Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 10:08 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn kwi 19, 2010 10:26 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
W sobotę z niecierpliwością czekam na „godzinę zero” -o 17 zamieniam strój służbowy na górski i wybiegam z pracy, dojazd na dworzec i już siedzę w autobusie relacji Cieszyn-Kraków..nie..nie jadę na uroczystości pogrzebowe..wysiadam w Andrychowie;-) Mam zamiar "uroczyście" ( wreszcie nie jestem kierowcą,uff) spędzić to 1,5 dnia wolnego, słonecznego wreszcie;-)Padło na Beskid Mały;) celem jest dostać się do Rzyk Jagódek (nie lada wyzwanie) a potem na Leskowiec. Droga do Jagódek to długa droga -jadę stopem ,idę z buta..w końcu docieram tam gdzie asfalt się kończy, towarzyszy mi fajny zachód słońca..początkowo zamierzam się uwinąć gdzieś na Groniu JPII, ale krążąc tam w ciemności stwierdzam, że jeszcze kara mnie spotka za to, że mi żal 25 zeta na nocleg w schronisku..pukam więc do schroniska, trafiam już na wieczorne sprzątanie..Po browarku i małej kolacji oraz krótkiej nocy wstaję żeby zobaczyć wschód słonka ,a potem już ruszyć w trasę..na szczycie Leskowca pluję sobie w brodę-niezbyt celnie-że nie przestudiowałam mapy za bardzo, i że zapomniałam to miejsce, szłam tam jakieś 4 lata temu..przecież tu taka fajna wiata stoi, idealna na nocleg..buuu, taka gafa się już nie powtórzyć:( Potem nie dzieje się już nic nadzwyczajnego..przemaszerowuję „magistralę małobeskidzką”-tak to sobie nazwałam: cały czas czerwonym szlakiem: Leskowiec- Przeł.Kocierska-Żar- przełażę przez zaporę i dalej Hrobacza Łąka- Czupel- Straconka..ile to kilometrów nie wiem, ale jak po 10 godzinach marszu docieram na dworzec w Bielsku nóg już nie czuję..raczę się piwkiem i spadam do domu. Ludu bardzo dużo ,toż to pierwszy taki pogodny weekend..ale tylko w miejscach gdzie łatwo dojechać, albo coś zjeść można..poza tym na szlaku jak to w Beskidzie Małym-spokój…;-)

Kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 19, 2010 6:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiosna pełną gębą! Ładnie 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL