląda na montaż korony

Nieee, to tylko fotomontaż.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 25, 2010 9:23 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Rohu napisał(a):
keff79 napisał(a):
To mi wygląda na montaż korony

Nieee, to tylko fotomontaż.


No nie wiem... graniówka wygląda podobnie

Obrazek

Kopuła szczytowa też

Obrazek

a nawet schron...

Obrazek

Prawdopodobnie znowu nie wiesz gdzie byłeś. Tym samym można powiedzieć, że jesteś topograficznym B===3

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 25, 2010 9:38 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
keff79 napisał(a):
Tym samym można powiedzieć, że jesteś topograficznym B===3


Zgadza się. Ale pomodlimy się żebyś zmądrzał.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 25, 2010 12:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
keff79 napisał(a):
jesteś topograficznym B===3

I co jeszcze?
Zaraz zasugerujesz, że w dupie* byliśmy?









*Pomnika ze Świebodzina rzecz jasna


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL