Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N lip 07, 2024 7:45 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 431 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Markiz napisał(a):
Na Lecha to szkoda porządnego dworskiego batoga. On sam siebie każe bo się dosłownie dławi od złości. Jak słusznie zauważył Tytus to jest facet, któremu w życiu się nic nie udało a na starość sobie kupił komputer i próbuje skłócać ludzi. Jak to się mówi w Poznaniu - głupi szczun i tyle, latek przybyło a mądrości nie nabrał, gilejza jedna.

To tak jakbyś o mnie pisał, Markiz. Dzięki za ostrzeżenie. Lat nie ubywa i "już za chwileczkę, już za momencik" będę drugim Lechem. Mam ku temu zadatki. To co mnie ratuje to ... chyba to, że też jestem inżynierem (z wykształcenia) :lol:

EDYCJA 1 :
"Uwielbiam" ten wątek.
Dzięki niemu stuknęło mi 500 postów !!!

EDYCJA 2 :
Po ostatnim poście Lecha mamy z nim po 503 posty. Idziemy łeb w łeb.


Ostatnio edytowano Pt wrz 28, 2007 4:09 pm przez Gustaw, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:07 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Gustaw napisał(a):
będę drugim Lechem

a czerwone skarpety masz ?

EDYCJA1:

przepraszam, miałem na myśli zielone ;)

EDYCJA 2:
Gustaw, Gustaw !!!!!!!!!!!


Ostatnio edytowano Pt wrz 28, 2007 4:12 pm przez golanmac, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3665
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
Markiz napisał(a):
Ale grozić Sądem i do upadłego tym co się odważą pozwać to Olszański potrafi (strona 22)?
Kolejne przekręcanie kota ogonem, bo pisałeś że niby on grozi pozwaniem do sądu, a on pisze dokładnie coś odwrotnego: On nie grozi sądem a pisze, że jeśli ktoś go pozwie do sądu to ma dowody aby się obronić, a to całkowicie zmienia postać rzeczy. Ponieważ okazujesz się typem manipulatora i zabawiasz się w matactwa i wprowadzanie dyskutantów w błąd co treści omawianej książki, takie wypowiedzi można traktować tak samo poważnie ja tą cała idiotyczną maskaradę z pozowaniem na jakiegoś szlachetnie urodzonego markiza.

_________________
Obrazek

Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:12 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
golanmac napisał(a):
a czerwone skarpety masz

No pewnie. Cóż to za pytanie ! Tylko ostatnio jak je przymierzałem to się okazało, że guma ze starości się rozlazła i się jakieś takie obszerne zrobiły. A szkoda bo bardzo je lubiłe. Ale wy golanmac o skarpetach mnie zagadujecie a ja gore !

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:13 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Cytuj:
Markizie dlaczego piszesz nie na temat ?

A bo się migacie od tematu. Wcale nie trzeba przeczytać książki. Problem jest znany od dziesiątków lat. Czy Groński miał prawo odejść od Birkenmajera (są różne wersje - jedne, że Birkenmajer jeszcze żył, inne że nie żył). Jeśli żył to pójście Grońskiego po pomoc było jedyną szansą bo była kijowa pogoda, Tatry były puste a komórek nie było. Podobno w pisemkach taternickich była awantura na cztery fajerki i przyjaciele od liny skakali sobie do oczu. Minęły lata i Żuławski z Bielem i Francuzami poszli po Grońskiego, który w dodatku diabli wiedzą gdzie był a dni minęło tyle, że żyć nie mógł a Żuławski zginął niepotrzebnie. W tym samym roku pogotowie szwajcarskie nie chciało iść po Longhiego i Cortiego na Eiger. No i zebrało się samorzutnie grono ludzi dobrej woli kilku narodowości, w tym Polacy, i poszli - jednego uratowali. Znowu trochę lat minęło i Piotrowski zostawił tego operatora filmowego na ścianie i spierdzielił w dół - jedni się oburzali a drudzy mówili, że najważniejsze jest własne życie. A w minionym sezonie na oczach ludzi podchodzących na Everest ginęli ludzie i nikt palcem nie kiwnął bo to teraz podobno "w Himalajach nie ma akcji ratowniczych". Ale jednak dwóch Polaków zrezygnowało z pewnego prawie już wejścia aby ratować jakiegoś faceta, którego w życiu nie widzieli. Jest o czym dyskutować ale nie w stylu pana Olszańskiego czyli "różowej korporacji". To jest normalna zerowacizna i zziobrzenie za przeproszeniem wszystkich ew. sympatyków PiS.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:16 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Gustaw napisał(a):
No pewnie. Cóż to za pytanie

No to może kiedyś, będziecie mogli tak jak Słońce Sudet walczyć z całym podłym, okrutnym, pełnym spisków, zmów i układów światem ..... czego zarówno Tobie jak i najgorszemu wrogowi nie życzę hehe


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
golanmac napisał(a):
No to może kiedyś, będziecie mogli tak jak Słońce Sudet walczyć z całym podłym, okrutnym, pełnym spisków, zmów i układów światem ..... czego zarówno Tobie jak i najgorszemu wrogowi nie życzę hehe

No bratku, tylko poczekaj jak ja znowu w Tatry zajadę z Angliji a już tam wszystkich poustawiam gdzie trzeba ! He, he ... Dzień sądu ostatecznego się zbliża ... (zapewne w 2008 więc macie jeszcze kilka miesięcy na wygłupy i wybryki) :lol:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:21 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Markiz napisał(a):
A bo się migacie od tematu

Ależ drogi Markizie, zapewniam Cię że jedyna osobą która się z Tobą w tym temacie nie zgadza jest nasz główny specjalista wiodący ds afer i spisków, czasem zwany też słońcem sudet .... założę się że gdyby wszyscy zgodzili się z Lechem, on dla zasady zaczął by bronić TOPRU ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3665
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
Markiz napisał(a):
Na Lecha to szkoda porządnego dworskiego batoga. On sam siebie każe bo się dosłownie dławi od złości. Jak słusznie zauważył Tytus to jest facet, któremu w życiu się nic nie udało a na starość sobie kupił komputer i próbuje skłócać ludzi. Jak to się mówi w Poznaniu - głupi szczun i tyle, latek przybyło a mądrości nie nabrał, gilejza jedna
Coś takiego można napisać tylko z zazdrości, że mimo swoich lat nadal kilka razy w roku skrzykuję grupę przyjaciół w różnym wieku i prowadzę wielodniowe wędrówki w górach z grupami rodzinnymi i młodzieżą, a co sobotę albo niedzielę organizuję i prowadzę grupy turystów po ciekawych krajoznawczo okolicach w woj. wielkopolskim. Widać sam tego nie potrafi i stąd te złośliwe docinki, które mają w sobie tyle prawdy, co ja brudu za paznokciami, a które nie mają żadnego związku z tematem książki o błędach popełnionych przez TOPR pod Szpiglasową Przełeczą.

_________________
Obrazek

Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:24 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Lech napisał(a):
Kolejne przekręcanie kota ogonem, bo pisałeś że niby on grozi pozwaniem do sądu, a on pisze dokładnie coś odwrotnego: On nie grozi sądem a pisze, że jeśli ktoś go pozwie do sądu to ma dowody aby się obronić, a to całkowicie zmienia postać rzeczy. Ponieważ okazujesz się typem manipulatora i zabawiasz się w matactwa i wprowadzanie dyskutantów w błąd co treści omawianej książki, takie wypowiedzi można traktować tak samo poważnie ja tą cała idiotyczną maskaradę z pozowaniem na jakiegoś szlachetnie urodzonego markiza.


Kłamiesz jak keiter (z przeproszeniem psa)

Oto cytat:
"Ja osobiście każdą tezę czy zarzut postawiony w tym tekście udowodnię, bo dysponuję jaką wiedzą w tej materii, a co najważniejsze mam stosowne do tego dokumenty i inne dowody. Gdyby ktoś zechciał włóczyć mnie po sądach, to dużo zaryzykuje. Straciłem już w życiu tak wiele, że taka strata czasu to dla mnie betka. A jeśli braknie mi kasy na adwokata, to poproszę o wsparcie tę część prawdziwej górskiej braci, dla której góry są sposobem na życie i która podobnie jak ja postrzega góry i zachowania ludzkie. Jestem pewien, że zrobią zrzutkę i przynajmniej oni mnie zawiodą."
Skąd ja to, kurde znam? Aha - "ten pan już nikogo nie zabije" a także - "tu jesteśmy my a tam oni, tam gdzie kiedyś ZOMO".

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:28 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Oj Markiz, faktycznie, żeś pojechał Lechowi z tym "Markizem" ... jeszcze 18 lat temu Lech walczył z takimi ... i słowa dziękuję nie usłyszał .... ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:34 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
golanmac napisał(a):
Oj Markiz, faktycznie, żeś pojechał Lechowi z tym "Markizem"

golanmac, z szacuneczkiem, to teraz ty przejąłeś rolę chóru ? :wink:
Mnie już zaliczono gdzieś tu niedawno do chóru wujów ! :lol:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:34 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3665
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
Markiz napisał(a):
Kłamiesz jak keiter (z przeproszeniem psa)
Sam tu kłamiesz jak parszywa świnia (ze przeproszenieniem świni)

Oto cytat:
Cytuj:
Ja osobiście każdą tezę czy zarzut postawiony w tym tekście udowodnię, bo dysponuję jaką wiedzą w tej materii, a co najważniejsze mam stosowne do tego dokumenty i inne dowody. Gdyby ktoś zechciał włóczyć mnie po sądach, to dużo zaryzykuje. Straciłem już w życiu tak wiele, że taka strata czasu to dla mnie betka. A jeśli braknie mi kasy na adwokata, to poproszę o wsparcie tę część prawdziwej górskiej braci, dla której góry są sposobem na życie i która podobnie jak ja postrzega góry i zachowania ludzkie. Jestem pewien, że zrobią zrzutkę i przynajmniej oni mnie zawiodą.
Ten cytat dokładnie potwierdza to co napisałem, o przekręcaniu kota ogonem, że niby Olszański grozi pozwaniem do sądu, a on pisze dokładnie coś odwrotnego: Ten cytat potwierdza, ze nie grozi sądem a pisze, że jeśli ktoś go pozwie do sądu to ma dokumenty i inne dowody aby się obronić, a to całkowicie zmienia postać rzeczy. Po raz kolejny okazujesz się typem manipulatora i zabawiasz się w matactwa i wprowadzanie dyskutantów w błąd co treści omawianej książki, a w dodatku bezczelnie kłamiesz. Jeszcze raz stwierdzam, ze takie kłamliwe wypowiedzi można traktować tylko w kategoriach idiotycznej maskarady z pozowaniem na jakiegoś świrniętego markiza.

_________________
Obrazek

Lech


Ostatnio edytowano Pt wrz 28, 2007 4:39 pm przez Lech, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:38 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Cytuj:
Mnie już zaliczono gdzieś tu niedawno do chóru wujów

chętnie się przyłącze do chóru wujów, zważywszy na towarzystwo :D i fakt że to ja Cię do niego zaliczyłem heheheh

P.S.
Ja też chcę 500 ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:46 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Lech napisał(a):
Ten cytat dokładnie potwierdza to co napisałem, o przekręcaniu kota ogonem, że niby Olszański grozi pozwaniem do sądu, a on pisze dokładnie coś odwrotnego: Ten cytat potwierdza, ze nie grozi sądem a pisze, że jeśli ktoś go pozwie do sądu to ma dokumenty i inne dowody aby się obronić, a to całkowicie zmienia postać rzeczy. Po raz kolejny okazujesz się typem manipulatora i zabawiasz się w matactwa i wprowadzanie dyskutantów w błąd co treści omawianej książki. Jeszcze raz stwierdzam, ze takie kłamliwe wypowiedzi można traktować tylko w kategoriach idiotycznej maskarady z pozowaniem na jakiegoś świrniętego markiza.


Jako człowiek starannie wychowany (maman bardzo się starała, choć jej głównie zależało na tym abym z kurewkami się nie zadawał) i o doskonałych manierach bardzo nie lubię się brzydko wyrażać. Ale teraz niestety nie mogę inaczej jak skwitować Twoje wywody:
PIEPRZENIE KOTKA PRZY POMOCY MLOTKA
Żegnam ozięble panie Rugała, Zagłoba miał rację - w Wielkopolsce mnóstwo drapichrustów.
[b]


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:50 pm 
    Stracony
    Avatar użytkownika

    Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
    Posty: 8796
    Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
    golanmac napisał(a):
    P.S.
    Ja też chcę 500 ...

    Wystarczy się poprodukowac w tym wątku, szczególnie w roli chóru, i do 500-tki szybko się dobije :!:

    PS
    Czy 500-tki to nie jest klasa motocykli, tak przypadkiem ? Ja się tam na motocyklach nie znam.

    _________________
    Obrazek TG


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:51 pm 
    Stracony

    Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
    Posty: 10096
    Lokalizacja: Moszna
    Cytuj:
    Żegnam ozięble panie Rugała

    No nie ma się co złościć :)
    Dajcie tu jakąś muzyczkę !! :D


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:53 pm 
    Stracony

    Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
    Posty: 10096
    Lokalizacja: Moszna
    Gustaw napisał(a):
    Czy 500-tki to nie jest klasa motocykli, tak przypadkiem

    jest, choć wolę większe pojemności :D ....
    a po za tym, jak to kiedyś pisało na jakimś kobiecym forum:
    nie ważny jest rozmiar, ważne żeby był DUŻY" :D:D


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:53 pm 
    Stracony
    Avatar użytkownika

    Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
    Posty: 11093
    Lokalizacja: Poznań
    Radzę wstrzymywać się trochę z wyzwiskami

    _________________
    Tatrzańskie szlaki..


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:55 pm 
    Przypadek beznadziejny
    Avatar użytkownika

    Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
    Posty: 2176
    Lokalizacja: Litwini wracali?
    golanmac napisał(a):
    Dajcie tu jakąś muzyczkę !!


    http://senser77.wrzuta.pl/audio/4AdlQQ4 ... naja_wojna


    PS. Dla mnie 500-tka idealna, braciszku ;)

    _________________
    I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

    Obrazek


    Ostatnio edytowano Pt wrz 28, 2007 4:56 pm przez magda, łącznie edytowano 1 raz

    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:55 pm 
    Stracony

    Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
    Posty: 10096
    Lokalizacja: Moszna
    tomek.l napisał(a):
    Radzę wstrzymywać się trochę z wyzwiskami

    Oczywiście znam "brzydkie słowa" ale jako dobrze wychowana osoba zupełnie ich nie rozumiem :D

    EDYCJA:
    Dziękuję Magdo, zawsze można na Ciebie liczyć :D


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:58 pm 
    Stracony

    Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
    Posty: 18072
    Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
    tomek.l napisał(a):
    Radzę wstrzymywać się trochę z wyzwiskami


    Przyjmuje naganę z należną pokorą. Niestety ten pan, to znaczy chciałem powiedzieć Obywatel Rugała tak przekręca wydawałoby się proste i klarowne teksty, że nawet człowiekowi starannie wychowanemu zdarza się użyć wulgaryzmów. To się nie powtórzy.
    :D


    Ostatnio edytowano Pt wrz 28, 2007 4:59 pm przez Markiz, łącznie edytowano 1 raz

    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 4:59 pm 
    Stracony
    Avatar użytkownika

    Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
    Posty: 3665
    Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
    Markiz napisał(a):
    Żegnam ozięble
    Tym pożegnaniem możesz się wypchać, bo tak się składa, że wybywam w teren i na jakiś czas pożegnam to i inne fora dyskusyjne. A na koniec propozycja aby co niektórzy trochę ostygli z zacietrzewienia i przyjęli sobie wiadomosci, że ja mimo swoich lat nadal kilka razy w roku skrzykuję grupę przyjaciół w różnym wieku i prowadzę wielodniowe wędrówki w górach z grupami rodzinnymi i młodzieżą. Tym razem też wyjeżdżam na wędrówkę.

    _________________
    Obrazek

    Lech


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:02 pm 
    Stracony

    Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
    Posty: 10096
    Lokalizacja: Moszna
    Lech napisał(a):
    że ja mimo swoich lat nadal kilka razy w roku skrzykuję grupę przyjaciół

    gdzie te czasy gdy się pochody pierwszomajowe skrzykiwało :D


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:05 pm 
    Uzależniony ;-)

    Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 1:05 pm
    Posty: 702
    Lokalizacja: że znowu
    Lech napisał(a):
    ybywam w teren i na jakiś czas pożegnam to i inne fora dyskusyjne.

    no i zaje.iscie


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:06 pm 
    Stracony
    Avatar użytkownika

    Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
    Posty: 8796
    Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
    Lech napisał(a):
    wybywam w teren i na jakiś czas pożegnam to i inne fora dyskusyjne

    :cheer: :cheer: :cheer:

    _________________
    Obrazek TG


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:06 pm 
    Stracony

    Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
    Posty: 18072
    Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
    Lech napisał(a):
    i na jakiś czas pożegnam to i inne fora dyskusyjne.


    Czyli starania nasze zostały uwieńczone powodzeniem. Życzę wielu miłych wrażeń. Mam nadzieję, że Szanowny Pan nie rusza w Tatry bo to teraz pogoda niepewna i o konieczność interwencji TOPR nie trudno. A tam, proszę mi uwierzyć, od kilku dni pilnie studiują Pana twórczość. Zadbałem o to.

    Markiz Francois Louis Marc de Bourbon i wicehrabia de Bragelonne ( z tych gorszych Bourbonów)

    _________________
    Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
    Zapraszam


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:10 pm 
    Stracony
    Avatar użytkownika

    Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
    Posty: 3665
    Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
    golanmac napisał(a):
    gdzie te czasy gdy się pochody pierwszomajowe skrzykiwało
    Prosiłem o ostudzenie zacietrzewienia, bo wypisywaniem takich bzdurnych złośliwości okazujesz tylko zazdrość, że sam nie potrafisz opracować sensownego programu imprezy, załatwić noclegów i wodzić grupę znajomych po górach i innych ciekawych miejscach.

    _________________
    Obrazek

    Lech


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:14 pm 
    Stracony
    Avatar użytkownika

    Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
    Posty: 3665
    Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
    Markiz napisał(a):
    Lech napisał(a):
    i na jakiś czas pożegnam to i inne fora dyskusyjne.

    Czyli starania nasze zostały uwieńczone powodzeniem.
    Nie przypisuj sobie niezasłużonych sukcesów, bo mój wyjazd był zaplanowany dużo wcześniej, zanim zacząłeś tu odstawiać swoją żałosną maskaradę.

    _________________
    Obrazek

    Lech


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
     Tytuł:
    PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:16 pm 
    Stracony

    Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
    Posty: 18072
    Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
    Lech napisał(a):
    bo wypisywaniem takich bzdurnych złośliwości okazujesz tylko zazdrość,


    Golanmac, wstydź się, to nieładnie komuś zazdrościć. Jak się poprawisz to Ci może Lech przyśle kserokopię "Poradnika organizatora turystyki" - wydanego przez Zarząd Główny Związku Młodzieży Polskiej w 1952 roku.

    _________________
    Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
    Zapraszam


    Góra
     Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
     
    Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
    Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 431 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona

    Strefa czasowa: UTC + 1


    Kto przegląda forum

    Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości


    Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
    Nie możesz odpowiadać w wątkach
    Nie możesz edytować swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów

    Szukaj:
    Skocz do:  
    POWERED_BY
    Polityka prywatności i ciasteczka
    Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL