Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Śr cze 26, 2024 12:18 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt wrz 18, 2007 2:39 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn wrz 17, 2007 8:52 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Londyn
hej
przez 9 lat nie jezdzilem w gory, wczesniej 2 razy do roku- zima i latem z fajna grupa ludzi przeszlismy sporo szlakow od Sudetow po Tatry, nie raz spalo sie byle gdzie w lesie albo pod skalami i zdarlo kilka par butow. No ale czas mija, paczka sie rozjechala po swiecie, kazdy ma zone, dzieci i brak czasu na wyprawy, mieszka w betonowej dzungli wielkiego miasta a jezeli juz jedzie to na wczasy do Hiszpanii, w lutym tego roku powrocilem do Zakopanego- fantastycznie, jedno z najlepszych miejsc mojego zycia, zrobilem pare wypadow- na Sarnia skale od Strazyskiej - dolina Bialego, Moko-w jedna strone bryczka :D powrot z buta, na Gosienicowa przez Skupniow Uplaz, proba skoku na Swinice-nieudana ze wzgledu na warunki pogodowe, Kasprowy-powrot kolejka, Gubalowka, pijalnie piwa na Krupowkach, teatr Witkacego, bylem tam tylko 4 dni. W kwietniu przyszlego roku jade znowu, tym razem mam ambitniejse plany i lepiej sie przygotuje, moje pytanie czy ktos wie jak to z noclegiem w Murowancu, wiem ze maja pokoje 2-jki, jade z zona i chcemy tam przenocowac, czy trzeba miec spiwory czy tez maja oni wszystko na miejscu i mozna to pozyczyc, a jak wasze powroty w gory po latach

Pozdrawiam wszystkich chorych na gory


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 18, 2007 3:02 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 9:49 am
Posty: 157
Lokalizacja: Katowice
być może pomocny będzie ten wątek
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... schroniska

_________________
"no pain no game" ...no pleasure :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 18, 2007 4:13 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
i ten link

http://www.murowaniec.e-tatry.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 18, 2007 5:38 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn wrz 17, 2007 8:52 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Londyn
dzieki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 18, 2007 8:26 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2006 8:07 am
Posty: 214
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
traper napisał(a):
hej
przez 9 lat nie jezdzilem w gory, wczesniej 2 razy do roku- zima i latem z fajna grupa ludzi przeszlismy sporo szlakow od Sudetow po Tatry, nie raz spalo sie byle gdzie w lesie albo pod skalami i zdarlo kilka par butow. No ale czas mija, paczka sie rozjechala po swiecie, kazdy ma zone, dzieci i brak czasu na wyprawy, mieszka w betonowej dzungli wielkiego miasta a jezeli juz jedzie to na wczasy do Hiszpanii, w lutym tego roku powrocilem do Zakopanego- fantastycznie, jedno z najlepszych miejsc mojego zycia, zrobilem pare wypadow- na Sarnia skale od Strazyskiej - dolina Bialego, Moko-w jedna strone bryczka :D powrot z buta, na Gosienicowa przez Skupniow Uplaz, proba skoku na Swinice-nieudana ze wzgledu na warunki pogodowe, Kasprowy-powrot kolejka, Gubalowka, pijalnie piwa na Krupowkach, teatr Witkacego, bylem tam tylko 4 dni. W kwietniu przyszlego roku jade znowu, tym razem mam ambitniejse plany i lepiej sie przygotuje, moje pytanie czy ktos wie jak to z noclegiem w Murowancu, wiem ze maja pokoje 2-jki, jade z zona i chcemy tam przenocowac, czy trzeba miec spiwory czy tez maja oni wszystko na miejscu i mozna to pozyczyc, a jak wasze powroty w gory po latach

Pozdrawiam wszystkich chorych na gory


Miejsca powinny być. Ale czy złapiecie 2-ójkę to nie wiem. No ale cała frajda jest w tym że nie wiesz na kogo trafisz w pokoju :lol:. Żadnych śpiworów nie bierz - wszystko jest łącznie z powłoczkami. Nie zapomnij o klapkach pod prysznic - przydatne są. Ceny jak to ceny - kromka chleba 35 groszy, bułka 1,5 - więc pieczywo lepiej kupić na dole. Pierogi ruskie za 10 chyba, zestaw obiadowy coś koło 18. Zamiast wody za 5 pln polecam parzenie herbaty z miętą. Lub topienie śniegu :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 18, 2007 9:56 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 31, 2007 10:13 pm
Posty: 724
Lokalizacja: Kraków
traper, jeśli znasz wcześniej termin wyjazdu to zabukuj sobie miejsca, tyle, że dzwonić trzeba wcześnie, w kwietniu, maju jeśli chcesz wynająć pokój w lecie. Na wiosnę schronisko jest na pewno mniej oblegane, na Twoim miejscu zadzwoniłbym tam po prostu i dopytał się o wszystko z pierwszej ręki. No i jeśli pogoda się akurat w danym terminie spierniczy, to jesteście w kropce :( BTW w kwietniu to tak śnieżnie jeszcze :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 19, 2007 3:46 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
Ja dzwoniłam w kwietniu albo na samym początku maja i już nic nie było wolne. W przyszłym roku zamierzam dwójkę już w styczniu zarezerwować:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2007 10:26 am 
Swój

Dołączył(a): Pn wrz 17, 2007 8:52 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Londyn
dzieki za wszystkie info


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL