Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 8:21 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 11:45 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Korona nigdy nie była celem samym w sobie, ale tak się jakoś przez te kilka lat zebrało, więc podsumuję.
1. Gerlach - 2665 m – byłem tam 2 razy.
Pierwszym razem z kilerusem, golanmaćkiem i leppym weszliśmy najprostszą drogą przez Wielicką Próbę (2009 rok) narażając się na joby niejednego vodcy:
Relacja
Obrazek

Drugim razem w sierpniu 2010 przez Martinovkę z kilerusem, Stanem61, Maziem, bratem Vespy i jego kolegą. Z Doliny Batyżowieckiej weszliśmy przez Wschodnią Batyżowiecką przełęcz na Niżnią Gerlachowską Przełączkę i stamtąd granią dotarliśmy na szczyt.
Relacja Mazia
Obrazek

2. Łomnica - 2634 m – tu byłem 3 razy.
Pierwszym razem wraz z kilerusem, golanmaćkiem, GoAwayem, stanem61, Maziem i Vespą weszliśmy na szczyt Jordanką (rok 2009):
Relacja Vespy
Obrazek

Rok później wszedłem tam solo granią z Durnego Szczytu:
Relacja
Obrazek

Trzecim razem poprzez piękną grań Wideł „pod włos” (V, A0) wraz z Lukaszem we wrześniu 2011 roku.
Relacja
Obrazek

3. Lodowy Szczyt - 2630 m – tylko raz
Rok 2008, sierpień, urodziny kilerusa. Wraz z nim oraz Luką3350 i golanmaćkiem wchodzimy przez Lodowego Konia na szczyt, gdzie spotykamy się z GEKONY’ami:
Relacja markam

Obrazek

4. Durny Szczyt - 2625 m – raz.
W pięknych okolicznościach przyrody wchodzę samotnie na szczyt z Chaty Terryego skąd przechodzę jeszcze granią na Łomnicę.
Relacja

Obrazek

5. Wysoka - 2565 m - raz
Wraz z kilerusem i Krzyśkiem robimy piękną grań Szarpanych Turni (III), Smoczego Szczytu, Wysokiej i Ciężkiego (II-III) podczas jednej z dłuższych wycieczek graniowych (ca. 17h):
Relacja

Obrazek

6. Kieżmarski Szczyt - 2558 m
Sierpień 2010. W ekipie z kilerusem, golanmaćkiem i Grubymiłysym planowaliśmy przejść grań Wideł. Na Kieżmarską Przełęcz dotarliśmy bardzo późno, morale były niskie, więc poszliśmy w drugą stronę wchodząc granią (II) na Kieżmarski Szczyt.
Obrazek

7. Kończysta - 2540 m
To ostatni chronologicznie szczyt z mojej WKT. Nie chciałem nigdy tam wejść najprostszą drogą, bo odstraszała mnie samym swym wyglądem (piarg na piargu piargiem przysypany).
W zeszłym roku próbowałem dwa razy przejść północną grań od Przełęczy koło Drąga. Pierwsza próba (razem z golanmaćkiem i GoAwayem) zakończyła się już na samej przełęczy. Padający deszcz odwiódł nas od wchodzenia na grań. Przy przejściu Stwolską Ławką na Stwolską Przełęcz zapchaliśmy się w jakiś mroczny i kruchy komin (na oko III) leżący na V drodze na Dziurawą Turnię. W trakcie pokonywania trudności złapała nas gradowa burza. Oj bolało!
Relacja z pierwszej próby

Podczas drugiej próby kilka dni później działaliśmy w dwóch zespołach (ja + golanmaciek i Explorer + Fanatyk). Chłopaki szli szybciej od nas i zrobili całą grań. My z powodu kiepskiego czasu, późnej godziny i słabej pogody zeszliśmy z Wyżniej Dziurawej Przełączki na Stwolską Ławkę.
Relacja z drugiej próby

Na grań powróciłem dokładnie po roku wraz z kilerusem. Znając większą część drogi poszło nam już o wiele sprawniej. Przeszliśmy tą grań tym razem bez męskich przygód w czasie ok. 7 h.
Relacja

Obrazek

8. Baranie Rogi - 2536 m
Wraz z golanmaćkiem i kilerem weszliśmy tam najłatwiejszą drogą z Baraniej Przełęczy w lipcu 2008 roku. Miała być Jordanka, ale po próbie i wycofie w deszczu znaleźliśmy sobie cel zastępczy. Pogoda rewelacyjna nie była, ale wejść i zejść się udało.
Relacja golanmaćka

Obrazek

9. Rysy - 2503 m – tu byłem 2 razy.
Po raz pierwszy z kolegą Bartkiem ze studiów, który chyba zaraził mnie wówczas Tatrami i jego kumplem Pawłem (we wrześniu 2005 roku).
Drugi raz byłem tam na „rodzinnej wycieczce” z żoną, golanmaćkiem i jego dziewczyną Magdą w 2010 roku.
Obrazek

10. Krywań - 2496 m
Wejście turystyczne z kolegą Bartkiem w lipcu 2010.
Obrazek

11. Staroleśny Szczyt - 2492 m
Kwietnikowym żlebem w 2008 roku wraz z kilerem i golanmaćkiem:
Relacja

Obrazek

12. Ganek - 2465 m
Wejście łatwą drogą w 2008 razem z kilerusem, golanmaćkiem i jego kolegą Tomkiem.
Relacja golanmaćka

Obrazek

13. Sławkowski Szczyt - 2453 m – dwa razy
Najpierw z żoną i kolegą Bartkiem 15 sierpnia ubiegłego roku:
Relacja

Obrazek

potem z kilerusem w maju tego roku przy okazji przejścia okolicznej grani.

14. Pośrednia Grań - 2440 m – 3 razy
Pierwsze wejście w 2008 roku dokładnie w moje urodziny z kilerem i golanmaćkiem
Relacja
Obrazek

Drugie z jck Filarem Komarnickich (III) w dosyć ciężkich warunkach pogodowych (burza już przed Hrebieniokiem, potem przelotne opady deszczu) w czerwcu 2011.
Relacja

Obrazek

Trzecie ze zjerzonym Filarem Urbanovica w sierpniu 2011:
Relacja

Obrazek

Wszystkim współtowarzyszom dziękuję za wspólne wyjazdy, a tym którzy robili zdjęcia dziękuję za dokumentację.
Zdjęcia biorę bez pytania wierząc w waszą koleżeńskość i brak roszczeń związanych z ich upublicznianiem ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 12:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14892
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Gratulacje!
Nie wiem dlaczego, ale uważam Maciek dość często bardzo charakterystycznie wychodzi na zdjęciach.
Chyba sam bym na miejscu vodcov uznał, że przewodnik i wypytawał o papiery.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 12:22 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Piękne wycieczki :) Krywań, Rysy, Sławkowski mam na koncie, ale inne to chyba raczej poza moim zasięgiem. A Tobie szczerze gratuluję wypraw :)

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 12:23 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2006 7:15 pm
Posty: 1270
Lokalizacja: Kraków
Gratulacje Rohu!

_________________
Blog | Flickr | Facebook | Instagram | Twitter


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 12:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Oddajtie moje pieniądze!!!!

Gratuluję Rohu! Trochę to trwało , ale za to w jakim stylu!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 1:07 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 7:11 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Białystok
piękne tatrzańskie cv
gratulacje :)

_________________
Marek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 1:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Gdzie tam do CV!
To tylko wycinek CV! :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 1:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Ale i tak się n ie liczy, bo na Rysach, Krywaniu i Durnym nie byłeś ze mną.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 2:01 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 07, 2009 1:45 pm
Posty: 907
PKP! u mnie jeszcze tylko 9 do kompletu :twisted: ale celem samym w sobie również nie są.
Graty!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 2:05 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
No i pięknie... A swoją drogą to bardzo podoba mi się Twoje zdrowe podejście bez napinki na jakiekolwiek WKT i inne temu podobne... Mam nawet wrażenie (nie wiem czy słuszne), że gdyby nie Krabul to byś się nie zorientował, że to już... :wink:

Słowem gratuluję, ale nie tyle samego WKT (chociaż tego też) co samego podejścia do Tatr... Fajnie, że są ludzie którzy wolą dobrą drogę czy tłustego świstaczka niż kolejne odhaczenie "wysokości"... :salut:

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 2:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
Rohu, większość gór zrobiona mniej popularnymi (honorniejszymi) drogami. Fajnie. Na niektórych zdjęciach jakby Cię trochę więcej niż na innych. :D Ganianie za świstakami chyba sporo wysysa z człowieka.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Ostatnio edytowano Cz sie 23, 2012 2:40 pm przez Krabul, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 2:35 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 7:11 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Białystok
kilerus napisał(a):
To tylko wycinek CV!

faktycznie... ale gafa :oops:
może kiedyś pełne zestawienie się pojawi...
niemniej gratki i za "wycinek" i za resztę górskiej działalności.. :))

_________________
Marek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 2:37 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
marek_2112 napisał(a):
piękne tatrzańskie cv
gratulacje :)

zatrudniłabym ;)


szczerze podziwiam :)
fajnie pooglądać jest swoje albumy z wyczynami po latach, nie?

_________________
szukam damskich butów 5.10 - jakby komuś wpadły w oko, proszę o znak-sygnał :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 3:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Pięknie! Fajne drogi..Graty!

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 3:10 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr cze 01, 2011 6:17 am
Posty: 437
Lokalizacja: Kraków
Gratuluje, no i ważne jest to jak do tego podchodzisz. Super sprawa :-)

pzdr

_________________
Jako pijesz, tako leziesz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 3:49 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Gdzieś Ty to zdjęcie (z Gerlacha) znalazł ? hehe.

Ech ... Nasza korona była szybsza, jednak styl ewidentnie gorszy.
A szkoda, bo przecież tak naprawdę to nie ilość a jakość się liczy !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 3:50 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2009 4:46 pm
Posty: 1711
Z tą Koroną to tak jest.Albo ktoś ciśnie na siłe w rok itp albo to właśnie tak długo trwa,bo ciśnienia nie ma..bo po drodze tyle innych fajnych celów :wink:

Ale fajnie jest rozkoszować się tym ostatnim szczytem (i nie tylko),szczególnie w innych niż zazwyczaj warunkach bądź na innej drodze!

Gratulacje!

_________________
"Sukces-jeśli go osiągamy-to tylko pewien dar.Ostatecznym celem jest poczucie pełni i samoświadomość"
Steve House


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 6:35 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 1:04 pm
Posty: 199
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Czechowice
Fajnie, gratulacje. Najlepiej jak się robi ją ciekawymi wariantami, mi też z nią nie po drodze ale już 2 brakują, zbyt wiele innych celów po głowie chodziło 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 8:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
grubyilysy napisał(a):
Chyba sam bym na miejscu vodcov uznał, że przewodnik i wypytawał o papiery.

Maciek wyglądał chyba nieco starzej i poważniej od nas, więc może dlatego wzięli go za vodcę bez papierów.

marek_2112 napisał(a):
piękne tatrzańskie cv

Tak jak pisze kilerus, to tylko pewien wycinek górskiego CV, chociaż wiele ciekawych wycieczek jest też wspomnianych powyżej (grań Wideł, grań Kończystej, filar Komarnickich, Korona Wysokiej i grań Szarpanych Turni).

PrT napisał(a):
Fajnie, że są ludzie którzy wolą dobrą drogę czy tłustego świstaczka niż kolejne odhaczenie "wysokości"...

W przypadku gór stosunkowo niewysokich takich jak Tatry sama różnica wysokości nie musi świadczyć o atrakcyjności danego miejsca.
Ot choćby porównać turystyczne wejście na Sławkowski z granią Kościelców. To drugie mimo znacznie mniejszej wysokości jest moim zdaniem o wiele bardziej atrakcyjne.

PrT napisał(a):
Mam nawet wrażenie (nie wiem czy słuszne), że gdyby nie Krabul to byś się nie zorientował, że to już... Wink

Niesłuszne. Idąc na Kończystą miałem świadomość, że jak tam wejdę to będzie WKT. Co prawda na ten dzień proponowałem inną (chyba ciekawszą) wycieczkę, ale kilerus bardziej chciał iść na Kończystą, więc tam poszliśmy.
Przy samym wejściu na kowadło (nie tak łatwym jakby to się wydawało) śmialiśmy się nawet z kilerem, że 5 sekund dzieli mnie od zdobycia WKT, albo wybicia sobie zębów, jak się poślizgnę i spadnę ;)
W zeszłym roku w wakacje jak została mi tylko Kończysta to już chciałem dla formalności tam wejść i mieć WKT zaliczoną. Nie udało się i w sumie to o całej sprawie zapomniałem. Aż jakieś 2-3 tygodnie temu sobie przypomniałem kiedy to kilerus z grubymiłysym i Maćkiem rozważali m.in. wejście właśnie na ten szczyt.

Krabul napisał(a):
Ganianie za świstakami chyba sporo wysysa z człowieka.

Raz człowiek coś znajdzie, zeżre i trochę mu się przytyje. Innym razem zupełna posucha. Gania się za tym tłustym cholerstwem, grzebie po tych norach i nic. Tyle się kalorii przy tym spali, że i masa idzie w dół.
Więc jak widać po zdjęciach waga skacze.

adhezja napisał(a):
fajnie pooglądać jest swoje albumy z wyczynami po latach, nie?

Niby fajnie, ale z drugiej strony to widać jak się człowiek starzeje. Kilogramów i zmarszczek przybywa :wink:

Ivona napisał(a):
Z tą Koroną to tak jest.Albo ktoś ciśnie na siłe w rok itp albo to właśnie tak długo trwa,bo ciśnienia nie ma..bo po drodze tyle innych fajnych celów

Dokładnie tak. Człowiek ma jakieś plany, a potem usłyszy o jakiejś ciekawej drodze, coś gdzieś zobaczy i one schodzą na dalszy plan, bo znajduje się ciekawszy cel. Na początku sezonu zrobiłem sobie listę wycieczek na ten rok. Niewiele z tego się udało zrealizować. Raz, że czasu trochę mam w tym roku mniej, a dwa, że już w ciągu sezonu cele się dosyć diametralnie zmieniły.
Przeważnie sobotni wyjazd planujemy w czwartek, lub piątek tuż przed. Czasami w środę pojawia się jakaś wstępna koncepcja, która i tak najczęściej ulega zmianie. Lubię taki spontan. Bo góry to dla mnie przede wszystkim wolność i przygoda. Wspinaczem nigdy nie będę. Jam jest Rohu - tatrzański turysta ;)


grubyilysy napisał(a):
Gratulacje!


Elfka napisał(a):
gratuluję


marekm napisał(a):
Gratulacje


kilerus napisał(a):
Gratuluję


marek_2112 napisał(a):
gratulacje


Mroczny napisał(a):
Graty!


PrT napisał(a):


Jacek napisał(a):
Graty!


rumpel napisał(a):
Gratuluje


Ivona napisał(a):
Gratulacje!


hail napisał(a):
gratulacje

Dzięki wszystkim.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 9:00 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
cholera to ten Lodowy już 4 lata temu był? :lol:
Gratuluje Witek bo styl w jakim to zrobiłeś jest świetny. Najbardziej podziwiam samotne przejście Durny -Łomnica ,to trzeba się dobrze mobilizować.

Co do korony i ciśnienia -jak robili ją chłopaki w 2008 czy potem my rok później, to był inny poziom wtajemniczenia , wtedy korona była celem sama w sobie ,a nasze umiejętności były właśnie na tym poziomie i wydawało się że to są jaja nie z tej ziemi.
Inna sprawa że każdy bez wyjątku szczyt z tej 14stki jest wyjątkowy, piękny i wart odwiedzenia ,a że składają się na nazwaną przez kogoś tam koronę dodaje temu tylko smaczku.


Na Koroną Tatr mamy całe życie :wink:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 9:01 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Rohu zarzadzasz i rulezujesz :oklaski:
Docen ze napisali ci to z zapyzialego hostelu w Cairngormsach gdzie strona w sieci laduje sie ci minimum 5 minut :mrgreen:
Kto nie pije za Roha ten leszcz!! <toast bialym winem, niby porzadny hostel a % maja>

:D :D :D

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2012 11:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
! napisał(a):
cholera to ten Lodowy już 4 lata temu był?

Czas biegnie nieubłaganie szybko.
! napisał(a):
Co do korony i ciśnienia -jak robili ją chłopaki w 2008 czy potem my rok później, to był inny poziom wtajemniczenia , wtedy korona była celem sama w sobie ,a nasze umiejętności były właśnie na tym poziomie i wydawało się że to są jaja nie z tej ziemi.

Poziom i doświadczenie od tamtej pory wzrosło o kilka stopni.
Z pewnością gdyby nie to forum to nigdy bym żadnej Korony nie zdobył.
Gdyby nie KEG, zwłaszcza w początkowej formie (Luka3350, golanmac, kilerus), to pewnie nie zacząłbym nigdy chodzić na tak zaawansowane drogi turystyczne.
Wcześniej szczytem moich możliwości było wejście na Czarnego Mięgusza, a potem stopniowo przez te kilka lat się wszystko rozwinęło.
Doszedłem już do swojego limesu i wiem, że wyżej niż V nigdy pewnie w górach nie zrobię. Ale wiem też, że najbardziej podobają mi się II-IV turystyczne granie, a nie robienie coraz to trudniejszych dróg. Bardziej zależy mi na poznaniu czegoś nowego, zrobienie jakiejś oryginalnej drogi niż na cyfrze.
Nie mówię, że parcie na cyfrę jest złe. Każdy lubi co robi. Nie ważne czy ktoś chodzi po Beskidach, śpi w szałasie w Bieszczadach, czy łoi VII- w Tatrach. Ważna jest miłość do gór, mistyka i te sprawy :wink:

! napisał(a):
Inna sprawa że każdy bez wyjątku szczyt z tej 14stki jest wyjątkowy, piękny i wart odwiedzenia

Tak się zastanawiam nad Sławkowskim, ale w sumie też można powiedzieć, że ładny. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2012 6:28 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Gratulacje Rochu!!!! :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2012 7:19 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Gratulacje !!!

Też mi się podoba takie podejście bez ciśnienia.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2012 7:27 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
Wielkie Gratulacje!

zazdraszczam niesamowicie i wkur.wiony jestem, że tego forum i ludzi nie odkryłem jakieś 15 lat temu. bo zamiast szlajać się po tatrach z balastem (moja wtedy ówczesna, a teraz już na szczęście była) zrobiłbym skałkowy, taternicki, zimowy, lawinówkę i w tej chwili też bym miał WKT. i odbierał gratulacje. i łaziłbym na fajne graniówki, na fajne szczyty, łoił Filar Świnicy lub Żebra Granatów, uganiał się z dziewczynami po Alpach (za dziewczynami znaczy się) albo w Słowenii grzałbym dupsko na Triglavie. i może na Elbrusa bym wlazł?
a tak to uj. na razie tylko pozostaje objeść się smakiem...

jeszcze raz gratuluję!

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2012 7:52 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Rohu napisał(a):
Tak się zastanawiam nad Sławkowskim, ale w sumie też można powiedzieć, że ładny. :mrgreen:


No ale jaki widok z niego ładny!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2012 9:41 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
kilerus napisał(a):
Rohu napisał(a):
Tak się zastanawiam nad Sławkowskim, ale w sumie też można powiedzieć, że ładny. :mrgreen:


No ale jaki widok z niego ładny!

dokładnie - mnie się jeszcze dobrze kojarzy z jednym z najdłuższych dupozjazdów w tatrach :lol:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2012 10:18 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2009 11:34 pm
Posty: 1491
Lokalizacja: zdecydowanie za daleko
Rohu, szczere gratulacje! :)

_________________
wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2012 10:21 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Bez napinki i w ładnym stylu. Gratuluję :brawo:
Choć te przejścia solo... trochę mrożące krew w żyłach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 24, 2012 10:48 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
jejku ale fajne foty:)
no i szczere gratki :wink:

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL