Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 2:19 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 04, 2008 6:34 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Stonka napisał(a):
Góry są do niczego


Wcale nie. Nadają się np.na kamieniołomy. Materiał kamienny jest potrzebny do budowy autostrad.
:roll:

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 04, 2008 7:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Markiz napisał(a):
Materiał kamienny jest potrzebny do budowy autostrad.

I nagrobków ... :roll:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 04, 2008 9:30 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Stonka napisał(a):
Góry są do niczego. Przecież tam nic nie ma, tylko góry. Czyż nie lepiej pojechać nad morze. Zimne piwo, ciepła woda, gąrący piasek, namiętne dziewczyny dziewczyny to jest to. A góry ... e tam. Daj sobie spokój ...


Eee plaża też niebezpieczna (link niżej), też tam można zginąc, więc myślę że plaża też odpada jako miejsce do turystyki.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nastolatek-zmarl-zasypany-zywcem-na-plazy,wid,10222405,wiadomosc.html


Ostatnio edytowano Pn sie 04, 2008 9:36 pm przez sna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 04, 2008 9:33 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
dobra masz WHP -zrób co masz zrobić i tyle..

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 04, 2008 9:36 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
A zrobimy tylko jak się wypogodzi bo na razie są burze, to nie będziemy jechac w góry.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 04, 2008 11:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
sna napisał(a):
Eee plaża też niebezpieczna

A po co wybierać między morzem a górami skoro można mieć i jedno i drugie ... :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Za tydzień już będę na miejscu a potem trzy tygodnie bajki ... :D
Morze, góry, plaża, basen, upał i wino czekają ... 8)
No cóż babeczki zabieram ze sobą ... do tego uprzęże, kaski, buty, płetwy, rurki, maski ... masa szpeju ... :lol:
Chyba do cna zwariowałem ... :crazy:

Chyba tak :
http://www.youtube.com/watch?v=r3R2PgMiTvw
http://www.youtube.com/watch?v=v5_0iZQ- ... re=related
:wow:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 06, 2008 10:54 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 12:21 pm
Posty: 225
Lokalizacja: Warszawa
O widzicie. Palmy, piękna i czysta woda, a wy tylko Tatry i Tatry. Dajcie se z nimi spokój. Tam tylko nuda. Jadźta nad morze alebo za granicę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 06, 2008 12:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Stonka napisał(a):
wy tylko Tatry i Tatry

Tatry to piękne i honorne góry ale skoro niektórym brakuje morza w okolicy no to są możliwości by takie marzenia spełniać ... 8)

PS
Bardziej na poważnie i mniej lansersko.
Zawsze jest jednak coś za coś ...
Fundamentalny problem w tych bajecznych okolicach w miesiącach letnich to autentyczna spiekota. Chodzenie nawet po łatwych górkach w słońcu przy 30+C nie wszystkim może przypaść do gustu. Nie trzeba brać ze sobą ciepłych ciuchów ale trzeba brać mnóstwo wody i smarować się kremami. Nie ma lepiacej się kosówki ale za to roślinność jest kłująca jak cholera. Sporo też węży i innego paskudztwa np są takie parzące gąsiennice. :lol: A propos, wino jest zbyt tanie więc bardzo łatwo o ordynarne schlanie się jak świnia ... :twisted: A po pijaku nie wolno pływać bo można się utopić ... przechlapane ... :twisted:

PS
Co do tych piekielnych gąsiennic to żeby nie być gołosłownym :
http://facultyweb.cortland.edu/fitzgera ... onary.html

i przykładowa dyskusja "ogrodnicza" :
http://www.spanishgardener.com/forum/viewtopic.php?t=41
Cytuj:
As every Spanish child knows, don't even think about handling the hairy caterpillars of the pine processionary moth ( procesionarias in Spanish). If they are touched, their hairs release an extremely nasty allergic skin reaction. Children have been known to go temporarily blind from rubbing their eyes after picking them up. They live in easily identifiable silvery nests in pine trees throughout Mediterranean Spain and get their name from their habit of forming head-to-tail trails as they move across land.

Forewarned is forearmed and this bug is one definitely worth writing about as it can cause much harm! more commonly referred to as the pine processionary caterpillar As its name implies, the pine processionary caterpillar is a kind of caterpillar that lives on the tree tops of Pine Trees. The word processionary comes from the fact that they line-up forming long caterpillar lines that can reach several meters long, although generally they only measure around a meter. They live in the forests of Spain, Italy, France, Northern Africa and other Mediterranean States.

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 12:50 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Z dedykacją dla wszystkich którzy uznali mnie za świra lub prowokatora i wygłaszali złośliwe uwagi pod moim adresem.


godz. 8.37 MPpCH

Tu zaczeliśmy właściwą trasę. Na początku ciężko nam się czytało przewodnik i co chwila myliliśmy się i musieliśmy wracac, potem jednak szło coraz lepiej. Osuwające kamyczki ogólnie spoko nie sprawiały jakichś wielkich trudności. Potem zdobyliśmy pierwszy punkt - Taka półka skalna na końcu pośredniego szczytu tuż nad przełęczą, super widoki, gorsze było zejście kombinacją żlebów, mało kopków, momentami trudne. No i znów w górę tu już w miarę prosto, a potem nie wiem czy wybraliśmy odpowiednią trasę na Wielki ale były jakieś kopki więc to chyba to, w każdym razie szliśmy jakimś bardzo stromym podejściem, ogolnie wspinaczka, trudne ale dawało satysfakcję.

godz. 13.10 dochodzimy do miejsca widocznego na zdjęciu ze szczytem

..................................


Ostatnio edytowano Wt wrz 02, 2008 3:23 am przez sna, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 7:14 am 
Kombatant

Dołączył(a): Śr kwi 04, 2007 11:01 am
Posty: 320
Lokalizacja: Kraków
No widzicie, chłopaki ciachają tu nowe drogi w Tatrach, gdzieś poszli, gdzieś doszli, coś widzieli. :)
Jeszcze nie dokładnie wiemy co i gdzie ale jednak :wink:


Ostatnio edytowano Cz sie 07, 2008 7:54 am przez Aszot, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 7:42 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 17, 2007 7:57 pm
Posty: 3449
Lokalizacja: Tczew
sna, to moze zarzuć więcej fot z Hińczowej...

_________________
Mądry wycof nigdy nie przynosi ujmy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 8:13 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
bardzo ładnie 8)
wiesz-lepiej odradzać komuś wycieczkę tego typu jak totalnie mota sie w topografii -daliście radę i gratuluję -doświadczenie zbiera się całe życie :wink:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 8:32 am 
Kombatant

Dołączył(a): Śr kwi 04, 2007 11:01 am
Posty: 320
Lokalizacja: Kraków
! napisał(a):
bardzo ładnie 8)
wiesz-lepiej odradzać komuś wycieczkę tego typu jak totalnie mota sie w topografii -daliście radę i gratuluję -doświadczenie zbiera się całe życie :wink:


Co właściwie dali radę? Chłopaki zeszli ze szlaku, poszli DpG, doszli pod Pośredni (chyba), poszli do góry, zeszli poszli pod WMS, gdzieś sie poplątali tam i wrócili.
Doświadczenia na pewno zebrali i na początek super.
Sna już wie co to WHP i jakie są opisy. :) Ale ile z tego jest świadomym przejściem, odnalezieniem drogi, którą sie chciało iść (najłatwiejszej wyjścia bądź planowanej).
Dla mnie takie chodzenie poza szlakiem ma jeszcze jakiś sens. A nie na hura, tam jest szczyt, radź sobie jak kto chce byleby gdzieś zajść. 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 9:04 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Aszot napisał(a):
Co właściwie dali radę?

wrócić zdrowi...
a nauka chyba w las nie pójdzie.. oby

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 10:24 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
sna napisał(a):
WYCIECZKA BARDZO MI SIĘ PODOBAŁA !!!! I chyba nie spoczniemy z kumplem na laurach w temacie chodzenia nie po szlakach.


Rozumię poczucie zadowolenia.
Po chwilach euforii potrzebna jest refleksja i tej Wam życzę serdecznie.
Ścieżki nieznakowane lub teren bez ścieżek (tzw bez szlaków) a drogi mniej lub bardziej wspinaczkowe to dwie różne sprawy i różne potencjalnie problemy (cjhociaż problemy z topografią, nawigacją i odszukaniem drogi są podobne).
Generalnie bezszlakowe łażenie popieram ale ... na terenach parków narodowych (pozostawiając kwestię etyki i ochrony przyrody) to jest jednak wykroczenie i nikt tego nie może tu poprzeć.
Czy tylko zejście ze szlaku Was interesuje czy też łażenie po drogach wspinaczkowych i sama wspinaczka bo jeśli to drugie to powinniście pokierować swoją pasję właśnie w kieruknku wspinaczki i taternictwa. Może natknęliście się na forum GŚ na relacje kolegi Spoko (który ostatnio się obraźił za krytykę). Poczytajcie sobie i osobiście NIE radzę Wam iść w jego ślady bo to grozi śmiercią lub kalectwem. Dużo rozsądniejsze jest pokończenie jakichś kursików i zdobycie niedrogiego ale atestowanego sprzętu.
Pamiętajcie, że pogodę zdaje się mieliście dobrą. Warto się zastanowić co byście zrobili gdyby złapało Was tam załamanie pogody, mgła, deszcz, czy byliście do tego przygotowani (wcale nie sprzętowo tylko psychicznie i nawigacyjnie). I jeszcze co byście zrobili gdybyście utknęli w nieznanym Wam terenie, jakie były możliwości wycofu czy, ewentualnie wzywania pomocy.
Uważam za całkowicie godne pochwały pewne decyzje które podjęliście podczas wycieczki. Po pierwsze to, że nie pchaliście się tam gdzie byście mieli problemy z zejściem i to, że nie pchaliście się na siłę i za wszelką cenę na Przełęcz Hińczową gdy było oczywiste, że teren jest mylny a pora późna.
Powodzenia na przyszłość życzę.

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 11:27 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 6:38 pm
Posty: 1930
może kiedyś Łukasz poprowadzi mnie na Czarnego... :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 3:45 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
sna napisał(a):
choc narazie zamiast napisac opis co tam jest po drodze, piszecie, że mi się kamyczki osuną z pod nóg

sna napisał(a):
Z dedykacją dla wszystkich którzy uznali mnie za świra lub prowokatora i wygłaszali złośliwe uwagi pod moim adresem.

No, to teraz jeśli masz choć troszkę rozumku, to sam się połapiesz czemu twoje pytanie było beznadziejne. Spróbuj popełnić pierwszy w historii tego forum "opis co tam jest po drodze". Tylko nie powielaj przewodnika tylko teraz Geniuszu opisz Drogę po Głazach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Kaytek napisał(a):
sna napisał(a):
choc narazie zamiast napisac opis co tam jest po drodze, piszecie, że mi się kamyczki osuną z pod nóg

sna napisał(a):
Z dedykacją dla wszystkich którzy uznali mnie za świra lub prowokatora i wygłaszali złośliwe uwagi pod moim adresem.

No, to teraz jeśli masz choć troszkę rozumku, to sam się połapiesz czemu twoje pytanie było beznadziejne. Spróbuj popełnić pierwszy w historii tego forum "opis co tam jest po drodze". Tylko nie powielaj przewodnika tylko teraz Geniuszu opisz Drogę po Głazach.

Mocno napisane ale też prosto w sedno sprawy ... Celniej i krócej chyba nie można. :salut:

_________________
Obrazek TG


Ostatnio edytowano Cz sie 07, 2008 4:09 pm przez Gustaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:08 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
@ Kaytek - Moje pytanie było beznadziejne tylko w jednym punkcie, bo w jedeń dzień idąc pierwszy raz, nie zrobi się trasy MPpCH - Wrota Chałbińskiego. Mogliście po prostu napisać, tyle naraz nie zrobisz. Wypisywanie, że jestem wariat i się zabiję, było nie na miejscu, bo trasa choć trudna to jednak dla osób z pewnym doświadczeniem i umiejętnościami do przejścia (a ty nie wiesz jakie mam doświadczenie, a raczej bez niego bym takich tras nie planował). Pozatym nie pytałem o dokładny opis jak iść, tylko o ogólne informacje, bo książka jedno, a porady osób, które tam niedawno szły drugie (tylko nie w stylu "nie idźcie tam"), po to tu się zarejestrowałem. Po zatym połowa osób pisała że to nielegalne, ale ja już w pierwszym poście pisałem że ja to WIEM, czy jak ktoś mi to potem znowu napisał to wiem o tym że to nielegalne podwójnie czy jak ??

Zresztą każdy z was którzy tam byli był kiedyś tam 1 raz, a część pewnie wiele razy. Ale oczywiście według was Ja akurat miałem być człowiekiem, który się do tego nie nadaje ??


Ostatnio edytowano Cz sie 07, 2008 4:44 pm przez sna, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:22 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
sna napisałeś jasno:
"choc narazie zamiast napisac opis co tam jest po drodze, piszecie, że mi się kamyczki osuną z pod nóg"

Spróbuj teraz sam napisać to, co chciałbyś od nas przeczytać. Napisz swoje rady i uwagi aby zostały tu dla potomnych.
Spróbuj doradzić następnym amatorom przejścia DPG.


sna napisał(a):
bo w jedeń dzień idąc pierwszy raz, nie zrobi się trasy MPpCH - Wrota Chałbińskiego.


No widzisz, byłeś a nadal bzdury gadasz. Czemu nie udało Ci się dojść do przełęczy? Bo skończyła Ci się ścieżka. Ścieżka się skończyła i droga do przełęczy przerosła Wasze umiejętności. To powiem Ci w tajemnicy, że na Wrota, są fragmenty IV a to co Wy przeszliście, to moooooże miejscami I.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:22 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr kwi 04, 2007 11:01 am
Posty: 320
Lokalizacja: Kraków
sna, wyciągnij lekcje ze swojej pierwszej wędrówki. Byleś w tym terenie, widziałeś jaki jest i jak sie odnajduje drogę. Nie wiem kto prowadził, Ty czy kolega. Ale juz wiecie jak tam wygląda. I wyciągnij wnioski. Nie byłeś przygotowany, zadając pytanie nie wiedziałeś nawet ze jest DpG, nie wiedziałeś czy na Czarny czy na Pośredni czy Wielki, mieliście isć dalej. Wiedziałeś ze gdzieś dzwonią i nic więcej.
Teraz już wiesz jak sie zabrać za przygotowanie gdy chcesz isć na taka trasę.

A teraz pomyśl nad tym, co by sie stało gdyby zaczęło padać i granit robi się śliski.
Co by było gdyby nadciągnęła mgła i nie widać by było kopczyków.
I pomyśl na przyszłość.
:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:24 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
sna napisał(a):
bo w jedeń dzień idąc pierwszy raz, nie zrobi się trasy MPpCH - Wrota Chałbińskiego. Mogliście po prostu napisać, tyle naraz nie zrobisz

Ależ robi się, robi ... nawet dalej ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:34 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Aszot napisał(a):
A teraz pomyśl nad tym, co by sie stało gdyby zaczęło padać i granit robi się śliski.
Co by było gdyby nadciągnęła mgła i nie widać by było kopczyków.
I pomyśl na przyszłość.
:)


Nic by nie było jestem z Krk mogę sobie poczekać na pogodę i znaleźć taki dzień kiedy nie będzie chmur ani deszczu, decyzja o tym wyjeździe (w sensie o dacie wyjazdu bi wyjazd był planowany wcześniej) zapadła o godz 20 a o 3 byliśmy na szlaku, a nawet jeśli to co poczekałbym, a nawet znalazł jamkę i poczekał do dnia następnego, już sypiałem na dziko, tylko w niższych terenach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
sna napisał(a):
mogę sobie poczekać na pogodę i znaleźć taki dzień kiedy nie będzie chmur ani deszczu


sna napisał(a):
to co poczekałbym, a nawet znalazł jamkę i poczekał do dnia następnego


No comments ... :|

Życzę dalszej konstruktywnej dyskusji ... :)
Amen.

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:39 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr kwi 04, 2007 11:01 am
Posty: 320
Lokalizacja: Kraków
No to widzę ze mało po górach chodzisz :)
Kibel Cie na pewno nie złapał jeszcze gdzieś wysoko.
A w Tatrach pogoda sie bardzo lubi zmieniać nawet jak prognozy pogody co innego podają.
Facet, pomyśl i zastanów się :)
Pogoda Cie nie zaskoczy, kostki nie skręcisz itp. :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:39 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Kaytek napisał(a):
Czemu nie udało Ci się dojść do przełęczy? Bo skończyła Ci się ścieżka. Ścieżka się skończyła i droga do przełęczy przerosła Wasze umiejętności. To powiem Ci w tajemnicy, że na Wrota, są fragmenty IV a to co Wy przeszliście, to moooooże miejscami I.


Nie nie dlatego, tylko dlatego że skończył się czas. Ja w tatrach może zrobiłem wcześniej tylko Orlą Perć, teraz to faktycznie stwierdzę, że OP to jakieś ścieżeczki. Natomiast wspinałem się trochę też jeszcze w liceum z takimi znajomymi na linach w Jurze. Więc weź proszę skończ. Bo dla was żebyście ze mną normalnie zaczeli gadać, musiałbym wam wkleić zdjęcia z K2


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Aszot napisał(a):
Pogoda Cie nie zaskoczy, kostki nie skręcisz itp.

Wypisz, wymaluj Spoko-Bis.

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:40 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
sna napisał(a):
Nic by nie było jestem z Krk mogę sobie poczekać na pogodę i znaleźć taki dzień kiedy nie będzie chmur ani deszczu

Mam do powiedzenia tylko jedno słowo: Głupiś

dziękuje za uwagę


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:43 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
A po zatym a co zrobi ktoś z was jak go zaskoczy burza na drodze po głazach, chęnie posłucham jak by co kiedyś zrobię to samo. No chyba że 80% piszących nigdy tam nie była, a pisze.

Zresztą nie ma sensu się o co kolwiek tu pytać, bo sensownych informacji tu żadnych nie dostaję, jedynie teksty jak do dziecka nie rób bo niebezpieczne. A nie o to mi chodziło.

My z kumplem na następny wypad w tatry udeżamy z MOKA na Cubrynę.

Żegnam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 07, 2008 4:57 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
sna napisał(a):
No chyba że 80% piszących nigdy tam nie była, a pisze

Ja tam nie byłem i się nie wstydzę ... za to byłem w wielu miejscach w które Ty nigdy nie zajdziesz :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL