Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Śr lip 03, 2024 7:29 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lut 22, 2016 11:25 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
Zeszły tydzień spędziliśmy z dzieciakami i ze znajomymi na feriach w Bukowinie. Pogoda była fatalna. Co drugi dzień deszcz i wysoka temperatura. O dziwo można powiedzieć, że narty jakoś się udały. Ja jednak miałem w planie nagrać górskie scenki do filmiku z czekanem. W środę wjeżdżamy kolejką na Kasprowy. Jest nawet ładna pogoda ale po chwili zaczyna wiać silny wiatr. Koniec tygodnia się zbliżał a ja czekałem na cud. Część naszej paczki wyjechała w piątek do domu w strugach deszczu. Wieczorem jednak cud się zdarzył i przyszła na jeden dzień prawdziwa zima. Sobotę spędzamy na Kasprowym Wierchu, gdzie każdy znajduje sobie coś ciekawego do roboty. Dzieciaki bawią się w głębokim śniegu, część z nas jeździ na nartach inni podziwiają widoki a ja udaję się na Świnicę. Jest pięknie, jednak momentami nawiewa duże pojedyncze chmury i widoczność chwilami robi się praktycznie zerowa. Udaje mi się jednak skompletować planowane ujęcia, niekoniecznie dobrą porą i w dobrym miejscu. Topograficzni wymiatacze dostrzegą pewnie niezgodności ale niektórych uda mi się oszukać :)
Zapraszam na filmik. Gatunek muzyczny na jaki się zdecydowałem omijałem zawsze szerokim łukiem bo łatwo uzyskać efekt patosu lub kiczu. Pewnie niektórzy odniosą takie wrażenie bo utwór pasowałby do filmu z zimowego wejścia na K2 lub z lotu na Marsa - tego boję się najbardziej :bom:



Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 23, 2016 6:45 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Faktycznie film kipi od patosu :D , ale dosyć przyjemnego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 23, 2016 8:52 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr paź 29, 2014 1:35 pm
Posty: 230
Filmik ciekawy troche faktycznie jak z wejścia na K2 ale ma to swoje plusy. Bardzo przyciąga uwage. Bardziej od filmu spodobał mi się Wasze maszyny. Naprawde bardzo dobre wyposażenie aż żal dupe ściska że nie mam dostępu do takich zabawek. Świetnie rozwinięta firma! Gratuluje

P.s Może prowadzicie jakieś szkolenia dla obrabiarek 5cio osiowych i/lub programowaniania cad/cam?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 23, 2016 3:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
:)
Filmik z założenia miał nie być autentyczny bo jest tam zarysowana krótka historia. Nagrać scenki też było bardzo kłopotliwym zadaniem gdyż tej soboty na Świnicę szło kilkadziesiąt osób a chciałem aby wyglądało to na samotną wędrówkę. Na szczycie czekałem dość długo aby się przerzedziło z ludzi i z mgły - niestety na próżno. Ten szczyt w filmie to nie jest nawet Świnica tylko Beskid... Jeden 3 osobowy zespół wycofał się 20 min przed szczytem - mówili że za ciasno i że im się liny plączą. Cieszę się jednak, że pogoda dopisała. Cóż taki lekko reżyserowany eksperyment na potrzeby marketingowe ...

damian91 napisał(a):
Może prowadzicie jakieś szkolenia

tylko na własne potrzeby, generalnie problem z ludźmi jest ogromny ... w sensie zdobycia fachowca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL