Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt lip 02, 2024 7:42 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 28, 2011 6:03 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 04, 2009 5:33 pm
Posty: 1009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Nie lubię pisać więc będzie krótko. 3.00 pobudka , k***a 3 godz snu to stanowczo za mało,ale zrywam się. 3.30 wyjazd z wiochy i o 6.45 jest w Palenicy. Biletu do parku nie kupuje bo nie ma nikogo i jazda. Przed Morskim mijam "Arniego" z 13 Posterunku który wcześniej minął mnie samochodem( ciekawe na jakiej podstawie dają zezwolenia na wjazd do Parku , jak za wygląd to czemu ja nie dostałem :D ) )Ok. 7.00 melduje się w Moku. Trochę niskich chmur, chłodnawo, chce wyciągnąć bluzę a tu ... dupa %&&**#$# jak to się stało. W tym momencie przypomniało mi się że istnieje coś takiego jak "wypożyczalnia sprzętu". To może i mają jakąś odzież. Poszedłem do kibelka , i pytam gościa czy nie ma jakiejś bluzy. On na to że pewnie , nawet wczoraj wyprana i że nie muszę oddawać. Nie wiem jak to działa , ale że sumienie nie puszczało , dałem bo browara przyniesionego z dołu na którego nie miałem ochoty , bo dzień wcześniej nie włożyłem do lodówki. NO to gitarka. Teraz można isc. Po 40 minutach jestem przy Czarnym Stawie i nadchodzi coraz więcej osób. Na szczęście wszystko idzie na Rysy. Godz 10.30 jestem na przełęczy. Piżdzi , wieje , bluza się przydała. Wtem patrze , ktoś idzie w kierunku Czarnego. Jako że nie za bardzo wiem którym to żlebem trzeba iść do góry , wg. WHP będzie "rynienka" podpinam się do nich. Ale po drodze zauważyłem kopczyki. Super. Goście wchodzą żlebem, ja grzędą , kopczyki są cały czas. Po może 20 min jesteśmy na szczycie. JEEEEEEEEEEST. Widoki ropz*******ją system. Moko i Czarny wręcz bajkowe,słoneczko świeci, ktoś tam na Wielkiego wchodzi, a na Rysach jak zwykle tłumy. Po rozmowie , okazało się że goście są z Bielska i do klapowiczków nie należą. Godzinkowy popas i na dól. Pod Czarnym Stawem zrobiło się głośno. Ale po zobaczeniu tłumów przy Czarnym i Moku odechciało mi się wszystkiego. K***a nienawidzę takich tłumów, ale w taki upalny dzień miało to pewne zalety 8) 15.50 wyjazd z Palenicy. MSC jest mój :D :D
Fotki bez szału , ale cyfrówka jak to cyfrówka:

Obrazek

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych :):)

Obrazek

Jest nasz ( mój cel )

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
https://plus.google.com/105991526101585050980


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 28, 2011 10:48 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
mobiline napisał(a):
Przed Morskim mijam "Arniego" z 13 Posterunku który wcześniej minął mnie samochodem( ciekawe na jakiej podstawie dają zezwolenia na wjazd do Parku , jak za wygląd to czemu ja nie dostałem :D ) )


Może kręcili "Szpilki na Giewoncie", a jak nie to za sam serial go wpuścili ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 29, 2011 9:47 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
no widzę, że wyprawa się udała ;). Jednak wchodziłeś od dołu. Pogoda faktycznie rano nie napawała optymizmem ale potem zrobiła się super widoczność ;). Też się tam za niedługo zjawię ale jak będzie mniej tłumów.

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 29, 2011 10:02 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
To żeś przyciął offa... Teraz podłącz się pod grupę na Szpiglasowy, po drodze napluj do stawu, a wracając podpie...ol babie oscypka. Graty, słit focie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 29, 2011 3:10 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 04, 2009 5:33 pm
Posty: 1009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kaytek napisał(a):
To żeś przyciął offa...

Oj tam , oj tam :D Jak na pierwszy raz to zajebi.ście się udało :)

_________________
https://plus.google.com/105991526101585050980


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL