Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 1:31 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 02, 2009 6:55 pm 
Nowy

Dołączył(a): N sie 02, 2009 6:41 pm
Posty: 1
Witam wszystkich

Za 2 tygodnie wybieram się z rodziną na kilka (6 lub 7) dni w Alpy. Zdecydowaliśmy się się na Tyrol ale że nigdy tam nie byliśmy mamy problem z wyborem regionu. Na Internecie bardzo ciężko coś znaleźć na temat wyjazdu w Alpy z małym dzieckiem więc może pomoże mi ktoś kto tam był.
Interesują nas noclegi w prywatnych kwaterach może ktoś ma namiary na jakieś domi i wogóle jakie są ceny wynajmu.

Byłbym wdzięczny jak ktoś pomógłby mi w wyborze a może nawet zaproponował jakiś ciekawszy region


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 03, 2009 11:32 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14894
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Byłem pod koniec lipca w Kaiser-Gebirge, konkretnie spałem w Thiersee a działałem w okolicy dojeżdżając samochodem. Gorąco polecam. Ja spałem ne kempingu Raupenhof, ty szukasz kwatery, nie wiem - jak pójdziesz moim tropem musisz sobie pogooglać, jest szansa że coś znajdziesz bo okolica nie wyglądała na przeładowaną turystami, Odkryty basen w górnej części Thierseetal świecił pustkami. :-) ThierseeTal może się wydawać na uboczu, ale jest śliczna, wszędzie dojedziesz w półgodzinki, za 2+2+pies+sam+namiot płaciłem 17,50 EUR a to jest naprawdę mało.
Atrakcje:
- Pagóry
- Góry
- Górskie wąwozy
- Ogródki wspinaczkowe
- Kolejki górskie
- Piękne baseny
- Jeziora górskie z kąpieliskimi
- Saneczki, zjazdy mini-quadami
- Parki zabaw
- Różne regionalne atrakcje typu mini-zoo, pokazy rzeźb z kwiatów
itd.
W Thiersee organizują nawet atrakcje dla dzieci, możesz nawet zostawić im dzieci, dorosli w góry - dzieci udają indian w okolicach Thiersee (oczywiście pod warunkiem że dzieci mówią po niemiecku ;-) ).

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Ostatnio edytowano Pn sie 03, 2009 12:09 pm przez grubyilysy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 03, 2009 11:52 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3189
Lokalizacja: Nowy Sącz
W Maurach am Achensee widziałem pensjonaty specjalnie dla rozin z dziećmi, wyposażone w place zabaw. Region jeziora w ogóle może być ciekawy:
- rejs statkiem po jeziorze
- zabytkowa ciuchcia
- kolejka gondolowa Rofan
- trasy rowerowe
- wodospady
- plac zabaw dla dzieci nad samym jeziorem, zaraz obok kempingu
- w niedużej odległości trasa widokowa w Alpy Zillertalskie - do tamy Schlegeiss
więcej http://www.montekonrad.cba.pl/hochiss.html
http://www.montekonrad.cba.pl/ziller.html

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL