Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 2:43 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 122  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 10:25 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Czyli nie ma problemu z zakupem biletów do Skalnatego tylko są problemy z zakupem na sam szczyt. 8) Teraz ja się zamotałam :? Przepraszam... :|

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 10:30 am 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Do Skalnego Plesa nie ma przedsprzedaży, przedsprzedaz jest tylko na czerwony wagonik na sam szczyt (bilet na niego mozna zarówno kupic na dole w Tatrzańskiej Łomnicy, jak i w stacji pośredniej w skalnym plesie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 10:33 am 
Kombatant

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 8:46 am
Posty: 458
Lokalizacja: Katowice
Do Skalnatego nigdy nie było problemów (tam jeżdżą takie wagoniki jak na Szyndzielnię).
Problemy były i są tylko na sam szczyt (jeden wagonik jedzie w górę co 20 minut, zabiera chyba coś z 15 osób).
Tylko, że kiedyś można było bilety na ten jeden wagonik kupić tylko na górze, a teraz można również na dole... i również w przedsprzedaży na kilka dni naprzód.
Tak, że nie ma już po co tam iść wczesnie rano jak kiedyś, bo się usłyszy (o 8.00 rano), że pierwszy wolne miejsce na szczyt jest na 16.50 :shock:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 10:48 am 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
max napisał(a):
Tak, że nie ma już po co tam iść wczesnie rano jak kiedyś, bo się usłyszy (o 8.00 rano), że pierwszy wolne miejsce na szczyt jest na 16.50 :shock:

Skąd ja to znam :lol: ...trzeba było wziąć z Ciebie przykład i w drugi dzień nie pchac sie tam znowu by usłyszeć , że kolejka nie jedzie z powodu wiatru;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 11:28 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 7:35 pm
Posty: 3100
Lokalizacja: G.E.K.O.N.Y.
Czy ktoś wie ile aktualnie kosztuje kimanie w Zbójnickiej Chacie?
Dzięki!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 8:00 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
agii26 napisał(a):
Do Skalnego Plesa nie ma przedsprzedaży, przedsprzedaz jest tylko na czerwony wagonik na sam szczyt (bilet na niego mozna zarówno kupic na dole w Tatrzańskiej Łomnicy, jak i w stacji pośredniej w skalnym plesie)



No to ładnie się zrozumieliśmy :lol:

Ufff...

Jednak wiadomości mnie ta nie martwi bo nie śpieszno mi na sam szczyt :wink: Planowałam pierwszego dnia przejść do Zielonego Plesa (kocham to miejsce;) i myślałam że wycieczkę muszę odwołać... Szkoda by było... :roll:

Dziękuję za pozytywne wiadomości :)

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 8:07 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
Wiecie może, czy Tatrzańska Magistrala na odcinku Skalnate Pleso - Velke Biele Pleso jest jednokierunkowa? Bo wiem, że takie pomysły kiedyś były. Jeżeli tak to w którą stronę można tam chodzić?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 8:10 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Magistrala nie powinna być jednokierunkowa :?

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 8:35 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
No tak wyczytałam w przewodniku Nyki, że plany na jednokierunkowość tego szlaku są.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 6:14 am 
Kombatant

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 8:46 am
Posty: 458
Lokalizacja: Katowice
Szedłem tam w drugiej połowie lipca (w kierunku od Białego do Skalnatego) i wtedy nie była jednokierunkowa.
Ludzie chodzili w dwóch kierunkach, nie było też żadnych oznaczeń na szlaku.
Mały zator zrobił się jedynie na tych łańcuchach na podejściu pod Świstówkę, bo w dół schodziły dwie wieloosobowe rodziny z małymi dziećmi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 3:10 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 31, 2005 7:05 am
Posty: 1609
Lokalizacja: Brzozówka k. Krakowa
Wybieram się na Słowację w rejon Trzech Studniczek. Planuję Krywań i Gładka Przełęcz. Jak wyglada tam sytuacja z noclegami ? Wolalbym klasyczne kwatery niz hotel czy schronisko. Mozecie cos polecić ? Za jaka kwote można tam cos znaleźć ?
Pozdrawiam

_________________
Góry mogą zastąpić wiele leków, ale żaden lek nie zastąpi gór.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 4:30 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 7:21 am
Posty: 3
Witam, forumowiczów.
Właśnie wróciłem ze Słowacji. Ktoś pytał o cenę benzyny 95 i fajki:
PB95 - 38,9 Sk
Marlbro - 80 Sk
Racket's 40 - 105 Sk
Ceny fajek - przykładowe z pierwszego lepszego sklepiku. Potrafią się nieco różnić w różnych miejscach.
Nocowałem w Novej Leśnej u Cyganów - miejsc jest od groma, ale mnie udało się trafić do Cygana u którego spałem rok temu. Za apartament (2 pokoiki - 1 sypialnia i 1 wizytowy oraz łazienka) - 300 Sk/osoba/noc.
Widok na Łomnicę i Sławkowski Szczyt - rewelacja.
Zrobiliśmy z żoną troszkę Słowackiego Raju i trasę Smokowiec-Chata Terrego-Lodowa Przełęcz-Dolina Jaworowa-Jaworzyna Tatrzańska.
MASSSSAKRA. Nogi bolą mnie do dzisiaj ale wrażenia extra. Podejście pod Lodową strasznie już zniszczone - żona się trochę poślizgnęła i bardzo wystraszyła, na szczęście chwila spokojnej rozmowy odblokowała ją ale najadła się mnóstwo strachu. Trzeba bardzo uważać, mimo że nie ma przepaści w którą można spaść.
Parkingi jak zwykle 160 Sk/dzień.
Jest też fajna rzecz - zjazd hulajnogą z Hrebienioka - tylko 90 Sk a frajda niesamowita. POLECAM GORĄCO.

A... robiłem wypłatę z bankomatu - konto inteligo:
Za 9000 Sk - całkowity koszt - 1068,4 Zł.

------------------------------------------------------------------------------------
Może trochę przynudzam i nie to forum, ale podzielę się jeszcze info dot. ubezpieczenia:

kupiliśmy na 2 osoby Compensa Voyage pakiet Luksusowy (zawiera akcję ratowniczą) - 10 dni - razem 81 zł (4,05 zł/dzień/osoba) - jak ktoś chce podam szczegóły z polisy.

-------------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze coś mi się przypomniało, co może Wam się przydać:
Prognoza pogody w Starym Smokowcu jest umieszczona w gablocie na głównej ulicy naprzeciw hotelu Grad Hotel. Jest też na stronie:
UWAGA:
http://www.shmu.sk/sk/?page=107

warto zajrzeć, bardzo często była trafna, nawet dla wysokich partii gór.
Myśmy nie znaleźli lepszej prognozy. [url][/url]


Ostatnio edytowano Cz sie 09, 2007 10:27 pm przez Crayfish, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 10:14 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
wydaje mi się ze w rejonie 3 studniczek to nie ma co szukać żadnych kwater, bo to nie jest miejscowość. najbliżej w okolicy to Podbanska

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 10:26 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz lip 13, 2006 1:21 pm
Posty: 94
Lokalizacja: Poznań
wichurra napisał(a):
Wiecie może, czy Tatrzańska Magistrala na odcinku Skalnate Pleso - Velke Biele Pleso jest jednokierunkowa? Bo wiem, że takie pomysły kiedyś były. Jeżeli tak to w którą stronę można tam chodzić?


Szłam na trasie Skalnate Pleso - Velke Biele Pleso 2 sierpnia - ruch w obu kierunkach. Niby to dobrze, ale w jednym momencie zwątpilam w sens takiego rozwiązania - gdy na łańcuszku przy podchodzeniu pod Rakuską zawisła sobie nad potokiem pani i nijak nie chciała przyspieszyć ;). Schodzący w kierunku Zelenego korek niesamowity utworzyli, a pani tak beztrosko sobie wisiała zamiast się sprężyć jakoś...;)

_________________
"Ludzie zapomnieli o tej prawdzie. Lecz tobie nie wolno zapomnieć. Stajesz sie odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 10, 2007 6:16 am 
Kombatant

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 8:46 am
Posty: 458
Lokalizacja: Katowice
Ludzie nie przesadzajcie z tą jednokierunkowością.
To nie jest Orla Perć, gdzie jest łańcuch na łańcuchu.
Ten odcinek szlaku ma kilka kilometrów, a łancuchy są na długości może kilkunastu metrów.
I z powodu tak krótkiego odcinka wprowadzać tak drastyczne ograniczenia?
A poza tym to jest Magistrala (szlak de facto dojściowy, łącznikowy) i jak słusznie powyżej ktoś napisał: "Bzdurą by było gdyby największe szlaki były jednokierunkowe"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 10, 2007 8:14 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 05, 2006 11:30 am
Posty: 126
Lokalizacja: Lipno
ja uważam że szlaki - gdzie są zabezpieczenia w postaci łańcuchów - powinny byc jednokierunkowe. Oszczędziło by to czasu i niepotrzebnych stresów na szlaku

oczywiście na szlaku gdzie jest znikoma ilość łańcuchów nie ma problemów, ale tam gdzie jest ich więcej robią się korki czekających na swoją kolej(jeżeli ludzie czekaja to i tak dobrze bo na ogół pchają się na umór na łancuchy nie patrząc że używa go akurat inna osoba) a często korki wydłużają sie przez osoby "sparaliżowane strachem" co wydłuża czas wędrówki.

Chociaż biorąc pod uwagę mentalność i świadomość ludzi to i tak by chodzili jakby im pasowało


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 11, 2007 7:33 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2006 10:51 am
Posty: 95
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz
krótka relacja z wypadu na Rohacze tutaj

_________________
antoniloskot.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 11, 2007 8:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Świeże ceny - podłoga + śniadanie 300 koron, pokój + śniadanie 360 koron. Piwo 50 koron. To Chata Teryho. Kolejka na Hrebieniok - góra 130 koron, dół 40 koron.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 17, 2007 2:37 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 2:08 pm
Posty: 5
Po powrocie z wysokich tatr na Slowacji musz stwierdzic ze sporo sie tam zmienia. Szczegolnie ceny, korona jest mocna i nie oplaca sie korzystac z kantorow, jesli juz to w smokowcu w miejscach slabo uczeszczanych (np. kiosk z pamiatkami przy podravinach na gorze jest pizzeria przelicznik (1 zł =8,4korony). Opłaca sie wypłacać z bankomatu na drobne potrzeby ale generalnie płacic kartą (nie ma prowizji wtedy wychodzi przelicznik nawet 8.65). Poruszałem się autostradą z zza popradu do Orawskiego hradu (swoja droga piekny zamek i warto go zobaczyc) winetka 150 koron na 7 dni (nie mozna mniej). Jak ktos wczesniej pisal oplaca sie na elektriczke kupowac blokowe listoki po 10 20 lub 30 koron i kasowac wedle potrzeby. Wode lepiej zabierac ze soba w gory ta w schroniskach kosztuje od 50 koron. Za kwatere w novej lesnej placilismy 300 koron od osoby pokoj 2 osobowy z lazienką dom polozony przy samym chodniczq do elektriczki. Jesli chodzi o popradzkie aqua city to polecam opcje blue diamond (silne dysze masujace, wody termalne, basen sportowy zjezdzalnie) szczegolnie wieczorem - gra świateł (2 godziny 450koron) + bar posrodq basenu. Jesli chodzi o pizzerie to trzeba uwazac bo niekoniecznie nazwy odpowiadaja polskim :) np w popradzie zamawiajac capriciose otrzymalem pizze z rybą :>.
Jesli chodzi o gory to polecam szlak ze smokowca do tatranskiej jaworzynki przez lodowe siodło (malo uczęszczany dolina jaworz. śliczna), jagniecy szczyt (hiperprzestrzenne widoki), mala wysoka w okolicy polskiego grzebienia (rownie rozlegle widoki) i generalnie ....
Warto miec ze soba rowery okolice novej lesnej starej lesnej smokowca tatrzanskiej jaworz. oraz za popradem w str. południowa sa przepiekne i bardzo odludne ;), a predkosci rozwijac mozna nieziemskie :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2007 8:00 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
minior napisał(a):
Jesli chodzi o popradzkie aqua city to polecam opcje blue diamond (silne dysze masujace, wody termalne, basen sportowy zjezdzalnie) szczegolnie wieczorem - gra świateł (2 godziny 450koron) + bar posrodq basenu.

A jakie ceny w tym barze :?: Bo nie mam ochoty siedzieć na stołku z girami w wodzie i nie móc gardziołka czymś potoknąć :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2007 12:18 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 2:08 pm
Posty: 5
ceny jak ceny 40 koron piwo 80 drink a stolek tez jest pod wodą zeby byla scislosc :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2007 12:43 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 7:21 am
Posty: 3
minior napisał(a):
Po powrocie z wysokich tatr na Slowacji musz stwierdzic ze sporo sie tam zmienia. Szczegolnie ceny, korona jest mocna i nie oplaca sie korzystac z kantorow, jesli juz to w smokowcu w miejscach slabo uczeszczanych (np. kiosk z pamiatkami przy podravinach na gorze jest pizzeria przelicznik (1 zł =8,4korony). Opłaca sie wypłacać z bankomatu na drobne potrzeby ale generalnie płacic kartą (nie ma prowizji wtedy wychodzi przelicznik nawet 8.65). Poruszałem się autostradą z zza popradu do Orawskiego hradu (swoja droga piekny zamek i warto go zobaczyc) winetka 150 koron na 7 dni (nie mozna mniej). Jak ktos wczesniej pisal oplaca sie na elektriczke kupowac blokowe listoki po 10 20 lub 30 koron i kasowac wedle potrzeby. Wode lepiej zabierac ze soba w gory ta w schroniskach kosztuje od 50 koron. Za kwatere w novej lesnej placilismy 300 koron od osoby pokoj 2 osobowy z lazienką dom polozony przy samym chodniczq do elektriczki. Jesli chodzi o popradzkie aqua city to polecam opcje blue diamond (silne dysze masujace, wody termalne, basen sportowy zjezdzalnie) szczegolnie wieczorem - gra świateł (2 godziny 450koron) + bar posrodq basenu. Jesli chodzi o pizzerie to trzeba uwazac bo niekoniecznie nazwy odpowiadaja polskim :) np w popradzie zamawiajac capriciose otrzymalem pizze z rybą :>.
Jesli chodzi o gory to polecam szlak ze smokowca do tatranskiej jaworzynki przez lodowe siodło (malo uczęszczany dolina jaworz. śliczna), jagniecy szczyt (hiperprzestrzenne widoki), mala wysoka w okolicy polskiego grzebienia (rownie rozlegle widoki) i generalnie ....
Warto miec ze soba rowery okolice novej lesnej starej lesnej smokowca tatrzanskiej jaworz. oraz za popradem w str. południowa sa przepiekne i bardzo odludne ;), a predkosci rozwijac mozna nieziemskie :P


No to widzę, że spędzalismy urlop dokładnie obok siebie, byliśmy na tych samych szlakach, zamku i piliśmy piwko na tym samym stołeczku w Blue Diamond. Jedna uwaga - jak ja byłem sprzedawali TYLKO MAŁE piwko.
Pozdrowienia.
PS. Warto zjechać hulajnogą z Hrebienoka. 90 Sk a ile przyjemności.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 21, 2007 10:52 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Było trochę, ale dawno o obowiązkowym słowackim wyposażeniu samochodu. Najnowsze jakie znalazłem to:
Cytuj:
Jak informuje Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce z dniem 1.11.2006 weszła na Słowacji w życie nowa Ustawa nr 578/2006 dotycząca wymaganego stanu technicznego i obowiązkowego wyposażenia samochodu.

Kontrolowane przez policję będą:

- hamulce;
- rura wydechowa;
- wydzielanie spalin;
- ważność badań technicznych;
- układ kierowniczy;
- ustawienie świateł i kierunkowskazów;
- koła samochodowe;
- stan opon;
- amortyzacja;
- podwozie.

Do obowiązkowego wyposażenia samochodu osobowego należą:
1. zapasowe bezpieczniki elektryczne, jeżeli są używane w instalacji elektrycznej danego samochodu;
2. zapasowe żarówki, po jednej sztuce z każdego rodzaju;
3. podnośnik samochodowy;
4. klucz do demontażu kół samochodowych;
5. koło zapasowe;
6.. linka holownicza;
7. trójkąt ostrzegawczy;
8. kamizelka odblaskowa, która musi być umieszczona w kabinie pasażera, a nie w bagażniku;
9. apteczka samochodowa.

Wyposażenie apteczki samochodowej
Gaza hydrofilna, składana sterylna 7,5 x 7,5 cm 10 sztuk
Roztwór dezynfekcyjny Ajatin - jodyna 50 ml 1 szt.
Ustnik do sztucznego oddychania 1 szt.
Folia izotermiczna 1 szt.
Chusta trójkątna 2 szt.
Rękawice ochronne (gumowe) jednorazowe 1 para
Chusta foliowa 20 x 20 cm 1 szt.
Plaster, szeroki 1,25 cm 1 szt.
Bandaż sterylny 4 szt.
Kompresy hydrofilne, sterylne 10 x 15 cm 1 szt.
Kompresy hydrofilne, sterylne 6 x 5 cm 1 szt.
Opaska gumowa 70 cm 1 szt.
Opaska elastyczna 6 x 4 cm 1 szt.
Plaster opatrunkowy 8 x 4 cm 10 szt.
Agrafki 4 szt.
Nożyce 1 szt.
Plastikowy pojemnik apteczki do transportu 1 szt.

Źródło: TTG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 21, 2007 8:07 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 18, 2007 11:57 am
Posty: 26
zbych napisał(a):
Było trochę, ale dawno o obowiązkowym słowackim wyposażeniu samochodu......


Potwierdzam znajomy dostał mandat 2000SKK za brak apteczki.
Naszej nie uwzględniają.
Bezpieczników i żarówek nie sprawdzali, tylko apteczka gaśnica i kamizelka. A zatrzymali go za przekroczenie prędkości.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 22, 2007 11:44 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 01, 2006 12:19 pm
Posty: 82
Lokalizacja: Kraków
wie ktos ile kosztuje wjazd i zjazd na Łomnice? pzdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2007 9:07 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2006 6:34 pm
Posty: 192
Lokalizacja: Warszawa
Tylko musisz ze dwa dni wcześniej iść i zakupić bilety! Kolejki są kolosalne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 26, 2007 11:47 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
blaza napisał(a):
wie ktos ile kosztuje wjazd i zjazd na Łomnice

240 Tatrzańska Łomnica -> Skalnate Pleso
150 Skalnate Pleso -> Tatrzańska Łomnica
550 Skalnate Pleso -> Łomnica -> Skalnate Pleso

Mariusz128 napisał(a):
Tylko musisz ze dwa dni wcześniej iść i zakupić bilety! Kolejki są kolosalne

wiesz to bo byłeś, czy bo słyszałeś ? ....
kilka razy ostatnio zdarzało mi się czekać na pierwszą jazdę do Skalnego (8:30) ludzie przede mną i po mnie kupowali bilety na Łomnicę, bez problemu ... aż sam się skusiłem ... ale Łomnica latem to nie to co w zimie ....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 27, 2007 1:18 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2006 7:15 pm
Posty: 1270
Lokalizacja: Kraków
golanmac napisał(a):
Mariusz128 napisał(a):
Tylko musisz ze dwa dni wcześniej iść i zakupić bilety! Kolejki są kolosalne

wiesz to bo byłeś, czy bo słyszałeś ? ....


po co ta agresja? :) ja byłem i widziałem - 15 sierpnia kolejka do kasy i do gondolek była na 2 godz stania a bilety na szczyt były sprzedawane na któryś następny dzień popołudnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 27, 2007 1:33 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Cytuj:
po co ta agresja?

jaka agresja ? zapytałem tylko ....
marekm napisał(a):
ja byłem i widziałem - 15 sierpnia

a o której godzinie ?
a po za tym na Słowacji najspokojniej jest w weekendy, większość Słowaków siedzi sobie przy browarku i odpoczywa ... kto by tam w niedziele po horach lazil ? ;D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 27, 2007 2:31 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2006 7:15 pm
Posty: 1270
Lokalizacja: Kraków
golanmac napisał(a):
a o której godzinie ?


około 10.00

_________________
Blog | Flickr | Facebook | Instagram | Twitter


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 122  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL