Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 1:31 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sie 10, 2015 5:21 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 10, 2014 5:12 pm
Posty: 25
Witam
Jeśli ktoś ma ochotę zerknąć na kilka fotek popełnionych na Mnichu i Cubrynie to zapraszam :)
http://bartoszkwaczynski.pl/mnich-droga-klasyczna/
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 10, 2015 10:05 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Nie jeden został już tutaj zjebany także i Ty nie stanowisz tutaj wyjątku.

To jest miejsce na pisanie/czytanie relacji a nie kur!@# wklejanie linków do swoich blogów. Chcesz zwiększyć oglądalność - wrzuć linka na pudelka.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 11, 2015 6:15 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 10, 2014 5:12 pm
Posty: 25
Nie wiem po co ta spinka? Czyżby ktoś nadepnął sobie na mosznę z rana ? ;)
Przeczytałem regulamin forum i nie widzę przepisu, który by zabraniał wklejania linków do relacji.
Rozumiem, wklejanie odnośników do blogów o seksie ze zwierzętami czy o peklowaniu ogórków było by przesadą, ale liniki z opisami wycieczek z Tatr ?? hm...

Jeśli komuś nie podoba się taka ścieżka przekazywania informacji to wcale nie musi w nią klikać, a post z linkiem do bloga może ominąć szerokim łukiem. Nie ma przecież żadnych przymusów wchodzenia na czyjegoś bloga.

A "......" to możesz co najwyżej pięcioletnie dziecko, bo jakoś nie poczułem pierd###nięcia z twojej wypowiedzi a raczej pierdnięcie spiętego kolesia. Oj trzeba teraz uważać na upały, bo żyłka między pośladkami może pęknąć.

PS. Gdybym chciał nabić sobie oglądalność to bym przeszedł się kilka rzędów do działu seo i bym miał ruch że hohoh, ale mi to lotto :P

PS.2. Jeśli uważasz że z moim postem jest coś nie tak, to pobiegnij na skargę do administratora, jeśli on uzna twoją rację to owy wpis zostanie usunięty.Proste


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 11, 2015 8:17 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 11:06 am
Posty: 219
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Nie źle zakręcony jesteś :D . W pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)
Przeczytałam obejrzałam . Dziękuję .

_________________
KASIA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 11, 2015 8:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
kwaq napisał(a):
Rozumiem, wklejanie odnośników do blogów o seksie ze zwierzętami czy o peklowaniu ogórków było by przesadą
Jak masz jakieś dobre przepisy to rzuć na priv.



Oczywiście mam na myśli peklowanie ogórków :mrgreen:

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 11, 2015 8:33 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Kurde, byliście jakieś pół godziny przed nami chyba. Foty zajebiste! Zwłaszcza szczytowa z Mnicha mi się podoba :)

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 11, 2015 9:13 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
kwaq napisał(a):
Nie wiem po co ta spinka? Czyżby ktoś nadepnął sobie na mosznę z rana ? ;)
Przeczytałem regulamin forum i nie widzę przepisu, który by zabraniał wklejania linków do relacji.
Rozumiem, wklejanie odnośników do blogów o seksie ze zwierzętami czy o peklowaniu ogórków było by przesadą, ale liniki z opisami wycieczek z Tatr ?? hm...

Jeśli komuś nie podoba się taka ścieżka przekazywania informacji to wcale nie musi w nią klikać, a post z linkiem do bloga może ominąć szerokim łukiem. Nie ma przecież żadnych przymusów wchodzenia na czyjegoś bloga.

A "......" to możesz co najwyżej pięcioletnie dziecko, bo jakoś nie poczułem pierd###nięcia z twojej wypowiedzi a raczej pierdnięcie spiętego kolesia. Oj trzeba teraz uważać na upały, bo żyłka między pośladkami może pęknąć.

PS. Gdybym chciał nabić sobie oglądalność to bym przeszedł się kilka rzędów do działu seo i bym miał ruch że hohoh, ale mi to lotto :P

PS.2. Jeśli uważasz że z moim postem jest coś nie tak, to pobiegnij na skargę do administratora, jeśli on uzna twoją rację to owy wpis zostanie usunięty.Proste


Spinka po to, że jeśli tak dalej pójdzie to zamiast relacji zrobi się dział "linki do relacji". Nie rozumiem dlaczego nie możesz wkleić tego samego tutaj tylko podajesz link do bloga. Jak ktoś ma ochotę czytać Twój blog to sobie zapoda subskrypcję i tyle. To jest forum a nie linkownia.

To, że admin ma (prawdopodobnie) forum głęboko w ... to już inna sprawa. Gdyby nie użytkownicy, którym zależy, to forum by już dawno umarło.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 11, 2015 9:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Kwaq cała relacja na forum jest po prostu (w moim odczuciu jedynym właściwym) zwyczajem. Nie wynika z regulaminu, ale wiesz, generalnie nie podpieramy się tutaj zbytnio regulaminem - dziwię się, że Ty, łamiący przykładowo regulamin TPN, się nim podparłeś. :twisted: Natomiast sam link do relacji jest działaniem ujowym. Rób co chcesz, Twoja sprawa, jasne że można nie wchodzić. Ja wszedłem, zdjęcie szczytowe z Mnicha bardzo fajne, gratulacje za szczyty zdobyte tamtej soboty. :) Ale skoro piszesz na tym forum, to może jakoś zależy Ci, żeby było fajne i zawierało wartościowe treści - więc jeśli możesz wrzucaj całe relacje a nie linki. Pozdr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 12, 2015 1:33 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1503
Lokalizacja: W-wa
kwaq napisał(a):
Rozumiem, wklejanie odnośników do blogów o seksie ze zwierzętami czy o peklowaniu ogórków było by przesadą

dokładnie taką samą jak wklejanie przez ciebie odnośników do reklam ręczników po 11,99, hoteli teraz już taniej o 30 procent, kostiumów w super cenie po 45 zł zamiast po 49! kont bankowych godnych polecenia, red bulla, nektarynek za 2,79! dziwnego triku na rozszerzone żyły... itp. itd.

Kolego (co ci lotto liczba wejść na twoją stronę) - nie mam nic do reklam na twoim prywatnym blogu (kto wie, czy mając bloga, sama bym o nie nie zabiegała), ale jak masz reklamy, to zamieszczaj link do swojej strony wyłącznie w podpisie, idealnym miejscu na to. Bo to forum nie ma reklam, właściciel póki co nie czerpie z tego zysków, a mógłby. Nie wiem, jak ci taką oczywistość dokładniej wyłuszczyć.

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 16, 2015 8:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
anke napisał(a):
dokładnie taką samą jak wklejanie przez ciebie odnośników do reklam ręczników po 11,99, hoteli teraz już taniej o 30 procent, kostiumów w super cenie po 45 zł zamiast po 49! kont bankowych godnych polecenia, red bulla, nektarynek za 2,79! dziwnego triku na rozszerzone żyły... itp. itd.


Nie wien, czy wiesz anke, ale te reklamy wpieprzają się samoistnie i niekoniecznie otwierając bloga z relacją, ja będę miał takie same reklamy jak ty. Wynika to z tego, że reklamy pojawiają się w wyniku oglądania przez danego użytkownika pewnych stron.
Dokładniej : jeżeli będziesz wchodzić na strony z bielizną, czy np. wibratorami, to pojawią ci się reklamy właśnie bielizny i wibratorów. Gdy np ja będę przeglądał strony z plecakami czy prezerwatywami to pojawią mi się właśnie reklamy tych akcesoriów. Także ty zapewne wchodziłaś na to co wymieniłaś jako reklamy na blogu kwaq'a
Trafiłaś kulą w płot. Ja nie widzę problemu, ale są ludzie którzy we wszystkim wywęszą podstęp. :D

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Ostatnio edytowano N sie 16, 2015 8:33 pm przez miler, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 16, 2015 8:13 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 02, 2014 7:06 pm
Posty: 699
Lokalizacja: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwy- rndrobwllllantysiliogogogoch
kwaq, to dział "Relacje" a nie "Linki do relacji" - tu nie trzeba regulaminu tylko umiejętności rozumienia słów :D

_________________
Zob za zob, glavo za glavo,
Zob za zob, na divjo zabavo!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL