Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 20, 2024 12:46 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sie 15, 2016 5:18 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1503
Lokalizacja: W-wa
Mnie to się podobało, że w końcu starzy łojanci chodzili po tych samych trasach co ja :mrgreen:

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 09, 2016 11:39 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
Jak sobie czytam ostatnie komentarze w wątku z mocnych przejść tatrzańskich, to nie podchodziłem do zabawy z Zachodnich tak poważnie i przyznaję bez bicia, że wypiłem Powerrade'a na Kasprowym :oops: (nie to żebym porównywał to przejście do tamtych, ale tak dla porządku i czystego sumienia ;) ). Chyba będę musiał to powtórzyć :mrgreen: - ktoś chętny na sobotę? A na poważnie, to trochę teraz szkoda, że spaprałem przejście na samej końcówce :| niby drobiazg a jednak coś ciąży :idea:
PS. Poza tym chciałem odgrzać temat :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 11, 2016 2:08 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N sie 25, 2013 10:23 am
Posty: 1502
Szacun za samokrytykę, ale bez jaj... No chyba, że jasno postawiliście sobie założenia przed wyrypą i zostały one świadomie na Kasprowym złamane ;-) Ale IMO zawsze można uznać, że ten jeden powerrade niejako "wyrównał bilans" - tzn. pozwolił na uzupełnienie energii utraconej podczas pracy artystycznej (tj. kręcenia materiałów na potrzeby filmu dokumentującego zdobycie grani - czyli pracy stanowiącej dodatkowy, a jednak niebagatelny wysiłek w trakcie "zdobywania") ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 12, 2016 10:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
Rambubu napisał(a):
No chyba, że jasno postawiliście sobie założenia

Chłopaki postawili sobie jasno a mi nic nie powiedzieli :( wizja browara na Kasprowym dodawała mi sił przez całą drogę. W okolicach Ciemniaka dowiedziałem się że to była totalna ściema, że browar będzie ale z powrotem :!: To był dla mnie prawdziwy cios od kolegów z forum. Przez ten cios pamiętam późniejsze gadki o czystości stylu jak przez mgłę. To było coś jak Rocky Balboa swoim ostatnim działającym okiem z na wpół zamkniętą powieką, próbował rozszyfrować z ruchu ust Apollo Creed'a czy walić ruska z prawej czy pod brodę. W świetle ostatnich komentarzy o 14 x 8000 zdałem sobie sprawę o czym wtedy chłopaki do mnie rozmawiali. Na ostatniej prostej wyschłem już na tytoń i miałem majaki. Mówię, ... no chłopaki, zejdę chociaż po wodę! I taki miałem naprawdę zamiar! Udało mi się ustalić nawet ze strażniczką WC-tów, że wchodzę za darmo, ale na chwileczkę i tylko po H2O. Niestety tam są zamontowane krany bez kurków i leci temperaturowo zdefiniowana woda, którą można się sparzyć. To był kolejny cios, po którym już się nie podniosłem. Przytomność odzyskałem wraz z ostatnim gulem niebieskiego trunku, który spłynął już do brzucha - niestety było za późno aby cokolwiek naprawić...
Rambubu napisał(a):
zawsze można uznać, że ten jeden powerrade niejako "wyrównał bilans"

Dzięki, ale już do końca będzie mnie to jakoś uwierać, bo mogło być tak czysto.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 13, 2016 11:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
krank1 napisał(a):
Chłopaki postawili sobie jasno a mi nic nie powiedzieli :( wizja browara na Kasprowym dodawała mi sił przez całą drogę. W okolicach Ciemniaka dowiedziałem się że to była totalna ściema, że browar będzie ale z powrotem :!: To był dla mnie prawdziwy cios od kolegów z forum. Przez ten cios pamiętam późniejsze gadki o czystości stylu jak przez mgłę. To było coś jak Rocky Balboa swoim ostatnim działającym okiem z na wpół zamkniętą powieką, próbował rozszyfrować z ruchu ust Apollo Creed'a czy walić ruska z prawej czy pod brodę. W świetle ostatnich komentarzy o 14 x 8000 zdałem sobie sprawę o czym wtedy chłopaki do mnie rozmawiali. Na ostatniej prostej wyschłem już na tytoń i miałem majaki. Mówię, ... no chłopaki, zejdę chociaż po wodę! I taki miałem naprawdę zamiar! Udało mi się ustalić nawet ze strażniczką WC-tów, że wchodzę za darmo, ale na chwileczkę i tylko po H2O. Niestety tam są zamontowane krany bez kurków i leci temperaturowo zdefiniowana woda, którą można się sparzyć. To był kolejny cios, po którym już się nie podniosłem. Przytomność odzyskałem wraz z ostatnim gulem niebieskiego trunku, który spłynął już do brzucha - niestety było za późno aby cokolwiek naprawić...
Twoje przeżycia zasługują na osobny wątek w dziale "Relacje".

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 13, 2016 11:39 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Albo na osobny dział :mrgreen: :wink:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 13, 2016 8:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
A dziwicie się? Jeszcze nikt mnie tak nie załatwił na cacy jak te nowe koleżki :!: Wyrywam się z chaty aby potajemnie napić się piwa. Jadę prawie 500km. Żeby nie było podejrzeń to chowam auto w jakimś obcym kraju i z buta napieram czterdzieści kilosów granią aby wypić kufelek, a tu takie miażdżące info na końcówce.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 14, 2016 6:04 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Nie dziwimy się. Proponuję infamię forumową i towarzyską.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL