Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 18, 2024 9:55 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lis 27, 2015 10:20 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Witam wszystkich, jestem w tym wątku nowa (chociaż na forum już coś napisałam) a więc proszę o wyrozumiałość. Kilka słów wstępu, chodzę po Tatrach sama turystycznie po szlakach, czasami zdarzy mi się zabłądzić i wówczas albo jestem sprowadzona na właściwa drogę (czyt. szlak) albo w ramach pokuty jestem częstowana słowacka śliwowicą :mrgreen: Mój ostatni pobyt to 2 tygodnie na Słowacji na przełomie września i października. Moje włóczenie się po Tatrach jest przerywane zwiedzaniem Słowacji.
26 września przyjechałam do Smokowca i następnego dnia to spacer ze Szczyrbskiego Jeziora przez Jamski Staw do Rakitiowych Stawów i powrót zielonym do Szczyrbskiego. Pogoda nienajgorsza i nawet dość ciepło

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
następnego dnia pogoda znaczne lepsza ale zimniej. Piechotą (bo lanowka za droga :mrgreen: ) na Hrebienok (o godz. 9 temp +3.) i dalej magistralą w kierunku Łomnickiego Stawu, w lesie wiatru nie czułam, ale na bardziej otwartej przestrzeni wiało nieźle. Turyści nieliczni, wszystko co miało jeździć stało, z powodu wiatru zamknięto nawet restaurację. Chciałam na Łomnicką Przełęcz bo jeszcze tam nie byłam, więc zmiana planu na Rakuska Czubę ( tam już byłam, no ale cóż). Wiatr był tak silny że doszłam może do połowy i zawróciłam. Nad Stawem tak wiało, że musiałam się trzymać barierki. I zielonym (trochę go wyprostowałam :mrgreen: , tzn nartostradą a od Startu na azymut w linii prostej w dół) do TŁ. Następnego dnia pogoda jeszcze lepsza a wiatr silniejszy. Moja trasa to Smokowiec-Śląski Dom (żółtym) i magistralą do Batyżowieckiego Stawu. Chciałam popatrzeć na paskudną górę, "starzy" forumowicze wiedzą :cry: Ja Jej zdjęcia na Picasie i Flickrze oglądałam od dawna.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nie będę się powtarzać, ale myślałam że urwie mi głowę. Wróciłam szlakiem, którym już na pewno nie pójdę. Zeszłam z magistrali na żółty i myślałam że ten asfalt nigdy się nie skończy (ale przynajmniej wiem co on za jeden). Oczywiście do elektriczki zabrakło mi ok. 100 m i godzina czekania.
Dziękuję za uwagę i CDN


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 8:19 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
e_l napisała coś o górach, niemożliwe...
e_l napisał(a):
Oczywiście do elektriczki zabrakło mi ok. 100 m i godzina czekania.
W Wyżnych Hagach godzina czekania na elektriczkę = 2 x duży czapowany Saris w tej drewnianej budzie.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 10:13 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Krabul napisał(a):
e_l napisała coś o górach, niemożliwe...
e_l napisał(a):
Oczywiście do elektriczki zabrakło mi ok. 100 m i godzina czekania.
W Wyżnych Hagach godzina czekania na elektriczkę = 2 x duży czapowany Saris w tej drewnianej budzie.
Tylko ,że ja nie szłam do Wyżnich Hag, a wróciłam w kierunku DŚ i żółtym do Tatranskiej Polianki
Obrazek

Obrazek
a szlak do WH też będę omijać szeroki łukiem :mrgreen: , bo przy moim wzroście (160 cm) zejście bez kijków to kolana do wymiany. I potem te zakola asfaltem. Rozglądałam się za skrótami ale ich tam nie ma. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 1:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
e_l napisał(a):
Tylko ,że ja nie szłam do Wyżnich Hag, a wróciłam w kierunku DŚ i żółtym do Tatranskiej Polianki
Aaaaaaa. Tamtędy nie szedłem (znaczy od Hotelu Śląskiego do Polanki. Wyżne Hagi - Batyżowiecki - jest ok. Szybko się robi wysokość, wyżej ładne widoki.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 1:50 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Na następny dzień prognozy kiepskie jak dla mnie. Bo jak widzę rano, że niski pułap chmur to w góry nie idę, a więc wycieczka krajoznawcza i padło na Liptowski Mikulasz. Poczytałam w internecie co tam ciekawego, sprawdziłam rozkład jazdy.Trasa to Smokowiec-Szczyrbskie Pleso-Szczyrba i "rychlikiem" do LM. Powrót "rychlikiem"do Popradu i dalej elektriczką do Smokowca. Podczas tego pobytu zwiedzałam kraj pociągiem, bo to i taniej i bezpieczniej.
Taniej bo kilka lat temu w Tatrzańskiej Kotlinie wyrósł mi przed maską stróż prawa i wiedziałam, że będę uboższa. Nawet mówił po polsku "pani Ewa, dokąd pani się tak spieszy?" (chyba był na szkoleniu w Polsce bo u nas też tak do mnie mówią, ale mnie nie "ograbiają" :mrgreen:) 10 km i 10 euro, przeżyłam. Jaka wina taka kara :mrgreen:
Bezpiecznie, bo można się nie tylko najeść, a w tej kwestii odstępstw nie uznaję. W LM do informacji turystycznej no i zobaczyłam
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
a tu warto wejść na Liptowskie Dzwony (dobre)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Kolejny dzień to Skrajne Solisko piechotą "w te i wete". W górę szlakiem niebieskim a w dół, pod koniec własna modyfikacja. Jak by nie było tych krzesełek to raz, że mniej ludzi a dwa że nie zdewastowana przyroda. No ale cóż jest jak jest.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Następny dzień to znowu bezchmurne niebo a więc w moje ulubione Tatry Bielskie. Zdzierca parkingowy w TŁ Biela Voda skasował 6 euro :twisted: , bo na Palenicy też tak drogo (co za argument :shock: )ale niech mu tam. Najpierw żółtym, a potem niebieskim (bo nim jeszcze nie szłam), dokąd doszłam będzie widać i powrót tą samą trasą co by mi się utrwaliła. Jakiś słowacki niewychowany pies pogonił kozice :twisted:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
nad Wysokimi złowieszczo latało śmigło ale nie wiem co się stało

Obrazek

Obrazek
I następny piękny dzień. Wybrałam się na Rysy po raz drugi, ale szczytu nie zdobyłam bo nie było dla mnie miejsca :mrgreen: Za to może ktoś się rozpozna :)
edit.
pisząc "może ktoś się rozpozna" miałam na myśli taterników schodzących chyba z Popradzkiej Kopy w kierunku Wysokiej. Gdyby ktoś się rozpoznał to mogę wysłać w oryginalnej rozdzielczości na pw

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
I mimo, iż następnego dnia była również super pogoda to ja zrobiła sobie tylko spacer ze Smokowca niebieskim do Maksymilianki (ten odcinek ze Smokowca do rozdroża pierwszy raz), poleżałam sobie na górce, popatrzyłam na Hrebienok z góry i własnym wariantem piechotą do domu (bo tak traktuję moją tam kwaterę)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
To na dzisiaj tyle (matko, ile to zajmuje czasu :) ) Dziękuję tym co dobrnęli do tego momentu :)


Ostatnio edytowano N lis 29, 2015 10:12 am przez e_l, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 1:59 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Krabul napisał(a):
e_l napisał(a):
Tylko ,że ja nie szłam do Wyżnich Hag, a wróciłam w kierunku DŚ i żółtym do Tatranskiej Polianki
Aaaaaaa. Tamtędy nie szedłem (znaczy od Hotelu Śląskiego do Polanki. Wyżne Hagi - Batyżowiecki - jest ok. Szybko się robi wysokość, wyżej ładne widoki.

Od Śląskiego do Polanki jest OK, a ja szłam tym żółtym, który jest między Batyżowieckim a Śląskim, Między zdjęciami jest ten paskudny asfalt, to jest chyba dojazd do DŚ.
A na końcu czyli w Tatranskiej Polance o capowanym możesz tylko pomarzyć :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 2:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Ładnie widzę pogoda Ci siadła. Czekam na ciąg dalszy 8)

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 3:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
e_l napisał(a):
Krabul napisał(a):
e_l napisał(a):
Tylko ,że ja nie szłam do Wyżnich Hag, a wróciłam w kierunku DŚ i żółtym do Tatranskiej Polianki
Aaaaaaa. Tamtędy nie szedłem (znaczy od Hotelu Śląskiego do Polanki. Wyżne Hagi - Batyżowiecki - jest ok. Szybko się robi wysokość, wyżej ładne widoki.

Od Śląskiego do Polanki jest OK, a ja szłam tym żółtym, który jest między Batyżowieckim a Śląskim, Między zdjęciami jest ten paskudny asfalt, to jest chyba dojazd do DŚ.
A na końcu czyli w Tatranskiej Polance o capowanym możesz tylko pomarzyć :mrgreen:
Wróć, pomyliłem wiochy. Od Polanki do DŚ szedłem z 10 razy (Martinovka, Gerlach zimą, Droga Tetmajera na Staroleśny, wejście na Małą Wysoką z zejściem do Białej Wody - no dobra - to 7) , po asfalcie się tam idzie tylko kawałek. Nie szedłem do DŚ od strony Starego Smokowca.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 3:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Krabul napisał(a):
Nie szedłem do DŚ od strony Starego Smokowca.


Ja szedłem tą trasą w dół. Cisza i spokój.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 5:28 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Krabul napisał(a):
Wróć, pomyliłem wiochy. Od Polanki do DŚ szedłem z 10 razy (Martinovka, Gerlach zimą, Droga Tetmajera na Staroleśny, wejście na Małą Wysoką z zejściem do Białej Wody - no dobra - to 7) , po asfalcie się tam idzie tylko kawałek. Nie szedłem do DŚ od strony Starego Smokowca.

Wiem, że szedłeś i to dużo razy bo o tym pisałeś, a ja czytałam chociaż Ty o tym nie wiedziałeś :mrgreen: Ten asfalt bez końca to po wyjściu z lasu http://www.fotosik.pl/zdjecie/07149c9be4061ae2 aż do połączenia z zielonym od DŚ. Żółty ze Smokowca do Śląskiego Domu ma asfalt tylko na początku i tylko kawałek. A szlak jest bezludny w przerzedzonym lesie z widokami na południe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 7:27 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
Taaak, Słowacja to piękny kraj. Mnie osobiście do Doliny Wielickiej najlepiej się chodzi z Siodełka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

gratuluję udanych wycieczek tych co były jak i przyszłych. :)

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 10:05 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Jednego nie rozumiem. Piszesz, że nie wychodzisz bo są chmury niskie.
Przecież chmury niskie to są chmury, które występują zazwyczaj poniżej 2000 m. Dlatego też gdy mają być chmury niskie to właśnie warto wyjść w góry żeby zobaczyć morze chmur.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 10:26 pm 
lewacy wszystko robią na odwrót 8)


Góra
  
 
PostNapisane: So lis 28, 2015 10:56 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
kilerus napisał(a):
Jednego nie rozumiem. Piszesz, że nie wychodzisz bo są chmury niskie.
Przecież chmury niskie to są chmury, które występują zazwyczaj poniżej 2000 m. Dlatego też gdy mają być chmury niskie to właśnie warto wyjść w góry żeby zobaczyć morze chmur.
Pewnie wyraziłam się nieprecyzyjnie, pisząc niskie chmury miałam na myśli
Obrazek



Obrazek
a pewnie niskie chmury to takie

Obrazek

Obrazek
sprawdzam prognozy pogody m.in. zdjęcia satelitarne
zbanowany napisał(a):
lewacy wszystko robią na odwrót 8)

zbanowany, co Ty z Tymi lewakami? :twisted: :), zamiast przyjaźnie mnie traktować to mnie straszysz :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 12:27 pm 
Gdzie i czym ja cię niby straszę ? I dlaczego uważasz że powinienem cię przyjaźnie traktować ?


Góra
  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 1:37 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Kiedyś poznałem w górach takiego Jurka - artystę plastyka ale i utytułowanego szybownika, a także niezłego wspinacza. Jurek wielokrotnie stwierdzał, że większość ludzi wypowiadając się o chmurach i mgłach zupełnie nie wie o co chodzi. Lotnicy a więc i szybownicy wiedzą to perfekcyjnie.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 1:51 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
zbanowany napisał(a):
dlaczego uważasz że powinienem cię przyjaźnie traktować ?

A niby dlaczego nie? Ja Cię traktuję przyjażnie.
zbanowany napisał(a):
Gdzie i czym ja cię niby straszę ?

Żartowałam, ja do lękliwych nie należę.
Ale wiesz co, chciałabym wiedzieć kto wg Ciebie jest lewakiem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 1:54 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Markiz napisał(a):
większość ludzi wypowiadając się o chmurach i mgłach zupełnie nie wie o co chodzi.

To tak jak ja, a nie jestem ani plastykiem ani szybownikiem a tym bardziej wspinaczem :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 2:04 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Onże Jurek, który jakiś czas miał swój cykliczny program w TVP, twierdził, że jego telewizyjni koledzy z wiadomego programu bardzo często też plotą banialuki (w kwestii chmur i mgieł), szczególnie ten najbardziej wówczas znany, zwłaszcza wtedy gdy "twórczo" wychodził poza dostarczony mu komunikat PIHM, ale chyba w tym tkwiła jego popularność.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 3:18 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Zaczął się nowy tydzień a pogoda? No to kolejna wycieczka krajoznawcza. Tym razem Spiska Nowa Wieś. Trasa Smokowiec-TŁ-Studeny Potok-Spiska Nowa Wieś-Poprad-Smokowiec. Tym razem nie "rychlik" a "osobny vlak". W SNW jest kościół z najwyższą wieżą na Słowacji, ale foto nie będzie bo nie umiem go wstawić :oops:. Pierwsze kroki do informacji turystycznej po mapkę i
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
We wtorek ma być lepiej, to kierunek Dolina Staroleśna

Obrazek
kolory jesienne dominują

Obrazek

Obrazek
i robi się coraz ładniej

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
a przy Zbójnickim Korycisku stadko kozic

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
chmury napływały, ale nie miałam żadnych większych planów a więc powrót tak jak przyszłam.
I to było moje ostatnie wejście na szlak. We środę pojechałam do Kieżmarku, w którym byłam wiele razy, więc zdjęć za wiele nie robiłam. Jedyne co mi wpadło w oko
Obrazek
No i mamy czwartek 8 października, w górach nędza a więc na koniec ostatnia wycieczka krajoznawcza do Koszyc. Miasto ma przepiękną starówkę. W przyszłym roku pojadę tam jeszcze raz. W informacji musiałam kupić mapkę za 1 euro( :shock: :mrgreen: ) i najpierw weszłam na wieżę widokową największej Katedry na Słowacji. Wejście 1,5 euro ale tu akurat mogłabym dać więcej :mrgreen:
Obrazek
Panorama z niej rozległa

Obrazek

Obrazek
A tu widać śpiewające fontanny

Obrazek
Ale jak zeszłam z wieży to oprócz wody w fontannach zaczęło podać

Obrazek

Obrazek

Obrazek
A więc poszłam tutaj

Obrazek
I dlatego zwiedzałam kraj pociągiem, bo w każdym mieście była degustacja miejscowej kuchni
Obrazek
I na koniec jeszcze takie wejście ale zamknięte.


Obrazek

W piątek nabierałam sił do podróży (cały dzień mżyło), a sobotę powrót do domu. Zawsze przekraczam granicę w Jurgowie bo jest pusto. A tym razem niespodzianka. Zapomniałam, że w soboty w Nowym Targu jest "impreza" na którą przyjeżdżają również Słowacy. Tak więc dodałam 1 godzinę i późnym popołudnie byłam w swoim domu.
Wyjazd uważam za bardzo udany i następna moja wizyta w Tatrach i nie tylko, dopiero w czerwcu przyszłego roku :(
Dziękuję Wszystkim, którym chciało się przeczytać to co napisałam. :)
ps.
Jestem tu nowa, ale w Tatrach już nie. Byłam na Jagnięcym, Sławkowskim, Małej Wysokiej, Rysach (1 raz bo ten się nie liczy :mrgreen: ), Koprowym Wierchu i Krywaniu i na dwóch innych :mrgreen: .Na jednym jest "kopczyk" ale ogromny a na drugim krzyż ale mniejszy niż na Giewoncie i na dodatek przywiązany linami co by go złomiarze nie ukradli :mrgreen: . Prawda to czy fałsz? Można sprawdzić na pw :mrgreen: No i jeszcze Rohatka, Czerwona Ławka, Bystra Ławka (2 razy i na letnio i na zimowo) PG i Lodowa Przełęcz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 4:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
Markiz napisał(a):
Jurek wielokrotnie stwierdzał, że większość ludzi wypowiadając się o chmurach i mgłach zupełnie nie wie o co chodzi.

e_i nie musi znać się na chmurach, wystarczy, że jest ponad nimi.
e_l napisał(a):
chciałabym wiedzieć kto wg Ciebie jest lewakiem?

niewiele wiesz o sobie.

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 4:18 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
miler napisał(a):
e_l napisał(a):
chciałabym wiedzieć kto wg Ciebie jest lewakiem?

niewiele wiesz o sobie.


Dawno temu mawiano, że "kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość jest łajdakiem". Czasy się zmieniły, sporo teraz młodych łajdaków... :mrgreen:

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 4:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
e_l napisał(a):
Panorama z niej rozległa


Aż strach pomyśleć co by z takiego miejsca wyzoomował Jakub :mrgreen:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 4:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Markiz napisał(a):
Czasy się zmieniły, sporo teraz młodych łajdaków... :mrgreen:


Na szczęście konfidentów niewielu :lol:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 4:24 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
_Sokrates_ napisał(a):
Na szczęście konfidentów niewielu


Na szczęście??? Przecież to bolączka naszych służb specjalnych, agentura to podstawa sukcesu.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Ostatnio edytowano N lis 29, 2015 4:31 pm przez Markiz, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 4:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Konrad pracuje w służbach? :shock:


_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 4:31 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
_Sokrates_ napisał(a):
Konrad pracuje w służbach?


Dzień bez opluskwiania - e_l, gb, Markiza i jeszcze paru innych osób, to dzień stracony, prawda Sokratesie?

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 4:33 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
miler napisał(a):
niewiele wiesz o sobie.
ale zbanowany mnie oświeci :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 4:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Markiz napisał(a):
Dzień bez opluskwiania - e_l, gb, Markiza i jeszcze paru innych osób, to dzień stracony, prawda Sokratesie?


Biorę tylko przykład z ciebie koteczku 8)

Z e_l czy gb można się nie zgadzać ale oni przynajmniej trzymają jakiś poziom.
Co do twojego poziomu to sam wiesz...

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 29, 2015 5:01 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
_Sokrates_ napisał(a):
Co do twojego poziomu to sam wiesz...


Coś ci się pokiczkało - przecież chciałeś napisać - Co do mego poziomu. to sam wiesz...

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL