Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 12:59 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So gru 31, 2016 11:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
Zawsze są jakieś plany a w tym roku było spontanicznie. Praktycznie żaden z wypadów nie był zaplanowany a na pewno nie w 100%. Rok spontaniczny więc podsumowanie też na szybko, trochę na byle jak, bez precyzyjnych dat bo nie chce mi się szukać, poza tym zaraz trzeba otwierać szampana :!:



styczeń
forumowo - trochę spontanicznie przypadł mi zaszczyt współprowadzenia gali MA2015 razem z TatąFilipa - mam nadzieję że w tym roku ktoś się za to zabierze bo moja poboczna górska działalność spod znaku złomu czeka na grawerkę :) i od wakacji zdecydowanie mam już swojego kandydata do głównej nagrody w tej zabawie 8)
MA FTG 2015 viewtopic.php?f=7&t=18243




luty
wypad z dzieciakami na narty, bardzo chciałem zrobić kilka ujęć do filmiku z czekanem gdzieś w bliskich okolicach Kasprowego, więc na szybko wjeżdżamy kolejką a ja idę w stronę Beskidu. Okazuje się, że sporo osób wybiera się na Świnicę więc korzystam z okazji i spontanicznie ląduję na szczycie tzw wierzchołka taternickiego.
viewtopic.php?f=11&t=18294
Obrazek




gdzieś między marcem a kwietniem
Tylko działalność spod znaku złomu - też trochę spontanicznie bo przy okazji innej roboty - breloczek fanklubu 2438 (dla chętnych zostało jeszcze kilka sztuk)
viewtopic.php?f=7&t=17662&start=60

edit
prof.Kiełbasa napisał(a):
Ja się pytam gdzie wschód na Babiej Górze :?: :twisted:

jak mogłem zapomnieć :oops:
maj - spontaniczny fschut słońca


Obrazekhttps://flic.kr/p/HoxK9E

end edit

początek lipica
Obrazek
Zaplanowany wyjazd do Piątki z chęcią zdobycia Orłej Płerci skończył się spontanicznie na Zachodnich bo pogoda wystraszyła nas trochę, było deszczowo i burzowo. Jak się później okazało mogliśmy spokojnie uderzać na Orłą. I tak pozostaję wciąż w gronie cieniasów mających nie zaliczony ten hardkorowy szlak. Choć reset w gronie znajomych był konkretny to po zeszłorocznej nieudanej próbie z GGTZ byłem trochę znudzony Zachodnimi a ten wyjazd utwierdził mnie w przekonaniu że prędko tu nie wrócę. Nic bardziej mylnego bo kolejny spontaniczny wyjazd w Zachodnie i to już za 3 tygodnie zapodał mi Krabul jak jeszcze byłem w Dolinie Kościeliskiej!

Obrazek



Jak widać z powyższej wiadomości weekendowy harmonogram miałem napięty, za 2 tygodnie Karpacz a za 4 Bałtyk, między tym musiałem wcisnąć Zachodnie, którymi już chciało mi się rzygać - no ale samemu już by mi się nie chciało, więc to był ostatni rejs na jaki mogłem się załapać.




Środek lipca - Karpacz
W związku z naszymi planami na GGTZ i to już za tydzień chciałem sprawdzić troszkę kondycję, nowe buty oraz tejpy, które miały uratować mi życie (tak się zresztą stało :mrgreen: ). W ten sposób może już nie tak spontanicznie, bo pomysł miał około tygodnia postanawiam zdobyć Główną Grań Karkonoszy - buty się sprawdziły, tejpy - rewelacja (choć do końca nie wierzyłem bo tam mocno kapuściany teren), kondycja na podobnym dystansie odległościowym co GGTZ okazała się niezła. Przetestowałem się również na brak wody. Napijając się rankiem jednym litrem na zapas, na całej trasie wypiłem tylko herbatę w schoronisku i pół litra po drodze chomikując resztę do samego końca - było pochmurno a to inna bajka, tydzień później nie było już tak kolorowo ...

zapis GPS z Grani Karkonoszy: https://www.endomondo.com/users/2140422 ... /766411527

Obrazek





koniec lipca
po 3 tygodniach od zapodania tematu już nie tak bardzo spontanicznie - GGTZ
viewtopic.php?f=11&t=18633
Obrazek






tydzień później - sierpień
Od dawna planowane morze i mega spontaniczny wycof już po pierwszym dniu! Władysławowo znokautowało nas i resztę kilkudnowego urlopu spędzamy w Szczawnicy odwiedzając sporo zakątków Pienin.
Filmik nie nadawał się do publikacji ze względu na dużą liczbę nieznanych, pierwszoplanowych twarzy, ale zamazałem co wyraźniejsze aby wrzucić i pokazać co tam się działo:

z piekła do raju...




Koniec sierpnia to mega udany wyjazd w Wysokie, który bardzo miło wspominam. Dwa szczyty WKT do kolekcji w fajnym towarzystwie. No i też na spontana :)
Obrazek

filmik większość pewnie widziała ale wstawiam inny link bo dorzuciłem dosłownie kilka sekund dźwięku, które troszkę podkreślają tamten fajny klimat:

https://vimeo.com/194729602





Co zabolało?
Grudzień !
Nasza paczka wyjazdowa jest właśnie w Bukowinie i drażni mnie fotkami z fantastyczną pogodą :evil:

Zdążyłem przed 24! - sorry za chaos ale autentycznie piszę to w ostatniej chwili bo chciałem (trochę spontanicznie ;) )napisać to podsumowanie jeszcze w tym roku !

Udanego 2017 życzę !!!!

Obrazek


Ostatnio edytowano Pt lut 10, 2017 7:37 pm przez krank1, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 01, 2017 9:56 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
krank1 napisał(a):
trochę spontanicznie przypadł mi zaszczyt współprowadzenia gali MA2015 razem z TatąFilipa


A zwycięskiego składu nie zwykło się zmieniać :wink:
Świetny film z Władysławowa! O grani zachodnich nawet nie wspomnę - jesteście nie do zdarcia...

Fajny rok. Taki spontaniczny! :mrgreen:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 01, 2017 1:31 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 09, 2013 10:52 pm
Posty: 1144
Lokalizacja: Łódź
Wojtek. Wniosłeś w to Forum nową jakość i bardzo dużo własnej inicjatywy, zaangażowania. Poświęciłeś sporo własnej pracy i czasu.
Chwała Ci !!!
A górsko wcale nie mało. Te dwie wyprawy ( Grań Zachodnich i Durny - Łomnica ) na 100 %.

_________________
Gdzie wola - tam droga.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 01, 2017 11:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
Dzięki chłopaki! Zbyszek - miło, ale na wyrost :salut:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 02, 2017 9:47 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
krank1 napisał(a):
ale na wyrost
Wcale nie na wyrost, ja się podpisuję.
Dziękuję za tegoroczne wspólne wycieczki, na długo zapadną w pamięć.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 02, 2017 2:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
filmik z Władysławowa :shock: temu nie jeżdżę nad Polskie morze. Co do reszty to GGTZ było wydarzeniem roku i moją nominację macie w kieszeni :wink:

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 02, 2017 3:13 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
krank1, szkoda, że wstawiłeś ten filmik z Władysławowa bo teraz będzie więcej ludzi w górach :mrgreen: A filmik rewelacja i audio i wideo, masz moją nominację i nie tylko w tej kategorii :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 02, 2017 4:38 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
Super krank! Kibicuję, by jak najwięcej takich spontanów (i nie tak bardzo spontanów) Ci wychodziło w Nowym Roku!

Fajnie, że zdążyłeś z tym podsumowaniem w 2016 - też tak chciałem, ale nawet z zaległą relacją się nie wyrobiłem, także już na początku roku jestem w d...e ;)

Wszystkiego dobrego w 2017

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 03, 2017 9:56 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1503
Lokalizacja: W-wa
czy ja już kiedyś pisałam, że Krank jest naszym dobrem forumowym?
filmik super!!!
(nad morze, jak już ktoś musi oczywiście, bo jeździć powinno się w góry - tylko od połowy września)

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 03, 2017 10:03 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
...do połowy maja.
Krank, gratulacje, super podsuma. Spontany są najlepsze.

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 05, 2017 9:24 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 6:58 pm
Posty: 690
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Cholernie Wam zazdroszcze tej GGTZ :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 07, 2017 12:15 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Ja się pytam gdzie wschód na Babiej Górze :?: :twisted:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 10, 2017 7:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
prof.Kiełbasa napisał(a):
Ja się pytam gdzie wschód na Babiej Górze :?: :twisted:


lepiej późno niż wcale, niezły refleks mam :mrgreen: w pośpiechu przed szampanem jakoś mi umknęło
edytowałem - jest i ten piękny fschut :!: teraz rok kompletny


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 10, 2017 7:49 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 16, 2013 6:29 pm
Posty: 365
Lokalizacja: Kraków
A na tym pierwszym zdjęciu , obok plecaka to co jest? Torba na kota? Taka z jasnym denkiem? Czyzbyś sierściucha na wakacje na śnieg zabrał?.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 12, 2017 12:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3048
Hrabia napisał(a):
Czyzbyś sierściucha na wakacje na śnieg zabrał?

Nie miał by chyba nic przeciw żeby go ponosić bo praktycznie się nie rusza. A w torbie jakieś sprzęty foto miałem i nie jest to torba na kota :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL