Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 12:27 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lis 16, 2005 7:29 pm 
Wprawdzie nie zebrałem się jeszcze w sobie, coby epizod nr 1 powciepywać ale drugi jest mi łatwiej obecnie. od razu uprzedzam, że wciepuje fotki metodą tradycyjną bo nie wiem czemu mnie te miniaturki wkrowiają :)

Zatem trasa: Kuźnice-Hala Kondratowa-dol. Kondratowa-Kopa Kondracka-wyżnia przełęcz kondracka-Grzybowiec-Dol.Strążyska.

Trasa na którą wyruszyłem poważnie osłabiony przez Złego, któy dzień wczesniej czaił się na mnie na każdym kroku. I gdyby nie to, ze bracia i siostry dzielnie w boju mnie wspierali pewnie poległbym i fotek nie wykonał. Zatem tyle smucenia. AVE.


Jeszcze trochę by się tego nazbierało ale nie męczę Was tak jak ja -uwierzcie mi - męczyłem się na szlaku tym. czego Atamanowa, ów giermek mój świadkiem naocznym była.AVE.

A po zejsciu ze szlaku do zagrody żem się udał o czym w innym miejscu na forum tym poczytacie :twisted: :twisted: :twisted:


Ostatnio edytowano N maja 10, 2009 6:25 pm przez Ataman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 16, 2005 7:57 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 1:05 pm
Posty: 702
Lokalizacja: że znowu
pikne bracie :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 16, 2005 8:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Foty są super!!! Bravo Atamanie!!! jednak najbardziej na nich podoba mi się Twoja czapa... 8) Ja muszę swoją odkopać bo kiedyś (ze 4 lata temu) mama mi kupiła z takim wielkim bomblem żebym chodził w niej i uszy przykrywał... Jak ją zakładałem to każdy w Wołominie mnie poznawał z 200m taki miała bombel... :twisted:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 8:41 am 
wiesz co czapa nabyłem jakieś 3 latat temu w promocjhi "Milki" - do zestawu 5 chyba czekolad dodawali czapę :wink: No zarąbista jest to fakt a do tego w sobotę chrponiła mocno głókę mą przed żarłocznym słońcem :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 9:18 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Wkleje za niedługo fotke moich kapci - żubrów. Zawsze mi się marzyła impreza towarzyska w takich strojach :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 9:21 am 
Mnie za to zawsze korciło zeby zrobić imprezę towarzyska w strojach z lat 60tych i 70tych gdzieś nad jeziorkiem /stawem/ z muzą lecącą z kolumn na cały regulator. Coby dodać pikantności dramatowi moglibyśmy sobie pejsiki podoklejać - tudzież te koszule z wielkimi kolnierzami w kfiatki :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 9:24 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Ataman napisał(a):
Mnie za to zawsze korciło zeby zrobić imprezę towarzyska w strojach z lat 60tych i 70tych gdzieś nad jeziorkiem /stawem/ z muzą lecącą z kolumn na cały regulator. Coby dodać pikantności dramatowi moglibyśmy sobie pejsiki podoklejać - tudzież te koszule z wielkimi kolnierzami w kfiatki :wink:


I krawaty o szerokości 20 centymetrów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 9:28 am 
i koniecznie dzwony oraz pacyfki i agrafki gdzie sie da :wink: Flower power jednym słowem :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 10:15 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:40 pm
Posty: 152
Lokalizacja: Warszawa
A ja chyba na początku grudnia mam impreze przebierańców!! zapowiada się ciekawie... :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 10:27 am 
Za kogo przebierzesz Bartka ? Od razu mówię, ze odpowiedź "rycerz" odpada :wink: :?:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 11:37 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Ataman napisał(a):
Za kogo przebierzesz Bartka ? Od razu mówię, ze odpowiedź "rycerz" odpada :wink: :?:


Rycerzem to ja przeca jestem! :twisted: Daria będzie moim koniem... 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 11:41 am 
Pewnie że rycerzem jesteś i to arcyzacnym :wink: chodzi o to, aby Twoje Danie główne :twisted: pokombinowało za kogo by tu jeszcze można Cię przebrać :wink: Np. Pokemona, Teletubisia albo Świstaka :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 12:16 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Michale- Bartek to człowiek gór, czyli YETI

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 12:19 pm 
Nie no ratunku !!!!!! Najpierw mi tu Atamanową na forum wciagają a teraz jeszcze Ty Bogusiu /Brutusie :wink: / odsłaniasz imie me prawdziwe przed tymi niewiastami złowrogimi :shock: :shock: :shock: Ataman odplywa na wyspę, czas wygnania się rozpoczął. Wrócę jako Elrond w złotej zbroi :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 12:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Już widzę te wyznania" ATAMANIE JAM CIE ZAWDY KOCHAŁA"
Albo " JAM TWYCH RAN NIE GODNA CAŁOWAĆ" - oczywiście po walkach w re-pasażach.
AVE i izwieni.

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 12:45 pm 
Ataman napisał(a):
Mnie za to zawsze korciło zeby zrobić imprezę towarzyska w strojach z lat 60tych i 70tych gdzieś nad jeziorkiem /stawem/ z muzą lecącą z kolumn na cały regulator. Coby dodać pikantności dramatowi moglibyśmy sobie pejsiki podoklejać - tudzież te koszule z wielkimi kolnierzami w kfiatki :wink:



a wiesz, że to nie głupi pomysł wcale... 8)
ttylko trzeba jakąś sadzwke znaleźć albo wykopać :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 12:47 pm 
pomysł do zrealizowania w czasie dramatu karnawałowego jak najbardziej :wink: takie najbardziej wyczesane wdzianka to można w lumpeksach po 2 zeta pokupować. Kiedyś moi kumple robili Beach Polana Party i tam właśnie hurtowo kupili koło 40 takich koszul :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 1:12 pm 
Ataman napisał: napisał(a):
pomysł do zrealizowania w czasie dramatu karnawałowego jak najbardziej



w takim razie trza szykować niebawem szwedy, dzwony, i wszelkie inne fatałaszki.. :wink: dramat na 102, juz nie tylko podział rół, ale nawet stroje :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 3:04 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
suślica napisał(a):
a wiesz, że to nie głupi pomysł wcale... 8)
ttylko trzeba jakąś sadzwke znaleźć albo wykopać :wink:

Kaytek w topicu o tanich pokojach pisał,że wykopał taki stawek celem upojnej kąpieli w nim.A mini tama dodawała by uroku :wink: Można by ten dorobek jego ciężkiej pracy jakos dodatkowo wykorzystać :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 10:41 am 
aby wątków nie mnożyć to dramatu akt nr 3 i 1 też zamieszczę tutaj. Zatem Dramat odsłona 3 /lejowa-kościeliska-stoły-kościeliska-ścieżka pod reglami-strązyska/


Ostatnio edytowano N maja 10, 2009 6:25 pm przez Ataman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 10:47 am 
hahah już widzę że coś spieprzyłem z fotkami :) ciekawe co ? czas chyba metodą Hoga udać sie do lodówki :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 10:53 am 
Atamanie, a tą fotkę z ostrzeżeniem przed żmijami to masz gdzieś na składzie?? 8) :wink:

P.S. Fajne foty stołowe 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 10:55 am 
...tylko się nie chcą wgrywać...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 12:12 pm 
tam ktoś dopisał jeszcze do uwaga na żmije "i krokodyle" ale srednio to widać :twisted:


Ostatnio edytowano Pt maja 08, 2009 2:37 pm przez Ataman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 12:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Ataman napisał(a):
srednio to widać ...
... bo fotograf się nie popisał - zdjęcie jest ruszone, ale po manewrach wieczornych nie dziwota, że się łapki trzęsą.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 1:38 pm 
fotografem nie był jednakże Ataman zatem wniosek ze Suślica tudizez Atamanowa/nie wiem która pstrykała tę fotkę/ również daleka była od swej życiowej formy :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 1:55 pm 
Ataman napisał: napisał(a):
Marta mam mam, miałasię pokazaćw "dramatu części 1" /asia to wrzuci/ ale ja umieszczam specjalnie dla Ciebie /niech będize to pierwsza rata za szalik /

http://img511.imageshack.us/img511/4629/obraz0876xp.jpg



:D

P.S. jaki ładny emblemacik 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 2:00 pm 
dzięki, dojrzałem do zmian jak jabłko dojrzewado spadniecia z drzewa :wink: /z tym jabłkiem to chyba dlatego że właśnie z asia szarlotkę robiłem/ :)


Góra
  
 
PostNapisane: N lis 20, 2005 4:01 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 16, 2005 8:46 pm
Posty: 516
Aby dzieła szczytnego dokończyć to dramatu akt 1 oto:
[img]
szliśmy czas jakiś...
[URL=http://img502.imageshack.us/my.php?image=obraz0684bg.jpg][img]
znaleźliśmy [URL=http://img502.imageshack.us/my.php?image=obraz0696yf.jpg]Obrazek
oraz wielką (no powiedzmy ;))[img]no%20i%20cóż%20weszliśmy%20[URL=http://img462.imageshack.us/my.php?image=obraz0743tx.jpg][img]http://img462.imageshack.us/img462/8274/obraz0743tx.th.jpg[/img]
było ciemno. bardzo ciemno. Ale w końcu nastała jasność. No i Ataman zadecydował: "Poszukamy żmijów"
i rozpoczęliśmy poszukiwania ObrazekObrazek
rozglądaliśmy się uważnie na wszystkie strony świata Obrazek[URL=http://img164.imageshack.us/my.php?
i oto wynik poszukiwań :
niestety, dołączę go nieco później -- sewer wariuję. cierpliwości!


Ostatnio edytowano Wt maja 05, 2009 1:07 pm przez AsiaJ, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 4:02 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 16, 2005 8:46 pm
Posty: 516
...


Ostatnio edytowano Pt maja 08, 2009 1:25 pm przez AsiaJ, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL