Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 3:28 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 8:42 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 11:54 am
Posty: 275
Lokalizacja: (puszki) Żywiec
To już taka norma-jak co piątek pakowanie się do plecaka. I małe piwko nad jeziorem Żywieckim. Takie miejsce to cud miód. Kurde, nie ma siły która by mnie z tych rejonów przeniosła. Nawet książe z Monaco mnie nie ruszy! Owszem, tęsknię za bliskimi (de facto 614 km stąd) ale te miejsca wynagradzają bardzo dużo...
Obrazek
Obrazek
No i rankiem wio.4 dni w górach, yeach! Trasa Rużomberok - Malinne - Vtacnik - Mała Smrekowica - Rakytov - Płaska - Ostredok - Kriźna - Rybovske Sedlo - Vychodne Prasnickie Sedlo - Horny Jelenec - Donovaly(najdroższy nocleg ze wszystkich, za 2 osoby 1200 SK, nie było nic tańszego!) - Polianka - Kećka - Kozi Chrbat - Hiadelskie Sedlo - Korytnica-kupele.
2 noclegi w namiocie, trzeci-penzion :wink:
Obrazek
Obrazek
Widoki z Rakytov
Obrazek
Po prawej widoczna Ploska, na którą podążaliśmy. Z daleka robi najpiękniejsze wrażenie
Obrazek

Z Ploski deszczowy zachód słońca
Obrazek
Jak zwykle sprawne rozbicie namiotu i taki mały nieład turystyczny
Obrazek
I następny dzień na pięknych szlakach
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I ostatniego dnia, przed odjazdem Kozi Chrbat
Obrazek
Obrazek
Fot. Szymon Rochowiak (forumowy Szymku)
Polecam W. Fatrę. Piękne widoki i bardzo mało turystów.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Śr sie 13, 2008 12:37 pm przez chemica, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 10:29 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 6:38 pm
Posty: 1930
po prostu PKP :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 10:54 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
z tą łódką bardzo fajne zdjęcie 8) ni i bajzelek koło namiotu :lol: :wink:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 11:30 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Chemica ma swój styl musi być nastrojowo i klimatycznie.. :eye:

chemica napisał(a):
I małe piwko nad jeziorem Żywieckim. Takie miejsce to cud miód.


ja tam mam inne doświadczenia - ale też fajnie było :lol:

chemica napisał(a):
Kurde, nie ma siły która by mnie z tych rejonów
przeniosła. Nawet książe z Monaco mnie nie ruszy! ...


a opanowany TOPR-owiec? :wink:

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 11:42 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Ładne zdjęcia. Najbardziej podoba mi się to pierwsze z łódką. Fajne widoki w tej Fatrze.
Odkąd zobaczyłem zdjęcia kumpli z Fatry zawsze chciałem tam się wybrać, ale jakoś nigdy nie mam na to czasu.

chemica napisał(a):
taki mały nieład turystyczny

Zwał jak zwał, ja tam mówię na to rozp.ierdol ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 12:08 pm 
Stracony

Dołączył(a): So lis 03, 2007 11:11 pm
Posty: 4104
Lokalizacja: Kraków K.E.G.
Bardzo fajnie. Patentem na jak to mówi Rohu rozpier.dol jest upychanie wszystkiego do plecaka ,wtedy rzopierd.ol jestchwilowo niewidoczny.
Potem tylko trzeba ( wlasne doświadczenia ) zwlekać z rozpakowaniem plecaka jak najdlużej i jest ok.

_________________
Krakowska Ekipa Górska -KEG
www.keg.yoyo.pl STRONA O GÓRACH


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 7:08 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 16, 2007 12:30 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Warszawa
rany, jakie śliczne!
(szczególnie pierwsze dwa...)

_________________
http://naszegory-vw.prv.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 7:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Faktycznnie pierwsze super.
Generalnie niezłe foty.

W tych górach eszcze nie byłem. Może... kiedyś.


Ostatnio edytowano Śr sie 13, 2008 7:56 am przez kilerus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 7:18 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 5:40 pm
Posty: 876
Lokalizacja: okolice Krakowa
Super wyprawa i zdjęcia piękne -super te z jeziorem :!: :D

_________________
Dawniej Olivia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 7:26 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 8:00 am
Posty: 1429
Lokalizacja: ż-c
WiolkaS napisał(a):
super te z jeziorem :!: :D


:D bo nad jeziorem żywieckim jest niezwykły klimat :D 8) i chemica to juz wie 8) :wink:

Baaardzo przyjemna wycieczka :D

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=BuoTuL1we_c


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 7:57 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 11:57 am
Posty: 241
Lokalizacja: się to wzięło?
Chemica pierwsze dwa zdjęcia są rewelacyjne :shock: . Nie wiedziałam, że tam tak ładnie.

Reszta również pięknie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 7:58 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 30, 2006 3:52 pm
Posty: 721
Lokalizacja: Warszawa
cudne foty, fajny wypad :thumright: :brawo:

_________________
co Cię nie zabije to Cię wzmocni


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 8:13 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 12, 2008 6:17 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Żywiec/Żar :D
żywieckie urokliwe , Fatra to dla mnie takie Bieszczady tyle że bliżej :D , klimat przedni a ludzi mało ( w Bieszczadach też kiedyś było mało :( )


chemica napisał(a):
(de facto 614 km stąd) ale te miejsca wynagradzają bardzo dużo...

To Ty może krajanka mojej Małżowinki ona też podobny kilometraż ma do rodzinnego ZST :)

_________________
www.jeziorski.cba.pl FOTOGRAFIE
www.sbbkurs.cba.pl STRONA KURSANTÓW Jaskiniowców


Ostatnio edytowano Pn sie 11, 2008 10:18 pm przez em_dzej, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 10:01 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
Zdjęcia super 8) i widoki iście bieszczadzkie ("głodnemu" wciąż jedno na myśli...)

_________________
żeby mieć duży mózg i od razu od tego nie umrzeć potrzebna nam jest twarz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 12, 2008 7:53 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 11:54 am
Posty: 275
Lokalizacja: (puszki) Żywiec
Zdjęcia są bardzo ładne

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Śr sie 13, 2008 12:40 pm przez chemica, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 12, 2008 6:52 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lip 24, 2006 7:21 am
Posty: 3052
Lokalizacja: Leytonstone
super wycieczka i fotki :D

_________________
Dar mądrości - to przede wszystkim umiejętność panowania nad swoją głupotą.

GG 8660406
Skype justka1983


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 13, 2008 6:49 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
zgadza się - super!

dwie pierwsze foty - genialne! :wink:

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 13, 2008 8:18 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Cytuj:
Z Ploski deszczowy zachód słońca


Wszystkie fotki extra ale cytowane już widzę po obrobieniu Kilera, miód! 8)

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 13, 2008 8:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Piękne chmurki i święty klimat.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 13, 2008 8:40 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 4:42 pm
Posty: 242
Lokalizacja: ŁÓDŹ
no pogratulować........
Fotki super.....
jednym słowem PKP.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 13, 2008 8:58 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2008 11:27 am
Posty: 35
Lokalizacja: Brzeszcze
KWAQ9 napisał(a):
Wszystkie fotki extra ale cytowane już widzę po obrobieniu Kilera, miód! 8)

Jaki macie cel w przedobrzaniu zdjęć? Czy nadto uwznioślenie miejsca i czasu fotografii nie zakrawa o profanację tegoż miejsca?
Owszem, wspaniale patrzy się na iście niebiańskie zdjęcia, serce z zachwytu chce wyskoczyć a nogi już same kroją się do marszu na ich widok. Tylko pozostaje kwestia naturalnego oddania klimatu.
Przyznaje - sam lubię delikatne wzmocnienie zdjęcia, wynikające jednak ze starania się by je poprawnie naświetlić i nie "przepalić". Nie mówię tu jednak np. o zaramkowaniu fotki, bo takowe ładniej się prezentują i oko nie ma gdzie schodzić i skupia się na zdjęciu.
Myślę, że jak pojawiają się tu chyba w zdecydowanej większości zdjęcia tatrzańskie, z których tylko nieliczni potrafią pokazać jeszcze coś nowego (bez obrazy nikogo fotografującego, bo sam nie potrafię chyba zrobić nic aż tak kreatywnego, no - może czasem się udaje). Wielki podziw budzą nowe kadry, ciekawe ujęcia i liczne "przypadki" fotograficzne, które serwuje sama przyroda. I wg mnie uwiecznienie tych rzadkich chwil jest esencją fotografii :). Bynajmniej nie jest to powodem do porzucenia aparatu gdy wszystko jest takie "codzienne". Ważne jest by być zadowolonym ze zdjęć i miło je kojarzyć i wspominać,m gdy się je ponownie ogląda. Ot tyle :).
Cieszy fakt, że chętnie dzielicie się fotkami, bo one zawsze lepiej mogą zobrazować wycieczkę. Dla mnie fotografia to głównie hobby, za pomocą którego próbuje uwiecznić pewną chwilę by móc później powrócić do niej.

Pozdrawiam życząc samych dobrych* zdjęć :)

Szymon

* czyli takich, z których przede wszystkim autor będzie zadowolony :)

_________________
"Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 13, 2008 9:14 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 12, 2008 6:17 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Żywiec/Żar :D
Szymku napisał(a):
Jaki macie cel w przedobrzaniu zdjęć?


Problem to stary jak fotografia , obecnie nazywany "szopić czy nie szopić" :)
obecnie technika daje nam kolosalne możliwości w ingerowanie w powstały już obraz (bo zarówno z matrycy jaki i ze skanera można wyciągnąć wiele )
Już najstarsi mistrzowie uciekali się do przeróżnych sztuczek aby np wyciągnąć większą rozpiętość tonalną . To co zostaje na Kliszy slajdzie czy matrycy to produkt początkowy i zawsze tak było (choć na matrycy jest to IMHO produkt najsłabszy ), to co teraz robi się w PS czy innym programie kiedyś robiło się pod powiększalnikiem .
Fotografia jako obraz ma nam pokazać to co autor chciał nam przekazać a jak to ma się do rzeczywistości to jego sprawa ( trzeba to oczywiście robić ze smakiem aby zachować charakter fotografii a nie pracy graficznej :)
To tyle moim zdaniem

_________________
www.jeziorski.cba.pl FOTOGRAFIE
www.sbbkurs.cba.pl STRONA KURSANTÓW Jaskiniowców


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 13, 2008 9:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
em_dzej napisał(a):
Fotografia jako obraz ma nam pokazać to co autor chciał nam przekazać a jak to ma się do rzeczywistości to jego sprawa ( trzeba to oczywiście robić ze smakiem aby zachować charakter fotografii a nie pracy graficznej :)
To tyle moim zdaniem


Podpisuję sie pod tym do potegi entej wszytkimi moimi czlekoksztaltnymi konczynami.

Nikt nie chce przedobrzać. Aparat praktycznie nie jest w stanie zrobić zdjęcia naturalnego, więc trzeba mu pomóc.
Ale faktycznie głównie chodzi o zdjęcie, a nie o to co na nim jest.

Szymku napisał(a):
Bynajmniej nie jest to powodem do porzucenia aparatu gdy wszystko jest takie "codzienne". Ważne jest by być zadowolonym ze zdjęć i miło je kojarzyć i wspominać,m gdy się je ponownie ogląda


Najlepiej jest być niezadowolonym. Wtedy człowiek zastanawia się co robi, dlaczego nie wyszło, co zrobić nastepnym razem. Poza tym niezadowolenie sprawia, że niezłe foty lecą do kosza, a zostają tylko 2 z całej wycieczki ale takie, że chce się je oglądać. A za jakiś czas inne zdjęcia, które są tak samo dobre jak te 2, lecą do kosza i to jest piękne.
Trzeba być radykalnym. Ja dalej mam problem z tym, że za dużo robię zdjęć na wycieczce. Później mam kupę jakiś bezsensownych zdjęć, a doskonale wiedziałęm, że z nic z nich nie będzie. To można nazwać "syndromem turysty".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 14, 2008 7:24 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2008 11:27 am
Posty: 35
Lokalizacja: Brzeszcze
kilerus napisał(a):
Szymku napisał(a):
Bynajmniej nie jest to powodem do porzucenia aparatu gdy wszystko jest takie "codzienne". Ważne jest by być zadowolonym ze zdjęć i miło je kojarzyć i wspominać,m gdy się je ponownie ogląda


Najlepiej jest być niezadowolonym. Wtedy człowiek zastanawia się co robi, dlaczego nie wyszło, co zrobić nastepnym razem. Poza tym niezadowolenie sprawia, że niezłe foty lecą do kosza, a zostają tylko 2 z całej wycieczki ale takie, że chce się je oglądać. A za jakiś czas inne zdjęcia, które są tak samo dobre jak te 2, lecą do kosza i to jest piękne.
Trzeba być radykalnym. Ja dalej mam problem z tym, że za dużo robię zdjęć na wycieczce. Później mam kupę jakiś bezsensownych zdjęć, a doskonale wiedziałęm, że z nic z nich nie będzie. To można nazwać "syndromem turysty".


Wychodzę jeszcze z jednego założenia, że robienie zdjęć to nie tylko artystyczne ujęcie miejsca i czasu (wtedy to zapewne pozostaje jedno lub dwa z całej wycieczki), ale także uwiecznienie miejsca i wycieczki, czasem atmosfery. Dlatego nieraz z przyjemnością oglądam zdjęcia ludzi, biwaków, spotkań w górach, itp., ponieważ potrafią poza naturą oddać i człowieka, który brał udział w tym wydarzeniu.

Szymon

_________________
"Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 14, 2008 7:45 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 12, 2008 6:17 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Żywiec/Żar :D
Szymku napisał(a):

Wychodzę jeszcze z jednego założenia, że robienie zdjęć to nie tylko artystyczne ujęcie miejsca i czasu (wtedy to zapewne pozostaje jedno lub dwa z całej wycieczki), ale także uwiecznienie miejsca i wycieczki, czasem atmosfery. Dlatego nieraz z przyjemnością oglądam zdjęcia ludzi, biwaków, spotkań w górach, itp., ponieważ potrafią poza naturą oddać i człowieka, który brał udział w tym wydarzeniu.

Szymon


Nie powiem ze się z Tobą nie zgadzam , jeśli chodzi o fotografie "reportażową" relacjonującą nasze górskie poczynania ;)
Sam kiedyś podchodziłem do takich zdjęć z pewnym że tak powiem dystansem , jednak teraz się to mocno zmieniło .
Wracając jednak do zdjęć o których mowa (jak myślę Twojego autorstwa skoro Chemica powiedziała że to nie jej) są one typowo że tak powiem "widokówkowe" i nie są to zdjęcia prosto z matrycy , w pewnym stopniu zostały na moje oko przez autora "poprawione":)

_________________
www.jeziorski.cba.pl FOTOGRAFIE
www.sbbkurs.cba.pl STRONA KURSANTÓW Jaskiniowców


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 14, 2008 7:58 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2008 11:27 am
Posty: 35
Lokalizacja: Brzeszcze
em_dzej napisał(a):
Wracając jednak do zdjęć o których mowa (jak myślę Twojego autorstwa skoro Chemica powiedziała że to nie jej) są one typowo że tak powiem "widokówkowe" i nie są to zdjęcia prosto z matrycy , w pewnym stopniu zostały na moje oko przez autora "poprawione":)

Owszem, zdjęcia są mojego autorstwa (Chemica je podpisała kilka chwil po ich wystawieniu).
Przyznaje, że nieco je modyfikowałem, ale raczej tylko niebo (głównie mając założoną szarą połówkę). PS że tak powiem prawie nie znam, i poza zaramkowieniem nic w nim nie robię. Z NEF-ów wołam zdjęcia NX-em, i tam też co najwyżej staram się światło dopasować, bez specjalnego ingerowania w kolory.

Szymon

_________________
"Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 14, 2008 8:13 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 12, 2008 6:17 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Żywiec/Żar :D
Szymku napisał(a):
Owszem, zdjęcia są mojego autorstwa (Chemica je podpisała kilka chwil po ich wystawieniu).


Nie zauważyłem podpisu stąd moje domysły , chłonąłem widoki :D nie tekst

Szymku napisał(a):
Przyznaje, że nieco je modyfikowałem, ale raczej tylko niebo (głównie mając założoną szarą połówkę). PS że tak powiem prawie nie znam, i poza zaramkowieniem nic w nim nie robię. Z NEF-ów wołam zdjęcia NX-em, i tam też co najwyżej staram się światło dopasować, bez specjalnego ingerowania w kolory.

Szymon


I nikt nie mówi że to źle , zawsze trzeba poprawić to i owo na suwaczkach od tego są , i nie jest to odbierane jako "przedobrzanie" ale powiedzmy wzmocnienie przekazu.

A tak z innej beczki wyprawa super , pogoda "siadła" jak złoto , kupa kilometrów w nogach i świetne fotki.

Następnym razem jak będzie małe pifko nad Żywieckim to dajcie znaki chętnie się wproszę .

_________________
www.jeziorski.cba.pl FOTOGRAFIE
www.sbbkurs.cba.pl STRONA KURSANTÓW Jaskiniowców


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 14, 2008 8:21 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2008 11:27 am
Posty: 35
Lokalizacja: Brzeszcze
em_dzej napisał(a):
A tak z innej beczki wyprawa super , pogoda "siadła" jak złoto , kupa kilometrów w nogach i świetne fotki.

Oj tak, wyprawa bardzo świetna i udana :). Tyle że z pogodą nie do końca tak świetnie było. Owszem, na fotkach tego nie widać (choć te ciemne chmurki skądś się zebrały i swoje przyniosły). Generalnie podało w nocy pierwszego biwaku, drugiego dnia tyle co ksiądz w kościele, a trzeciego dnia wieczorem... no, obfity deszcz to mało powiedziane! Ale my już wieczorami byliśmy w namiocie rozbici lub na noclegu, więc nie musieliśmy się tym przejmować. Przez dzień podczas wędrówki pogoda dopisywała i przyjemnie się chodziło :).
Generalnie wszystkie słowackie góry, poza Tatrami i Małą Fatrą-Vratną, są wyśmienicie puste i za to je pokochałem. I stale mając kilka dni wolnych, będę w nie jeździł :).

em_dzej napisał(a):
Następnym razem jak będzie małe pifko nad Żywieckim to dajcie znaki chętnie się wproszę.

Tiaaa, a potem to zdjęcia ani w PS ładnie nie wyjdą ;).

_________________
"Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 14, 2008 8:31 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 12, 2008 6:17 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Żywiec/Żar :D
Szymku napisał(a):
Generalnie wszystkie słowackie góry, poza Tatrami i Małą Fatrą-Vratną, są wyśmienicie puste i za to je pokochałem. I stale mając kilka dni wolnych, będę w nie jeździł :).


Tak za nasza południową granica jest "potężny potencjał górski" :)
sam z niego korzystam gdy się tylko okazyja nadarzy

Szymku napisał(a):
Tiaaa, a potem to zdjęcia ani w PS ładnie nie wyjdą ;).


Pisałem o małym pifku , zresztą mam statyw z poziomica :D

_________________
www.jeziorski.cba.pl FOTOGRAFIE
www.sbbkurs.cba.pl STRONA KURSANTÓW Jaskiniowców


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 14, 2008 8:38 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 11:54 am
Posty: 275
Lokalizacja: (puszki) Żywiec
Szymku napisał(a):
Generalnie podało w nocy pierwszego biwaku

raczej lało, chociaż prysznic z deszczu był udany i skuteczny :wink:
Szymku napisał(a):
Generalnie wszystkie słowackie góry, poza Tatrami i Małą Fatrą-Vratną, są wyśmienicie puste i za to je pokochałem.


Mnie ta pustość też urzekła, ale nadszedł moment,że telefonicznie poprosiliśmy o sprawdzenie liczebności niedźwiedzi w W.Fatrze i ja miałam pozamiatany nocleg.
Mój mózg ogarnęła wizja, jak owce zaczynają brzdękać dzwoneczkami (spaliśmy jakieś 400m od stada),pies szczekać, łamią się gałęzie, coś sapie, pazurem w pół sekundy przecina namiot na pół,przestaję oddychać,misio grzebie w moim plecaku, po czym nagle widzi ciepłe, świeże, młode mięsko ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL