Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 3:47 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 02, 2007 8:50 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 11:02 pm
Posty: 264
Lokalizacja: Będzin
Hmm... szanuję Twoje upodobania, aczkolwiek chyba nie zdecydowałabym się na nocleg w rejonie Gubałówki..
Nie wiem dlaczego, ale mam jakąś wyraźną niechęć do tej górki ;)

_________________
Pozdrawiam,
Ania


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 02, 2007 10:06 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
bartek r napisał(a):
Sprawy związane z ogrzewaniem (przez zimę zużywają o ile dobrze pamiętam 20 czy 30 ton węgla), energią elektryczną, ciepłą wodą. Chociaż osobiście wolałbym aby cieplej wody tam nie było - taki urok, po całodniowym chodzeniu ochlapać się w lodowatej wodzie.
Generalnie takie schronisko produkowało (produkuje?) sporo zanieczyszczeń i to chyba ich minimalizacja miała być celem remontu. Pwenie jak przyjadę tam po 9 października to się dowiem, ale jeśli ktoś coś słyszał, byłbym wdzięczny za informacje.


coś mi się nie chce wierzyc z tym węglem itd jak to kwatera gdzie mieszczą sie 3 pokoje na max 10 osób :P co mocno podkolorowane wiesci lub nie opis tego co dalem w linku


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 8:07 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Mi również od razu się wydało, jakby opis nie pasował do linku.. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 11:45 am 
Swój

Dołączył(a): N sie 26, 2007 10:14 am
Posty: 33
Lokalizacja: Szczecin
No wiesz kazdy lubi coś innego ja tam lubie cisze a tam ona jest no i ten piękny widok z okna :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 6:10 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 8:14 am
Posty: 8
marx napisał(a):
bartek r napisał(a):
Sprawy związane z ogrzewaniem (przez zimę zużywają o ile dobrze pamiętam 20 czy 30 ton węgla), energią elektryczną, ciepłą wodą. Chociaż osobiście wolałbym aby cieplej wody tam nie było - taki urok, po całodniowym chodzeniu ochlapać się w lodowatej wodzie.
Generalnie takie schronisko produkowało (produkuje?) sporo zanieczyszczeń i to chyba ich minimalizacja miała być celem remontu. Pwenie jak przyjadę tam po 9 października to się dowiem, ale jeśli ktoś coś słyszał, byłbym wdzięczny za informacje.


coś mi się nie chce wierzyc z tym węglem itd jak to kwatera gdzie mieszczą sie 3 pokoje na max 10 osób :P co mocno podkolorowane wiesci lub nie opis tego co dalem w linku


Zgadza się. Małe nieporozumienie, ale że jestem leniwy to nie będę tego wyjaśniał.

_________________
bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 7:38 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
bartek r napisał(a):
Zgadza się. Małe nieporozumienie, ale że jestem leniwy to nie będę tego wyjaśniał.


Właśnie ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 04, 2007 9:01 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
Jak myślicie... Jade w ciemno do Zakopca, wyląduje na pkp ok 16.25 (sobota) czy spore szanse na znalezienie kwatery mam? jak najlepiej szukać albo czy duze są szanse ze kwatera znajdzie mnie ? :wink: tzn. czy o tej porze będą ludzi co oferuja kwatery (normalni ludzie a nie pijaczki i włóczęgi :wink: )

pozdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 04, 2007 9:06 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Z mojego doswiadczenia wynika, ze kazdego roku coraz wiecej osob proponuje noclegi przy dworcu. Ostatnio byla juz babka w pociagu w poroninie i oferowala noclegi (oczywiscie w Zakopcu).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 04, 2007 10:59 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
Hubert napisał(a):
Z mojego doswiadczenia wynika, ze kazdego roku coraz wiecej osob proponuje noclegi przy dworcu. Ostatnio byla juz babka w pociagu w poroninie i oferowala noclegi (oczywiscie w Zakopcu).


Właśnie mi też proponawla w 2006 we wrześniu i skorzystaliśmy (wysiedlismy w poroninie i nas zawieźli na kwaterę), może to ta sama. Z tegoż samego powodu nie mialem okazji zobaczyc jak sytuacja jak sie wysiada w zakopcu. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 04, 2007 1:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
marx napisał(a):
Jak myślicie... Jade w ciemno do Zakopca, wyląduje na pkp ok 16.25



Jak w lipcu i sierpniu wracałam ze szlaku około 18-20 to jeszcze stali.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 6:55 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 5:40 pm
Posty: 876
Lokalizacja: okolice Krakowa
Długo stoją

_________________
Dawniej Olivia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 15, 2007 6:14 am 
Swój

Dołączył(a): N sie 26, 2007 10:14 am
Posty: 33
Lokalizacja: Szczecin
Ja jak byłam w sierpniu to stali do szarówy czyli tak mniejwięcej do 21


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 17, 2007 9:15 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn wrz 17, 2007 8:52 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Londyn
hej
Pozdrawiam wszystkich, jestem tu pierwszy raz, w lutym bylem w Zakopcu, po raz pierwszy po 9 latach, zatrzymalem sie w pensjonacie Szarotka blisko doliny Bialego, super jedzenie i mila obsluga, ceny przyzwoite, polecam Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 19, 2007 7:48 am 
Swój

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 9:41 am
Posty: 76
Lokalizacja: okolice Poznania
Ja w tym roku spałam na Broniewskiego świetny nocleg, pokoje za 35zł ale na 10 dni, nie wiem jak jest na krótszy pobyt. Można super odpocząć po górskich wyprawach są przy pokojach tarasy lub balkony jest też dużo zieleni www.staszelowka.pl
W zeszłym roku byłam na Kasprusie i teraz stwierdzam że to za blisko centrum a poza tym właściciel podniósł cene z 35 na 45 zł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 19, 2007 8:27 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4449
Lokalizacja: lkr
ja ostatnio byłem tutaj http://www.palace.tatrynet.pl, na ul. Chałubińskiego, cos dla oszczędnych, przyjmują nawet na jedna noc w cenie 30 zł/os. warunki średnie tzn ściany mogliby odświeżyć, w pokojach tv i łazienki z prysznicami, we wrzesniu ogrzewane co mnie zaskoczyło, na dole stołówka i kuchnia samoobsługowa z czjnikami i herbatą, kawą i cukrem za free... do krupówek z buta 5 min. do ronda kuźnickiego 10 min.

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2007 9:47 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
Ja odradzam kwaterę: SMREKOWA 4 i GIMNAZJALNA 10 nic specjalnego nie maja do zaoferowaniaw szczególnosci na smrekowej szary ciemny pokój wchodzi sie praktycznei jakimis krzakami do domu łazienki to takie początek lat 90 a co do gimnazjalnej to bardzo niemila pani tzn lekko upierdliwa juz na samaym wstępie, na pytanie czy mozemy ogladnac kwaterę to odpowiedziala "Oglądać to wiecie..." :P ale obejrzelismy, łacznie z balkonem i pani mi wciska kit ze bedą mial widok od czerwonych po morskie oko :D na doddatek lodówki nie ma ale chciala od razu załatwiac obiady nam po 6 zł tłumacąc ze nie bedziemy potrzebowali chowac jedzenia. Ostatni minus to ceny w pierwszej to 30zł/os co wg mnie na 20 nie zasługuje. A w drugiej 27,50 wg mnie nie adekwatne co prezentuja.

Na podsumowanie dodam ze znalazłem kwaterkę za 28zł/os (z wliczona opł klimatyczną) z TV (6 programów), radio, balkon, lodówka, czajnik, w pokoju 4os, a mieszkalismy we dwoje czyli 4 łożka do dyspozycji, czysto w WC i w prysznicu żadne tam marmurowe łazienki ale schludne i wszsytko dziala raz tylko doświadczylem braku papieru w wc, a właściciel co dzień to sprzątał. Co dzien ok 20-tej na pare godzin ogrzewany pokój w celu ogrzania i wysuszenia ubrań/butów itd co we wrześniu nie jest pewnie standartem Pełna dyskrecja i miły właściciel można porozmawiać. Jedyne co bym dodał to jakąs kucheneczkę aby mozna było coś ugotgować.

Dodam, że 2 pierwesze oferty te nieciekawe to byly : jedna z łapanki a druga z polecenia przez jakaś pania co widziala ze czegos szukamy. Rada dla jadących w ciemno to pochodzic i pare miejsc odwiedzić i nie godzić się na pierwsze odwiedzone miejsce (no chbya ze wszsytko odpowiada to tak) A moja osobista uwaga to raczej u starszych pań dominuje w wielu przypadakch chytrość i przekolowywanie tego co oferują oraz mydlenie oczu, a często już prezentują wiekowe wyposażenie które odstrasza niz przyciąga i te takie ich czasem wkurzajace uwagi: (cyt) "Kochana tu zamykamy drzwi bo tu sie pali..."

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2007 10:08 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
By uniknąć większości tego typu uwag wolę nocować w większych pensjonatach.
A gdzie ta polecana przez Ciebie kwatera? Jeśli polecasz, to podziel się namiarami - nazwisko właściciela, adres, telefon..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2007 10:12 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
Brzozowa 24 jak i reszta z tejże zabudowy szeregowej na tej ulicy wygladajaca ladnie i była też juz polecana na forum. Ja daltego postanowilem tam popatrzeć. Aha.... i bliskość TESCO jest po prostu genialna i do busów też

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2007 11:37 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Aaaaa, własnie też planuję za tydzień w którymś na Brzozowej, właśnie z powodu lokalizacji, jest chyba najlepsza możliwa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2007 8:21 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
leppy napisał(a):
Aaaaa, własnie też planuję za tydzień w którymś na Brzozowej, właśnie z powodu lokalizacji, jest chyba najlepsza możliwa.


tak właśnie jest :!:

P.s. jak bedizesz w innym na brzozowej to podziel sie wrazeniami :)

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2007 9:15 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
kwaterowałam pod 12 , czysty schludny pokoik z łazienką,na korytarzu kuchnia , jeżeli jest chłodno odkręcasz zawór przy grzejniku i po chwili płynie błogie ciepełko, cena w sezonie 40,00


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2007 9:26 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
górolka napisał(a):
kwaterowałam pod 12 , czysty schludny pokoik z łazienką,na korytarzu kuchnia , jeżeli jest chłodno odkręcasz zawór przy grzejniku i po chwili płynie błogie ciepełko, cena w sezonie 40,00


40 to poza moimi możliwościami ;] a jak wrzesień i ceny?

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 8:30 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2007 10:48 pm
Posty: 4
Witam serdecznie wszystkich użytkowników portalu,
Mam pytanie: jak wygląda sytuacja z rezerwacją noclegów w schroniskach ? Głównie, interesuje mnie nocleg w Roztoce i w "5"-ce.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 3:53 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Jak to jak? Telefonicznie :)
W Roztoce mają teraz miejsca w zasadzie stale z wyjątkiem weekendów. Z Piątki zaś nie wyrzucą, to w tej chwili jedyne schronisko w naszych Tatrach Wschodnich, które udziela noclegów na podłodze.
Tak czy owak, rozsądnie jest wcześniej zadzwonić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 3:56 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2007 10:48 pm
Posty: 4
mac ap napisał(a):
Jak to jak? Telefonicznie :)
W Roztoce mają teraz miejsca w zasadzie stale z wyjątkiem weekendów. Z Piątki zaś nie wyrzucą, to w tej chwili jedyne schronisko w naszych Tatrach Wschodnich, które udziela noclegów na podłodze.
Tak czy owak, rozsądnie jest wcześniej zadzwonić.

Dzięki za odp. Czy żądają kaucji ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 7:00 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
marx napisał(a):
a jak wrzesień i ceny?


to cena z początku września :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 8:40 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
górolka napisał(a):
marx napisał(a):
a jak wrzesień i ceny?


to cena z początku września :?


to bardzo drogo ;/

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 22, 2007 4:55 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Kaucji, Agnes? Co masz na myśli? Jeśli opłaconą rezerwację, to schroniska chętnie to przyjmują. Rezerwacje telefoniczne są zdaje się honorowane tylko do godziny 17-tej danego dnia. Jeśli chodzi o kaucję sensu stricto (opłata na wypadek zniszczenia czegoś), to nie- schroniska jej nie żądają.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 10, 2007 11:45 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 17, 2007 7:57 pm
Posty: 3449
Lokalizacja: Tczew
Odradzam bardzo kwaterę na BACHLEDY 4, po prostu koszmar, cena z łachy 25 zł od osoby, normalnie to 30. Stronkę w necie mają fajną, ale naprawde pokoje to jedna wielka bieda, wilgoć, grzyb w łazience, ogólnie w pokoju wali stęchlizną , nie mówiąc juz o TV , który posiada antene pokojową i nadaje tylko jeden program - SZUM I CISZA. Meble stare, łózka rozjechane, materac z gąbki, nieświeża pościel i na dodatek pod kołdrą zastalismy ZAUSZNIKA :evil:

zero aneksu kuchennego o czym pani wynajmująca nie mówi. Za to jest naprawde niemiła i ..... szkoda gadać - nie jedźcie na Bachledy 4, -chociaz dom ładny i kto by pomyslał co czeka pod dachem, :evil:

Spieprzalismy z tej kwatery az sie kurzyło po przespaniu 1 nocy (bo za 1 zapłacilismy zaliczkę i szkoda nam było kase stracić :lol: ) , a na drugi dzień miła pani wynajmująca obrzuciła mnie stekiem złych słów przez telefon jak zadzwoniłam grzecznie mówiąc ze opuszczamy kwaterę i gdzie kluczyk zostawić.

:shock: Najgorszemu wrogowi nie polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 10, 2007 6:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Polecam noclegi na Brzozowej 16 - miałem jedynkę z łazienką i tv, balkonik, schludnie, miła właścicielka. Niewielki aneks kuchenny i lodówka na korytarzu. Cena - generalnie - 40 zł w sezonie, 30 zł poza sezonem. Ale najważniejsza jest - jak już stwierdził marx - genialna bliskość busów, dworców i Tesco.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL