Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 06, 2024 8:54 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 10:21 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
http://www.lesytanap.sk/support/clanok.php?id=382

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 10:25 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
a jakie to szlaki maja być ?
niby słowiańskie języki sa do siebie podobne jak to Dolas mówił ale ja nie kum jestem :roll: :wink:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 10:27 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
! napisał(a):
ale ja nie kum jestem


To się trochę wysil i weź mapę do ręki.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 10:30 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Markiz napisał(a):
! napisał(a):
ale ja nie kum jestem


To się trochę wysil i weź mapę do ręki.

mam mapę od rana przy sobie i kmnie trase :lol:
tak więc patrze...

popatrzyłem ...

i jeśli dobrze to interpretuje to sapią sie na Zachodnich..
tyle dobrze
8)

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 11:14 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
! napisał(a):
tyle dobrze


Bo w Wysokich nie za bardzo co jest zamykać. Rysy nie zamkną bo dla Słowaków kultowe.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 11:25 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3189
Lokalizacja: Nowy Sącz
Z tego co zrozumiałem, to zamkną Tomanową Przełęcz i Juraniową Dolinę, i tak się tam nie wybieram w najbliższym czasie, byleby nie zamknęli Otargańców, bo są moim celem nr 2 tego roku.

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 12:13 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Otargańców nie zamkną bo to nie jest dogodna, w miarę łatwa i szybka droga do słowackich miejscowości podtatrzańskich. Stawiam tezę, że to wcale nie TANAP jest motorem zamykania szlaków granicznych lecz TPN. Dlaczego? Bo ulega lobby zakopiańskich posiadaczy kwater, restauratorów itp. Polski turysta ma spać i jeść w Polskich Tatrach i tam zostawiać swe pieniądze. Oczywiście dla kogoś przyjeżdżającego na tydzień i dłużej to nie ma znaczenia ale w przeważającym modelu weekendowym to jest istotne.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 1:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4449
Lokalizacja: lkr
na mapach sygnatury już od jakiegoś czasu przy tych dwóch szlakach jest "planowane zamknięcie szlaku"

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 1:31 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
peepe napisał(a):
na mapach sygnatury już od jakiegoś czasu przy tych dwóch szlakach jest "planowane zamknięcie szlaku"

Rzeczywiście ...


Markiz napisał(a):
Stawiam tezę, że to wcale nie TANAP jest motorem zamykania szlaków granicznych lecz TPN. Dlaczego? Bo ulega lobby zakopiańskich posiadaczy kwater, restauratorów itp.

Czy ja wiem ... Może i motorem jest i TPN ale to lobby musialo by mieć pusto w głowach, żeby naciskać aby zamknieto akurat te dwa szlaki ...
Bo niby dokąd można nimi dojść ...

Tańsza baza wypadowa w Orawicach ? Eeee ... targać się przez Bobrowiec, żeby wejść do Chochołowskiej ... Poroniony pomysł. No gdyby był znakowany szlak przez Polanę Jaworzynę na Juraniową Przełęcz (notabene bardzo ładna wycieczka :mrgreen: ) to jeszcze widziałbym tu jakąś logikę. Szkoda mi tego Bobrowca bo to piękna góra z ładnymi widokami.

Podobnie z Tomanową. Nie wyobrażam sobie drałowania tamtędy przez Tatry do tańszych miejscowości po południowej stronie. Dużo łatwiej i dogodniej jest poprostu obejchać Tatry dookoła.

Wydaje mi się, ze powód może być prozaiczny - brak ruchu turystycznego na tych szlakach. Nie szukałbym w tym jakiegoś spisku.

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 8:08 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
Gustaw napisał(a):
Wydaje mi się, ze powód może być prozaiczny - brak ruchu turystycznego na tych szlakach. Nie szukałbym w tym jakiegoś spisku.

no to co to wtedy przeszkadza, przyrodzie raczej nie bo maly ruch

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 8:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3189
Lokalizacja: Nowy Sącz
Myślę że Słowacy zamykają trochę ze strachu przed polskimi turystami, mogącymi przechodzić tędy granicę, ale nie w celu przejścia na nocleg po drugiej stronie doliny, ale jednodniowych wycieczek z powrotem do Polski, myśleli też przecież o zamknięciu przejścia z Polski do Doliny Cichej, ale widać nie znają dobrze polskich realiów, i tak większość się pcha w "nasze Tatry", Schengen prawie nic nie zmienia, kto chciał i tak wcześniej przechodził nielegalnie, to na Rohacze, to na Bystrą. A potem nazad do Polski. teraz jedynie będzie brak tej adrenalinki, czy wypatruje jakiś pogranicznik.

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2008 9:25 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11089
Lokalizacja: Poznań
Zamknięcie Tomanowej jest bez sensu. O ile tam się zwiększy ruch gdy granice są otwarte? Tłumy nagle nie zaczną tamtędy chodzić z Kościeliskiej i potem w górę na Kasprowy. A jak by chcieli iść dalej po słowackiej stronie to tłumów też tam nie będzie.
Z Bobrowiecką Przełęczą jest podobnie.
To nie są szlaki, które nagle zaleją turyści z Polski. Zbyt mała możliwość poprowadzenia tamtędy wystarczająco atrakcyjnych wycieczek. To miejsca raczej dla pasjonatów a nie ogólnej, turystycznej gawiedzi, która by tam wszystko zadeptała.

Zwyczajnie bezsensowne to działania.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 16, 2008 10:44 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
marx napisał(a):
no to co to wtedy przeszkadza, przyrodzie raczej nie bo maly ruch

No logiczne, nie da się ukryć ... jakbym miał strasznie bronić swojego stanowiska (a nie zamierzam) to stwierdziłbym, że zawsze taki szlak jednak trzeba jakoś tamn utrzymywać, i nawet jak kilka osób się tam napatoczy to mogą żyjątka wystraszyć i, nie daj Boże, ulec wypadkowi i potem szukaj wiatru w polu ... No ale to już mega mazurzenie ... nieprawdaż ... :lol:


gouter napisał(a):
Słowacy zamykają trochę ze strachu przed polskimi turystami, mogącymi przechodzić tędy granicę, ale nie w celu przejścia na nocleg po drugiej stronie doliny, ale jednodniowych wycieczek z powrotem do Polski

I chyba o to chodzi, strach ale nie związany z jakimś lobby zakopiańskim. Ale wydaje się, że Markiz ma swoje wtyczki tu i tam więc może ma "twarde dowody" (zupełnie jak niejaki Mr Ziobro), że tam jakiś układ miesza ... :| :wink:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 16, 2008 3:51 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Gustaw napisał(a):
Ale wydaje się, że Markiz ma swoje wtyczki tu i tam więc może ma "twarde dowody" (zupełnie jak niejaki Mr Ziobro), że tam jakiś układ miesza ... Neutral


Pewien rabin powiedział, że jak już zupełnie nie wiadomo o co chodzi to na pewno o pieniądze.

A tu nie wiadomo o co chodzi a już na pewno nie jest prawdą, że setki pasażerów z kolejki na Kasprowy ruszy w dół do Podbańskiej lub Przybyliny wykupić miejscowym całe piwo i przemycić z powrotem w plecaku na Kasprowy. Tak to stosunkowo niedawno dyrektor TPN, w imieniu swego kolegi z TANAP na jakim spędzie mówił mając cholernie głupią minę. Ponieważ w międzyczasie ceny się wyrównały a piwa bez kłopotu można przywieść całą furgonetę więc to wytłumaczenie wycofano jak zbyt skrajnie przekraczające granice idiotyzmu. Teraz mówi się, że turyści z kolejki będą masowo schodzić do Cichej wąchać tamtejsze kwiatki co może naruszyć równowagę ekologiczną i takie tam pierdoły.

O tym, że strony się umówiły aby wszystko pozostało tak jak było - to znaczy przejście na Rysach i chwatit jakoś wszystkim przez gardło przejść nie może. Osobiście bym się Słowakom nie dziwił w jednym tylko przypadku - gdyby coś wykombinowali - np. ruch jednokierunkowy na grani Rohackiej. Spójrzcie na to przez pryzmat Orlej Perci i oczyma Słowaka - toż za kilka tygodni będą mieli ten sam identyczny gnój co na Orlej. Ja będąc Słowakiem bym tego nie chciał.

A teraz rozłóżcie mapę i zastanówcie się tak na chłodno do czego są potrzebne jakiekolwiek przejścia? Moim zdaniem do niczego lub prawie do niczego. W 1914 roku i w 1938 roku chodzono pieszo z Zakopanego do Smokowca czy Szczyrbskiego Plesa bo tak było NAJSZYBCIEJ a auta wtedy prawie nikt nie miał a komunikacja publiczna tam nie istniała. Dziś trzeba być trochę masochistą aby np. na tygodniowy pobyt po południowej stronie pchać się przez góry.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 16, 2008 4:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Markiz napisał(a):
A tu nie wiadomo o co chodzi

No właśnie. A miałem nadzieję, że nas oświecisz. :(
Wszystko co napisałeś ma sens.
Przysłowie żydowskie znam.
I nadal trudno zrozumieć te decyzje chyba że oba parki zakładają, być może właściwie, że turyści nie kierują się logiką, na przykład będą wyczyniać bezsensowne wycieczki podobne do tych co wyliczyłeś tzn wypady na piwo do Podbańskiej czy przechodzenie na południe przez góry ... Zapewne znajdą się zapaleńcy co tak zrobią ale żeby to się stało masową modą ... Hmmm ... Nadal nic nie wiem ...

Ale pomazurzyć sobie można ... :mrgreen:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 17, 2008 1:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 6:38 pm
Posty: 1930
szlaki muszą być a niedźwiedzie w Cichej teź się przyzwyczają :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 07, 2008 8:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
W najnowszym przewodniku po Tatrach Słowackich przeczytałem potwierdzenie likwidacji szlaku na Tomanową Przełęcz, i to również od strony polskiej. Szlak na Kasprowy Słowacy zostawią najwyraźniej dla własnego interesu, by móc z Cichej przejść polskimi szlakami w rejon Kasprowy-Czerwone Wierchy-Giewont, lub na wschód w rejon Świnicy, Orlej Perci i Pięciu Stawów. Ale smutna to wiadomość że na Bobrowiec legalnie już nie będzie można wejść; od strony polskiej ma powstać łącznik na Bobrowiecką Przełęcz, na Juraniową już wejść nie będzie można; pytanie czy Słowacy zlikwidują szlak na Gładką Przełęcz. W mojej ocenie prawdopodobnie pozostanie szlak na Gładką Przełęcz, ale ku naszemu rozczarowaniu nie ochlapią farbą nieznakowanej ścieżki Liliowe-Zawory, pewnie na Wrotach a już na pewno na Chłopku nic się niezmieni. Słowacy pewnie obawiali się tłumów w Cichej podążających z Kościeliskiej...nic nie słychać na razie o realizacji pomysłu łącznika z Doliną Białki przy schronisku Stara Roztoka :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 08, 2008 8:51 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lis 28, 2006 11:00 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Poznań
Kto był na Tomanowej dobrze wie ile osób tam chodzi :P. Zresztą stan szlaku już wiele o tym mówi hehehe


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 09, 2008 10:52 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Piotr_23 napisał(a):
Kto był na Tomanowej dobrze wie ile osób tam chodzi

Ktoś mógłby się czepiać, że skoro szlak prowadził "do nikąd" to stąd wynikała odpowiednia frekwencja. No ale jak się otworzy przejście na Słowację to zaraz poleci tam jakieś tsunami klapkowiczów. Chyba jednak totalna bzdura.

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 09, 2008 5:39 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 10:30 pm
Posty: 51
pss, pss czyli rozumie ze zabawa na tym szlaku w partyzanta to nic oryginalnego? tak sie zastanawiam, czy bede musial zmieniac trasy zaplanowane w kwietniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 15, 2008 7:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11089
Lokalizacja: Poznań
No i na stronie TPN stoi info

"W Tatrach Słowackich zamknięte zostały następujące odcinki szlaków:
- Umarła Przełęcz - Juraniowa Przełęcz - Bobrowiec - Bobrowiecka Przełęcz (szlak zielony);
- Bobrowiecka Przełęcz - Grześ (niebieski);
- Dolina Cicha - Tomanowa Przełęcz (czerwony);

Dla turystów udostępnione zostało przejście z Bobrowieckiej Przełęczy do żółtego szlaku prowadzącego z Doliny Chochołowskiej na Grzesia. Odcinek został tymczasowo oznakowany, niebawem pojawi się na liście szlaków turystycznych TPN."

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 15, 2008 9:57 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lis 28, 2006 11:00 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Poznań
Cóz chyba się boją pytanie czego :/. Bobrowiec i tak nie był najbardziej popularny nie mówiąc już o Tomanowej :lol: Zalejemy ich od strony Kasprowego :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 15, 2008 10:13 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 17, 2008 11:12 pm
Posty: 1357
Lokalizacja: NewSączCity
Piotr_23 napisał(a):
Zalejemy ich od strony Kasprowego :P


tak... moczem po piwkach, jak podrożeją kibelki na Kasprowym... :mrgreen:

_________________
Czasem wystarczy przestać pragnąć jakiegoś marzenia, aby sprawić żeby się ono spełniło...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 16, 2008 8:38 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Mam pytanie, uświadomcie mnie proszę :D Słyszałam coś w radio w wiadomościach, ale mogłam niedosłyszeć, bo jechałam akurat busem i ciut przysypiałam. Ale mówili, że będzie można przechodzić na słowacką stronę w górach, pod warunkiem, że jest tam szlak. Czy to oznacza, że będzie można sobie zupełnie legalnie wejść na Bystrą i Błyszcza idąc od polskiej strony (od Gaborowej Przełęczy). A także na Rohacze od Wołowca?

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 16, 2008 9:54 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11089
Lokalizacja: Poznań
tak

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 17, 2008 7:40 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 4:41 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Poznań
Żal mi tego Bobrowca, nie byłem na nim nigdy a teraz to już mało prawdopodobne, by ponownie otwarli ten szlak. Z tego co zrozumiałem z informacji na lesytanap.sk, to oficjalną przyczyną są względy ochrony przyrody. Ledwo pojawiła się mozliwość legalnego przekroczenia granicy na Bobrowieckiej Przeł., to szlak zamknęli. Szkoda, choć niewykluczone że decyzja merytorycznie uzasadniona.

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 18, 2008 1:28 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
Elfka napisał(a):
Ale mówili, że będzie można przechodzić na słowacką stronę w górach, pod warunkiem, że jest tam szlak. Czy to oznacza, że będzie można sobie zupełnie legalnie wejść na Bystrą i Błyszcza idąc od polskiej strony (od Gaborowej Przełęczy). A także na Rohacze od Wołowca?


tomek.l napisał(a):
tak


tzn to już pewne? od kiedy?

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 18, 2008 1:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4449
Lokalizacja: lkr
Cytuj:
tzn to już pewne? od kiedy?

od ostatniego poniedziałku

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 18, 2008 5:18 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
peepe napisał(a):
od ostatniego poniedziałku
to elegancko :) a gdzie jeszce mozna legalnie przekraczac? ma ktos wykaz/link

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 18, 2008 5:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11089
Lokalizacja: Poznań
Wszędzie gdzie szlak polski styka się ze szlakiem słowackim:
Bobrowiecka Przełecz, Grześ, Rakoń, Przełęcz pod Rakoniem, Wołowiec,
Niska Przełęcz, Jarząbczy Wierch,
Kończysty Wierch, Starorobociańska Przełęcz, Liliowy Karb, Sucha Przełęcz, Rysy.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL