Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 11:28 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 12:50 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
akurat obejście dołem jest proste jak świński ogon, szczelina ma ok 1 m i pokonuje się ja dużym krokiem, można się przytrzymać łańcucha, wejść do niej nawet za bardzo nie można bo się zawęża po kilku metrach

ogólnie trzeba to normalnie przejść i nie marudzić albo równie prosto obejść dołem zaledwie z 2 metry po niżej łańcucha
i tyle

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 1:00 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
uhum - to dziękuję :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 1:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 7:35 pm
Posty: 3100
Lokalizacja: G.E.K.O.N.Y.
! napisał(a):
ta szczelina to jeden wielki mit-nie nakrecajcie sobie nawzajem mega historii na jej temat-to jest do przejscia bez problemu-niektórzy nawet nie zauważa jej 8)

Szelina szczeliną mityczna musi być i koniec :!: :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 10:27 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
buubi napisał(a):
myślę o Kościelcu, ktory nie jest wymagający (mało przepaści , mało łańcuchów)

na Kościelcu nie ma łańcuchów, natomiast żółty na Granaty nie jest szlakiem trudnym, a wspomniany łańcuch jest pomocny przy śliskiej skale :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 10:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
górolka napisał(a):
na Kościelcu nie ma łańcuchów, natomiast żółty na Granaty nie jest szlakiem trudnym

Dokładnie pięknie to ujęłaś, żółty może troche mozolny w końcówce, idziesz i idziesz i gdzie ten koniec, ale docierasz i jest tak pięknie :)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Alex napisała:
PostNapisane: N cze 17, 2007 11:39 am 
Nowy

Dołączył(a): N cze 17, 2007 11:15 am
Posty: 9
Lokalizacja: okolice Legnicy
Na granatach byłam 4 lata temu. Nie jest to szlak specjalnie trudny ale:
- jezeli ktoś jest niski moze miec pewne problemy. Przy przejsciu przez szczelinę jak ktoś się boi wystarczy podać rękę i nie ma problemu. Poza tym uważam że gorszy moment jest tuż przy samym wejsciu na drugi granat. Wysokim osobom łatwiej jest wejść. Poza tym jest tam stromo i jeżeli omsknie ci się rączka lecisz albo na jedną albo na drugą strone. Jest dosyc wysokie podejscie. Ciezko sie czegos złapac pozniej to juz pryszcz. Należy również uważac jak sie zmieni pogoda. Mysmy schodzili zielonym szlakiem w dół i omało się nie zgubiliśmy, gdyż była gesta mgła. Trzeba bardzo uważac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 17, 2007 4:44 pm 
Nowy

Dołączył(a): N cze 17, 2007 11:15 am
Posty: 9
Lokalizacja: okolice Legnicy
Czesc.
Mam zamiar wejsc na kozi z Moka do DPS i stamtad na kozi. Interesuje mnie wariant zejscia najłatwiejszego. Najlepiej do Murowanca. Czy ktos schodzil od Koziego przez zadni granat zielonym szlakiem. Chodzi mi przede wszystkim o droge z koziego na zadni granat. Reszte juz znam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 17, 2007 4:48 pm 
Nowy

Dołączył(a): N cze 17, 2007 11:15 am
Posty: 9
Lokalizacja: okolice Legnicy
Moze tez byc inny wariant jeżeli jest łatwiejszy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 17, 2007 5:38 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 11:17 am
Posty: 209
Lokalizacja: okolice Łodzi
Troszke dziwnie ujęte zdanie ale rozumiem ze chodzi Ci o to że chcesz przejść od D5SP do Murowańca pzrez Kozi.czarny szlak jest z tego co slyszalam trudny nie jest.Pzrejście granią to sama nie wiem bo na Orlej nie byłam.Jednak jeśli masz juz jakies obycie z Tatrami Wysokimi to możesz spróbować.Jeśli chodzi o łatwiejszy wariant to chyba przez Krzyżne jest łatwo :scratch: Wchodziłam tylko od D5SP i tam łańcuchów nie ma.Do murowańca tez podobno nie ma

_________________
www.forumgorskie.fora.pl
www.tatrzanski-blog.blog.onet.pl

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 17, 2007 9:08 pm 
<font color = red><i>Szarik</i></font>

Dołączył(a): Pn sie 01, 2005 5:21 pm
Posty: 2908
Alex30 napisał(a):
Czy ktos schodzil od Koziego przez zadni granat zielonym szlakiem. Chodzi mi przede wszystkim o droge z koziego na zadni granat. Reszte juz znam.


Żeby zejść z Koziego zielonymi znakami na halę, musisz wrócić troszke czarnym szlakiem i później odbić na czerwony i iść chwilę (ok 1h)granią.Przy Przełączce nad Buczynową Dolinką jest niewygodne zejście w dół, później trzeba wgramolić się Kominkiem pod Czarnym Mniszkiem do góry, wygląda on ciekawie z dołu ale w gruncie rzeczy jest wygodny do wchodzenia. Dalej perć zaprowadzi Cię do zielonego szlaku i schodami zejdziesz na dół. Powinno być bez problemu, wielkich ekspozycji tam nie ma.

Powodzenia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 1:16 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 28, 2006 12:06 am
Posty: 220
Lokalizacja: Gdańsk
wichurra napisał(a):
A czy wie ktoś może jak obejść tą szczelinę? Też się wybieram po raz pierwszy na Granaty w tym roku i myślę, że powinnam dać radę przejść przez tą szczelinę, ale w razie zablokowania się chciałabym wiedzieć jak ją obejść. Może to głupie pytanie, bo będąc na miejscu pewnie można to wypatrzyć, ale nie byłam nie wiem i dlatego pytam.



Teoretycznie nie mozna jej obejsc, ale z praktyki wiem , ze da rade. Probowalam tylko raz, idac od strony Zadniego i jak dobrze pamietam, obeszlam powoli z prawej strony( czyli blizej sławnej szczeliny) wiekszy kamień, ktory oddzielal mnie od żlebu Drage-a, a pozniej powolutku podeszlam (moze z metr) do gory po niestabilnych kamieniach, powracajac na szlak. Nadal żyje (odpukać) :D Nie sprawdzilam obejscia w druga strone, ale zdaje mi sie ze nie wyglada juz tak ciekawie..Oczywiscie nie naklaniam i odradzam wrecz zbaczanie ze szlaku !!!:twisted:

_________________
"Ku mej kołysce wiał od Tatr o skrzydła orle otarty wiatr..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 4:58 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 18, 2007 11:57 am
Posty: 26
Witam.

Wybieram się w Tatry Niskie do Doliny Demianowskej.
Jadę tam pierwszy raz i czekam na propozycje szlaków nietrudnych i ciekawych do zaliczenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 6:24 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lip 11, 2006 11:42 am
Posty: 35
Lokalizacja: Szczecin / Warszawa
chcialabym skonsultowac ponizsze szlaki pod wzgledem kondycyjnym - czy na rozchodzenie sie nadaja. Rok temu zrobilam w pierwsze 3 dni:
1.Kościeliska (z jaskiniami i stawem smreczynskim - w sumie to mialam wrazenie,ze bylo wiecej lazenia niz nastepnego dnia ;-) )
2.Giewont ze strazyskiej i zejscie przez Kondratowa do Kżnic
3. Kościelec

w tym roku zastanawiam sie nad:
1. Grzes (pewnie ciuchcia przez ten kawalek po asfalcie,a powrot rowerkiem,bo tam to zadna atrakcja chodzic)
2.Palenica - Wodogrzmoty-Roztoka- Świstówka-Moko-Palenica
3. to zobacze jak pojda poprzednie :lol:

I nie wiem jaki jest ten szlak zolty na Grzesia? Są widoki czy raczej w lesie? Jakies mozolne podchodzenie? Wygodnie sie tam schodzi? Czy moze lepiej na pierwszy dzien Gesia Szyja(tam nie bylam,ale to raczej krotka traska-jak bedzie ladna pogoda to szkoda tracic calego dnia tylko na to)?

A jak jest od 5stawow do Moka przez Swistowke - np. w porownaniu do szlaku przez szpiglasowa?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 6:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Grześ najpierw w lesie a potem widoki z Grzesia
fankaSDM napisał(a):
A jak jest od 5stawow do Moka przez Swistowke - np. w porownaniu do szlaku przez szpiglasowa?
łatwiej i mniejsze podejście i widok na Morskie Oko i to co wokół

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 7:19 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 11:17 am
Posty: 209
Lokalizacja: okolice Łodzi
fankaSDM napisał(a):
A jak jest od 5stawow do Moka przez Swistowke - np. w porownaniu do szlaku przez szpiglasowa?
łatwiej i mniejsze podejście i widok na Morskie Oko i to co wokół[/quote]

Szlak przez Świstówkę jest przede wszystkim krótszy.Widokowo obydwa szlaki są ciekawe

_________________
www.forumgorskie.fora.pl
www.tatrzanski-blog.blog.onet.pl

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 9:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
tatromaniaczka napisał(a):
Szlak przez Świstówkę jest przede wszystkim krótszy.Widokowo obydwa szlaki są ciekawe

To wszystko zależy.
Dokładnie...
Moża iść tak, i można iść tak.
Oba przejścia są godne polecenia.
Wszystko zależy kto co lubi.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 19, 2007 10:09 pm 
Swój

Dołączył(a): So wrz 09, 2006 3:43 pm
Posty: 32
POWIEDZCIE MI JAK NAJSZYBCIEJ DOJSC DO PRZEŁĘCZY KARB Z KUZNIC? CHCE WEJSC NA KOSCIELEC, KOLEJKA NA KASPROWY NIECZYNNA NO I STAD MOJE PYTANIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 19, 2007 10:11 pm 
Swój

Dołączył(a): So wrz 09, 2006 3:43 pm
Posty: 32
NO TO MOZE PRZY OKAZJI DRUGA PROSBA O RADE. CHCE POSMAKOWAC ORLEJ PERCI:) CO PROPONUJECIE NA POCZATEK? JAKI ODCINEK?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 19, 2007 10:41 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
termini napisał(a):
JAKI ODCINEK?


Jak masz kondycję i warunki są dobre to załatw ją całą i będziesz miał ją z głowy. Po co tyle razy podłazić i złazić i się rozdrabniać.

A tak na poważnie to może okolice Koziego Wierchu bo są różne możliwości wycofu.

Lubię przejście przez Zamarłą bo raz tam z kolegą zgubiliśmy (!) szlak na górnym tarasie i wytrawersowaliśmy aż na jego wschodni skraj. Z nad krawędzi południowej ściany było widać pod stopami piargi 100m niżej.

Najbardziej wymagające jest bodajże przejście Kozich Czub. Nie przesadzałbym z tymi trudnościami. Sam się naczytałem przewodników i wydawało mi się że Orla Perć to nie wiadomo jaka wspinaczka. Przez to tak długo zwlekałem i odkładałem te wycieczki na później. Przy dobrych letnich warunkach to nie jest jakaś straszna ekspedycja. Wyciągnąłem moją żonę w jej urodziny na jej pierwszą (i jak dotąd jedyną) wycieczkę w Tatry właśnie na Kozi Wierch. Weszliśmy żlebem Kulczyńskiego a zeszliśmy przez Kozie Czuby i Kozią Przełęcz. I nic nikomu się nie stało tyle, że małżonka miała mi za złe, że się trochę zmęczyła w dżinsach i podrapała paznokcie. A wycieczkę odbyłem po kilkuletniej przerwie w łażeniu po Tatrach.

Myślę, że inni forumowicze doradzą Ci bardziej sensownie niż ja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 19, 2007 11:00 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt paź 17, 2006 3:40 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Kobiór
Na Kościelec można najszybciej wejść kierując się na Czarny Staw Gąsienicowy, a potem na Karb. Co do OP, najlepiej podzielić ją na 2 odcinki np. Zawrat - Żleb Kulczyńskiego i reszta. Najbardziej wymagającym odcinkiem moim zdaniem jest jednak od Skrajnego granatu na Krzyżne. Pewnie teraz jeszcze na Orlej leży sporo śniegu także trzeba uważać:)

_________________
"mój mózg,to mój drugi ulubiony organ"/W.Allen/

http://gorywysokie.blogspot.com/

http://pionowyswiat.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 6:27 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
dradamu:) napisał(a):
Pewnie teraz jeszcze na Orlej leży sporo śniegu także trzeba uważać:)


Granaty całe czyściutkie. W innych miejscach tylko od północy więc pewnie jeszcze leży w Żydowskim.

Na początek ( bo jak sądze idziesz pierwszy raz na Orlą ? ) to wyjdź od 5 Stawów na Kozi. Potem Czarnymi Ścianami do Kominka pod Czarnym Mniszkiem. I albo zejdź zielonym z Zadniego albo przejdź granią do Skrajnego i stocz się w dół Żółtym. Inne na początek byłyby ( moim zdaniem ) za trudne.

Co do Kościelca to wg mnie idź od Zielonego Stawu. Niby dłużej tam się idzie ale droga od Czarnego na Karb to makabra.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 7:09 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Łukasz T napisał(a):
dradamu:) napisał(a):
Pewnie teraz jeszcze na Orlej leży sporo śniegu także trzeba uważać:)


Granaty całe czyściutkie. W innych miejscach tylko od północy więc pewnie jeszcze leży w Żydowskim.


Dokładnie tak jak Łukasz T pisze "Honoratka" zasypana razem z łańcuchami, tworząc piękną, acz cholernie niebezpieczną zjeżdżalnię. Pozostały odcinek, aż do Granatów czysty - dalej.. nie wiem nie widziałem :D

Natomiast do Zawratu przechodzimy dwa płaty pierwszy luz.. drugi w sumie też ale trzeba się bardziej pilnować bo jest pod większym kątem.

Jak się ogarnę i pozwolicie wrzucę opis wyprawy i trochę fotek - witam forumowiczów i "czajników" :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 7:14 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Dalej chyba też czysto - widziałem :lol: Co prawda tylko ze Skrajnego i siłą rzeczy południowe stoki odcinka Skrajny - Krzyżne ale liczę na "wiatr , co rozgoni " - ostatnie letnie śnieżne pola .

Witaj.

P.s. Jestem forumowicz czy "czajnik" ? :lol:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 7:33 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Cytuj:
P.s. Jestem forumowicz czy "czajnik" ?


Czajnik to taki jak ja do tej pory.. czyta, a nie piszę.. po prostu się czai :lol:

a tu zjeżdżalnia:

Obrazek

no i gdzieniegdzie poniżej trochę biało :wink:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 5:54 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
jeśli chodzi o granaty - krzyżne to śniegu jest tam tyle....
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 6:28 pm 
Nowy

Dołączył(a): N cze 17, 2007 10:39 am
Posty: 5
Lokalizacja: Polska centralna
golanmac,ładne zdjęcia

Orla to moja działka :lol: więc na pierwszy raz nie polecam Ci okolic Granatów a Żleb Kulczyńskiego uznałabym dla poczatkującego za dobry szlak zejściowy,ale nie wejściowy - mniej wytrwałych może skutecznie zniechęcić.Nie wiem jak Twoja kondycja i wytrzymałość psychiczna,czego się boisz,czy masz jakieś lęki
Możesz zacząć od Zawratu od łatwej strony,czyli wejście od strony Doliny Pięciu Stawów Polskich i Orlą przejść aż do Koziej Przełęczy,i tam masz wybór zejścia albo spowrotem w stronę D5ST albo w stronę Hali Gąsiennicowej
Czarny szlak na Kozi Werch od D5SP jest bardzo męczący,w upale co poniektórym niebezpiecznie podwyższa się ciśnienie,i trzeba mieć buty z dobrym spodem,pod dojściem do czerwonego szlaku jest jedno miejsce gdzie skała jest śliska jak tafla lodu,szczerze tych kilka metrów było dla mnie straszne
Czarne Ściany wcale na pierwszy raz nie ..są tak proste,ukos pod jakim trzeba iść oraz bliskie sąsiedztwo wyślizganej płyty żlebu co poniektórych hamuje.Poważnie.A nie daj Boże spadnie deszcz

Właściwie Orlą samemu trzeba ocenić,w przewodnikach różne rózności piszą.Przestudiuj mapę i wybierz sobie taki odcinek,który wydawać Ci się będzie ok.Bo nie ma gotowej recepty,uważać trzeba wszędzie.

Byłam tam wiele razy i do dziś miejscem,w którym zaczynam się trząść są właśnie Czarne Ściany,to przez traumatyczne wspomnienie mojego pierwszego pobytu tam - idę sobie spokojnie od Koziego zdobywać Granaty ,patrzę: o jaka ładna rynienka,ciekawe co się za nia kryje,idę przeciskam się a tutaj taki skos..cieszyłam się wtedy,że nikt za mną nie szedł,pewnie uśmiałby się kiedy zobaczyłby moją technikę przejścia przez Czarne,strach potrafi usztywnić mięśnie ..


Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 6:56 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Olka napisał(a):
[ iść chwilę (ok 1h)granią.

:rofl_an:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 7:08 pm 
Swój

Dołączył(a): So wrz 09, 2006 3:43 pm
Posty: 32
dziekuje za rady. wlasnie siedze nad mapa i patrze co wybrac. 1 opcja to wejscie na skrajny granat (nie wiem czy jest trudne - jak tam jest? prosze powiedzcie) i dalej do buczynowej straznicy i w dol czarnym szlakiem. 2 opcja to wejscie od 5 tki na Kozi (jest stromo?) i dalej do skrajnego , zoltym szlakiem w dol. Nie wiem jakie tam sa trudnosci. Wczesniej bylem juz na Zawracie (szedlem ze Swinicy) i schodzilem niebieskim do Czarnego Stawu. Rysy tez zaliczylem. Sily mam sporo tylko nie lubie miec przepasci pod nogami:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 7:11 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Wybierz opcję numer dwa. Popelniając opcej numer jeden to praktycznie idziesz od Czarnego Stawu w tą i zpowrotem. Opcja numer dwa to piekna, długa wycieczka i co najwazniejsze nie powtarzasz szlaku :wink: Jezeli do palenicy wystartujesz przed 7 busem to bedzie czas na nie jedno piwko w Murowańcu co jako abstynet absolutnie odradzam :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 7:25 pm 
Swój

Dołączył(a): So wrz 09, 2006 3:43 pm
Posty: 32
a jak wyglada zejscie zeSkrajnego Granatu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL