Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 3:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 858 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 28, 2005 11:30 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 25, 2005 1:09 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Bukowno
Jestem niezbyt doświadczonym turystą, z dobrą kondycją a mój najtrudniejszy szlak do tej pory to wejście na Świnicę od strony Świnickiej Przełęczy. Nie mam lęku wysokości i innych takich rzeczy ale na Orlą Perć bym się jeszcze nie wybrał gdyż czuję że potrzebuje jeszcze doświadczenia które chciłbym teraz zdobyć.
Mam do dyspozycji około 3-4 dni w górach i chciałbym zacząć wycieczkę od tatr słowackich a potem przejść na stronę polską i kierować się w stronę zakopanego. Oczywiście w grę wchodzą noclegi w schroniskach i najbardziej by mnie interesowały takie schroniska jak „Pod Rysami” i w „Dolinie Pięciu Stawów”. Skąd najlepiej zacząć wycieczkę po stronie słowackiej tylko tak abym jakimś środkiem lokomocji mógł tam się dostać z Zakopanego. Co myślicie gdybym zaczął od Szczyrbskiego jeziora? Czy można tam jakoś dojechać z Zakopanego? A może zacząć od innego miejsca? Nie mam pojęcia jak zaplanować wycieczkę po stronie słowackiej. Poradźcie. A reszta miałaby wyglądać tak: nocleg w schronisku „pod rysami”, rano zejście po stronie polskiej, Morskie oko oczywiście i dalej bodajże niebieskim szlakiem do schroniska w dolinie pięciu stawów i tam oczywiście nocleg. Następnego dnia na Krzyżne a następnie Murowaniec i powrót do zakopanego. Co o tym myślicie, czy powianiem coś zmodyfikować? I co z tą Słowacją? Bardzo bym prosił aby mnie nikt nie beształ jeżeli coś głupiego napisałem ale nie mam jeszcze wystarczającej wiedzy i dlatego się was radzę.
Mam nadzieje ze mi nie odmowicie pomocy i pomożecie. Z gory dziękuję

_________________
A wszystko zaczeło się od morskiego oka...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 03, 2005 10:31 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 11:52 am
Posty: 98
Lokalizacja: Kraków
[zasłyszane]
"w ostatnich dniach na Orlej wcale nie bylo wesoło. Sniegu tam jeszcze jak cholera.... Nie wiem po co się tam wybraliśmy..."
mam nadzieję, że niedługo uda mi się do zweryfikować :-)

_________________
Tylko milczenie jest właściwym językiem w obcowaniu z nimi. Tylko w ciszy słyszy się ich głos.
Czasami


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 1:13 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn maja 23, 2005 1:12 pm
Posty: 84
Lokalizacja: pomorskie
Mam pytanko:
Czy ktos z Was byl w Tatrach w listopadzie?Czy warto sie wtedy wybrac w Tatry?
Niestety nie bede mogla jechac tam ani latem ani wczesna jesienia :cry:
Najprawdopodobniej (tez niestety) jezeli wogole pojade,to sama, czyli wysokie szczyty, Orla Perc itd. i tak nie wchodza w rachube, bo mam za male doswiadczenie, zeby tam sama chodzic nawet przy idealnej pogodzie, nie czuje sie bezpiecznie sama. Mysle wiec o podejsciach takich jak do DPSP, Czarnych Stawow, Gesia Szyja, Szpiglasowa Przelecz, Sciezka nad Reglami. Czy sadzicie,ze i na takich wysokosciach bedzie snieg? Czy moze wiatr i deszcz taki,ze i tak chodzic sie nie da? Pewnie powinnam sledzic prognozy pogody, bo co roku inaczej :wink: ,ale moze ktos z Was badz Waszych znajomych byl i mozecie cos poradzic?
Dzieki :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 1:30 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 02, 2005 7:42 pm
Posty: 24
We wrześniu,październiku jest czasem zdecydowanie ciekawiej w górach niż w pełni sezonu.Mniej ludzi,odrobinę chłodniej,bez burz...w listopadzie jak się trafi na dobrą pogodę to myślę,że jest podobnie...tylko ten dzionek taki krótki :( Sama możesz się wybrać na wymienione traski...a może do tego czasu ktoś do Ciebie dołączy :wink:

_________________
Sztuka życia:móc zaspokoić głód,zachowując apetyt


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 1:33 pm 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
Ja bywałem w listopadzie. Jednogo dnia moze być piekna, prawie letnia pogoda, a nastepnego kilkanascie centymetrów sniegu.
W połowie listopada śnieg w wyższych partiach gór jest prawie pewny...

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 1:35 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
Agnieszka napisał(a):
Mam pytanko:
Czy ktos z Was byl w Tatrach w listopadzie?Czy warto sie wtedy wybrac w Tatry?
Niestety nie bede mogla jechac tam ani latem ani wczesna jesienia :cry:
Najprawdopodobniej (tez niestety) jezeli wogole pojade,to sama, czyli wysokie szczyty, Orla Perc itd. i tak nie wchodza w rachube, bo mam za male doswiadczenie, zeby tam sama chodzic nawet przy idealnej pogodzie, nie czuje sie bezpiecznie sama. Mysle wiec o podejsciach takich jak do DPSP, Czarnych Stawow, Gesia Szyja, Szpiglasowa Przelecz, Sciezka nad Reglami. Czy sadzicie,ze i na takich wysokosciach bedzie snieg? Czy moze wiatr i deszcz taki,ze i tak chodzic sie nie da? Pewnie powinnam sledzic prognozy pogody, bo co roku inaczej :wink: ,ale moze ktos z Was badz Waszych znajomych byl i mozecie cos poradzic?
Dzieki :D


grudzien ,styczen luty, kwiecien maj ale listopad nie - wiec Agnieszka - ktos musi byc ztego forum pierwszy! ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 1:39 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 02, 2005 7:42 pm
Posty: 24
Myślę,że tak już po 10 września trzeba się liczyć ze śniegiem i OBLODZENIAMI-szczególnie ważne dla tych,co się wybierają w wyższe partie gór. Nie jest to specjalnie uciążliwe na trasach typu Czerwone Wierchy,Sarnia Skałka,dojścia do Murowańca itp,ale już wejście na Przełecz Pod Chłopkiem,Orlą,Rysy....może przyprawić o szybsze bicie serca,jeśli się nie ma odpowiedniego sprzętu i doświadczenia.

_________________
Sztuka życia:móc zaspokoić głód,zachowując apetyt


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 1:45 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
A ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze wlasnie miedzy 8 a 20 wresnia pogoda zazwyczaj jest naprawde dobra (w osatnich 7 latach jedynie 2 razy bylo kiepsko) wiec spokojnie (acz zdazal sie snieg 4 -5 wrzesnia -ale jeszcze topnial)
ogolnie zazwyczaj sniego do 20 wrz nie ma (a zazwyczaj duzo dluzej) ludzi mniej - glownie studenci :) i widoki przepiekne :)
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 1:50 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 02, 2005 7:42 pm
Posty: 24
To jest właśnie zastanawiające zjawisko z tym brakiem śniegu w okolicach połowy września :?: Słyszałam od wielu osób dokładnie takie same informacje.Ja zawsze byłam po 5 i śnieg nas dopadał(ale jest on w znośnych ilościach i pięknie wygląda na jesiennych szczytach ;) )...a po powrocie do domku dowiadywałam się,że śnieg wytopił się i jest pięknie...no i ok 5 września nie ma jeszcze barw jesiennych na drzewach,a później to jak najbardziej :D

_________________
Sztuka życia:móc zaspokoić głód,zachowując apetyt


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 5:14 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn maja 23, 2005 1:12 pm
Posty: 84
Lokalizacja: pomorskie
Dzieki za rady :D
Jak sie uda to bedzie to akurat polowa listopada,moze ciut przed. Racja z tym robieniem sie ciemno, troche pewnie "smutno" przez to bedzie, ale jak "swoje gorki" zobacze to i mina sie poprawi :D
Pewnie tak to bedzie z pogoda,ze jeden dzien tak,a drugi zupelnie inaczej,ale chyba sprobuje. W koncu lepiej w listopadzie,niz wogole :wink:
A juz z cala pewnoscia zdam relacje :!:
Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 07, 2005 1:47 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 11:26 am
Posty: 2
Lokalizacja: warszawa
Agnieszko spokojnie możesz jechać w listopadzie, my byliśmy w tamtym roku właśnie o tej porze, pogoda była fantastyczna (tylko jeden dzień opadów deszcz ze śniegiem). Szlaki lekko oblodzone więc szlaki trudniejsze tylko ze sprzętem, jako zagrożenie (jeśli załapiesz się na długi weekend listopadowy tak jak my), występują ludzie którzy zdobyli Kasprowy od strony Gąsiennicowej a opuszczali go zielonym do Kuźnic lecąc co raz poślizgiem w adidaskach :). Po za tym jest naprawdę pięknie, pzrez tydzień chodzenia nie wliczając w to owego nieszczęsnego długiego weekendu spotkaliśmy może w sumie z 20 osób :D

_________________
Agnieszka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Plany
PostNapisane: So lip 16, 2005 11:10 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 1:25 pm
Posty: 51
Lokalizacja: Osieczna
Ja planuję wyjechać w Tatry 30 lipca.Wiem, że wtedy jest chyba najwięcej ludzi ale mimo to planuję ten wyjazd. Pozdro wszystkim!! 8)

_________________
Góry...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 17, 2005 2:16 pm 
Witam wszystkich!
Przeczytałem prawie wszystkie tematy oraz wypowiedzi i...bardzo mi się tu spodobało!!!
Wybieram się w Tatry we wrześniu,a dokładniej ok.10-15 na 10 dni!
Wyszukałem nawet nocleg ale na rezerwację jeszcze czas.Jadę z żoną oraz jeszcze z dwiema osobami.Nie jesteśmy doswiadczonymi tatromaniakami ale...zawsze musi się kiedyś zacząć,prawda?
Wtym roku to raczej małe przechadzki po górach i zwiedzanie okolic.Ale napewno za rok....coś większego!
Dwa lata temu wypoczywałem na Słowacji i zawitałem na kilka godzin do Zakopanego(przejazdem!) i zakochaliśmy się z żonką w naszych górach! :)
We wrześniu planujemy też podjechać PKS-em lub busem na Słowację ale...nie wiem czy znajdziemy jakiś dojazd,bo autka nie posiadamy :cry:
Jak na pierwszą wizytę,to chyba i tak sporo popisałem.Pozdrawiam wszystkich!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2005 6:50 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
kriss z pomorza napisał(a):
We wrześniu planujemy też podjechać PKS-em lub busem na Słowację ale...nie wiem czy znajdziemy jakiś dojazd,bo autka nie posiadamy :cry:


z zakopanego jezdzi pks do popradu wiec na pewno cos znajdziesz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2005 9:29 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
kriss z pomorza napisał(a):
We wrześniu planujemy też podjechać PKS-em lub busem na Słowację ale...nie wiem czy znajdziemy jakiś dojazd,bo autka nie posiadamy :cry:


proponuje poczytac ostatni post w ponizszym linku
http://www.turystyka-gorska.pl//forum// ... t=smokowca
pozdrawiam :)
senior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 20, 2005 3:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
tomek.l napisał(a):
A moje plany są na razie takie:
II połowa sierpnia
- Orla Perć podzielona na dwa dni
- Przełęcz pod Chłopkiem
i może coś jeszcze. Muszę jeszcze jakieś szlaki dodać do planów.
Noclegi w schroniskach

Ktoś planuje coś podobnego?


No plany mam bardzo zblizone :) i tez druga polowa sierpnia. Na pewno Orla odcinek pomiedzy Krzyznym a Granatami (bo ten kawalek ciagle jeszcze mnie nie poznal) no i przelecz pod chlopkiem ! Do tego Jarzabczy, Bystra i Blyszcz, mam nadzieje ze uda sie w jeden dzien. No i jakies rozgrzewajace szlaki i moze tournee po jaskiniach. Z tym ze mnie czeka camping w zakopcu a nie schorniska:)

pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2005 11:57 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 11, 2005 2:15 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Mysłowice
W tym roku miałam zaplanowany wyjazd w taterki we wrześniu. Wszystko było juz wytyczone. Trasy, szczyty do zdobycia, cały plan pobytu. Myślałam, że jedynie pogoda może mi pokrzyżować plany. Niestety oprócz zjawisk atmosferycznych jest jeszcze złosliwość losu :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2005 4:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Teraz biorę pod uwagę dwa terminy. Albo między 22 VIII a 6 IX lub po 7 IX. A trasy to Orla i może Chłopek, a reszta szlaków na Słowacji. I noclegi w schroniskach.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2005 5:50 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 23, 2005 5:43 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Milanówek
W Tatry ruszam za tydzień.
Planuję przez Zawrat na Świnicę jednak nie wiem czy mój ojciec zgodzi się ze względu na siostrę. Poza tym Rysy od strony słowackiej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 24, 2005 11:36 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So maja 28, 2005 10:21 am
Posty: 319
Lokalizacja: wlkp
Za dwa dni jadę w Tatry. Zeszłam trochę szlaków w tych górach, ale przy okazji tego wyjazdu chciałabym pójść gdzieś gdzie jeszcze nie byłam, na miarę swoich możliwości. W związku z tym mam prośbę, mającą charakter listu gończego ;), bo poszukiwany jest ktoś znający Tatry, cierpliwy, kto pomoże mi zaplanować kilka wypraw i odpowie na moje mniej lub bardziej rozsądne pytania. Mój numer gg: 6322201
Z GÓRY podziękuję za kilka dni ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 5:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Armina może na początek napisz co cię interesuje. Lub gdzie już byłaś.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 9:19 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So maja 28, 2005 10:21 am
Posty: 319
Lokalizacja: wlkp
Interesuje mnie Świnica-Zawrat, Granaty (same), Szpiglasowa przełęcz i in. Podałam nr gg, bo chciałabym pozadawać pytania, które pomogłyby mi ocenić czy przejdę szlak z przyjemnością czy adrenalina wyzwoli we mnie chęć ucieczki ;) Z trudniejszych szlaków byłam na Rysach i nie miałam problemów, ale w tym roku wolałabym trochę mniej adrenaliny z podobną dawką widoków, szczególnie, że przez zejście z Rysów dostało się moim kolanom i dosyć długo się z tym męczyłam (trochę się boję, że może się odnowić).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 9:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Na kolana najlepsze będą kijki.
O Granatach pisaliśmy ostatnio Olivi. O Świnicy chyba też tam jest
http://www.turystyka-gorska.pl//forum// ... 0&start=45
O szpiglasowej jest tutaj
http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/szpiglasowa.htm

A jak chcesz się coś zapytać to moje GG 8062601


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 26, 2005 5:37 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 6:13 am
Posty: 1049
Lokalizacja: Krakow
-> Armina, chętnie pomogę w sprawie Granatów, trochę je znam tam i spowrotem :wink: GG:5152816 (w firmie obecny:6-22)
pozdr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: off topic
PostNapisane: Wt lip 26, 2005 6:10 am 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
pol-u napisał(a):
(w firmie obecny:6-22)

Nie przesadzasz?

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: off topic
PostNapisane: Wt lip 26, 2005 7:39 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 6:13 am
Posty: 1049
Lokalizacja: Krakow
Konrad napisał(a):
pol-u napisał(a):
(w firmie obecny:6-22)

Nie przesadzasz?

hmm...sam nie wiem :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 27, 2005 9:59 am 
Swój

Dołączył(a): So lip 09, 2005 9:19 am
Posty: 35
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki 4
Witam!!
W Tatry miałem jechac w piątek rano, lecz pogoda :( , prognozy pogody na wp i onecie pokazują że mają byc opady deszczu :( niewiem teraz czy jechac czy czekać. Może wy mi coś doradzicie :?: :P
A co do planów wycieczek to jade na tydzień. W pierwszych dniach mam zamiar zaliczyć mylną w kościeliskiej. Następnie Giewont z doliny Strążyskiej. Po dobrej aklimatyzacji wybieram się na 3-4 dni w Tatry. Mam zamiar zacząć wyprawe z Zazadni Doliną Filipinki na Gęsią Szyję, następnie na Halę gąsienicową z kąd na kościelec i powrót do schroniska na nocleg. Gdzieś tak o 4-5 rano wyjście ze schroniska i na OP od Zawratu do Krzyżnego, i kolejny nocleg w schronisku. Następnego dnia przez Świnicę na zawrat i następnie do piątki, a dalej przez Szpiglasową Przełęcz na morskie oko, czarny staw i Wrota chałbińskiego. Na tym byśmy skończyli tegoroczną wyprawe.
Bardzo prosze o rady do takiej wyprawy. Jestem już oswojony z łańcuchami, gdyż byłem już na Zawracie, Świnicy, Giewoncie, rysach, oraz wielu innych szczytach na kturych nie występują łańcuchy. Kondycja OK :P
Co według was powinnem zabrać w plecak?? nie wiem zabardzo bo to moja pierwsza wyprawa kilku dniowa. :oops:
Pozdrawiam!!
Do zobaczenia na szlaku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 27, 2005 2:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Sebuś CEPEREK napisał(a):
Co według was powinnem zabrać w plecak?? nie wiem zabardzo bo to moja pierwsza wyprawa kilku dniowa. :oops:


Weź duuuuuużo czekolady bo jak dla mnie wycieczki sobie zaplanowałeś super!!! Kalorie to podstawa przy takim wysiłku... :)
Trzymaj się! Życzę udanej wyprawy! Po wszystkim czekamy na relacje...

Pozdrawiam!
Bartek :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 28, 2005 8:26 am 
Swój

Dołączył(a): Cz lip 28, 2005 6:23 am
Posty: 34
Lokalizacja: Olsztyn
Wybieram się w terminie 1.08-6.08 w Tatry, Zakopane. Mimo kliku wypraw w Tatry uważam się za początkującego turystę więc nie mam zamiaru przemęczać się :) Najbardziej ambitna trasa to hala gąsienicowa - dolina pieciu przez krzyżne. Jadę po raz pierwszy sama i zastanawiam się czy oferta noclegowa zakopanego jest przyjazna dla takich turystów. Macie jakieś doświadczenia, sprawdzone noclegi, itp?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 28, 2005 2:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
ag napisał(a):
Wybieram się w terminie 1.08-6.08 w Tatry, Zakopane. Mimo kliku wypraw w Tatry uważam się za początkującego turystę więc nie mam zamiaru przemęczać się :) Najbardziej ambitna trasa to hala gąsienicowa - dolina pieciu przez krzyżne. Jadę po raz pierwszy sama i zastanawiam się czy oferta noclegowa zakopanego jest przyjazna dla takich turystów. Macie jakieś doświadczenia, sprawdzone noclegi, itp?


Witaj AG!!! :)
Mam dość fajny pensjonat na Jaszczurówce i jest tam całkiem tanio a warunki jak dla mnie super...
Chcesz wiedzieć więcej to skontaktuj się ze mną na GG 5943273 i napewno Ci pomogę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 858 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL