Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 20, 2024 7:03 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt wrz 09, 2014 3:09 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Eh, chyba będzie czas ruszyć nieco dupę. Podziękuję Ci, jeśli Twoja relacja mi pomoże. Moje czasy na tej trasie zajęły łącznie 3 słownie trzy dni :mrgreen: . Gratulacje.

edit. Aaa, przepraszam! Cztery! Zapomniałem o Świstówce. :eye:

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 06, 2015 4:50 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 16, 2007 11:26 am
Posty: 11
Przepraszam, że z takim poślizgiem, ale przy okazji podsumowań roku 2014, chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim za komentarze pod moją relacją, odpowiedzieć na kilka zapytań i wspomnieć co nieco o planach na 2015 :)


tresor napisał(a):
Jezdzisz rowerem czy konkretnie biegasz ?.Uda masz jak kozica gorska :)

Od wielu lat głównie rower (ostatnia miłość to szosówka, wcześniej mtb), rocznie 7-9 tyś. km. Bieganie, siłownia i łyżwy w okresie jesień/ zima. Do tego wszystkiego codziennie joga.


Major napisał(a):
Napisz z ciekawości jak często biegasz? widze ze startujesz w maratonach czy to jest Twój główny dystans pod który trenujesz? ile razy startujesz w roku?
Widze tez ze na lekko szedłeś.. buty trailowe? jak się sprawowały?

Lubie takie relacje to jest mój klimat :)

Pozdrawiam
Tomek

Dzięki Tomek :)

Obecnie nie startuje w biegach. Maraton biegowy zaliczyłem tylko jeden w 1984 roku. Na początku wieku pobiegłem kilka "10" , najlepsza z życiówką 41:08.
Koszulka Cracovia Maraton, jest za start na rolkach szybkich. Kilka sezonów (2008-2012) ścigałem się w wielu zawodach w tej właśnie dyscyplinie.

Na lekko chodzę już od kilku lat. Mam dość mocny staw skokowy, dlatego "niskie" XA PRO Salomona, spisują się w letnich Tatrach rewelacyjnie.

"Tatrzańskie" plany na 2015 ?
Wersja hardcore:
Grań słowackich zachodnich (od Białej Skały do Wołowca), zaczynając i kończąc na Siwej Polanie, od świtu do zmierzchu.
Wersja light: j/w , tylko od Brestowej zamiast Białej Skały.
Wszystko zależy od dyspozycji.

Pozdrawiam i życzę wspaniałych wypraw i relacji w 2015 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 06, 2015 11:56 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
Szczena opada, szacunek za taką trasę w takim czasie :)

Swoją drogą w sierpniu 2013 roku miałem okazję przymierzyć szlak od Hali Ornak przez Czerwone Wierchy po Kasprowy z kolegą-cyborgiem którego wtedy wlasnie poznałem.Czasowo trasa ta zajęła nam jakieś 5h:50minut i o ile ja zszedłem do Muro później, kolega Artur pognał na Świnice, Orlą i przez Krzyżne w kierunku Piątki i do Palenicy... Zaczęliśmy mniej więcej o tej samej porze (05:30) a z tego co pamiętam to ów tatrzański wspólnik zakończył podróż w Palenicy gdzieś koło 18... Podziw dla takich ludzi jak Ty i on :)

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 07, 2015 8:54 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
wjasa czekamy na kolejne relacje! 8)

Sam myślałem o podobnych trasach w stylu na Rysy z Chochołowskiej, albo z Chochołowskiej przez Orlą do Palenicy. Ale poziom kondycji pokazuje że trzeba jeszcze trochę potrenować :P bo różnica 6min na "10" to jest jeszcze przepaść. Ale kto wie jak dobrze "siądę" do przygotowań do tego sezonu to może na początek września coś uda się podziałać.

Pozdrawiam! :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL