Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 11:52 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 8:57 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14900
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Sranie w górach - temat rzeka. Nie zgodzę się jednak, jakoby sranie w schroniskach, zamiast w krzakach, było objawem prostactwa, jest dokładnie odwrotnie.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 4:01 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz maja 21, 2009 9:10 am
Posty: 243
Bartek ,

Jeżeli masz coś do kogoś, to rozwiń swój wątek, bo wychodzi, że to ty jesteś (po swoim ostatnim wpisie) prostakiem.
Napiszę ci tak : "Kto nic nie doświadczył , ten mało wie"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 7:55 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 07, 2009 1:45 pm
Posty: 907
grubyilysy napisał(a):
Nazywa się ErichHutte. No tak, zapłacić za nocleg trzeba walutą (nie wiem ile, ale można zadzwonić i zapytać).

Wybrałem te opcję na nocleg we wrześniu 2010, cenowo było 16ojro z Alpen wyszło 8. A w cenie u gospodarza nawet po shocie dostaliśmy ;)
Fajny klimat, i cała atresola w sali zbiorowej była nasza, polecam przed wyjściem na "jodlera".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 8:58 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
w Erichhutte czasami -może w weekendy gra kapela tyrolska

słychać ją bardzo daleko :wink:

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2012 11:39 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 5:48 pm
Posty: 27
viking59 napisał(a):
Bartek ,

Jeżeli masz coś do kogoś, to rozwiń swój wątek, bo wychodzi, że to ty jesteś (po swoim ostatnim wpisie) prostakiem.
Napiszę ci tak : "Kto nic nie doświadczył , ten mało wie"


Chodzi o ton wypowiedzi grubegoilysego pouczająco-krytykujący, rozwijać wątku chyba nie ma sensu.
Jeśli natomiast chodzi o sranie to na parkingu jest przecież kibel-można z niego "kulturalnie" skorzystać.

Ferratę przeszliśmy, mam jednak pytanie-czy ktoś schodził drogą dookoła przez Arturhaus i może napisać coś więcej na jej temat? Czy potrzebne są raki, czekan? Ile czasu zajmuje? Pytam z ciekawości bo miałam ochotę na tą trasę, może kiedyś będzie okazja tam wrócić, ale Birgkarem to już węcej nie chciałabym schodzić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2012 12:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14900
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Justyna269 napisał(a):
...
Jeśli natomiast chodzi o sranie to na parkingu jest przecież kibel-można z niego "kulturalnie" skorzystać.
...

Oczywiście.
W zeszłym roku albo go tam nie było, albo go nie widziałem.

Justyna269 napisał(a):
...Chodzi o ton wypowiedzi grubegoilysego...

To to jest nic. Zobacz jak ten facet Cię obraża:
Cytuj:
Ze smutkiem trzeba stwierdzić, że zmiany w dziedzinie wychowania poszły w stanowczo złym kierunku. Przyczyn tego jest wiele, nie chcę ich tutaj wymieniać i opisywać, bo to nie nasz temat. Skutki są opłakane. Często czujemy się niemal sterroryzowani zachowaniem młodych. Zwrócenie uwagi jest naprawdę problemem, bo wielokrotnie słyszymy i doświadczamy, że młodzi ludzie reagują agresywnie, wulgarnie, a nawet posuwają się do przemocy. Pytanie więc staje się coraz bardziej aktualne i palące. Co mamy robić? Czy pozwolimy na to, by zepchnięto nas do roli milczących świadków młodzieżowych ekscesów? Czy zwycięży w nas strach, czy zdrowy rozsądek? Nie możemy pozwolić sobie na bezradność i bezczynność!

http://www.przewodnik-katolicki.pl/nr/k ... wanie.html
Ja tam bym go zwyzywał od chamów i prostaków!

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2012 1:10 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 5:48 pm
Posty: 27
Nie wyzywałam Cię, to raczej nie w moim stylu, właściwie w ogóle nie skomentowałam Twojego postu i może na tym poprzestańmy. Młodzieżowe ekscesy? :shock: Jeśli osoby po 30 nazywać młodzieżą to ok. Nie jestem młodzieżą i to nie był mój pierwszy wyjazd-ani w Alpy, ani w ogóle poza granice naszego kraju.
Szczerze-nie chce mi się kłócić o kwestie spaniono-sraniowe, nie po to się logowałam na tym forum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2012 1:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14900
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Justyna269 napisał(a):
...właściwie w ogóle nie skomentowałam Twojego postu...
Kolega zrobił to za Ciebie, czy wbrew Tobie?

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2012 1:43 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 5:48 pm
Posty: 27
grubyilysy napisał(a):
Justyna269 napisał(a):
...właściwie w ogóle nie skomentowałam Twojego postu...
Kolega zrobił to za Ciebie, czy wbrew Tobie?


Mąż-ani za mnie, ani wbrew mnie, napisał co uważa, też przeczytałam jego komenatarz na forum. Jeśli nadal chcesz dyskutować to może przenieśmy to na priv i nie zaśmiecajmy wątku.

Natomiast jeśli ktoś może napisać coś na temat zejścia przez Arturhaus to będę wdzięczna :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2012 2:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14900
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Justyna269 napisał(a):
grubyilysy napisał(a):
Justyna269 napisał(a):
...właściwie w ogóle nie skomentowałam Twojego postu...
Kolega zrobił to za Ciebie, czy wbrew Tobie?


Mąż-ani za mnie, ani wbrew mnie, napisał co uważa, też przeczytałam jego komenatarz na forum. Jeśli nadal chcesz dyskutować to może przenieśmy to na priv i nie zaśmiecajmy wątku.

Zadałaś pytanie - odpowiedziałem, zważywszy że szedłem KonigsJodler w ub. roku i uznałem, że mogę coś pytającemu odpowiedzieć. Twój małżonek nazwał mnie prostakiem a Ty moją wypowiedź "pouczająco-krytykującą". Owszem, faktycznie zawierała ona krytykę "srania po krzakach" bo zwyczajnie takie zachowania nie należą do rzadkości, a zasługują na krytykę i zjednują nam niezbyt pochlebną opinię wśród austriaków. Gdyby ktoś mi tak napisał nie widziałbym jakiegokolwiek powodu bym się miał obrażać, co najwyżej bym przytaknął. Nie widzę też powodu ani by na to nie zwracać uwagi, ani na to bym miał zamilknąć dlatego bo tak chcesz, jak zadajesz pytania na forum licz się z odpowiedziami, moja odpowiedź była jak najbardziej na temat.
Nie srasz po krzakach mając w pobliżu możliwość załatwienia sprawy kulturalnie? To dobrze.
Masz(cie) zamiar mnie obrażać albo uciszać? To sobie obrażaj(cie) i uciszaj(cie), to niedobrze, ale ja jakoś tak póki co ja też mam prawo pisania na tym forum.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL