Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 3:56 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Byłeś/łaś na Starorobociańskim Wierchu?
Tak 52%  52%  [ 34 ]
Nie 48%  48%  [ 31 ]
Liczba głosów : 65
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz mar 13, 2008 3:06 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 2:50 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Od dawna marzę o zdobycie tego szczytu. Mój plan jest następujący: Siwa Polana->Trzydniowiański Wierch->Kończysty Wierch->Starorobociański Wierch->powrót tą samą drogą. Nie stety znowu bedę musiał się mozolić na Trzydniowiański, ale podejście na Starorobociański od strony Ornaku mnie zniechęciło z powodu przepaści w masywie Starorobociańskiego. Wedłóg mapy tatr, moja droga trwa 10h i 10 minut. Jeśli ktoś był na Starorobociańkim, proszę o wskazówki i mniejwięcej opis trasy i bezpieczeństwa, gdyż chcę się tam wybrać z rodziną.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 13, 2008 5:32 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Mówimy o trasie teraz, w marcu, czy latem?
Myślę że trasa przez Ornak będzie dla Ciebie atrakcyjniejsza, bo to i Iwaniacka, Siwe Skały, Siwe Turnie, Gaborowa przełęcz, no i same widoki na obie strony z grzbietu Ornaku. Ale faktycznie trzeba by mieć baczenie na dzieci, aby nie schodziły ze szlaku, szlak jest dłuższy, a samo podejście na Starorobociański od tej strony jest jednak stromsze.
A więc podejście od Kończystego. Radzę wchodzić na Trzydniowiański Krowim Żlebem, a wracać na dół doliną Jarząbczą. W ten sposób oszczędzi się nieco kolana. Jeśli myślimy o lecie, to kłopotów jako takich nie ma, choć rzecz jasna wszystko zależy od pogody. Sprawę ułatwi fakt, że od Trzydniowiańskiego przez Czubik i Kończysty właściwie non-stop będzie widać Starorobociański. Weź pod uwagę, że trasa z rodziną najpewniej zajmie więcej czasu, niż przewidują uśrednione wyliczenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 13, 2008 5:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
nero.565 napisał(a):
moja droga trwa 10h i 10 minut

Tylko nie planuj co do minuty.
Cały dzień i tyle.
O porę roku nawet się nie pytałem ...

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 13, 2008 7:38 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 1:16 pm
Posty: 209
Lokalizacja: wrony tu zawracają, psy d... mi szczekają i jest tabliczka "Koniec Świata"
Jeszcze dla ścisłości: dzieci w jakim wieku?

_________________
Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 13, 2008 10:51 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Byłam w lipcu. Jedna z piękniejszych wycieczek. W pełnym słońcu, bajeczne widoki, niewiele ludzi. A szłam taką trasą:

Dolina Kościeliska - Iwaniacka Przełęcz - Ornak - Siwa Przełęcz - Gaborowa Przełęcz - Starorobociański - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch i potem do Chochołowskiej Krowim Żlebem (polecam to drugie zejście)

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 6:40 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3189
Lokalizacja: Nowy Sącz
mac ap napisał(a):
Myślę że trasa przez Ornak będzie dla Ciebie atrakcyjniejsza, bo to i Iwaniacka, Siwe Skały, Siwe Turnie, Gaborowa przełęcz, no i same widoki na obie strony z grzbietu Ornaku.

Podzielam opinię, opisałem trasę na Starorobociański na swojej stronie, ale na razie admin coś majstruje przy dyskach i w tym momencie nie działa. Jak wróci do normy to prześlę link.

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 9:17 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 4:41 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Poznań
Trasa jest pozbawiona trudności technicznych. Polecam wejście od Iwaniackiej Przeł. z zejściem do Chochołowskiej - subiektywnie zawsze jakoś bardziej mi odpowiadało. Wejście od strony Ornaku i zejście do Chochołowskiej ma dodatkowo tę zaletę, że w okolicach Polany Trzydniówki jest punkt wynajmu rowerów (zjazd do Siwej Polany ostatnio chyba 9 PLN), dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i siły. Jeżeli pociechy są małe, to zejście z Trzydniowańskiego przez Kulawiec może być dla nich trochę uciążliwe (na pewnym fragmencie trzeba pokonywać na szlaku dość wysokie stopnie z drewniamymi progami - coś jak na szlaku z Rusinowej na Gęsią Szyję), poza tym uważaj na nie przy samym zejściu ze Starorobociańskiego w kierunku Kończystego. Szlak jest wypełniony drobnymi kamieniami, które mogą nagle "wyjechać" spod nóg. Poza tym spokojnie, przemyśl jedynie, czy dzieciaki dadzą radę kondycyjnie.

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 11:22 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 24, 2006 11:26 am
Posty: 1297
Lokalizacja: Wielkopolska
Ja szłam z Chochołowskiej przez Grzesia,Wołowiec,Łopatę, Jarząbczy,Kończysty,Starorobociański i dalej przez Ornak i Iwaniacką do Kościeliskiej.Zajęło mi to 14 godzin. Z dziećmi tak duże kółko odpada.Z pełnym obciążeniem już teraz wiem,że też :(

_________________
"Jedną z odmian szczęścia jest to,że ma się przyjaciół"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 2:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3189
Lokalizacja: Nowy Sącz
http://www.montekonrad.cba.pl/starorobocianski.html
Teraz strona działa, możesz poczytać.

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 3:54 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
Elfka napisał(a):
Byłam w lipcu. Jedna z piękniejszych wycieczek. W pełnym słońcu, bajeczne widoki, niewiele ludzi. A szłam taką trasą:

Dolina Kościeliska - Iwaniacka Przełęcz - Ornak - Siwa Przełęcz - Gaborowa Przełęcz - Starorobociański - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch i potem do Chochołowskiej Krowim Żlebem (polecam to drugie zejście)


również byłem w Lipcu i szedłem tą samą drogą, wrażenia jak wyżej :) Polecam!:)

A Krowim Żlebem jak ma się kijki to nie jest źle :)

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 4:26 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Idąc Krowim Żlebem pod górke w 25 stopniowym upale<jak nie wiecej> mało co bym ducha wyzioneła :) ...ale fakt,kijków wtedy jeszcze nie miałam.

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 4:45 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Hania ratmed napisał(a):
Idąc Krowim Żlebem pod górke w 25 stopniowym upale<jak nie wiecej> mało co bym ducha wyzioneła


Ja dwa razy wchodziłam, raz schodziłam. I po całodziennej przyjemnej wycieczce, zejście nie było za ciekawe. Zdecydowanie ten drugi wariant jest przyjemniejszy.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 6:01 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
ja polecam schodzenie :wink: wchodzenia zdecydowanie nie, nawet z kijkami

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 9:26 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2006 8:07 am
Posty: 214
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Ja bym schodził Doliną Jarząbczą. Łatwy i szybki szlak.

_________________
http://piohal.fotosik.pl/albumy/79684.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 11:28 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lut 14, 2008 1:41 pm
Posty: 1
Bardzo polecam podejście przez Dolinę Starorobociańską na Siwą Przełęcz, co prawda jest dosyć męczące ale widoki przy dobrej pogodzie są naprawdę urzekające i godne wysiłku :wink: Potem Starorobociański-Kończysty i Trzydniowiański i zejście do Doliny Jarząbczej. Byłam tam parę razy i zdecydowanie wolę to zejście niż przez Krowieniec bo trasa jest spokojna i zdecydowanie ciekawsza, zważywszy na to że po całym dniu wędrowania można sobie wreszcie odpocząć. A dzieciom powinno sie spodobać ( w sumie zależy też od ich wieku).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2008 11:59 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Myśle że dobrym pytaniem było by "komu zdażyło się przeczytać choć raz "staro-bociański" ? " :lol:

Dodam, że mi sie zdażyło. Cóż... wzrok już nie ten co za młodu... :lol:

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 15, 2008 12:22 am 
<font color = red><i>Szarik</i></font>

Dołączył(a): Pn sie 01, 2005 5:21 pm
Posty: 2908
Bo to raz :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 15, 2008 12:25 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 6:28 pm
Posty: 2072
Lokalizacja: Warszawa
Olka napisał(a):
Bo to raz :lol:


Takoż i ja często czytałem "Starobociański", chyba zacząłem poprawnie mówić dopiero odkąd na niego wlazłem :D

_________________
siciarz.net


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 15, 2008 3:16 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Trauma_ napisał(a):
Myśle że dobrym pytaniem było by "komu zdażyło się przeczytać choć raz "staro-bociański"


I to nie raz :D

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 15, 2008 12:04 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
ja dopiero wczoraj zwróciłem na to uwagę :oops: :P

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 15, 2008 2:32 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Faktycznie, można wejść bezpośrednio na Siwą Przełęcz, skąd na Starorobociański jest już tylko niecała godzina wspinaczki średnim tempem. Ja jednak tego nie polecam. Droga Starorobociańską Doliną ku przełęczy będzie się bardzo dłużyła (szlak długi, pod górę i z ograniczonymi widokami), co zwłaszcza w kontekście dzieci grozi buntem lub niesnaskami w załodze. Poza tym faktycznie podejście na szczyt od wschodu będzie wymagać ciągłej uwagi, skierowanej na dzieci, z racji znacznej stromizny i przepaści, towarzyszącej szlakowi nieopodal.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 15, 2008 6:02 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 26, 2007 2:46 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Łódź
Ech... Starorobociański (vel Klin) w moim przypadku to jakaś przeklęta góra. Właściwie to obszedłem wszystkie polskie szczyty tatr zachodnich za wyjątkiem właśnie tej. Byłem już z jej wszystkich stron. Na Kończystym, na Siwej przeł. oraz na Bystrej i Błyszczu lecz na to cholerstwo jeszcze nie miałem okazji. A próby były trzy.
Pierwsze dwie skończyły się na spojrzeniu na tę dłuuugą męczarnię jaką musi człek przejść aby wdrapać się na te osuwające piaski przez parę godzin. Trzecia, jakeś 3-4 lata temu, była dość śmieszna. Aż wstyd się przyznać, ale nie wcelowałem we właściwy szlak (zacząłem iść zielonym szlakiem i albo nie zauważyłem początku czerwonego albo jego tam poprostu nie ma, albo moja mampa kłamie ;-) ) i koniec końców wszedłem na przeł. pod Wołowcem (skądinąd jeden z ładniejszych widoków w Tatrach na stronę Rohaczy).
Reasumując, pociesza mnie fakt, że góra nie zając - nie ucieknie. I kiedyś z pewnością wdrapię się na to górzysko! :-D

Pozdrawiam wszystkich, którzy stojąc u jej podnóży zadali sobie pytanie: czy widoki z tej góry są warte takiej mozolnej wspinaczki? ;-)

_________________
Czym wyżej, tym te góry jakieś mniejsze!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 15, 2008 6:21 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 12:30 pm
Posty: 1075
Lokalizacja: Pyrlandia
tatrzański_miś napisał(a):
aby wdrapać się na te osuwające piaski przez parę godzin

Rzeczywiście. Dwa kroki do przodu, jeden do tyłu, ale da się zrobić.

tatrzański_miś napisał(a):
koniec końców wszedłem na przeł. pod Wołowcem (skądinąd jeden z ładniejszych widoków w Tatrach na stronę Rohaczy).

Zgadzam się - rewelacja.

tatrzański_miś napisał(a):
I kiedyś z pewnością wdrapię się na to górzysko! Very Happy

Wdrap się, bo warto!

_________________
Gdzie mnie "zet" do gór wysokich...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 16, 2008 3:24 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 2:50 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Ali7 napisał(a):
Nawet się do tej przepaści za bardzo nie zbliżysz. Szlak idzie kilka - kilkanaście metrów obok krawędzi. Oczywiście dzieciaków trzeba pilnować.

Widziałem zdjęcie Starorobociańskiego od południa. Widzę, że szlak jest bardzo szeroki albo w razie czego można sobie zejść na trawkę ;) Tyle opinii że nie wiem którą wybrać. Na Starorobociański chcę się wybrać w wakacje. Podobno podejście na Ornak jest dość strome i męczące.

Krowiego Żlebu nie kojarzę...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 11:17 am 
Swój

Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 9:00 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Chorzów
jak juz omawiamy temat zachodnich to chce sie zapytac czemu łopata ma taka zła sławe i jest uwazana za jedno z najniebezpieczniejszych miejsc w Polskich Tatrach zach. Czy ta przełecz jest waska krucha ekspozycyjna? Moze ktos wrzuci jakas fotke :)

_________________
Miejmy szacunek dla gor, bo one szanuja Nas pokazujac całe swoje piekno


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 11:44 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
tatrzański_miś napisał(a):
Pozdrawiam wszystkich, którzy stojąc u jej podnóży zadali sobie pytanie: czy widoki z tej góry są warte takiej mozolnej wspinaczki?

Oj misiu ...
:scratch: :scratch: :scratch:
A czy wejście na Bystrą warte było mozolnej wspinaczki ...
:wink:


Starorobociański to jest kawał góry (dawno, dawno temu przez długi czas mój rekord wysokości aż do wejścia na Świnicę :lol: ) ale nie widzę sensu go demonizować. :twisted:
Kamyczki, żwirki ...
OK, ale jak dla mnie zawsze dużo gorsze było zejście z Jarząbczego na Niską przełęcz (300m czyli o 100 więcej) niż ze Starorobociańskiego.
Dolina Starorobociańska ma swój swoisty urok (zachowała jakąś taką dzikość) ale dzieciaki mogą się znudzić.
Jak się ma trudności w opanowaniu dzieciarni to nawet wycieczka na Sarnią Skałę czy Kopieniec Wielki jest ryzykowna ! :lol:


Ostatnio edytowano Pn mar 17, 2008 12:03 pm przez Gustaw, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 1:16 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
TakTak napisał(a):
czemu łopata ma taka zła sławe i jest uwazana za jedno z najniebezpieczniejszych miejsc w Polskich Tatrach zach.

A ma? :)
Jeśli już, to pewnie z uwagi na północną stromą ścianę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 3:01 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Rejon Łopaty (a raczej Dziurawej Przełęczy między Łopatą i Wołowcem) ma złą sławę ze względu na sporą ilość wypadków tamże. Jest dość stromo, a idzie się właściwie stale w sąsiedztwie przepaści. Tyle, że o ile wiem, wypadki (przynajmniej te ciężkie) zdarzają się tam wyłącznie zimą, na śniegu i lodzie. Szedłem tam we wrześniu, po śniegu i było dość stresująco.
Krowi Żleb nero.565 jest na czerwonym szlaku z Polany Trzydniówka- ostatni szlak, odchodzący z dna Chochołowskiej przed dojściem na Polanę Chochołowską.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 4:09 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
nero.565 napisał(a):
Widziałem zdjęcie Starorobociańskiego od południa. Widzę, że szlak jest bardzo szeroki albo w razie czego można sobie zejść na trawkę ;)

Obrazek
Obrazek

nie ma sie czego bać :)

nero.565 napisał(a):
Podobno podejście na Ornak jest dość strome i męczące.

Obrazek

Jest stromo, jest trochę męczące, ale drugiego tak wygodnego szlaku to nie ma w Tatrach. Idzie się jak po schodkach i widać że z każdym krokiem jesteś coraz wyżej :)

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 4:16 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Grzegorz napisał(a):
Idzie się jak po schodkach

Oczywiście jak ktoś lubi schody bo są tacy co akurat schodów nie znoszą.
Ta grupa anty-schodowa raczej wybrałaby Dolinę Starorobociańską.
No cóż, różne są gusta i upodobania ... :wink: Dlatego tak trudno doradzać ... :lol:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL